Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » opis eventu - Kłótnia Bogów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony opis eventu - Kłótnia Bogów
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pshemko777
Forum Ace


images/avatars/avatar-25543.jpg

Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 86
Kraina: Moria III
Skąd: mazowsze

opis eventu - Kłótnia Bogów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

da może się go jakoś zmienić? bo mój kolega klanowicz spamuje:
Nadawca: XXXX
Tytuł wiadomości: [KLAN] co wy wyprawiacie z tymi wyprawkami...??? czytać
Data wysłania: 2011-11-24 18:35:49

Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

nie umiecie...??? chcecie stracić przedmioty ze zbrojowni lub kamienie...??? klątwa jest...- czytać...!!!

po czym spytalem go o co kaman a on:

Nadawca: XXXX
Tytuł wiadomości: Re: [KLAN] co wy wyprawiacie z tymi wyprawkami...??? czytać
Data wysłania: 2011-11-24 18:44:24

ktoś wczoraj nawet pisał kalna, ze stracił kamienie na wyprawce... może coś
jeszcze robią na servie i nie chcą, żeby ludki dociskały procka dodatkowo
wyprawkami...? nie wiem...? ale piszą, że WYpadają, a nie wpadają...Frown


zmieńcie ten opis bo niektóre osoby boją sie robić wyprawy z myślą ze stracą itemy, lub kamienie Big Grin Big Grin Big Grin
24-11-2011 18:49 pshemko777 jest offline Szukaj postów użytkownika: pshemko777 Dodaj pshemko777 do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kłótnia bogów Efekt: Na wyprawach wypadają przedmioty oraz kamienie jak w 1-szej strefie


Chodzi o to że masz takie szanse wydropienia itemów, jak gdybyś był w pierwszej strefie. Nic nie WYpada i nic nie stracisz. Chociaż rzeczywiście opis jest zrobiony na odwal się trochę (ten "1-szej" mnie razi strasznie Tongue )

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gihad: 24-11-2011 19:31.

24-11-2011 19:31 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
pshemko777
Forum Ace


images/avatars/avatar-25543.jpg

Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 86
Kraina: Moria III
Skąd: mazowsze

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pshemko777
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

człowieku ja to wiem i mi tego nie musisz mówic Big Grin ale jak ktoś mi pisze, zeby nie robic wypraw bo strace kamienie i itemy z zk przepadna (i pozniej caly klan panikuje i spamuje ze wyprawy sa BE) to ten opis pasowaloby zmienic Big Grin
24-11-2011 20:33 pshemko777 jest offline Szukaj postów użytkownika: pshemko777 Dodaj pshemko777 do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawiasem mówiąc: chodzi o ilość i jakość przedmiotu (moria), czy o rodzaj przedmiotu, tzn skorpiona na s4 się nie wydrobi (necro)

bo opis naprawdę dużo mi powiedziałSmile

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

24-11-2011 21:59 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A na necropoliach jest taki opis

cytat:
na wyprawach możliwe jest znalezienie wszystkich rodzajów przedmiotów, niezależnie od strefy


Do morii się nie da go zaadaptować, bo na moriach nie ma strefowości dropu, czyli w każdej strefie możesz znaleźć wszystko, tylko im wyżej tym lepsza jakość i więcej gratów wpada do kieszeni/wypada na wyprawach Tongue

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

25-11-2011 16:07 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, ale ilość i poziom dropa bez zmian (no troche wyższe jak na s4, ale s1 to to nie jestSmile )

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

25-11-2011 17:44 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
RE: opis eventu - Kłótnia Bogów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakim cudem z opisu tego eventu można wywnioskować coś takiego:

cytat:
pshemko777 napisał
nie umiecie...??? chcecie stracić przedmioty ze zbrojowni lub kamienie...??? klątwa jest...- czytać...!!!

??
25-11-2011 21:31
pshemko777
Forum Ace


images/avatars/avatar-25543.jpg

Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 86
Kraina: Moria III
Skąd: mazowsze

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pshemko777
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie nie pytaj, to jest wiadomsc jaka dostalem od wampira z klanu w ktorym jestem Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pshemko777: 25-11-2011 22:18.

25-11-2011 22:18 pshemko777 jest offline Szukaj postów użytkownika: pshemko777 Dodaj pshemko777 do Listy kontaktów
spec
Double Ace


Data rejestracji: 05-10-2006
Postów: 124
Klan: Black Dragons
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to niech ten wampirek nauczy się czytać ze zrozumieniem Tongue
26-11-2011 12:01 spec jest offline Szukaj postów użytkownika: spec Dodaj spec do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok, zmienimy...

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




28-11-2011 12:05 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » opis eventu - Kłótnia Bogów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH