Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » DYSKUSJA AKT 3 i totalny brak surowcow!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony AKT 3 i totalny brak surowcow!!! 19 Ankieta - średnia ocena: 7,6319 Ankieta - średnia ocena: 7,6319 Ankieta - średnia ocena: 7,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bin i Bash napisał(a)
cytat:
SosnaN napisał(a)
cytat:
kurak26 napisał(a)

czemu jeżeli ktoś wykorzystuje coś co jest powszechnie dostępne twierdzicie że nie gra fair play ? Kto wam broni robić tak samo ????



Jest to kwestia smaku... Smile


I radości z gry. Ja się nawet nie domagam banów - niech każdy gra jak lubi, tylko proszę o spojrzenie na temat z innej strony.
Aby system generowania krwi, reputacji i ludzi pracował prawidłowo, gracze i administracja muszą ustabilizować sposoby przepływu tych surowców na serwerze.

Jeśli uznamy że 10 maluchów może przelewać surowce graczom wyżej w rankingu, bo zyskują w zamian protekcję i szybszy rozwój, to temat braku surowców można zamknąć. Mam konta na r9 i r13. Poziomy 30, 36. Krwi nie brakuje. Przelewajcie.

Ale warto by było jeszcze poprawić regulamin w którym zdaje się że napisali: zakaz pushowania - trzeba by zmienić na zakaz kupowania itemów za drogo na aukcjach. No i w takiej sytuacji zakaz multi jest bez sensu.



Sosnan - kwestia smaku, kwestia gustu - jedni lubią na słodko inni na ostro, skoro Ty nie lubisz tak czy inaczej czemu chcesz zabronić innym.

Bin i Bash

Kto Ci broni czerpać radość z gry, co Ci zrobi koleś z 80 lvl jak jesteś poza jego zasiegiem, pomoze komuś zabrac klocek za surowce, miną 24h i klocek można znów oblegać - w BW można grac na wiele sposobów, można robić wszystkie rzeczy jak wyprawki, ataki, obrony, expy, oblegi a można wybrać tylko kilka i się na nich skupić - nie żądajcie podziału jak za komuny żeby "wszyscy mieli po równo" Smile

Push pr i kamykami zdaje się został mocno ograniczony.

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
14-12-2011 07:52 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
rus1
Lord


Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 279
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
zakaz kupowania itemów za drogo na aukcjach


Zdefiniuj "za drogo" I kto ma określać wysokość maksymalną ceny? Bez sensu. Ceny jak za złom? Przedmiot xxx cena max 100 kk?

__________________
r2
14-12-2011 10:06 rus1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rus1 Dodaj rus1 do Listy kontaktów
SosnaN
King


images/avatars/avatar-21708.jpg

Data rejestracji: 08-07-2011
Postów: 858
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kurak26 napisał(a)

Sosnan - kwestia smaku, kwestia gustu - jedni lubią na słodko inni na ostro, skoro Ty nie lubisz tak czy inaczej czemu chcesz zabronić innym.



Czyli każdy obecny zakaz w Regulaminie i grze jest be?... Wink
Ograniczenie 2 ataków na dobę na jednego gracza to woła o pomstę do nieba?... Wink
Zakaz multikont, pushingu oczywiście też? Wink

Zauważ że to Ty odwróciłeś teraz kota ogonem i upierasz się że wszyscy mają być skazani na bardzo ostre jedzonko, czy tego chcą czy nie chcą. Wink

Z jakieś powodu nie wolno w szachach skoczkiem po skosie jeździć.
Zabawa zaczyna się gdy są zdefiniowane zakazy... Smile
Jak ich nie ma to nie ma zabawy... Wink
Bo wszystko jest wtedy równiutko szare. Smile

W dobrej grze muszą obowiązywać jakieś zasady. Smile
Zresztą co to będzie za poker gdzie jawnie wolno rękawy asami sobie napchać? Wink
A ta repka z ustawek czymś takim właśnie jest. Smile

Swoją drogą ja lubię ostre jedzonko, ostra papryczka, pieprz i te sprawy... Wink

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

14-12-2011 11:24 SosnaN jest offline Szukaj postów użytkownika: SosnaN Dodaj SosnaN do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SosnaN

A teraz to co jest jak nie ograniczenia? Byly od poczatku gry.
Nikt nie przekracza regulaminu robiac ustawki, atak 2x dziennie jednego gracza byl od poczatku gry wiec nie rozumiem o co Ci z tym atakiem chodzi, wybierasz sobie z calego regulaminu to co Ci akurat pasuje reszte pomijasz o pokazujesz jaki ten regulamin jest beznadziejny i dzurawy.

Ustawki po wejsciu A3 sie skonczyly, mimo ze byly zgodne z regulaminem, nie przewidziane przez administaracje ale zgodne. Bylo odpowiedzia graczy na brak oblegow bojowych, ktore dawaly repa.
14-12-2011 12:08 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
Olivia
Lord


Data rejestracji: 01-10-2009
Postów: 472
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wizja gry SosnaNa nie ma nic wspolnego z tematem czyli brakiem surowcow.

Na trzynastce topka ostro wziela sie do budowania zaniedbanych wczesniej budynkow pod krew. Warto zaznaczyc ze dysponuje ona top sprzetem i najwieksza latwoscia zdobywana wraz z poziomami. Pogotowie jestesmy w stanie posatwic na 15-16 poziomie... na s4 wychodzi jakies 500-600 krwi na godzine.
W przypadku nie otrzymywania zadnnych atakow dobowa produkcja wystarcza na obsluge eksp/kw/pvp.
Problem zaczyna sie gdy pojawiaja sie ataki bo krwi powoli nie ma skad brac. Gracze bedacy nizej w rankingu maja slabo rozbudowane budynki pod krew (wyzej nie sa w stanie ich podniesc) i co drugi ma 0 krwi a znalezienie gracza z chociazby 2-3k krwi tez powoli nie jest juz latwe.

Administracja wypowiedziala sie ze surowcow ma brakowac, ale zeby tych surowcow mialo nie byc wcale?
Przydaloby sie cos z tym zrobic - moze nie na zasadzie zwiekszenia produkcji krwi razy x, ale poprzez dodanie jakiejs alternatywnej mozliwosci jej zdobywania nawet kosztem czego w zamian.
14-12-2011 13:45 Olivia jest offline Szukaj postów użytkownika: Olivia Dodaj Olivia do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest mozliwosc, 24 wyprawki, bliskie to jakies 4k krwi za 24 wyprawki
14-12-2011 14:28 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
Reey
Lord


Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 371
Klan: Horda
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Da rade skombinowac krew, tylko trzeba chciec, gram na r2/5/9 i nigdzie mi krwi niebrakuje, fakt faktem nie ma tak jak kiedys ze robilo sie atak i dostawalo 50k krwi. Ale nie ma tragedii, na r13 nie wiem jak sytuajca bo nie gram tam

__________________

14-12-2011 14:31 Reey jest offline Szukaj postów użytkownika: Reey Dodaj Reey do Listy kontaktów
Sierus
Lord


Data rejestracji: 26-05-2010
Postów: 498
Klan: DS
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzeba budować pogotowie póki jeszcze ie am tragedii i tyle, ot co.
Sam miałem pgotowie aż na 2 poziomie, już sie 8 buduje Tongue , a bedzie znacznie wyżej

__________________
r5 Demise, CR ssak, top 77 -> oddane

emeryturka Wink
dzięki wszystkim za grę.
14-12-2011 14:36 Sierus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sierus Dodaj Sierus do Listy kontaktów
rus1
Lord


Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 279
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już mówiłem- wystarczyło by zwiększyć krew z wyprawek razy pięć i po kłopocie. Dodatkowo na coś by się one przydawały tym co dropu nie mają...

__________________
r2
14-12-2011 16:25 rus1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rus1 Dodaj rus1 do Listy kontaktów
Sierus
Lord


Data rejestracji: 26-05-2010
Postów: 498
Klan: DS
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rus1 napisał(a)
Już mówiłem- wystarczyło by zwiększyć krew z wyprawek razy pięć i po kłopocie. Dodatkowo na coś by się one przydawały tym co dropu nie mają...


Moze x 100? chcesz krew?to sie buduj,

__________________
r5 Demise, CR ssak, top 77 -> oddane

emeryturka Wink
dzięki wszystkim za grę.
14-12-2011 16:56 Sierus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sierus Dodaj Sierus do Listy kontaktów
rus1
Lord


Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 279
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi to zwisa. Ja mam krew. Sam się buduj...

__________________
r2
14-12-2011 16:59 rus1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rus1 Dodaj rus1 do Listy kontaktów
Dz1k1
Triple Ace


images/avatars/avatar-13579.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 193
Klan: This Is Sparta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co z ludkami ? Big Grin

Tez ma ich brakowac ?

Wykrecenie 16 atakow w godzine bo tyle mam ochro w 3s to nie lada wysilek a z tego wysilku na polowe odrodzenia starcza zalozmy takich romualdow Big Grin w tej godzinie konczy mi sie KW uff weszlo mam 3/4 potrzebnej sumy pisze do kolegow o pomoc w zrzutce czekam czekam ..... dostaje zamiast odpowiedzi atak na twarz i tyle mojego zbierania ;]

Tak to ma wygladac ? Hmm ostro rotfl

__________________
-----------------------------
Admin do uzytkownika :

"Rządać to Ty se możesz ale papieru w kiblu" vel SushiMaker

Grałem na R2 nick postaci schlag
14-12-2011 21:40 Dz1k1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dz1k1 Dodaj Dz1k1 do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dz1k1 napisał(a)
A co z ludkami ? Big Grin

Tez ma ich brakowac ?

Wykrecenie 16 atakow w godzine bo tyle mam ochro w 3s to nie lada wysilek a z tego wysilku na polowe odrodzenia starcza zalozmy takich romualdow Big Grin w tej godzinie konczy mi sie KW uff weszlo mam 3/4 potrzebnej sumy pisze do kolegow o pomoc w zrzutce czekam czekam ..... dostaje zamiast odpowiedzi atak na twarz i tyle mojego zbierania ;]

Tak to ma wygladac ? Hmm ostro rotfl


Nic nie stoi na przeszkodzie, by przed odpaleniem kw umówić się na ewentualna zrzute repa.
Synchronizacja tego jest prosta.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
14-12-2011 22:46 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sierus napisał(a)
Trzeba budować pogotowie póki jeszcze ie am tragedii i tyle, ot co.
Sam miałem pgotowie aż na 2 poziomie, już sie 8 buduje Tongue , a bedzie znacznie wyżej



I teraz pytanie jak wiele osób postanowi w ten sposób zawalczyć z problemem - w skali jednego gracza to nie będzie olbrzymi przyrost, jednak w skali serwa może być odczuwalna taka zmiana postawy do pewnych budynków Tongue

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
14-12-2011 22:52 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Sir_brutus
Triple Ace


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 197
Klan: Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Born to Kill

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W brakach surowców trzeba wziąć jeszce pod uwage kilka ważnych kwesti. Najwazniejsza z nich jest specyfikacja poszczegolnych serwerów.

Gdzie np. Moria R2 ( brak krwi znaczny i to dla kazdego powyzej 50 lvl osob majacych spore zapsy na palch jednej rei mozna by policzyc) ilosc ludzi utrzymuje sie na zblizonym pulapie ( zawdzieczac to raczej nalezy KW) taka sytuacja ma miejsce przez brak przyrostu krwi i ludzi (brak rozbudowanych kwadratow) Dla przykladu podam swoje wartosci R2 top 6 krew 30 ludzie 330 k

Moria R5 Brak zawzietosci w psutakaniu i uczynienia z tego sposbu na zycie co wplywa na rozklad surowcow: Krwi spore ilosci jedyny problem to moga byc jedynie ludzie ktorzy i tak wyspetuja w porwnaniu z r2 w delikatnie nizszych wartosciach ale w miare robienia kw ten surowiec sie wyrownaSmile R5 - top 77 krew 600 k ludzie 60 kSmile

Mam nadizeje ze po tym co przedstawilem osoby neireformowalne powinny zastanwoic sie nad tym wj aki sposob wplywaja na rozgrwyke...

__________________
R 2 Sir_Brutus
15-12-2011 10:45 Sir_brutus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_brutus Dodaj Sir_brutus do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sir_brutus napisał(a)
Mam nadizeje ze po tym co przedstawilem osoby neireformowalne powinny zastanwoic sie nad tym wj aki sposob wplywaja na rozgrwyke...


Z tego co się orientuję, to te osoby o których mówisz siedzą na dobrych klockach i mają przyzwoite zapasy. Jeśli tak jest, to wątpię by mieli powody do zmiany swojego podejścia Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
15-12-2011 10:53 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Sir_brutus
Triple Ace


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 197
Klan: Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Born to Kill

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arius powiedz mi kto na r2 ma przyzwoite zapasy poza Mithrandir, Dark_mesiash i MelissaSmile ( chodzi mi po wartosci powzyej 100 k krwi zeby nei bylo nieporozumien) Nie ma takich, nawet u osob w o niebo lepszych klockach.. u przeciwnikaSmile czyt. top szurki rewo bialasy itdSmile A na r5 przecietne konto na 77 pozycji mzoe meic 600 k krwiSmile i to ebz jakeigos duzego wysilku..


A to co naspailem tylko i wyalcznie pokazuje ze niektore zachowania w grze potrafia zaburzyc pewne z podstawowych aspektów gry.

__________________
R 2 Sir_Brutus
15-12-2011 11:31 Sir_brutus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_brutus Dodaj Sir_brutus do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na r9 i r13 tez niby sie pustakuja nawzajem, bo tez narzekaja ze nie ma krwi.

Krwi nie ma bo ludzie sie przyzwyczaili ze jest wiec nei budowali pogotowia, teraz nagle zrobil sie bum na krew bo trzeba robic ataki/KW/expy

Nikomu do szczescia 600k krwi nie jest potrzebne, spokojnie 10-20k jest wystarczajace, a tykle mozna zaobserwowac u graczy na r2
15-12-2011 12:50 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sir_brutus napisał(a)
Arius powiedz mi kto na r2 ma przyzwoite zapasy poza Mithrandir, Dark_mesiash i MelissaSmile ( chodzi mi po wartosci powzyej 100 k krwi zeby nei bylo nieporozumien) Nie ma takich, nawet u osob w o niebo lepszych klockach.. u przeciwnikaSmile czyt. top szurki rewo bialasy itdSmile A na r5 przecietne konto na 77 pozycji mzoe meic 600 k krwiSmile i to ebz jakeigos duzego wysilku..


A to co naspailem tylko i wyalcznie pokazuje ze niektore zachowania w grze potrafia zaburzyc pewne z podstawowych aspektów gry.


Pamiętam czasy z początku morii, kiedy pielgi leciały 30 minut.
Wjazd dostawałem co godzinę w 3s, praktycznie wszystko się wtapiało.
Żeby zaliczyć króla wilków na pieldze musiałem: czekać na wjazd, samemu zaatakować, żeby się wyleczyć i puścić pielgę. Potem czekać godzinę na kolejny wjazd, kolejny atak i pielgę. Ataków wtedy robiło się na potęgę, krwi brakowało. I nikt nie dramatyzował.
A teraz jak wracamy do korzeni, to już jest źle, już niedobrze.
Czemu? Bo się rozleniwiliście, przyzwyczailiście się do tego, że krwi jest nadmiar.

Skoro ekipa z r2 wygrała wojnę i zdominowała serwer, to w końcu mają z tego jakieś plusy, jakiś zysk.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
15-12-2011 14:17 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Arthurus
Triple Ace


images/avatars/avatar-22595.jpg

Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 181
Klan: Zakon Smoka 2
Kraina: Moria IV
Skąd: Pustkowia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na R13 krwi dalej jak na lekarstwo a admini nic nie odpisuja w moim topicku, czy ktos wogole mnie slucha?

A TO CZEKA NAS WSZYSTKICH OD PRZYSZŁEGO ROKU:

http://www.nia.org.pl/dat/magazyn/StanowiskoNRA_09_2011.pdf


__________________


Kompendium wiedzy
Arko

15-12-2011 18:13 Arthurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthurus Dodaj Arthurus do Listy kontaktów
Flacha
Lord


Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 472
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic się nie bójcie, rozwiązanie jest już opracowane razem z najdrobniejszymi detalami.
Bardziej agresywne oblężenia i bardziej agresywne zasadzki.
15-12-2011 19:18 Flacha jest offline Szukaj postów użytkownika: Flacha Dodaj Flacha do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arthurus-ustne za spam
Falacha -ustne za spam

Następne będą nagradzane +1.

__________________
Regulamin Handlu


15-12-2011 20:49 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Olivia
Lord


Data rejestracji: 01-10-2009
Postów: 472
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dydu napisał(a)
Na r9 i r13 tez niby sie pustakuja nawzajem, bo tez narzekaja ze nie ma krwi.

Dydu na r13 nikt sie nie pustakuje. Nawet chyba nikt sie juz nie oblega.

Brak krwi na serwie spowodowany jest tym ze jest to duzo mlodszy serwer niz r2, a co za tym idzie przez okres jego istnienia nie udalo sie wyprodukowac takich ilosci krwi jak na starszych moriach zeby teraz miec z czego czerpac. Dodatkowo ilosc graczy bedaca w stanie podniesc budynki pod krew na sensowny poziom tez jest stosunkowo niewielka.

Topka r13 naprawde dobrze sobie z niedoborem krwi na serwie radzi... glownie dzieki dobrze rozbudowanym klocka i niewielkiej ilosci atakow. Problem natomiast maja gracze ponizej top50 ktorzy nie sa w stanie sobie klockow rozbudowac bo wymagania ich nie puszczaja... u nich posucha konkretna.

cytat:
Arius napisał(a)
Czemu? Bo się rozleniwiliście, przyzwyczailiście się do tego, że krwi jest nadmiar.

Krwi byl nadmiar a teraz dla wiekszosci graczy jej poprostu nie ma.
Piszesz co bylo kiedys... ja pamietam i ten okres na r9... ale byly to zupelnie inne czasy. Wtedy nie zawsze bylo repy zeby odpalic ekspe, nie zawsze sie z kims na ekspe zalapalo, nie bylo kw oraz ataki byly mniej wymagajace niz przed wprowadzeniem a3.

A ze sie rozleniwili gracze - trudno sie nie zgodzic. Najlepiej widac bylo po poziomach spitala i dwutygodzniowym dniu boba w tpowych klanach.

Jasne ze sredni gracze na r13 moga grac jak my kiedys: zalatwic sobie atak, puscic 24 wyprawki zeby nazbierac krwi, wbic na jednych szamanach do ekspy i kw, przed koncem kazdego zalatwic sobie atak i hp zregenerowac atakiem na slabszego gracza.
Tylko jesli zrobienie zapasu krwi przestaje byc powoli dla nietorych mozliwe to ciekawe ilu z nich bedzie tak wytrwalych zeby pol dnia poswiecic na gre, a reszte czasu chodzic z zegarkiem w reku i atakow pilnowac.
16-12-2011 03:38 Olivia jest offline Szukaj postów użytkownika: Olivia Dodaj Olivia do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krew zostanie spatchowana w najbliższej łatce.

Krew na wyprawach w A2 +25%
Krew na wyprawach w A3 +50%

Krew zdobywana na KW na tych samych zasadach jak ludzie/pieniądze.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


16-12-2011 11:52 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Mufir
King


images/avatars/avatar-7765.jpg

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 777
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Krew zostanie spatchowana w najbliższej łatce.

Krew na wyprawach w A2 +25%
Krew na wyprawach w A3 +50%

Krew zdobywana na KW na tych samych zasadach jak ludzie/pieniądze.


Po co boostowac KW ? Lepiej zrobcie cos z oblegami.

__________________

Pleased Cel: Zostać Inkluzją Ultymatywną Pleased

16-12-2011 12:05 Mufir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mufir Dodaj Mufir do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a po co oblegi jak tego nikt teraz nie robi :p

thx Sushi Smile

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 16-12-2011 12:21.

16-12-2011 12:20 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mufir a po co??? Oblegów juz nie ma i nie bedzie to po co cokolwiek z nimi robic

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
16-12-2011 12:21 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Mufir
King


images/avatars/avatar-7765.jpg

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 777
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madmen napisał(a)
mufir a po co??? Oblegów juz nie ma i nie bedzie to po co cokolwiek z nimi robic


No właśnie, a może należałoby je ożywić, bo teraz to głównie zmarnowana funkcjonalnosć..

__________________

Pleased Cel: Zostać Inkluzją Ultymatywną Pleased

16-12-2011 12:36 Mufir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mufir Dodaj Mufir do Listy kontaktów
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madmen napisał(a)
mufir a po co??? Oblegów juz nie ma i nie bedzie to po co cokolwiek z nimi robic


Co nie ma co nie ma, na R2 dalej wojnę prowadzą. Słyszałem, że PSD szykuje kolejne pustaki rotfl

Zmiana ok, ale żeby czasem nie przesadzić w drugą stronę z tym, bo zaraz będzie tak, że kazdy po 400mln litrów krwi będzie miał Smile

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

16-12-2011 12:38 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to zamykam skoro Administracja już powiedziała jakie podejmie kroki aby to naprawiaćWink

__________________
Regulamin Handlu


16-12-2011 12:59 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » DYSKUSJA AKT 3 i totalny brak surowcow!!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH