Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » DYSKUSJA AKT 3 i totalny brak surowcow!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony AKT 3 i totalny brak surowcow!!! 19 Ankieta - średnia ocena: 7,6319 Ankieta - średnia ocena: 7,6319 Ankieta - średnia ocena: 7,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak, tak. zrobiło się parę dni trudniej, więc przykręćmy mnożnik krwi x3... złomu ni ma na aukcjach, więc przyrost PLN x4... ludzi nadal mało, więc pośredniak x5... moby na KW nas biją, więc hapy im pomnożyć o 0.5.... evo wolno rośnie, dajmy wszędzie po 2 ataku i 3 z obrony i 4 na godzinę z budynków.
wracam do konferencji Kaczyńskiego, o dziwo tam mniej płaczu

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

10-12-2011 12:23 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Sierus
Lord


Data rejestracji: 26-05-2010
Postów: 498
Klan: DS
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BO najlepiej jest popuakac jak coś nie wychodzi.
Ja tam na brak krwi nie narzekam, mnie klepia, ja klepie innych.
Jezeli nie potrafisz utrzymac surowcow bedac w topce, to znaczy ze nie powinno Cie tam byc. Moze znowu cos sie rozrusza. to sa wojny KRWI, zasobow MA brakować.
Jakby nie miało, to ta gra nazywała by się "silenka na pielgrzymce"...
puacz temat imho... -> ściana

__________________
r5 Demise, CR ssak, top 77 -> oddane

emeryturka Wink
dzięki wszystkim za grę.
10-12-2011 12:32 Sierus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sierus Dodaj Sierus do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja jestem zadowolony - jestem farmiony ale tylko kilka osób z góry zasięgu jest w stanie we mnie wbić i równowaga zostaje zachowana

gdzieś widziałem głos członka bodajże PSD że szpiegował i wielkie zdziwienie że farmy nie mają surowców i krwi

no ale pytanie brzmi jak mogą mieć w sytuacji jak zostały umieszczone na pustakach, oczywistym jest więc że nie mogą produkować tak bardzo potrzebnych teraz surowców

w przyrodzie równowaga polega na tym iż z owcy można zedrzeć wełnę, ale jak się zedrze ją razem ze skórą to więcej ta owca wełny nie da, niektórzy tej prostej prawdy pojąc nie są w stanie

chciałoby się rzec sami sobie zgotowali ten los

lub trywializując - sami "swojemu" serwerowi
10-12-2011 12:34 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Chevronek
Lord


images/avatars/avatar-25626.jpg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 350
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia IX
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja uważam że krew powinno się dostawać na KW oraz Expach dodatkowo bo takie r1 się wykrwawia nie ma już od kogo coś brać

__________________
R1 - ID: 244976
10-12-2011 12:36 Chevronek jest offline Szukaj postów użytkownika: Chevronek Dodaj Chevronek do Listy kontaktów
<QREQ>
Member


Data rejestracji: 10-07-2011
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nie panikujcie - gra wraca na właściwe tory czyli WOJNY a nie tylko wyprawki Smile A3 dopiero co wszedł, wyprawki pozaliczacie i znów będzie krew z wyprawek


Bzdura... Najwięcej krwi dostaje się za krótkie w s5 AI, co moim zdaniem jest trochę dziwne, bo ktoś inny się stara, robi pielgrzymki na wyższych strefach (wychodzą w mniejszych ilościach jak krótkie) i w dodatku przez to dostaje w plecy...
10-12-2011 12:49 <QREQ> jest offline Szukaj postów użytkownika: <QREQ> Dodaj <QREQ> do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
<QREQ> napisał(a)

Bzdura... Najwięcej krwi dostaje się za krótkie w s5 AI, co moim zdaniem jest trochę dziwne, bo ktoś inny się stara, robi pielgrzymki na wyższych strefach (wychodzą w mniejszych ilościach jak krótkie) i w dodatku przez to dostaje w plecy...



Ale dostaje więcej przedmiotów, więcej doświadczenia. Graty są lepszej jakości.
Nie można mieć wszystkiego Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
10-12-2011 12:51 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kubus_Puchatek napisał(a)
a ja jestem zadowolony - jestem farmiony ale tylko kilka osób z góry zasięgu jest w stanie we mnie wbić i równowaga zostaje zachowana

gdzieś widziałem głos członka bodajże PSD że szpiegował i wielkie zdziwienie że farmy nie mają surowców i krwi

no ale pytanie brzmi jak mogą mieć w sytuacji jak zostały umieszczone na pustakach, oczywistym jest więc że nie mogą produkować tak bardzo potrzebnych teraz surowców

w przyrodzie równowaga polega na tym iż z owcy można zedrzeć wełnę, ale jak się zedrze ją razem ze skórą to więcej ta owca wełny nie da, niektórzy tej prostej prawdy pojąc nie są w stanie

chciałoby się rzec sami sobie zgotowali ten los

lub trywializując - sami "swojemu" serwerowi


chyba mnie cytowałeś, choć mało sprawnie czytając treść (wyliczyłem % dla osób które są dla mnie poza zasięgiem evo CZYLI te poniżej 1k exp) chyba ci gracze są poza wypływem pustakowania przez PSD chytry

a co do mojej postaci i jak to się ma do tych z PSD...nic tylko na +
niech krwi nie bedzie!, niech ci co mają pustaki cierpią, niech nie zakładają kw, exp, w oblegach niech nie mają krwi, w atakach/ obronach niech nie używają przegiętego majestatu...

otóż krew jest bardziej powiązana z jakością klocka niż jak to było w przypadku ludzi.. stan dobry dla lepiej zorganizowanych, pogotowia będą się budować pełną parą...kto nie może albo nie chce...cóż Crying zapraszam pod ścianę Big Grin

__________________
Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilku: 10-12-2011 13:37.

10-12-2011 13:37 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja się wypowiem ogólnie...A3 zmiany balansu ok ale brak krwi czy wielokrotne szpiegowanie na 72% nieudane...powodują, iż gra staję się typówką dla bezrobotnych i dzieci...niestety taka prawda mam siedzieć 10h szukać krwi? szpiegować 200 osób po 1k surowca....chrzanie płacić za takie coś serio mówię

Mam prace dom etc...tak pewnie wiele osób ( moi znajomi mają podobne zdanie ).
na r2 to krwi jest tyle, że i 100 ataków nic nie da...

Tyle ja...dziękuje.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kilus: 10-12-2011 13:44.

10-12-2011 13:43 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Chevronek
Lord


images/avatars/avatar-25626.jpg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 350
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia IX
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kilus napisał(a)
Ja się wypowiem ogólnie...A3 zmiany balansu ok ale brak krwi czy wielokrotne szpiegowanie na 72% nieudane...powodują, iż gra staję się typówką dla bezrobotnych i dzieci...niestety taka prawda mam siedzieć 10h szukać krwi? szpiegować 200 osób po 1k surowca....chrzanie płacić za takie coś serio mówię

Mam prace dom etc...tak pewnie wiele osób ( moi znajomi mają podobne zdanie ).
na r2 to krwi jest tyle, że i 100 ataków nic nie da...

Tyle ja...dziękuje.


jest wiele takich przypadków, serwer r1 kipi takimi właśnie ludźmi... brak krwi spowoduje w końcu niechęć do gry zupełną a to prowadzi do pożegnania się

__________________
R1 - ID: 244976
10-12-2011 14:02 Chevronek jest offline Szukaj postów użytkownika: Chevronek Dodaj Chevronek do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kilus masz świętą racje Smile

z reguły tak wyglądają ataki na surowce


http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=71cdaa687d


jak mam tak zbierać krew to poprostu to olewam i ide ze znajomymi pogadać (napić sie Big Grin ) a nie zajmować sie grą Wink


coraz bardziej mnie ta gra zniechęca juz nawet siedzenie na pustaku nie robi na mnie wrażenia Wink

jeszcze Tydzień i całe r1 wyschnie Wink

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



10-12-2011 15:47 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Duszeek
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 91
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1k krwi to jeszcze sporo ... większość ma po 300 litrów krwi.

__________________
" El Diablo sabe mas por viejo que por diablo"
10-12-2011 16:02 Duszeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Duszeek Dodaj Duszeek do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie należę do płaczków postać też mam jak na swój lvl całkiem całkiem....no ale na Boga żeby 2k krwi nie móc uzbierać...chcę sobie na 3 dni ekspę odpalić zrobić kilka ataków....( arkana można wyłączyć przez brak krwi ludzie przestali używać).
Ogólnie wejść pograć 2h na 3 serwerach i tyle...a potem zająć się domem rodziną,,

Już wolę żeby ludzi nadal brakowało....a zaraz się odezwą no - lajfy po 12 lat...albo kawalerowie...że jest zajebiście a wcale tak nie jest

I jak pisałem A3 mi się bardzo podoba...ale przesiadywanie kilka h już nie bo to powrót to czasu pielgrzymek po 30 minut ( ku pamięci tych co pamiętają Tongue )
10-12-2011 16:03 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

- 24 wyprawy to około 2-3k litrów krwi. (przed dołączeniem do eksp/kw starczy)

-
Krew
4 510 l
+ 991 l / h

Mam prawie 24k krwi na dobę. Rozbudujcie pogotowie, rzeźnie (ludzi teraz jest masa, jak rzadko miałem 100k przed a3 to teraz mam 400k spokojnie).

- Wyłączyć arkana w obronie (mniejsza strata krwi)

- Raz na jakiś czas poszukać farm w okolicach graczy za 1ptk. evo lub niżej. No cóż.. trzeba się poświęcić

- Załatwić sobie ochronny atak przed końcem ekspy/kw/oblegu

- Bunkrować się / świeczkować się


Sposobów jest naprawdę wiele.

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

10-12-2011 16:10 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Duszeek
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 91
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Timerka wgryza się w szyję pokonanego wroga i wysysa 90 pkt doświadczenia.
xxx płaci okup w wysokości 134 PLN, 88 litrów krwi oraz oddaje 2403027 ludzi w niewolę.
Timerka zdobywa 2 pkt ewolucji!

Jak długo tak można grać ?

__________________
" El Diablo sabe mas por viejo que por diablo"
10-12-2011 16:11 Duszeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Duszeek Dodaj Duszeek do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grzesiu r2 nie jest górą świata...PSD w którym siedzisz i nikt cie nie atakuje...też

Jest kilkanaście serwerów...nie każdy klan ma 45 i więcej osób...widać, że nie bierzesz udziału w budowaniu...a masz tylko 4,5k krwi....TYLKO bo są ludzie co budują i póki co mają więcej.

Jeden atak w plecy jedna ekspa i masz 0 Wink
10-12-2011 16:15 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GrzesiuSmile napisał(a)
- 24 wyprawy to około 2-3k litrów krwi. (przed dołączeniem do eksp/kw starczy)

-
Krew
4 510 l
+ 991 l / h

Mam prawie 24k krwi na dobę. Rozbudujcie pogotowie, rzeźnie (ludzi teraz jest masa, jak rzadko miałem 100k przed a3 to teraz mam 400k spokojnie).

- Wyłączyć arkana w obronie (mniejsza strata krwi)

- Raz na jakiś czas poszukać farm w okolicach graczy za 1ptk. evo lub niżej. No cóż.. trzeba się poświęcić

- Załatwić sobie ochronny atak przed końcem ekspy/kw/oblegu

- Bunkrować się / świeczkować się


Sposobów jest naprawdę wiele.




jak masz czas, jesteś w klanie top i Cie stać, to buduj co chcesz...

gra jest po to by dawać przyjemność a nie stawać sie udręką Happy

co do tych malutkich graczy

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=795af93dc0


tak to wygląda w 90% przypadkach, zatem powodzenia Wink

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



10-12-2011 16:19 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
obarek
Największy Szczęściarz roku 2010


images/avatars/avatar-15918.jpg

Data rejestracji: 15-10-2007
Postów: 196
Kraina: Necropolia
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Administracja dała Ewolucje i zbieranie "pkt ewo" poprzez ataki... dała też zaliczanie wypraw od początku... Wszystko fajnie pięknie bo jakieś to urozmaicenie, tylko jednego nie rozumiem. Aktualnie zaliczam pielge siły, wiadomo - niedzwiedz + szaman. Tylko powiedzcie mi, jak mam to zrobic, skoro co 1,5-2h jestem atakowany i zerowany z krwi? JAK mam wbić arkana potrzebne do zaliczenia tych pielgrzymek? A moze mam robic bliskie wyprawy zeby za każdą udaną dostać po 25-30 l krwi, co? Tylko za 24 bliskie wyprawy dostanę nie całe 1000 L krwi... a potem ZNOWU dostane atak w plecy i ZNOWU nie będę miał... A wszyscy dookoła wykrwawieni...


http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ffe9be311d \

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=25c7205918 --> Tak to wygląda minimum w top 150.

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9805b8b795 /


A moze mam sobie <ciach> tutorial poczytać, żeby nauczyć się grać, co? Panowie... powiedzmy sobie szczerze... chcieliście dobrze i spieprzyliście. Poprawcie tak zeby sie dało grać albo będziecie zmuszeni pójść do normalnej roboty, bo nikt za męczarnie nerwy i siwiznę płacić nie będzie.




PS.

PKT. ŻYCIA 233 / 233
PKT. KRWI 225 / 225
Krew
632 l
+ 545 l / h


I tak szczerze... to pierdnąć się nawet boje, żeby na KW nie lecieć z 1hp...

__________________
R1 - Al_gothi

Jak cos kupilem to pisz PW.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ptyś: 10-12-2011 16:39.

10-12-2011 16:22 obarek jest offline Szukaj postów użytkownika: obarek Dodaj obarek do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kilus napisał(a)
Grzesiu r2 nie jest górą świata...PSD w którym siedzisz i nikt cie nie atakuje...też

Jest kilkanaście serwerów...nie każdy klan ma 45 i więcej osób...widać, że nie bierzesz udziału w budowaniu...a masz tylko 4,5k krwi....TYLKO bo są ludzie co budują i póki co mają więcej.

Jeden atak w plecy jedna ekspa i masz 0 Wink



Zdziwiłbyś się ile mam ataków a mimo to daje sobie jakoś radę.
Rano miałem 14k krwi, obleg, ekspa, i 2 kw dlatego tyle mi zostało, ale to poza tematem Wink

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

10-12-2011 16:23 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeszpiegowałem sobie 50 osób najniżej rankingu jaki sięgam.
4 miały około 20k krwi, reszta wyzerowana lub kilka set. Parę miały 3-5k.
Nie wygląda to różowo Frown

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
10-12-2011 16:25 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GrzesiuSmile napisał(a)
cytat:
kilus napisał(a)
Grzesiu r2 nie jest górą świata...PSD w którym siedzisz i nikt cie nie atakuje...też

Jest kilkanaście serwerów...nie każdy klan ma 45 i więcej osób...widać, że nie bierzesz udziału w budowaniu...a masz tylko 4,5k krwi....TYLKO bo są ludzie co budują i póki co mają więcej.

Jeden atak w plecy jedna ekspa i masz 0 Wink



Zdziwiłbyś się ile mam ataków a mimo to daje sobie jakoś radę.
Rano miałem 14k krwi, obleg, ekspa, i 2 kw dlatego tyle mi zostało, ale to poza tematem Wink



ale czy do Ciebie nie dociera ze nie wszyscy jak Ty siedzą na super klocuszku w bunkrze cały dzień ???

zresztą nam głownie o r1 chodzi przynajmniej mi bo w sumie tylko tutaj gram...


cała krew jest juz przepalona, została garstka ludzi na super klockach Wink niebawem będzie straszny kłopot Smile


co do pielg stanąłem na wpływach i sobie daruje zupełnie Wink

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



10-12-2011 16:28 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Arthurus
Triple Ace


images/avatars/avatar-22595.jpg

Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 181
Klan: Zakon Smoka 2
Kraina: Moria IV
Skąd: Pustkowia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wprowadźcie chociaż event dający czy ja wiem 10 razy wiecej krwi z wypraw, lub kilka razy wiecej krwi z budynków, cokolwiek, bo gra już nie jest zabawna, gdy człowiek zaczyna dzień od przeszpiegowania 100 graczy(może 3 z nich będzie miało 11k krwi)

__________________


Kompendium wiedzy
Arko

10-12-2011 16:29 Arthurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthurus Dodaj Arthurus do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grzesiu twoje myślenie można opisać tak:

Skoro jestem Billem Gatsem to znaczy, że na świecie nie występuje problem głodu
10-12-2011 16:30 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem jak na innych serwerach ja od wejście a3 przepaliłem prawie 400k krwi, w obecnej chwili mam 5k rezerwa Smile jedno jest pewne trzeba zrobić coś i to szybko bo za kilka dni to będzie już tragedia Happy




a3 wszystko super podoba mi sie Wink ale problem krwi trzeba rozwiązać....

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez EgzoticK: 10-12-2011 16:37.

10-12-2011 16:36 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grzesiu patrz w szerszej perspektywie. Izales i Arius z r9 to top gracze i tez maja krew, no ale klapek na oczach tak jak Ty nie i widza co sie dzieje. Z krwia jest problem i Ciebie tez on dotknie jesli nic sie nie zmieni. Ja sie dziwnie niektorym graczom, ktorych atakuje po dwa razy na dzien, bo maja zero krwi, ze sie jeszcze nie pokasowali. Dwa ptk evo jest ale jak ich nie bedzie to skad ja wezme evo?
10-12-2011 16:37
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obarek+1 za wulgaryzm.

__________________
Regulamin Handlu


10-12-2011 16:40 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
obarek
Największy Szczęściarz roku 2010


images/avatars/avatar-15918.jpg

Data rejestracji: 15-10-2007
Postów: 196
Kraina: Necropolia
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Te, Panie nadgorliwy, jaki wulgaryzm? Od kiedy "K***A" to wulgaryzm? Moze chodziło mi o "KURDA"? A może o "KIERWA"? Zabieraj sobie tego warna albo udowodnij mi, ze to wulgaryzm pamiętając o tym, że w Twoich obowiązkach służbowych nie ma zapisu o myśleniu za innych i "domniemywaniu" co ktos mial na myśli. Było napisane "K***A" i tego niech się szanowny "Pan Służbista" trzyma... Bardzo mi to przypomina sztuczne nakręcanie wyników przez naszych ultra inteligentnych Strażników Miejskich. Uważam, drogi modzie, żeś się Pan ośmieszył z tym warnem za nic.

Wiesz co to jest? Długie, na trzy litery, napręża się, a środkowa litera to "u"??
















Łuk.



Z serii - w poszukiwaniu krwi w top 750 (pierwszy lepszy raport szpiegowski).
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b0c7fba720

__________________
R1 - Al_gothi

Jak cos kupilem to pisz PW.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez obarek: 10-12-2011 17:03.

10-12-2011 16:56 obarek jest offline Szukaj postów użytkownika: obarek Dodaj obarek do Listy kontaktów
BONIEK_S_P
Double Ace


images/avatars/avatar-22597.jpg

Data rejestracji: 29-04-2011
Postów: 102
Klan: S_P/JUM/BEER-1
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: ...:::(L):::...

ehh Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gram na r9 i codziennie mnie jadą lepsi ode mnie z którymi nie mam szans oczywiście. owszem mam premę ale nie mam czasu latać po 5s za krwią którą zdobędę a w kilka godzin mi ją zabiorą. i jak ja mam uzbierać pkt evo skoro muszę ataki poświęcać na szukanie krwi bo nie mam nawet na zwykły atak i ekspę bez arkan. zaczyna to brzydko wyglądać. a do tego jeszcze maluchy których utłukę na krew straszą swoimi lepszymi kolegami. mówią kogo to oni nie znają jestem z r9 i zawsze powołują się na prx i assamitów. to wkurza ale leję ich dalejSmile

__________________
To że mieszkasz gdzieś indziej nie znaczy że nie możesz mieć Legii w sercu, pamiętaj trwaj w tym co kochasz!

..::(L)::..
10-12-2011 17:02 BONIEK_S_P jest offline Szukaj postów użytkownika: BONIEK_S_P Dodaj BONIEK_S_P do Listy kontaktów
Porno
I am Groot


images/avatars/avatar-14869.gif

Data rejestracji: 09-10-2007
Postów: 1.717
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, że przesadzacie...

po pierwsze - widziałem przed chwilą tekst, że ktoś przeszpiegował wszystkich w swojej okolicy rankingowej (za 2 pkty evo) i nikt nie miał krwi... WTF?

Chwileczke - czyli mając do wyboru - tłuc ludzi za 2 pkty evo, albo zbierać krew z farm, wolisz tłuc evo... i dziwisz się, że nie ma krwi?

To ja będę chodził do kiosku ruchu (najbliżej mam) i klął, że nie mają mojego ulubionego piwa. TO WSZYTKO WINA KACZYŃSKIEGO!!



ok, punkt drugi już bardziej konkretny i logiczny :

- wszyscy rzucili się na budowanie. Czyli wszyscy aktywni i w waszym zasięgu poziomowym dobrowolnie zmniejszyli swój przyrost do zera. Są aktywni, czyli chcą nabijać evo, czyli sami siebie wykrwawiają, arkanami, atakami itd.. Lekko licząc :

1 dzień = -22 000 krwi (atak/wypki/dodatkowe)
24h = +6 000

i nie ma zmiłuj, będzie kiepsko... ale tylko przez jakiś czas.. mniejsze klany przestaną się rozbudowywać, bo nie będą miały po co i zaczną znów generować krew, której nie będą w stanie zużyć, napędzającą wszystkich wyżej.. potraktujcie to jak wyzwanie, żeby martwić się o organizowanie krwi, a nie jako o powód, by płakać na forum.

__________________


R3: Groot

10-12-2011 17:03 Porno jest offline Szukaj postów użytkownika: Porno Dodaj Porno do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do r1 to macie proste rozwiązanie

RESET gdzie indziej zakazany, mając 1 pkt bedziecie kosili po kilkadziesiąt tysiecy litrów na atak Tongue

"Timerka wgryza się w szyję pokonanego wroga i wysysa 90 pkt doświadczenia.
xxx płaci okup w wysokości 134 PLN, 88 litrów krwi oraz oddaje 2403027 ludzi w niewolę.
Timerka zdobywa 2 pkt ewolucji!

Jak długo tak można grać ? " aż evo porozwijasz bo ewidentnie po pkt evo był atak a nie dla krwi


Dlaczego topka ( czyli A3) cche mieć w ataku ludzi, krew, evo i max expa ? Niżej jak chcesz zapas krwi zrobic aby kilku na arkanach klepnąć dla expa to walisz 2-3 ataki bez expa dla surki a potem surke przekuwasz na expa atakując wyżej z arkanami Smile

Bunkierki zdaje się w opiekunach kiblują czyli - "MINUS" ileś tam krwi na godzinkę, do tego evo dało dmg i bunkierki nie dają rady remisować - DRAMAT Smile

Topka więc pierwsi w A3 przywykli do łatwej gry "z górki" i teraz zaczynają lamentować, wcześniej płakał dół że im topka odskakuje Tongue


Dodatkowo straszycie że pójdziecie do kasacji - jak skasuje się kilka osób z topki i dadzą szansę zdobyc lepsze klocki wielu mniejszym to admini chyba zyskają a nie stracą - argument zdaje się bez sensu. Bycie na szczycie z powodu kilku dropów traci sens, teraz aby być na szczycie trzeba mieć trochę dropa i trochę kombinować - gra dla wielu staje się być za trudna jak wnioskuję Tongue

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
10-12-2011 17:08 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
obarek
Największy Szczęściarz roku 2010


images/avatars/avatar-15918.jpg

Data rejestracji: 15-10-2007
Postów: 196
Kraina: Necropolia
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Specjalnie dla Ciebie Porno... zeby nie było, że chce miec wszystko w jednym ataku (pr/krew/ludzi/pln/evo) zrobilem Ci troche skanów najsłabszych graczy których moge atakowac... Cele do skanu wybierałem losowo...

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b59ad5bb1d Krew: 3 805
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e0babdadf6 Krew: 3 312
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=0234428c63 Krew: 10 827
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6ff8f15374 Krew: 13 121
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a5ff309292 Krew: 566
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=80bc56d57d Krew: 27 923
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=63014f2e5e Krew: 17 687
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=0233c71980 Krew: 8 083
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f382b57b7b Krew: 13 405
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a38b1e214a Krew: 5 129
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3f89849b07 Krew: 686
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=19ebe11a3d Krew: 4 960
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=84d23fc4af Krew: 6 284
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=004f849307 Krew: 4 253

+ jedna osoba posiadająca ok 30k krwi ale nicka nie podam bo i jego w przeciągu doby wyzerują...

Czy to znaczy, że żeby normalnie grac wypadałoby spędzać dziennie 1-2 godziny na szpiegowaniu?

"Jak grać, Panie Premierze?"



PS. Porno, oprócz tego jednego skanu o którym wspomniałem powyżej, wkleiłem WSZYSTKIE puszczone skany, bez żadnego przebierania.

__________________
R1 - Al_gothi

Jak cos kupilem to pisz PW.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez obarek: 10-12-2011 17:48.

10-12-2011 17:42 obarek jest offline Szukaj postów użytkownika: obarek Dodaj obarek do Listy kontaktów
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » DYSKUSJA AKT 3 i totalny brak surowcow!!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH