Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR List do Świętego SushiKołaja » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony List do Świętego SushiKołaja 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pablo0307
Lord


images/avatars/avatar-22303.gif

Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 272
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III; Moria IV

List do Świętego SushiKołaja Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już niedługo święta, dzieci piszą listy do mikołaja, wszyscy przygotowują się do wigilii.
Postanowiłem napisać taki list do SushiKołaja i Gwiazdora Konrada Big Grin

Cały rok byłem bardzo grzeczny, pomagałem w białych, doradzałem nowym graczom jaki sprzęt kupować. Dorzucałem się do rytka nawet nie idąc na expe. Starałem się nie przeklinać ulepszając przedmioty.Na dropa starałem się nie wnerwiać.
Bardzo chciałbym pod choinkę dostać:
Legendarny doskonały słoneczny pierścień nietoperza +5 x2
Legendarny doskonały słoneczny amulet szaleńca +5
Legendarną doskonałą Śmiercionośną bandanę prekognicji +5
Do tego kw żeby wyszło chociaż jedno i z umagicznienia nie było 25 do pkt krwi.
Pozdrawiam i wesołych świąt.

PS
Aha i żeby kewina samego w domu nie puścili w tv chociaż w tym roku. Big Grin

__________________

11-12-2011 14:14 pablo0307 jest offline Szukaj postów użytkownika: pablo0307 Dodaj pablo0307 do Listy kontaktów
DrizztDoUrden
Forum Legend


images/avatars/avatar-21721.jpg

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 1.871
Kraina: Necropolia X
Skąd: Dokąd?? I z kim??

RE: List do Świętego SushiKołaja Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pablo0307 napisał(a)

PS
Aha i żeby kewina samego w domu nie puścili w tv chociaż w tym roku. Big Grin


Kewin część 1 już leciał, druga cześć będzie w święta xD

Ciekawe czy będą sami swoi rotfl
11-12-2011 14:21 DrizztDoUrden jest offline Szukaj postów użytkownika: DrizztDoUrden Dodaj DrizztDoUrden do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potop, albo KrzyżacyWink

P.S...

Święty Mikołaju, pamiętaj, że wiem gdzie leży biegun północnyTongue

__________________

11-12-2011 14:55 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
Iche.
King


images/avatars/avatar-22666.jpg

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 778
Klan: POSZUKIWACZE I, Zbieracze Złomu
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tesz bylem baldzo gzeczny tak jak muj rzułf prosimy o mega dropa na nowy start !

__________________

R14 ID: 3307

11-12-2011 15:01 Iche. jest offline Szukaj postów użytkownika: Iche. Dodaj Iche. do Listy kontaktów
kargi
Viking


images/avatars/avatar-21280.png

Data rejestracji: 06-06-2008
Postów: 655
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Iche. napisał(a)
Tesz bylem baldzo gzeczny tak jak muj rzułf prosimy o mega dropa na nowy start !


Lol Big Grin
Wybrałeś moją propozycję xd


A ja poplosę Legendarną Doskonałą Tygrysią Zbroje Warstwową Szybkości na r7 Smile
nick w sygnie. Pleased
11-12-2011 15:06 kargi jest offline Szukaj postów użytkownika: kargi Dodaj kargi do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wystarczyłoby chociaż otwarcie severka na święta Smile

__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

11-12-2011 15:10 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mysterio napisał(a)
Wystarczyłoby chociaż otwarcie severka na święta Smile


chyba sobie jaja robisz ze ktos w swieta serwer otworzy... Z czymś sie na głowy pozamieniałeś...
11-12-2011 16:54 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
AvarI napisał(a)
cytat:
Mysterio napisał(a)
Wystarczyłoby chociaż otwarcie severka na święta Smile


chyba sobie jaja robisz ze ktos w swieta serwer otworzy... Z czymś sie na głowy pozamieniałeś...


z tobą..

__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

11-12-2011 16:56 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kto powiedział,że na święta? można np przed świętami albo po nowym roku Wink ważne,żeby news o otwarciu był w święta Tongue
11-12-2011 17:05 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
o.O
Lord


images/avatars/avatar-17902.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 331
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: P-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja poproszę o Leg ds demona xxx Smile

Skromnie bo wiem .że praca Mikołaja łatwa nie jest :>

__________________


GG 12815242


Wszystkie moje aukcje trwają 24h chyba ,że pisze inaczej.

R3 Nefth
11-12-2011 17:11 o.O jest offline Szukaj postów użytkownika: o.O Dodaj o.O do Listy kontaktów
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mysterio napisał(a)
cytat:
AvarI napisał(a)
cytat:
Mysterio napisał(a)
Wystarczyłoby chociaż otwarcie severka na święta Smile


chyba sobie jaja robisz ze ktos w swieta serwer otworzy... Z czymś sie na głowy pozamieniałeś...


z tobą..


Oh, jaka 'cienta' riposta nolajfie, pewnie byś w sylwestra wyprawki siekał -.-

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez AvarI: 11-12-2011 17:13.

11-12-2011 17:13 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
o.O napisał(a)
A ja poproszę o Leg ds demona xxx Smile


bólu albo kontuzji mu dajcie! rotfl

A ja poprosze jakis ladny dropik na r6 i na r5 Big Grin
Moze z eventu swiatecznego?Big Grin

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Damjan: 11-12-2011 18:27.

11-12-2011 18:27 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Sherem*
Ex-Team


images/avatars/avatar-23726.gif

Data rejestracji: 07-09-2008
Postów: 204
Skąd: Z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja poproszę o jakikolwiek drop na R1.
5 lat tam zapiep**** i nic nie wpada Crying

__________________



Nie gram, nie moderuję, nie znam się - zarobiony jestem Tongue

Alkohol niszczy szare komórki... Ale tylko te najsłabsze.

11-12-2011 18:36 Sherem* jest offline Strona domowa Sherem* Szukaj postów użytkownika: Sherem* Dodaj Sherem* do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja poproszę 51% udziałów w spółce BWTeam..
11-12-2011 18:53
Don_Error
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 154
Skąd: Włodawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chcecie aby wasze życzenia sie spełniły? poproście o pałki na wyprawach Tongue
11-12-2011 19:01 Don_Error jest offline Szukaj postów użytkownika: Don_Error Dodaj Don_Error do Listy kontaktów
Decima
Newbie


Data rejestracji: 11-12-2011
Postów: 9
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja po prosiłbym abym wydropił na wyprawce Dsk Demoniczną Kose Bazyliszka

wiem że skromnie po prostu chciałem coś realnegoBig Grin
11-12-2011 19:02 Decima jest offline Szukaj postów użytkownika: Decima Dodaj Decima do Listy kontaktów
YubY
Lord


images/avatars/avatar-21669.jpg

Data rejestracji: 06-11-2008
Postów: 258
Klan: THE CURSED FOREVER! R1 SiH, R3 Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Piaseczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja skromne na r1 bym chociaż jakieś dsk preko prosił Smile Jakiś drop po tych chudych latach pałek...

__________________

Jeść albo nie jeść - oto jest pytanie.
Jeść - to tak prosta odpowiedź na nie.
Jedzenie życia rozkosz, więc jedzmy, czemu nie!?
Bez jedzenia ja przecież zabije się!!!


Wyrozumiały T-Mod Pożyczę/Najmę R14 | Sprzedam R15 oraz Sprzedam R16


TIN na PWR

R1 i R3 - nick YubY

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez YubY: 11-12-2011 19:55.

11-12-2011 19:54 YubY jest offline Strona domowa YubY Szukaj postów użytkownika: YubY Dodaj YubY do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja dla odmiany poproszę jakąś zwykłą pałkę, ew. kąsającą ileż można dropić tych leg. dsk prek, elfich szybkości itp... Crying Crying Crying
Mam nadzieję że się spełni Crying

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

11-12-2011 20:04 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
AvarI napisał(a)
cytat:
Mysterio napisał(a)
cytat:
AvarI napisał(a)
cytat:
Mysterio napisał(a)
Wystarczyłoby chociaż otwarcie severka na święta Smile


chyba sobie jaja robisz ze ktos w swieta serwer otworzy... Z czymś sie na głowy pozamieniałeś...


z tobą..


Oh, jaka 'cienta' riposta nolajfie, pewnie byś w sylwestra wyprawki siekał -.-


A jak,co ci nie pasuje? To poproś mikołaja o lepszych przyjaciół,bo nie masz się chyba do kogo wypłakać...

/edit: C.Eliz
AvarI i Mysterio, ostrzeżenie ustne za napinki i spam


__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Catherine Elizabeth: 12-12-2011 06:28.

11-12-2011 22:43 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja poproszę o event na święta, o!

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

12-12-2011 12:24 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
AnonymousVIII
Newbie


Data rejestracji: 10-12-2011
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ode mnie dla Konrada i Sushiego po karnym kuta.. Tak dla odmiany. To też ludzie i coś od życia się im należy.
12-12-2011 16:58 AnonymousVIII jest offline Szukaj postów użytkownika: AnonymousVIII Dodaj AnonymousVIII do Listy kontaktów
ugi
Viking


images/avatars/avatar-16231.jpg

Data rejestracji: 18-04-2009
Postów: 697
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie chce wiele wystarczy mi re-balans na R1

__________________

Nie piję dynksu. Dosypuję żelatyny, czekam aż zastygnie i jem o_O


When you have to shoot...Shoot! Don't talk

r1 Tuco
12-12-2011 17:04 ugi jest offline Szukaj postów użytkownika: ugi Dodaj ugi do Listy kontaktów
Myszka Miki
Lord


images/avatars/avatar-23536.jpg

Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 332
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: z mamusi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja takze zycze sobie re-balansu na r1

__________________
Alabama Lilith

Nakarm Wampira
12-12-2011 17:30 Myszka Miki jest offline Strona domowa Myszka Miki Szukaj postów użytkownika: Myszka Miki Dodaj Myszka Miki do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
AnonymousVIII napisał(a)
A ode mnie dla Konrada i Sushiego po karnym kuta.. Tak dla odmiany. To też ludzie i coś od życia się im należy.


nie wiem co to kuta ;P

i nie wiem o co Ci chodzi xD

Twoje podteksty/teksty są takie "ekstremalnie homo", że zaczynam się obawiać, że jednak ktoś tu ma problemy Tongue


Edit: a ja chcę zwyczajnej pracy jak do tej pory, akt 3 wyszedł, gut łork

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fretkomaniak: 12-12-2011 17:35.

12-12-2011 17:35 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
AnonymousVIII
Newbie


Data rejestracji: 10-12-2011
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co jest homo w .... Masz racje źle sformułowałem niech sobie wzajemnie wręczają.
12-12-2011 17:38 AnonymousVIII jest offline Szukaj postów użytkownika: AnonymousVIII Dodaj AnonymousVIII do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR List do Świętego SushiKołaja

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH