Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » --==Święta :D==-- » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony --==Święta :D==--
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Davidsonoff
Lord


images/avatars/avatar-20260.png

Data rejestracji: 26-11-2006
Postów: 360
Klan: Khan/Saints/SRS
Kraina: Moria
Skąd: Radom

--==Święta :D==-- Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak tam po świętach? Jak je spędziliście? edc.


Ja zaczne Wink
Były by one całkowicie udane gdyby nie dzisiejszy incydent Frown troche bolesny bo, kulturalnie mówiąc wypi^%$# sie na motorze Tongue A przez co? przez ta zasrana pogode! Na dodatek nie sam, fart że powoli jechałem na tym pie^%$ asfaltem z koleinami!

__________________
r13

Nick: Synte7ic

09-04-2007 20:19 Davidsonoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Davidsonoff Dodaj Davidsonoff do Listy kontaktów
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u mnie też spoko
tylko w wielką noc
spadłem z łóżka bo chciałem się z koszmaru obudzić Tongue nos złamany Evil
to się nazywa szczescie
09-04-2007 20:41 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
Demolar_
Forum Ace


images/avatars/avatar-2846.jpg

Data rejestracji: 07-02-2007
Postów: 83
Klan: H.T.C
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Z NIENACKA !!!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Umnie tez wporzo święta pełne wrażeń Big Grin Tyle jajek zjadłęm ze mam dosyć na cały rok;/ A dziśak z kolegami oblaliśmy jakieś 2 laski, one zadzwoniły po swoich chłopaków no i jak oni nas złapali nie zostawili na nas suchej nitki. 2km do domu wracałem cały mory ;D w rezulatcie katar i łep mnie boli Big Grin

__________________
Nick w grze: Nemo91
ID: 25778
09-04-2007 20:46 Demolar_ jest offline Szukaj postów użytkownika: Demolar_ Dodaj Demolar_ do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja chciałem biegać dzisiaj z wiadrem i polewać Big Grin ale jaki był zawód na mej twarzy gdy zobaczyłem że ulice puste... Evil

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
09-04-2007 20:46 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

święta byłby fajne zwłaszcza poranek pużniej przyjechał mój mały kuzyn którego pusiałem pilnować :\ naszczęśnie cały dxzień oglądał tv więc niebyło tak żle.A dzisiaj nie tszeba było u nas nikogo oblewać , natura nas wyręczyła (jeszcze leje Big Grin )

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
09-04-2007 22:23 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Chrupencjusz napisał(a)
a ja chciałem biegać dzisiaj z wiadrem i polewać Big Grin ale jaki był zawód na mej twarzy gdy zobaczyłem że ulice puste... Evil


Kiedyś jak nam się nudziło to jeździliśmy samochodem i z samochodu laliśmy wodę wiadrami xD Ehh stare czasy Tongue

A te święta były dość nudnawe. W sumie to jedynie zdziwiłem się, że w niedzielę był bilard czynny Tongue
09-04-2007 22:54 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
Davidsonoff
Lord


images/avatars/avatar-20260.png

Data rejestracji: 26-11-2006
Postów: 360
Klan: Khan/Saints/SRS
Kraina: Moria
Skąd: Radom

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Davidsonoff
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:


Kiedyś jak nam się nudziło to jeździliśmy samochodem i z samochodu laliśmy wodę wiadrami xD Ehh stare czasy Tongue



kiedyś to nawet wykombinowaliśmy żuka Big Grin od kolesia, z pusta paka z tyłu i multum wiader beczek z woda i jeździliśmy Big Grin to sie działo wtedy

__________________
r13

Nick: Synte7ic

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Davidsonoff: 09-04-2007 23:55.

09-04-2007 23:54 Davidsonoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Davidsonoff Dodaj Davidsonoff do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » --==Święta :D==--

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH