Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Jaki odtwarzacz mp3? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Jaki odtwarzacz mp3?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Don_Error
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 154
Skąd: Włodawa

Jaki odtwarzacz mp3? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od razu mówie, ze nie interesują mnie mp4, szukam dobrej mp3. Zalezy mi tylko na sluchaniu muzyki, nie mam zamiaru na niej nic ogladac.
Poszukuje odtwarzacza: ładowanego poprzez USB, najlepiej bez kabla. Nie wymagam wyświetlacza. W gre nie wchodzą odtwarzacze na baterie 'paluszki'.

Kiedyś miałem Creative MuVo T100, poszukuje czegos bardzo podobnego

cytat:
Don_Error napisał(a)
http://www.proline.pl/sklep.php?n=creati...powego-pendrive



MuVo T100 w skrócie
Modny, ultralekki i kompaktowy - waży zaledwie 20 gram.
Łatwy w obsłudze - wystarczy podłączyć go do portu USB w komputerze i kopiować pliki oraz muzykę metodą "przeciągnij i upuść".
Odtwarza pliki w formacie MP3, WMA, WAV i Audible.
Funkcja Bass Boost zapewnia silne basy.
Do 10 godzin pracy na wbudowanym akumulatorze ładowanym za pośrednictwem portu USB.
Model 4GB pozwala na zapisanie do 2000 piosenek - dostępny w kolorze czarnym.
Model 2GB pozwala na zapisanie do 1000 piosenek - dostępny w kolorze czarnym, białym, lub różowym.
29-11-2011 19:22 Don_Error jest offline Szukaj postów użytkownika: Don_Error Dodaj Don_Error do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://pl.creative.com/products/producta...7&product=16424 tu akurat wersja 1gb, ja miałem 4gb. Są modele bez ekranu i z małym wyświetlaczem. Osobiście uważam, że wyświetlacz jest zbędny, bo obsługa jest intuicyjna. Ten co wkleiłeś w swoim poście też miałem. Zen stone jednak lepszy, głównie z powodu lepszej żywotności baterii.




__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


29-11-2011 20:01 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
alvargonowy
Full Member


images/avatars/avatar-17922.jpg

Data rejestracji: 12-05-2009
Postów: 74

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam tego czarnego zena bez wyswietlacza, bardzo dobry, ma chyba 1gb do sluchania muzy spoko chociaz ja go uzywam w aucie bo mam radio na kasety i kaseta adapterem daje spokonie rade, dobry sprzet, poza tym to creative a one raczej nie sa slabe, raczej bym wzial tego zena i jakies DOBRE sluchawki i bedziesz zadowolony

__________________
NICK W GRZE Vargul

29-11-2011 20:20 alvargonowy jest offline Szukaj postów użytkownika: alvargonowy Dodaj alvargonowy do Listy kontaktów
Elathir
Lord


Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 468
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak interesuje Cię coś niewielkich gabarytów o przyzwoitym czasie działania baterii. No i z całą pewnością nie są to urządzenia na paluszki, bo są od nich sporo mniejsze. Wygodne, lekkie, niezawodne. Wady? Jedna, cena.

http://www.apple.com/pl/ipodnano/

http://www.apple.com/pl/ipodshuffle/

__________________
A co mi tam, jak ktoś ma zamiar zacząć grę na r15 niech skorzysta z linka http://r15.bloodwars.interia.pl/r.php?r=3314
29-11-2011 21:02 Elathir jest offline Szukaj postów użytkownika: Elathir Dodaj Elathir do Listy kontaktów
Don_Error
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 154
Skąd: Włodawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Don_Error
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawy ten Zen Stone Wink
a co powiecie na ten?
http://www.emarket.pl/odtwarzacze-mp3-i-...-2gb/p-c0131557
29-11-2011 21:38 Don_Error jest offline Szukaj postów użytkownika: Don_Error Dodaj Don_Error do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ten MUVO był najlepszą mp3 jaką mógłbym sobie wymarzyć i szczerze wątpię byś znalazł coś lepszego. Nie lepiej znowu kupić MUVO? :p
29-11-2011 22:08 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Don_Error
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 154
Skąd: Włodawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Don_Error
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fretkomaniak napisał(a)
ten MUVO był najlepszą mp3 jaką mógłbym sobie wymarzyć i szczerze wątpię byś znalazł coś lepszego. Nie lepiej znowu kupić MUVO? :p


Pewnie, ze kupie Wink Powiedz mi tylko gdzie Big Grin
to juz chyba antyk
29-11-2011 22:12 Don_Error jest offline Szukaj postów użytkownika: Don_Error Dodaj Don_Error do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Don_Error napisał(a)
cytat:
Fretkomaniak napisał(a)
ten MUVO był najlepszą mp3 jaką mógłbym sobie wymarzyć i szczerze wątpię byś znalazł coś lepszego. Nie lepiej znowu kupić MUVO? :p


Pewnie, ze kupie Wink Powiedz mi tylko gdzie Big Grin
to juz chyba antyk


ano właśnie, trzeba byłoby znaleźć ;p


LUDZIE SZUKAMY MUVO! Tongue


Antyk, ale za to jaki dobry Big Grin lepszy od tych wszystkich "nowoczesnych"
29-11-2011 22:23 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowszy model tylko znalazłem

http://www.ceneo.pl/1591728
29-11-2011 22:34 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem czy miałem T100 czy T200. Ale raczej T200.

W każdym bądź razie na mojej baterii się nie zawiodłem (jak był mróz to ciężej było, ale dawała radę). Głos ma mocny, dobre słuchawki do tego dokupić (najlepiej geniusy dokanałowe, tanie dosyć) i jest super Big Grin
29-11-2011 22:42 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Don_Error
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 154
Skąd: Włodawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Don_Error
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xCannonnx napisał(a)
Nowszy model tylko znalazłem

http://www.ceneo.pl/1591728


cytat:
w cenie od 292,91 zł do 292,91 zł.


Dzieki Big Grin 300 zł to chyba ciut za dużo jak na taki odtwarzacz Tongue

Chyba kupię to:



2 Gb, wbudowany akumulator, do 15h wytrzymuje,radio,dyktafon.
Kosztuje ok.90 zł.
29-11-2011 22:46 Don_Error jest offline Szukaj postów użytkownika: Don_Error Dodaj Don_Error do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Don_Error napisał(a)
cytat:
xCannonnx napisał(a)
Nowszy model tylko znalazłem

http://www.ceneo.pl/1591728


cytat:
w cenie od 292,91 zł do 292,91 zł.


Dzieki Big Grin 300 zł to chyba ciut za dużo jak na taki odtwarzacz Tongue

Chyba kupię to:



2 Gb, wbudowany akumulator, do 15h wytrzymuje,radio,dyktafon.
Kosztuje ok.90 zł.



to ja jednak miałem chyba T100, 180 zł kosztowało moje MP3 pamiętam Big Grin
29-11-2011 22:55 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Don_Error
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 154
Skąd: Włodawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Don_Error
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Don_Error napisał(a)



2 Gb, wbudowany akumulator, do 15h wytrzymuje,radio,dyktafon.
Kosztuje ok.90 zł.


Zamówiłem taki Wink z tym, ze mój będzie miał 4 GB. Cena 95 zł. Dzieki wszystkim za wypowiedzi.
30-11-2011 17:30 Don_Error jest offline Szukaj postów użytkownika: Don_Error Dodaj Don_Error do Listy kontaktów
DarkShadow
Viking


images/avatars/avatar-12473.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 518
Klan: Zakon Prastarych
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Don_Error napisał(a)
cytat:
Don_Error napisał(a)



2 Gb, wbudowany akumulator, do 15h wytrzymuje,radio,dyktafon.
Kosztuje ok.90 zł.


Zamówiłem taki Wink z tym, ze mój będzie miał 4 GB. Cena 95 zł. Dzieki wszystkim za wypowiedzi.


Niestety, według opinii wielu osób (i mam na myśli te, które miały odtwarzacze Pentagrama i inne dla porównania) dowiedzieć się można, że nie jest to zbyt dobry wybór... MPtrójki takie jak Creative lub SansaClip są o wiele lepszym wyborem...

__________________
"Niestety, człowiek praktykujący dyskusje światopoglądowe i zainteresowany tego typu problemami najczęściej szuka jakiejś konkretnej opcji ideologicznej, pod którą będzie mógł się podpiąć i która dostarczy mu gotowy zestaw idei i poglądów, które ma wyznawać. (...) Postawa ta jest oczywistym błędem (...) Trzeba więc jak ognia unikać sytuacji, w której jest się więźniem intelektualnym jakiejkolwiek grupy myślicieli, filozofów i innych ideologów (nie daj Boże polityków), bo to najprostsza droga, by dać się ogłupić. Każdą kwestię światopoglądową trzeba przemyśliwać z osobna, na własną rękę. Osób, które hołdują tej zasadzie, jest garstka."

30-11-2011 17:51 DarkShadow jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkShadow Dodaj DarkShadow do Listy kontaktów
Don_Error
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 154
Skąd: Włodawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Don_Error
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DarkShadow napisał(a)
cytat:
Don_Error napisał(a)
cytat:
Don_Error napisał(a)



2 Gb, wbudowany akumulator, do 15h wytrzymuje,radio,dyktafon.
Kosztuje ok.90 zł.


Zamówiłem taki Wink z tym, ze mój będzie miał 4 GB. Cena 95 zł. Dzieki wszystkim za wypowiedzi.


Niestety, według opinii wielu osób (i mam na myśli te, które miały odtwarzacze Pentagrama i inne dla porównania) dowiedzieć się można, że nie jest to zbyt dobry wybór... MPtrójki takie jak Creative lub SansaClip są o wiele lepszym wyborem...


Pożyjemy zobaczymy, będzie to moj drugi w zyciu odtwarzacz mp3, wczesniejszym byl wyzej wspomniany Creative MuVo. Mam jednak nadzieje, ze sie sprawdzi. Napewno bedzie lepszy niz sluchanie z komorki SE W200i Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Don_Error: 30-11-2011 18:54.

30-11-2011 18:54 Don_Error jest offline Szukaj postów użytkownika: Don_Error Dodaj Don_Error do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Jaki odtwarzacz mp3?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH