Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING lybek;piczex » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony lybek;piczex
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

lybek;piczex Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony




po 7 dni dla obydwoje , gwoli wyjasnien wg Lybka pani pi zex jest jego dziewczyna ,natomiast nie ma fizycznej możliwości by załozyla ten łuk w sensownym odcinku czasu , dodatkowo graczka pic zex nie posiada odpowiedniego eq aby używać łuku chytry

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
10-04-2007 10:40 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Lybek2
Full Member


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 69
Kraina: Moria
Skąd: MK 3/4/10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam KJ a jak jestes to sprawdz czy przypadkiem po zakonczeniu aukcji dostalem jakies kamienie?? bo z tego co wczoraj przeczytalem. Twoj przedmiot luk refleksyjny dalekiego zasiegu nie otrzymal zadnej oferty!! do cholery skoro nie otrzymalem nic z to jakiej paki ban? wytlumacz mi to??!!

__________________
Kocham Moją Laseczkę Smile )) LyBciu Always together Smile ))):*:*:*:*

MORIA R2


10-04-2007 11:35 Lybek2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lybek2 Dodaj Lybek2 do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

natomiast znajduje sie nqa koncie piczex na 10 polce. wiec kamienie musiales dostacchytry

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
10-04-2007 11:38 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Lybek2
Full Member


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 69
Kraina: Moria
Skąd: MK 3/4/10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to sobie sprawdz qrcze wiadomosc ktora przyszla do mnie o godzinie 00:01. pozatym tez mam ten luk w zbrojowni. no prosze sprawdz i odpowiedz czy sie myle Smile ))



mam nadzieje ze twoja odpowiedz tak dlugo trwa bo sprawdzasz to co Ci mowie, a zreszta skoro Ty wydajesz wyrok na podstawie faktow, a takowych nie ma to raczej mnie odbanujesz. no ale czekam...

__________________
Kocham Moją Laseczkę Smile )) LyBciu Always together Smile ))):*:*:*:*

MORIA R2


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lybek2: 10-04-2007 11:47.

10-04-2007 11:39 Lybek2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lybek2 Dodaj Lybek2 do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

luk znajduje sie u ciebie jak i u piczex chytry

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
10-04-2007 11:49 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Lybek2
Full Member


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 69
Kraina: Moria
Skąd: MK 3/4/10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to chyba swiadczy o tym ze nawet ja ona go ma, tzn ze ok no luz kupila jakis luk, ale nie moj luk wiec z jakiej paki ja mam dostac bana, skoro ja ani nie zarobilem ani nie stracilem tylko jestem na 0. no powiedz mi teraz za co ten ban??!!
Smile

__________________
Kocham Moją Laseczkę Smile )) LyBciu Always together Smile ))):*:*:*:*

MORIA R2


10-04-2007 11:51 Lybek2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lybek2 Dodaj Lybek2 do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obrazek zamieszony u gory swiadczy o tym zew to twoj luk
edit: wg góry jesteście (jesteś) 7 dni do tylu i jeden kamień za nieudany pushing

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
10-04-2007 11:53 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Lybek2
Full Member


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 69
Kraina: Moria
Skąd: MK 3/4/10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak swiadczy. ale z tego co wiem to powinienem dostac bana jezeli wykroczylbym poza regulamin. a czy cos takiego zrobilem?? jakies przekret?? NIE!! zyskalem cos kosztem "MULTI" ? NIE!! wiec po prostu nie rozumiem... wytlumacz mi konkretnie !!ZA TO MASZ BANA!! a nie uciekasz od odpowiedzi piszac mi " tu masz obrazek" "ona ma ten luk" ale czy ja cos mam??!! NIE!! wiec jestem niewinny. chyba ze mi to udowodnisz. szczerze mozesz zobaczyc ta wiadomosc ktora do mnie przyszla o ok 00:01?? jesli tak to ona jest dowodem. a jak zaraz mi nie dasz konkretnego powodu za co mam bana to zapytam sie kogos bardziej doswidczonego w tym fachu. przyznaj wkoncu ze mam racje. Ty tez jestes czlowiekiem i masz prawo sie mylic Smile ))). odp pozdrawiam Smile

__________________
Kocham Moją Laseczkę Smile )) LyBciu Always together Smile ))):*:*:*:*

MORIA R2


10-04-2007 11:59 Lybek2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lybek2 Dodaj Lybek2 do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ależ ja wkleilem ci log handlowy gdzie twoja dziewczyna bez zadnej licytacji kupuje duplikat twojego przemdiotu, w momencie gdy on wcale nie byl licytowany, natomiast nie trafia w ten luk co trzeba. dziekuje za uwage

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
10-04-2007 12:03 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Lybek2
Full Member


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 69
Kraina: Moria
Skąd: MK 3/4/10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i mam to gdzies. ja pierdziele czy ty tego nie rozumiesz ze jestem niewinny. po 1 cena wywolawcza to 50
po 2 luk relfeksyjny dalekiego zasiegu na o= nie ma az takich duzych wymagan
po 3 FAKT FAKTEM, MOJA DZIEWCZYNA ZREZYGNOWALA Z KONTA PICZEX I UMOWILISMY SIE ZE JESLI KONCZY GRE TO DA MI TEN JEDEN ZASRANY KAMIEN KTOREGO I TAK NIE DOSTALEM. MIMO TYCH "STARAN" KTORE MIALYBY MI POMOC ZDOBYC TEN KAMIEN, JEDNAKZE LAICYTOWALA INNY LUK PRZEZ CO NASZ "PLAN" WZIAL W LEB. TEN INCYDENT JEST NIEDOKONANY A ZA SYTUACJE KTORE NIE MIALY MIEJSCA NIEWINNO SIE KARAC. SAME PLANY TO ZA MALO ABY ODRAZU OSADZAC GDYZ NIE MA ZADNEGO POZYTYWNEGO DLA MNIE EFEKTU TEGO "PRZEKRETU"...jesli teraz nie zrouzmiesz to ja juz nie wiem jak mam do Ciebie dotrzec. chyba jak przyjde do domu to wyciagne ksiake od prawa " jestem ekonimista" i pogadamy wg prawa. wtedy na bank udowodnie Ci moja racje Smile )) pozdro i odpisz a jak nie jestes pewiem to zapytaj sie administracji glownej. mysle ze oni zrozumieja ze nie doszlo do zlamania regulaminu Smile ) PINKI i MOZG Tongue

__________________
Kocham Moją Laseczkę Smile )) LyBciu Always together Smile ))):*:*:*:*

MORIA R2


10-04-2007 12:18 Lybek2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lybek2 Dodaj Lybek2 do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jest decyzja Konrada nie moja , dziekuje nie mniej jednak ze probowales dokonac próby pushowania :>

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
10-04-2007 12:24 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Lybek2
Full Member


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 69
Kraina: Moria
Skąd: MK 3/4/10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

da sie jakos zmniejszyc kare?

chocby za to ze nic nie zyskalem... i ze moj plan poszedl se na spacer...

a tak szczerze....jaka jest Twoja decyzja??

__________________
Kocham Moją Laseczkę Smile )) LyBciu Always together Smile ))):*:*:*:*

MORIA R2


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lybek2: 10-04-2007 12:32.

10-04-2007 12:26 Lybek2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lybek2 Dodaj Lybek2 do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

7 dni ani godziny mniej ani godziny wiecej :>

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
10-04-2007 12:38 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lybek jeśli zrobisz napad na bank weźmiesz zakładników, ale nic nie ukradniesz, bo bank już ktoś okradł, to znaczy że jesteś nie winny? Nie. Zaplanowałeś i wykonałeś przestepstwo, ale ci nie wyszło. W żadnym sądzie nie jest to nawet okoliczność łagodząca.

Wiem brutalny przykład, ale adekwatny.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
14-04-2007 10:24 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING lybek;piczex

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH