Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » sprzęt dystansów- znajdż 3 różnice » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony sprzęt dystansów- znajdż 3 różnice 13 Ankieta - średnia ocena: 5,85
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
timitu
Viking


images/avatars/avatar-9744.jpg

Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 676
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Z krainy wiecznej kontestacji

sprzęt dystansów- znajdż 3 różnice Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za wyjątkiem 4 może 5 dystansów nar2, reszta posiada identyczny sprzęt (pref peleryny się nie liczy).
a mianowicie:
dsk+1 bandana preko
xxx peleryna SS
nie sufowane jastrzęnie
kilt pasterza lub słońca
legendarny sirek.
nie zależnie od poziomu praktycznie każdy tak wygląda
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=874cfb2df4
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a5b6cb91f3
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9397b82a67
linków ze skanami mogę wrzucić dużo więcej.
i ten JEDYNY dla większości dystansów sprzęt, służy jednocześnie do ekspedycji, ataków, oblegów i kw. byle dystansik, z "pro eq" wchodzi i leje każdego na swoim poziomie. domagając sie jednocześnie dopałek. argumentując tym to że każdy z nich ma unikalny eq, na które wydał majątek. jak to się ma do rzeczywistości wie każdy.
nie mówię nic o ekspach, tu słaby dystans słabo wypada, ale to jedyny minus. w pozostałych aspektach gry wymiata. może pora coś z tym zrobić? tak by było jak w każdej innej profesji. czyli masz dobry sprzęt jesteś dobry, masz słaby jesteś słaby. choćby odjąć kare z tatuażu. która miała sens w czasach przed legendą, teraz jest dopałką do i tak silnej broni. walki tego typu są groteskowe:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=fbfd09d11a
nie chce mieć jednego eq dobrego na wszystko. i nie chcę mega dopałki dla siebie czy ucięcia dystansu. chcę mieć jedynie możliwość wyrównanej walki z każdym na swoim levelu. ale zależnej od mojej zdolności kombinowania, nie tak jak teraz "masz dystans wymiatasz"
edit, żeby nie było. jesteś takim sobie snajperem. nie mam szczególnie dobrego sprzęt, raczej podstawowy wymaksowany sprzęt. w3 rożnych odmianach nie chcę dla siebie dmg cr-a czy innej profesji x leveli wyższych
edit. Cerbin masz racje. z tym że każda inna profesja musi mieć kilka wersji sprzętu, oprócz dystansu. w tym problem
editkolejny. co toma wspólnego z pvp?

__________________
LOSOWATOR SZALONY BÓG BW

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez timitu: 10-12-2011 18:05.

10-12-2011 17:07 timitu jest offline Szukaj postów użytkownika: timitu Dodaj timitu do Listy kontaktów
Arthurus
Triple Ace


images/avatars/avatar-22595.jpg

Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 181
Klan: Zakon Smoka 2
Kraina: Moria IV
Skąd: Pustkowia

RE: sprzęt dystansó- znajdż 3 różnice Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ca4c21bcdc

mala groteska

Mnie się odbiera zasięg z legend a tu dystans lata sobie z ponad 160 sposta z palcem w nosie Evil

__________________


Kompendium wiedzy
Arko

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arthurus: 10-12-2011 17:46.

10-12-2011 17:22 Arthurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthurus Dodaj Arthurus do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a rewo są oryginalne aż w nosie kręci... a zabójcy wręcz tryskają innowacją... a snajperzy to tacy do siebie niepodobni... a CRzy różnią się między sobą jak noc i dzień... a mnisi... no tak, mnisi są oryginalni. obaj.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

10-12-2011 17:43 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i znowu uwzględniacie dystans powyżej 80 poziomu...
Przed zdobyciem go wcale nie jest tak kolorowo, mam 67 poziom i wiem co mówię.
Mimo, że mam eq za ponad 30KD, to wystarczy, że byle snajper kupi leg snajperkę i szybkość i robi kilka razy więcej obrażeń niż ja, bo ja wcale nie trafiam.
To jest dopiero kpina
10-12-2011 18:02 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
pszczolkamaya
Viking


images/avatars/avatar-24602.jpg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 528
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sorry Timi, ale placzesz dalej.. dostales bonus do dmg 1 wiedza 1 dmg... dalej placzesz, ze dystansi Cie biją? no sorry, ale wczesniej przegrywales z crami na 75 poziomie, teraz na top klocku jedziesz wszystkich procz dystansow..

cytat:
(pref peleryny się nie liczy).

nie no wcale, bo rownie latwo jest zrobic dsk+1 elfią pele ss i dsk+1 lekka pele ss...


czemu blade ze sparty, ktory jest na pustaku nie placze? bo potrafi kombinowac...

czemu Mith nie placze, ze nie dostal bonusu jako zabojca+ obcieli mu wbijanie ewo?

czepiasz sie do kary? kiedys hay zeby podniesc sobie inicjatywe na oblach zakladal elfie pastuchy, a Ty sobie z kara nie potrafisz poradzic? no sorry, to chyba nie wymaga komentarza... jesli snajper, lm nie potrafi sobie poradzic w pvp na mega klocku, to jest zenada...

__________________
(...)znana w wielu kregach aktywistka spolecznosci Blood Wars

Koniec na r9

Było fajnie, dzięki!

10-12-2011 19:05 pszczolkamaya jest offline Szukaj postów użytkownika: pszczolkamaya Dodaj pszczolkamaya do Listy kontaktów
timitu
Viking


images/avatars/avatar-9744.jpg

Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 676
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Z krainy wiecznej kontestacji

Autor tematu Temat rozpoczęty przez timitu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko co miałem do napisania jest w pierwszym poście. to czy płaczę według Ciebie jest nieistotne dla mnie.

__________________
LOSOWATOR SZALONY BÓG BW
10-12-2011 19:12 timitu jest offline Szukaj postów użytkownika: timitu Dodaj timitu do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerbin napisał(a)
a rewo są oryginalne aż w nosie kręci... a zabójcy wręcz tryskają innowacją... a snajperzy to tacy do siebie niepodobni... a CRzy różnią się między sobą jak noc i dzień... a mnisi... no tak, mnisi są oryginalni. obaj.


O przepraszam zabojcy wykazują innowacyjnosc.
Autorowi tematu chodziło głównie o to, ze shuriken ma jeden komplet eq uniwersalny na wszystko. Rewo ma 2 zestawy, zabojca z 5 różnych.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
10-12-2011 19:15 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ehh patrz człowieku:

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8483f21a84

spójrz kto zadał największy dmg i jaki miał lvl. Na tej ekspie był też dystans, jaki miał dmg? Po wszystkich postach autora tematu, nie tylko tutaj ciśnie mi sie na usta, kup sobie siurka Evil

ed down:
cytat:
Arthurus napisał
Słuchaj w PVP wymiatacie, więc nie biadol. Dostaliście boosta do trafienia i jedyny sposób, aby uniknąć waszych ciosów to spaczony set, ale i tak wtedy nie da sie was sięgnąć. Wyraźnie źle wybalansowany został dystans


rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
sygna i nicki w raporcie, który zacytowałeś. Ja to nie ten dystans bez dmg na tej ekspie Roll Eyes tia wymiatam w pvp, ja nawet eq do pvp nie mam, bo nigdy nie było potrzebne i dopiero składam takowe rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez JMPK: 10-12-2011 19:30.

10-12-2011 19:21
Arthurus
Triple Ace


images/avatars/avatar-22595.jpg

Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 181
Klan: Zakon Smoka 2
Kraina: Moria IV
Skąd: Pustkowia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
JMPK napisał(a)
ehh patrz człowieku:

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8483f21a84

spójrz kto zadał największy dmg i jaki miał lvl. Na tej ekspie był też dystans, jaki miał dmg? Po wszystkich postach autora tematu, nie tylko tutaj ciśnie mi sie na usta, kup sobie siurka Evil
\

Słuchaj w PVP wymiatacie, więc nie biadol. Dostaliście boosta do trafienia i jedyny sposób, aby uniknąć waszych ciosów to spaczony set, ale i tak wtedy nie da sie was sięgnąć. Wyraźnie źle wybalansowany został dystans

__________________


Kompendium wiedzy
Arko

10-12-2011 19:26 Arthurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthurus Dodaj Arthurus do Listy kontaktów
pszczolkamaya
Viking


images/avatars/avatar-24602.jpg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 528
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ab8cbabe44
deggial
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=efeab82cbf
dalilah (z tego co wiem elf kiecka pasterza dsk+1 w przygotowaniu)
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=75a33dd48a
kropka
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b42d192c1c
jenni13
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9aa5aed104
unfeeling
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=10e4d59243
ramona
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3bd23eb29e
mr.j


cyana i sunshine nie zlapalam w bojowym.. trzeba miec fantazje snajperze, a nie tyko dski+1 bandana preko, slonka, lekka szybkosc, sdk+1 kilt pastucha i snajpa...

edit: mel i darka i edeldredy skanowac nie mam zamiaru, bo piszemy aktualnie o porownywalnych Tobie poziomach..

__________________
(...)znana w wielu kregach aktywistka spolecznosci Blood Wars

Koniec na r9

Było fajnie, dzięki!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez pszczolkamaya: 10-12-2011 19:37.

10-12-2011 19:31 pszczolkamaya jest offline Szukaj postów użytkownika: pszczolkamaya Dodaj pszczolkamaya do Listy kontaktów
timitu
Viking


images/avatars/avatar-9744.jpg

Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 676
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Z krainy wiecznej kontestacji

Autor tematu Temat rozpoczęty przez timitu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Maya Ty umiesz czytać? widziałaś mój link z walki? czy po prostu jak nakręcona katarynka potrafisz powtarzać jedno: "snajper tylko słonki i snajpa"? mam spaczaki na dsk, mam akacza i co mi z tego? jak z byle dystansikiem na standardowym sprzęcie muszę przegrywać. ja mam składać spaczaki nietoperze żeby mieć szanse walki z dystansem na gołych jastrzębiach?

__________________
LOSOWATOR SZALONY BÓG BW
10-12-2011 19:37 timitu jest offline Szukaj postów użytkownika: timitu Dodaj timitu do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie. masz odpuścić ataki na dystanse, to nie dla Ciebie farmy.
10-12-2011 19:39
pszczolkamaya
Viking


images/avatars/avatar-24602.jpg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 528
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to jak Cie skanuje to ubieraj slonka, co za problem! ustawienie obrony zalezy od przeciwnika! chcesz miec 1 ustawienie na obrone, prosze bradzo.. jak jestem w grze, to czesto zmieniam jako cr na r2 i zabojca na r9 ustawienia na obrone, zalezy od tego kogo sie spodziewam.. i nie spedzam calych dni przed bw. nie z kazdym jestem w stanie wygrac, taka gra

przed kazdym sie nie obronisz, nawet na swoim poziomie.. whitemafia Cie farmi? co za problem, daj mu pustaka, wtedy Cie nie zaatakuje nawet;p

edit: nie skanujesz przeciwnika idac na atak? Twoj problem..

__________________
(...)znana w wielu kregach aktywistka spolecznosci Blood Wars

Koniec na r9

Było fajnie, dzięki!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pszczolkamaya: 10-12-2011 19:45.

10-12-2011 19:44 pszczolkamaya jest offline Szukaj postów użytkownika: pszczolkamaya Dodaj pszczolkamaya do Listy kontaktów
ellegon
Forum Ace


Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 88
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więc tak... dystans może sobie wszystkich farmić, a palniacy już nie? Ale mi balans (bo z tego co widzę, nawet cr potrafi rozjechać dystansa).

ps. Zrobienie balansu jest dość trudne, ale to wszystko zależy od umiejętności osób co tworzą tą grę. Patrząc na administracje to widać, że potrafią, ale im się nie chce (albo po prostu nie mają pomysłu).
10-12-2011 19:48 ellegon jest offline Szukaj postów użytkownika: ellegon Dodaj ellegon do Listy kontaktów
timitu
Viking


images/avatars/avatar-9744.jpg

Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 676
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Z krainy wiecznej kontestacji

Autor tematu Temat rozpoczęty przez timitu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poproszę o zamkięcie tematu. taka "dyskusja" nie masensu

__________________
LOSOWATOR SZALONY BÓG BW
10-12-2011 19:50 timitu jest offline Szukaj postów użytkownika: timitu Dodaj timitu do Listy kontaktów
pszczolkamaya
Viking


images/avatars/avatar-24602.jpg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 528
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ellegon napisał(a)
Więc tak... dystans może sobie wszystkich farmić, a palniacy już nie? Ale mi balans (bo z tego co widzę, nawet cr potrafi rozjechać dystansa).



zabojca rozjezdza dystans, cr rozjezdza dystans...w obronie oczywiscie, na porownywalnych poziomach

__________________
(...)znana w wielu kregach aktywistka spolecznosci Blood Wars

Koniec na r9

Było fajnie, dzięki!

10-12-2011 19:52 pszczolkamaya jest offline Szukaj postów użytkownika: pszczolkamaya Dodaj pszczolkamaya do Listy kontaktów
ellegon
Forum Ace


Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 88
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No właśnie, a snajper by musiał 5-10 lvl'i niżej atakować takiego, co nie ma jeszcze dużo spoosta i przy o wiele lepszym klocku (2-3x więcej życia) dopiero się wygra.
10-12-2011 19:54 ellegon jest offline Szukaj postów użytkownika: ellegon Dodaj ellegon do Listy kontaktów
pszczolkamaya
Viking


images/avatars/avatar-24602.jpg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 528
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niech lapie na wyprawkach, atakuje inne cele, da pustaka, co za problem?


czekam az zabojcy zaplacza, ze nie dostali nic z a3, przylacze sie wtedy.. snajpery juz swoje wyplakali...

__________________
(...)znana w wielu kregach aktywistka spolecznosci Blood Wars

Koniec na r9

Było fajnie, dzięki!

10-12-2011 19:57 pszczolkamaya jest offline Szukaj postów użytkownika: pszczolkamaya Dodaj pszczolkamaya do Listy kontaktów
timitu
Viking


images/avatars/avatar-9744.jpg

Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 676
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Z krainy wiecznej kontestacji

Autor tematu Temat rozpoczęty przez timitu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=25956e0b10
i to mówi samo za siebie, nic więcej dodawać nie trzeba
edit. dzięki za zwrócenie uwagi. ale ta walka jest śmieszna tak czy siak. na snajpera nie trzeba nawet , wystarczy jastrząb. i jatąwalke wygram przez RASE wyłącznie. natym mabalans polegać? na zmianie sprzętu po skanie i na doborze rasy?

__________________
LOSOWATOR SZALONY BÓG BW

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez timitu: 10-12-2011 20:05.

10-12-2011 19:59 timitu jest offline Szukaj postów użytkownika: timitu Dodaj timitu do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

maska kaliguli w obronie, jestes moim bogiem

a wystarczyloby dac adonisa

jaja sobie robisz?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-12-2011 20:02 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
pszczolkamaya
Viking


images/avatars/avatar-24602.jpg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 528
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cyan przed chwila podeslal mi ten sam link..;p ot tej drugiej strony... no sorryy, ale ide sobie stad, bo tu juz nie ma co pisac;p

e down: ellegorn, r2 i r9 to 2 inne swiaty, wiec nie ma co porownywac timiego z r2 do snajpera z r9 na podobnym poiozmie

a co do sciegien, na osatnim poziomie jak dostana zabojcy 2/4lev dmg to bardzo chetnie;p

__________________
(...)znana w wielu kregach aktywistka spolecznosci Blood Wars

Koniec na r9

Było fajnie, dzięki!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pszczolkamaya: 10-12-2011 20:07.

10-12-2011 20:04 pszczolkamaya jest offline Szukaj postów użytkownika: pszczolkamaya Dodaj pszczolkamaya do Listy kontaktów
ellegon
Forum Ace


Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 88
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pustaka nie ma jak - nikt nie chce u nas się bawić w wojny wystarczy, że się nawzajem wykrwawiamy (chociaż nie ukrywam od czasu takie potyczki na r9 między klanami oprócz aren by się przydały). Co do białej, skoro palniacy dostali 1/1 to do evo "wzmocnione ścięgna" na ostatnim poziomie dla broni białej (1 i 2 ręcznej) powinno być np. 1 zwinki/2lvl (może nawet i inny bonus, ale to biali muszą zrobić temat i takie coś zaproponować).
10-12-2011 20:05 ellegon jest offline Szukaj postów użytkownika: ellegon Dodaj ellegon do Listy kontaktów
uistiti
Forum Ace


Data rejestracji: 25-12-2009
Postów: 99
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wymyslilem!

Zabrac wplywy z jastrzabkow i wrzucic w slonkaBig Grin

A tak na powaznie to nie marudzcie. Ja gram snajperem i unikam siurkow, wystarczy ze moge lac bialasow, co Was tak cisnie zeby kazdego jezdzic?Smile tez snajper sobie moze na jastrzebiach zrobic set na dystanse i bedzie mial zasieg i dmg, co za problem, tylko sie nie chce. Jak dla mnie szkoda wywalac tyle kamieni, zeby kilku dystansow moc farmic.
10-12-2011 21:14 uistiti jest offline Szukaj postów użytkownika: uistiti Dodaj uistiti do Listy kontaktów
99CESARZ
Viking


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 521

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
cytat:
Cerbin napisał(a)
a rewo są oryginalne aż w nosie kręci... a zabójcy wręcz tryskają innowacją... a snajperzy to tacy do siebie niepodobni... a CRzy różnią się między sobą jak noc i dzień... a mnisi... no tak, mnisi są oryginalni. obaj.


O przepraszam zabojcy wykazują innowacyjnosc.
Autorowi tematu chodziło głównie o to, ze shuriken ma jeden komplet eq uniwersalny na wszystko. Rewo ma 2 zestawy, zabojca z 5 różnych.


z checia zobacze te 5 zestawów u zabojcy, tak samo jak 2 u rewo.

__________________
Co to???

11-12-2011 12:10 99CESARZ jest offline Szukaj postów użytkownika: 99CESARZ Dodaj 99CESARZ do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
99CESARZ napisał(a)

z checia zobacze te 5 zestawów u zabojcy, tak samo jak 2 u rewo.



Po kolei:

max zwinki +- db5 elfie szorty nocy, inni zabójcy czy berki nastawili się na tańczącą biżu
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c80843d62b

Na snajperów ze spsotem:
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=0efeb84e0c

Na rewo, którzy mają mniej sposta a większy dmg:
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=561b6a9b39

Na bunkry, robota itp:
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=79e3ef4f1b
mogłoby być 2 * przeklęta zemsty


Edit: eq z palną nie pokazywalem, ubranko w budowie.

Na ekspy, kw
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8fce23cc07
wymiennie z szybkością i pająkiem.

Oczywiście mógłbym jeszcze dorobić tygrysią maskę adre, ale chwilowo nie mam takiej potrzeby.
3 zestawy biżu, 3-4 gacie, 2 zbroje, 1-2 czapki, broni 6.
Tak to wszystko jest użyteczne.

Nie narzekam na zabójcę na forum (poza ścięciem runnerowania)?
Może właśnie dlatego, że włożyłem trochę wysiłku i kamienie, by na każdego mieć eq.
Na palną wpływy. Ścieli przyjacielskie i rewo zaczęli stwarzać problem? Poprawiłem eq na nich. Na bunkry dmg, na przerośniętych berków zwinka, na crów zwinka i dmg.
Na dystans wpływy i zwinka.
Dało się.

Edit: eq z palna nie pokazywałem, nadal w budowie

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Arius: 11-12-2011 12:59.

11-12-2011 12:40 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arius podał swój przykład paru eq zabójcy to podam i jaSmile

palna 2h z lkm (spełnia tatek? Spełnia)
biała na palniaków
biała pod zwinkę
biała do defa
biała na oble (jakie oble o.O?)

linków nie podam, bo szkoda mi surków oddawać...

Ed
do tego eq palna 2h z ak i ze strzelbą

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mahazel1994: 11-12-2011 12:53.

11-12-2011 12:47 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
99CESARZ
Viking


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 521

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadza się w moim przypadku teraz całe eq ogranicza się do bandanny, pelki, 2 kompletow bizuterii, 2 kiltow i 2 shurii.

__________________
Co to???

11-12-2011 13:53 99CESARZ jest offline Szukaj postów użytkownika: 99CESARZ Dodaj 99CESARZ do Listy kontaktów
timitu
Viking


images/avatars/avatar-9744.jpg

Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 676
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Z krainy wiecznej kontestacji

Autor tematu Temat rozpoczęty przez timitu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

biedny los dystansów na jastrzębiach najlepiej opisują sam:
cytat:
Olivia napisał(a)
Miejsce w rankijgu: 8 na R13
Krew
9 362 l

Od wejscia a3 atakowano mnie 7 razy z czego przegralem 3. Dwa razy sie podkladalem i jedna walke przegralem normalnie. Wiec regeneracja nie wplywa u mnie na brak krwi.

Poszpiegowalem sobie r13 od 1 do 650 miejsca (nizej nie moge atakowac). W sumie jakies 150-200 spiegow. 3-4 osoby w topce ktora moge atakowac ma ok 20k krwi (tych od dawna atakuje). Od miejsca 68 do 650 znalazlem 4 osoby ktore mialby 7-9k krwi. Cala reszta graczy od 0 do max 2-3k krwi.

Wiec jak skonczy mi sie krew to nawet jakbym chcial zrezygnowac z evo kosztem atakow na krew to nie mam jak atakami jej uzupelnic.


__________________
LOSOWATOR SZALONY BÓG BW
12-12-2011 09:47 timitu jest offline Szukaj postów użytkownika: timitu Dodaj timitu do Listy kontaktów
Gierek
Viking


Data rejestracji: 05-09-2008
Postów: 543
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. A co z EQ na ataki - kilt rzezimieszka dsk+1 lub inny aksamitny hb
2. Co z EQ do obrony - często jest spaczony secik dla charyzmy i uników
3. Co z mobami z defem po 500? - leg CK reakcji
4. Tak samo jak napisął Arius - eq na max sumy z szortami elfie slońca oraz EQ pod DMG z kiltem i jstrzębiami

To nie jest tak jak się wydaje że 1 eq starczy na wszystko - trzeba pokminić.
Wydaje się że taki prosty jest szuriken - to sie zminiać na szuriken - nikt nie broni.
12-12-2011 09:59 Gierek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gierek Dodaj Gierek do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gierek napisał(a)
4. Tak samo jak napisął Arius - eq na max sumy z szortami elfie slońca oraz EQ pod DMG z kiltem i jstrzębiami

To nie jest tak jak się wydaje że 1 eq starczy na wszystko - trzeba pokminić.
Wydaje się że taki prosty jest szuriken - to sie zminiać na szuriken - nikt nie broni.



Ehym, wydaje Ci się. Eq na max sumkę i eq na max dmg w dystansie, to jest praktycznie na high level to to samo.

Na high level zamiast wybierać pomiędzy elfimi szortami słońca a dmg z kilta zakłada się elfi kilt słońca dsk+1.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
12-12-2011 10:28 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » sprzęt dystansów- znajdż 3 różnice

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH