Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » DYSKUSJA AKT 3 i totalny brak surowcow!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony AKT 3 i totalny brak surowcow!!! 19 Ankieta - średnia ocena: 7,6319 Ankieta - średnia ocena: 7,6319 Ankieta - średnia ocena: 7,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Moder
Triple Ace


images/avatars/avatar-19399.gif

Data rejestracji: 18-09-2010
Postów: 158

AKT 3 i totalny brak surowcow!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wraz z wejsciem A3 sytuacja na serwerach drastyczne się pogorszyła. Teraz jest to totalne promowanie topki.
Krwi było pod dostatkiem, ale teraz juz brak wszystkiego.
Nie ma jak rozbudowywać kwadratów. Albo coś sie zmieni, albo gra już będzie totalnie bezsensowna.

Dużo lepiej się grało jak były bunkry. Może można by było przywrócic zwkłe HP, a nie bazowe HP. Evo daje dopalkę do dmg i to solidnie więc można by było darowac sobie te zmiany z HP.
Teraz już nikt nie ma jak przerzymywac surowcow i wszystko idzie do wysokich w rankingu.

Z evo 50k dmg w 10 rund to nie problem.

Bede szczery, spieprzyliście tę grę.

Może ktoś ma lepsze pomysły by wyciągnąć A3 z totalnego shitu. (nie napiszę po polsku bo według administracji stolec w wersji na literę G jest wulgaryzmem. Śmiać mi sie chce z ich niedorozwinięcia umosływego.) Co gracze wymyślą na forum jest BŁE, a co administracja narzuci to musi być święte i nieodwacalne, co nie zawsze staje sie tym lepszym dla graczy.

__________________

09-12-2011 20:24 Moder jest offline Szukaj postów użytkownika: Moder Dodaj Moder do Listy kontaktów
Izales
Triple Ace


Data rejestracji: 27-12-2008
Postów: 209
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jest to żadne promowanie topki. Jesteś tam, że wysnuwasz takie przypuszczenia?? Przed wejściem a3 miałem 7-9 milionów litrów krwi non stop. W tej chwili mam 2,5 miliona i cały czas ubywa. Bijąc TOP50 widzę, że ludzie mają ogólnie coraz mniej krwi i ludzi. Więc jest to globalny problem produkcji/zużycia surowców. Nie wiem czym spowodowany, ale jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście będzie się ciężko grało. Nawet topce.
09-12-2011 21:31 Izales jest offline Szukaj postów użytkownika: Izales Dodaj Izales do Listy kontaktów
Banana Juice
Viking


Data rejestracji: 30-08-2009
Postów: 521
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapraszam do ogólnej dyskusji na temat krwi.


Akt 3 Problem z krwią propozycja rozwiązania.

__________________
18:Senti
09-12-2011 21:35 Banana Juice jest offline Szukaj postów użytkownika: Banana Juice Dodaj Banana Juice do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Izales napisał(a)
Nie jest to żadne promowanie topki. Jesteś tam, że wysnuwasz takie przypuszczenia?? Przed wejściem a3 miałem 7-9 milionów litrów krwi non stop. W tej chwili mam 2,5 miliona i cały czas ubywa. Bijąc TOP50 widzę, że ludzie mają ogólnie coraz mniej krwi i ludzi. Więc jest to globalny problem produkcji/zużycia surowców. Nie wiem czym spowodowany, ale jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście będzie się ciężko grało. Nawet topce.



Mu chodzi o morię a nie necro. Rozumiem że twoje rozżalenie bierze się stąd że do tej pory bunkrowałeś się i teraz ci to przycięli więc albo temat co pan wyżej podał albo: [Moria] Ściana płaczu
09-12-2011 22:17 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ectelion napisał(a)

Mu chodzi o morię a nie necro. Rozumiem że twoje rozżalenie bierze się stąd że do tej pory bunkrowałeś się i teraz ci to przycięli więc albo temat co pan wyżej podał albo: [Moria] Ściana płaczu


Izales się nie żali. Uwierz mi, 3 mln też mu stykną. Na tej wysokości to nie jest zauważalna różnica.
Po prostu stwierdza fakt, że na każdym etapie gry widać, że surowców ubywa.
Może najpóźniej ten problem dotknie topkę, ale też dotknie.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
09-12-2011 22:19 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Izales
Triple Ace


Data rejestracji: 27-12-2008
Postów: 209
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ectelion napisał(a)

Mu chodzi o morię a nie necro. Rozumiem że twoje rozżalenie bierze się stąd że do tej pory bunkrowałeś się i teraz ci to przycięli więc albo temat co pan wyżej podał albo: [Moria] Ściana płaczu


Ja też mówię o Morii. I nie bunkrowałem się. Dziwi, że ktoś mógł mieć tyle krwi na Morii?? Czasem można. Temat, który podał Pan wyżej jest o beczkowaniu krwi. Nie wiem po co miałbym się tam wypowiadać skoro administracja dawno powiedziała, że tego nie będzie.

I na ścianę płaczu się nie nadaję. Ja nie płaczę tylko odpowiadam Moderowi, który wysnuł teorię, że surowce trafiają do topki co jest nieprawdą.

A Twój post, który chyba miał być ciętą ripostą zwiększającą Twoje poczucie wartości chybił celu.
09-12-2011 22:45 Izales jest offline Szukaj postów użytkownika: Izales Dodaj Izales do Listy kontaktów
Flacha
Lord


Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 472
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV; Moria V

RE: AKT 3 i totalny brak surowcow!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Moder napisał(a)
Co gracze wymyślą na forum jest BŁE, a co administracja narzuci to musi być święte i nieodwacalne, co nie zawsze staje sie tym lepszym dla graczy.


To że ktoś napisze jakiś pomysł na forum nie znaczy jeszcze że trzeba to wprowadzać w życie. Pomnóż teraz ilość swoich pomysłów (nie mówię o jakości ale o ilości pomysłów) razy ilość graczy BW. Ciekawe ile czasu by zajęło wprowadzanie tego wszystkiego do gry, nie ważne - głupi pomysł, mądry pomysł - płacą to wymagają, wprowadźmy wszystko. Zresztą kilka jednostek nie świadczy jeszcze o opinii ogółu, a administracja stara się znaleźć konsensus miedzy swoja wizja gry a ogółem graczy (nie 2-3 osobami.

A tak na temat.
Główna przyczyna braku krwi:
- Ludzie zaczeli robić ataki. Arkana, regeneracja HP - wszystko zużywa krew. Nie było ataków na masową skalę, była krew. Są ataki na masową skalę, nie ma krwi. Sytuacja jak przez pierwszy miesiąc gry kiedy każdy robił 16/16 ataków bo trzeba zapierniczać z poziomem.

Do tego 2 przyczyny poboczne:
- ograniczenie przyrostu surowców osobom budującym BK
- zaliczanie wypraw - na "cisza i spokój..." krwi nie dostajemy, a wyprawy dziennie generowały więcej/porównywalnie krwi co budynki.

WNIOSEK:
Przeżeramy teraz zasoby krwi które nagromadziliśmy przez ten okres gdy 1/2 serwera ataki robiła w liczbie 2-4 dziennie po zasoby. Narobiliśmy sobie zapasu który się teraz kurczy. I żaden bunkier ci w tym nie pomoże, a tym bardziej w globalnej sytuacji z krwią na serwerze.
09-12-2011 23:14 Flacha jest offline Szukaj postów użytkownika: Flacha Dodaj Flacha do Listy kontaktów
SosnaN
King


images/avatars/avatar-21708.jpg

Data rejestracji: 08-07-2011
Postów: 858
Kraina: Moria V

RE: AKT 3 i totalny brak surowcow!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Flacha napisał(a)

Główna przyczyna braku krwi:
- Ludzie zaczeli robić ataki. Arkana, regeneracja HP - wszystko zużywa krew. Nie było ataków na masową skalę, była krew. Są ataki na masową skalę, nie ma krwi. Sytuacja jak przez pierwszy miesiąc gry kiedy każdy robił 16/16 ataków bo trzeba zapierniczać z poziomem.

Do tego 2 przyczyny poboczne:
- ograniczenie przyrostu surowców osobom budującym BK
- zaliczanie wypraw - na "cisza i spokój..." krwi nie dostajemy, a wyprawy dziennie generowały więcej/porównywalnie krwi co budynki.

WNIOSEK:
Przeżeramy teraz zasoby krwi które nagromadziliśmy przez ten okres gdy 1/2 serwera ataki robiła w liczbie 2-4 dziennie po zasoby. Narobiliśmy sobie zapasu który się teraz kurczy.



No idealnie wypunktowane Flacha, może nie w kolejności ale poza tym idealnie.
Ale... Sushi i Konrad o tym wiedzą, wiedzą od dawna. I nic nie robią bo to jest według Administracji ok.
Muszą mieć ubaw... Pleased

Sushi już od jakiegoś czasu zaczął powolutku lewitować w kierunku
"zasobów ma brakować=zasobów ma nie być wcale"... Pleased

edit; literka.

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SosnaN: 09-12-2011 23:39.

09-12-2011 23:37 SosnaN jest offline Szukaj postów użytkownika: SosnaN Dodaj SosnaN do Listy kontaktów
Duszeek
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 91
Kraina: Necropolia

RE: AKT 3 i totalny brak surowcow!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SosnaN napisał(a)
cytat:
Flacha napisał(a)

Główna przyczyna braku krwi:
- Ludzie zaczeli robić ataki. Arkana, regeneracja HP - wszystko zużywa krew. Nie było ataków na masową skalę, była krew. Są ataki na masową skalę, nie ma krwi. Sytuacja jak przez pierwszy miesiąc gry kiedy każdy robił 16/16 ataków bo trzeba zapierniczać z poziomem.

Do tego 2 przyczyny poboczne:
- ograniczenie przyrostu surowców osobom budującym BK
- zaliczanie wypraw - na "cisza i spokój..." krwi nie dostajemy, a wyprawy dziennie generowały więcej/porównywalnie krwi co budynki.

WNIOSEK:
Przeżeramy teraz zasoby krwi które nagromadziliśmy przez ten okres gdy 1/2 serwera ataki robiła w liczbie 2-4 dziennie po zasoby. Narobiliśmy sobie zapasu który się teraz kurczy.



No idealnie wypunktowane Flacha, może nie w kolejności ale poza tym idealnie.
Ale... Sushi i Konrad o tym wiedzą, wiedzą od dawna. I nic nie robią bo to jest według Administracji ok.
Muszą mieć ubaw... Pleased

Sushi już od jakiegoś czasu zaczął powolutku lewitować w kierunku
"zasobów ma brakować=zasobów ma nie być wcale"... Pleased

edit; literka.


Krwi nie ma większość - część olewa BW - bo się denerwować nie chce i się kasuje.

Może jak przyrost kasy spadnie - to naprawią pewne rzeczy - a potem wiernych graczy co odeszli będą zastępowali nowi ... ale miesiącami ... bo takich co pograją miesiąc lub trzy jest sporo, a takich co grają latami jest znacznie mniej ...

Widocznie o to chodziło twórcą aktu3 i takie były założenia, aby trochę się wyludniło na serwach - szybciej będą chodzić.

__________________
" El Diablo sabe mas por viejo que por diablo"
10-12-2011 07:32 Duszeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Duszeek Dodaj Duszeek do Listy kontaktów
adek444
Lord


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 431

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako ciekawostkę dodam że na r2 od jakiegoś tygodnia nie ma w ogóle złomu na aukcjachSmile

__________________
R2 adek444
10-12-2011 07:41 adek444 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek444 Dodaj adek444 do Listy kontaktów
Duszeek
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 91
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie CHORE JEST TŁUMACZENIE, że topka ma np. 10 graczy do ataku, więc te 16 ataków zrobi.

Oznacza to, że maja przez lata atakować tylko te osoby !!!

No mogą inne ale bez 2 ewo.

Takie założenie czy tłumaczenie administracji gry jest ???? [ sami sobie wpiszcie jakie ]

__________________
" El Diablo sabe mas por viejo que por diablo"
10-12-2011 07:51 Duszeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Duszeek Dodaj Duszeek do Listy kontaktów
Arthurus
Triple Ace


images/avatars/avatar-22595.jpg

Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 181
Klan: Zakon Smoka 2
Kraina: Moria IV
Skąd: Pustkowia

Angry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wystarczy ze wiecej krwi bedzie z budynkow i szafa gra. Co z tego ze mam szpital na +4 i ogolnie 380l krwi na godzine, jak atak jest co godzine. Gdyby było chociaż 600l to już byłoby inaczej.

__________________


Kompendium wiedzy
Arko

10-12-2011 08:22 Arthurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthurus Dodaj Arthurus do Listy kontaktów
Moder
Triple Ace


images/avatars/avatar-19399.gif

Data rejestracji: 18-09-2010
Postów: 158

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Moder
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drodzy Państwo, jak myślicie, że się bunkrowałem to jesteście w grubym błedzie.
Atakowałem bunkry i miałem z tego niezła dawkę krwi za jeden atak.
Siedzę w 4s kwadrat w miarę rozbudowany i mając nawet

Krew
0 l
+ 632 l / h

przypływu krwi na godzinę niestety nie mam jak arkan wbić, a bez tego już nie ma takich efektywnych atakow.
Izales nie mówię o beczkowaniu krwi tylko o powrocie do lepszej przeszłości.
Widocznie już Ci nie odpowiada, ze prawie nikt nie mogł Cię zaatakować skutecznie.
A pozatym problem z atakowaniem o evo jest rozwinięte w innym temacie.

_________________________________________________________________________
Edit: dla Izales...
cytat:
Dla mnie CHORE JEST TŁUMACZENIE, że topka ma np. 10 graczy do ataku, więc te 16 ataków zrobi. Oznacza to, że maja przez lata atakować tylko te osoby !!! No mogą inne ale bez 2 ewo. Takie założenie czy tłumaczenie administracji gry jest ???? [ sami sobie wpiszcie jakie ]


__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Moder: 10-12-2011 10:01.

10-12-2011 09:15 Moder jest offline Szukaj postów użytkownika: Moder Dodaj Moder do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prawda jest taka, że przyzwyczailiśmy się do hektolitrów krwi, bo większość serwera nie robiła ataków. A teraz większość robi i jest atakowana. No to chyba logiczne, że krew zaczęła w zastraszającym tempie znikać. Zwiększać przyrost krwi z budynków? A jestem na nie. Rozważyć krew wespół zespół z ludźmi z KW? A jestem na tak.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

10-12-2011 09:18 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Izales
Triple Ace


Data rejestracji: 27-12-2008
Postów: 209
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moder.

Nadal skutecznie atakują mnie dwie max osoby. Więc nie wiem do czego pijesz. Krwi po prostu nie ma gdzie uzupełniać. Ja robię pielgi na szamanach, ataki na max arkan i dostaję 2-3 razy dziennie oklep. To ubywa. Wydaje mi się, ze przy dziennym stosunku zasadzek około 15-2 krwi nie powinno ubywać. Raczej to jest problemem.

I nie rozumiem czemu piszesz o atakowaniu o EVO. Nie poruszyłem tego tematu. Ja póki co atakuje tylko o 2 EVO. Jak się skończy krew i ludzie to się zastanowię co dalej.
10-12-2011 09:49 Izales jest offline Szukaj postów użytkownika: Izales Dodaj Izales do Listy kontaktów
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawa przedstawia się prawdopodbnie tak, że topka r2, r5 r9 ma sporo tej krwi -.-
Na r13 krew powyzej 10k ma może z 10 osób z top50. I potem dopiero jacyś maluszkowie. Wiec zakładajac, że chce założyc kw, dobic do kw, założyc expe i dobic do expy to potrzebuje jakieś 8k krwi. Wiec musialbym zrezygnowac z ~6-10 ataków po evo.. Poprostu świetnie...
10-12-2011 09:59 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie panikujcie - gra wraca na właściwe tory czyli WOJNY a nie tylko wyprawki Smile

A3 dopiero co wszedł, wyprawki pozaliczacie i znów będzie krew z wyprawek

do tego poziom budynków dających krew na pewno da się podnieść tylko większości się nie chciało do tej pory


Nie am co robić lamentu i szukać łatwizny, trzeba się dostosować do zmienionych realiów i tyle.

BK tez wiecznie budowane nie będą Smile

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
10-12-2011 10:07 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W końcu wróci wykrwawianie przed oblegami...Bo od długiego czasu zero sensu to miało...
10-12-2011 10:33
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
profes79 napisał(a)
W końcu wróci wykrwawianie przed oblegami...Bo od długiego czasu zero sensu to miało...


Przed czym?????? -________________________________________________-

Ed:
@Moder
No kurka wodna rzeczywiscie...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez AvarI: 10-12-2011 10:40.

10-12-2011 10:36 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
Moder
Triple Ace


images/avatars/avatar-19399.gif

Data rejestracji: 18-09-2010
Postów: 158

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Moder
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

AvarI Przed oblegami.
Kiedys były takie czasy, że przed oblegiem na jakiegoś gracza co w celu było przejecie kwadratu, każdy z każdej strony szpiegował enemy gracza i w ten sposob się wykrwawiali i na oblegu HP nie mieli. Stare czasu Smile

__________________

10-12-2011 10:39 Moder jest offline Szukaj postów użytkownika: Moder Dodaj Moder do Listy kontaktów
Vatoxer
Member


Data rejestracji: 07-07-2009
Postów: 26

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może zwiększyć przyrost otrzymywanej krwi z wyprawek? powiedzmy o +xx% przyrostu krwi wynikającego z klocka i procent ten byłby zróżnicowany od strefy. teraz zbieranie wyprawkami na arkana prawie nie ma sensu ;p.

dodatkowo irytującą sprawą jest zżeranie krwi przez bonus do życia. szybka i pewnie w miarę łatwa zmiana do wprowadzenia mogłaby wyglądać tak, że wraz z zwiększeniem i zmniejszeniem maksymalnego hp o ileś procent, zwiększa/zmniejsza się aktualne hp.

__________________
r9 - Heii
r13 - Noir
10-12-2011 10:58 Vatoxer jest offline Szukaj postów użytkownika: Vatoxer Dodaj Vatoxer do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedyś były wojny, sojusze, brak repa, pomoc w oblach z klanów głównych dla akademii - były zupełnie inne czasy, mniejszy rozwalał większego taktyką i sprytem czasami Smile

Teraz jest rep i darmowy najem za rep. 24 wyprawki bez obron i napadów, czasem expa i surowce rosły i rosły i tu nagle przewrót Smile

16 ataków wypada zrobić, z 8 obron się trafi, do tego z wyprawek nie ma surki bo trzeba najpierw w kolejarza zaliczyć, postawić KW dołączyć do KW, odpalić expe i dołączyć do znajomego no i jak pech całkowity to jeszcze jakiś obleg na plecach Smile

I surka w postaci krwi idzie w hektolitrach na dobę a że im wyżej tym więcej arkan się odpala to boli jeszcze bardziej.


Moder nie szpiegowaniem się wykrwawiali lecz atakami pzreszpiegowanych wcześniej z małym zapasem krwiTongue



Zwyczajnie kiedyś ta gra inaczej "smakowała" była prawdziwą WOJNĄ KRWI a nie wyprawkowym farmieniem mobów Smile

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
10-12-2011 11:06 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niby metodą jest budowanie pogotowia...tylko że:

POGOTOWIE (POZIOM 15)
Efekt: +394 litrów krwi / h

ROZBUDOWA DO POZIOMU 16
Koszty: 3 065 258 PLN, 93 341 ludzi
Wymagania: CHARYZMA: 220 (285), WIEDZA: 108 (140)
Czas budowy: 10 godz. 16 min. 17 sek.
Efekt: +118 litrów krwi / h

paczki złomu na aukcji nie widziałem od kilku dni, niby dostaliśmy ludzi za wygrane kw, może by powiązać ludzie/krew 50/50...

poszpiegowałem sobie wczoraj jak ma się to u ludzi niżej ode mnie w rankingu.... ~80% ludzi krwi nie ma wcale, 15% ma coś, znikoma ilość ludzi ma krew, aby atak był sensowny (jakieś 500l krwi zysku), dodam że nie byli to ludzie za których dostawałem pkt evo...u tych co robie evo krwi nie widziałem od początki a3

suche fakty

__________________
Big Grin

10-12-2011 11:12 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vilku zapominasz o tym, że większość ma tak:
+ 127 l / h i sami od 2 lat bardzo się staracie o to by tej krwi nie było Wink

Może to by nie rozwiązało problemumu, ale na pewno minimlnie go zmniejszyło... tak czy inaczej nie zaszkodziła by jakas interwencja adminów w rynek...
10-12-2011 11:24 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vilku od jak dawna jest A3 Smile

Czy już wszyscy co wskoczyli do A3 uporali sie z dalekimi i wszyscy trzepią wyprawki z których codziennie dostają krew ?


Czy przypadkiem nie "zmalała" liczba eksp ?

Dajcie na luz do końca roku, niech ludki pozaliczają wyprawki i zaczną normalnie wyprawować, niech ci co olewali pogotowie i rzeźnię podniosą je o kilka poziomów.

Chcecie prosty patent na sporo krwi :

Chcecie handlować krwią a legalnie się nie da, to omińcie zapis Smile


dogadaj się z małym klanem ludków o niskich poziomach, że za krew dasz im coś - pomoc, użyczysz itemów, ZAPŁACISZ PR ( np. odkupując złom po lekko zawyżonej cenie aby admin się nie przyczepił ) i bierzesz jednego maluczkiego, robisz klan, maluczki odpala na zasoby na kolegę z klanu, klan na maluczkiego - masz 2 oble z każdego 10% krwi klanu małych ludzi Smile

Jak zetniesz 20 osób z czego każda ma powiedzmy 300k l krwi = 6kk krwi x 10% ( dwa oble, jednak dwie osoby) zarabiasz 600k l krwi co na chwilkę styknie, jeżeli zrobi tak kilka osób to nagle w pewien przedział graczy zostanie wpompowana spora ilośc tego surowca. Tyle krwi mają maluczcy na r14 na starszych serwach mają kilka razy więcej.


Ruszcie głową a nie tylko LPM xD


Dla twórców zapas krwi w skali serwa jest OK - Wy tylko musicie zadbać o transfer Smile

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
10-12-2011 11:32 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Banana Juice
Viking


Data rejestracji: 30-08-2009
Postów: 521
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak samo PLN nie da się legalnie handlować dlatego złom jest.

Stworzyć handel ludźmi i krwią na zasadzie PLN/złomów i wszystko gra. Wink

__________________
18:Senti
10-12-2011 11:33 Banana Juice jest offline Szukaj postów użytkownika: Banana Juice Dodaj Banana Juice do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vilku napisał(a)
paczki złomu na aukcji nie widziałem od kilku dni, niby dostaliśmy ludzi za wygrane kw, może by powiązać ludzie/krew 50/50...


Nie, nie i jeszcze raz nieWink
Przynajmniej w kontekscie r5 bo tu w koncu sa ludzie, a krew jest wciaz:

Krew
209 011 l
+ 91 l / h

U jakiegos 60 levela widzialem wczoraj 1,5mln. Mimo ze wszyscy robia ataki tak jak wszedzie. Owszem, sa ludzie ktorzy nie maja krwi. Ale to raczej wina ich slabych postaci. Wiem, ze na r2, r9 i r13 jest inna sytuacja i tych atakow jest wiecej przez co prawie nikt nie ma krwi.

Ja proponuje troszke poczekac az zacznie znow przybywac krwi z wyprawek i wtedy sie zobaczy. Bo budynki klanowe to raczej predko sie nie skoncza.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
10-12-2011 11:35 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurak, były takie dyskusje jeszcze na becie - ale wtedy wszyscy łącznie z graczami zlali temat bo wydawało się, że na necro problemu nie będzie.

Po trzech tygodniach a3 okazuje się, że problem jednak jest. A byłby jeszcze większy, gdyby nie zmiana przy BK (wyjściowo przyrost surowców miał być na zerze...).
10-12-2011 11:35
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oficjalnego handlu krwią bankowo nie będzie, nawet nie próbujcie tego rozważać po raz kolejny Wink

__________________
Big Grin

10-12-2011 11:43 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Banana Juice
Viking


Data rejestracji: 30-08-2009
Postów: 521
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vilku napisał(a)
oficjalnego handlu krwią bankowo nie będzie, nawet nie próbujcie tego rozważać po raz kolejny Wink


Ekhm ekhm a niby dlaczego nie będzie? Sytuacja taką jaka mamy dzisiaj jeszcze nigdy nie miała miejsca, więc raczej nie można powiedzieć, że bankowo czegoś nie będzie.

Są wymagania muszą być rozwiązania a to jest lepsze niż dać mnożnik krwi x 2-3 w budowlach Wink

__________________
18:Senti
10-12-2011 12:11 Banana Juice jest offline Szukaj postów użytkownika: Banana Juice Dodaj Banana Juice do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » DYSKUSJA AKT 3 i totalny brak surowcow!!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH