Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » Błąd ortograficzny w opisie Aktu III » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Błąd ortograficzny w opisie Aktu III
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
RimmoN
Double Ace


Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 103

Błąd ortograficzny w opisie Aktu III Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podążyłeś za Bezimiennym ciemnymi tunelami pełnymi rozkładu. Tutaj, gdzie powinno być najciemniej drogę oświetlały Wam cieniutkie jak pajęczyn stróżki many.

Podążyłeś za Bezimiennym ciemnymi tunelami pełnymi rozkładu. Tutaj, gdzie powinno być najciemniej drogę oświetlały Wam cieniutkie jak pajęczyn strużki many.

edit.

Mam wrażenie, że tutaj jeszcze czegoś brakuje. ;-P

__________________
ex Tmod

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez RimmoN: 23-11-2011 13:50.

23-11-2011 13:46 RimmoN jest offline Szukaj postów użytkownika: RimmoN Dodaj RimmoN do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pajęczyn - pajęczyny / nitki pajęczyn
interpunkcja lipna po całości

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

23-11-2011 14:51 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Podążyłeś za Bezimiennym ciemnymi tunelami, pełnymi rozkładu. Tutaj, gdzie powinno być najciemniej, drogę oświetlały Wam cieniutkie jak nitki pajęczyny strużki many."

Tak powinno może być? Ja w przecinkach się aż tak nie łapię, ale tak chyba dobrze brzmi Tongue

A druga sprawa czy "Wam" powinno być czy "wam". "Wam" jest zwrotem grzecznościowym bardziej, niż zasadą.
23-11-2011 15:59 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tez to zauwazylem Wink Interpunkcja to jeszcze jakos ujdzie, ale te 'stróżki' to trzeba poprawic Smile

Tutaj, gdzie powinno być najciemniej drogę oświetlały Wam cieniutkie jak pajęczyn strużki many.

Nie powinno byc:

Tutaj, gdzie powinno być najciemniej, drogę oświetlały Wam cieniutkie jak pajęczyn strużki many.

Jakas zasada z wtraceniami w zdaniu zlozonym, nie pamietam.

PS. Tak, wiem:

Big Grin

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
23-11-2011 16:25 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poprawione, dzięki.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




23-11-2011 17:06 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » Błąd ortograficzny w opisie Aktu III

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH