Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Nekropolia IV (R6+R10) » Ilość Zdobytych PKT reputacji i umagicznienie z KRÓLA WZGÓRZA :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ilość Zdobytych PKT reputacji i umagicznienie z KRÓLA WZGÓRZA :) 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Six-Star
Double Ace


images/avatars/avatar-22719.jpeg

Data rejestracji: 06-08-2011
Postów: 107
Klan: LoS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Ilość Zdobytych PKT reputacji i umagicznienie z KRÓLA WZGÓRZA :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dawać linki z KW i umagicznienia kopiować Smile
28-11-2011 21:20 Six-Star jest offline Szukaj postów użytkownika: Six-Star Dodaj Six-Star do Listy kontaktów
Łysonżi
Junior Member


Data rejestracji: 06-06-2011
Postów: 17
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: SC

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to ja zacznę ;p

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8ffed18799

wiem słaba walka bo były tylko ogary ale liczy się zdobyta repka i zaliczenie pierwszego poziomu Smile

pozdrawiam

__________________
R10

NICK: Driv3r pl


Wygrałem/wygrałeś składasz ofertę:>
29-11-2011 23:32 Łysonżi jest offline Szukaj postów użytkownika: Łysonżi Dodaj Łysonżi do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Nekropolia IV (R6+R10) » Ilość Zdobytych PKT reputacji i umagicznienie z KRÓLA WZGÓRZA :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH