Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Ostatni konflikt na R1 Khorn vs C_D » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ostatni konflikt na R1 Khorn vs C_D 13 Ankieta - średnia ocena: 7,5413 Ankieta - średnia ocena: 7,5413 Ankieta - średnia ocena: 7,54
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
1/2NOC
Lord


images/avatars/avatar-5652.jpg

Data rejestracji: 21-09-2007
Postów: 287
Klan: Kofam Extrem :***
Kraina: Necropolia

Ostatni konflikt na R1 Khorn vs C_D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W cieniu krola wzgorz i a3 toczy sie ostatnia batalia .


wypowiedzenie wojny przez Khorna


Khorn - CD 0 : 2


Khorn - CD 0 : 3


Khorn - CD 0 : 4


Khorn - CD 0 : 5


Khorn -CD 1 : 5


Khorn - CD 2 : 5


Khornowi udalo sie wrocic do gry. w chwili obecnej panuje przegrupowanie w obu klanach , wojna napewno sie nie skonczyla

__________________



Wielka Rodzina BW na Naszej Klasie

cytat:
1/2NOC czy ty w kazdym temacie musisz prowokowac napinki ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 1/2NOC: 12-12-2011 23:20.

12-12-2011 23:17 1/2NOC jest offline Szukaj postów użytkownika: 1/2NOC Dodaj 1/2NOC do Listy kontaktów
_DeMoN_
Emperor


images/avatars/avatar-25273.jpg

Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 1.027
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lębork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo fajna zabawa przynajmniej nie jest nuda Smile Tylko zawsze date wpycha się miedzy wódkę , a zakąskę Wink Mała organizacja w Khornie i nawet pomoc date z lopkiem na czele nie dała rady Wink

Khorn 2 vs Date-CD 5 zobaczymy jak dalej to będzie Smile Oby więcej takich oblegow w te długie zimowe wieczory Smile

10/10 Wink

__________________
R1: DeMoN Kupie: Legendarna Doskonała Demoniczne Piła łańcuchowa Autokraty



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _DeMoN_: 12-12-2011 23:57.

12-12-2011 23:54 _DeMoN_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _DeMoN_ Dodaj _DeMoN_ do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zalatuje płaczem '' Date-CD '' - litości... Tongue

hmm, jak dla mnie to ostatnie 2 oblegi ewidentny nasz błąd i pomocy stanowczej nie bylo z dejt. Frekwencja u nas zawiodła i to przyczyna porażki.


Tego wojną nazwać nie można, bijemy się miedzy sobą jakby było o co faktycznie.

Oblegi na prawdę ciekawe, najfajniejsze jest to, że pierwszy raz zdobyłem repa będąc bunkrem Big Grin

Eq duke ma na prawdę przyzwoite, radzicie sobie dobrze.

A co do samych dejt i wódki i zakąski... hmmm zapomniał wół jak cielęciem był Smile

Za oblegi 10/10
Za strategię 10/10
Za kulturę 10/10
za chomikowanie raportów 10/10 - mi się nie chce Smile
Za sens wojny -1/10

__________________

Sygnatura by Olsz4k

13-12-2011 00:14 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
alvargonowy
Full Member


images/avatars/avatar-17922.jpg

Data rejestracji: 12-05-2009
Postów: 74

RE: Ostatni konflikt na R1 Khorn vs C_D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oblegi bardzo ladne trzeba przyznac, w 2 ostatnich duke nas polamal co mnie calkowicie rozbroilo, w ogoje jestem pod wrazeniem caly czas tych 2 ostatnich obli w ktorych pokazaliscie ze umiecie sie smazyc, zobaczymy jak bedzie dalej

__________________
NICK W GRZE Vargul

13-12-2011 09:23 alvargonowy jest offline Szukaj postów użytkownika: alvargonowy Dodaj alvargonowy do Listy kontaktów
Chevronek
Lord


images/avatars/avatar-25626.jpg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 350
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia IX
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Północ popełniłeś błąd wojna się zaczeła ze strony CD jakiś czas temu jak bez powodu nas zaatakowali a później działali po cichu próbując kraść klocki z naszych wymianekSmile Khorn nie mógł siedzieć cicho dla tego argument DEMONA jest błędny że z nudów was atakujemy, dodatkowo pomoc ze strony DATE nie jest dla nas zaskoczeniem bo przypuszczaliśmy to...tylko mnie dziwi fakt że szanowny pan APOSTLE się wypowiada "Zalatuje płaczem '' Date-CD '' - litości... " Śmieszne tym bardziej że szanowny pan apostle był nabardziej barwną postacią ANTY DATOWSKĄ w NWO i miał bardzo dużo do powiedzenia i się dziwie nagłej zmiany zdaniaSmile ....
Są oczywiście ludzie w CD którzy zasługują na szacunek i was najmocniej przepraszam za to że musicie w tym uczestniczyć niestety macie taką władzę a nie inną.

Pozdrawiam

GoRun-Chevron

__________________
R1 - ID: 244976
13-12-2011 10:51 Chevronek jest offline Szukaj postów użytkownika: Chevronek Dodaj Chevronek do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chevron nie odracaj kota ogonem, 3 lata mieliście plecy dejt i nie mieliście nic przeciwko temu Smile

Skoro Twoi klanowicze wiedzą, że Wy zaatakowaliście pierwsi to po co chcesz teraz usilnie wszystkim wmówić, że to my jesteśmy tymi złymi?

a co do mojej postawy w NWO to rzecz normalna, tak jak każdy chciałem lać dejt, ale przez '' top nupów '' co rozdawali karty w NWO klan się rozpadł.

Pamiętaj, że w jakim klanie się jest, to trzeba przyjąć warunki jego polityki. Byłem w C_D jeszcze przed powstaniem NWO, więc nie rozumiem tej zabawnej aluzji w moim kierunku.

Chętnie podyskutuję, ale na pw w grze a nie w spamie na forum.

__________________

Sygnatura by Olsz4k

13-12-2011 11:08 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
Blade z Cymerii
Triple Ace


images/avatars/avatar-20768.jpg

Data rejestracji: 29-01-2011
Postów: 227
Klan: Wojownicy Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Warriors Of Night

Cool Polityka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
apostle napisał(a)Pamiętaj, że w jakim klanie się jest, to trzeba przyjąć warunki jego polityki. Byłem w C_D jeszcze przed powstaniem NWO, więc nie rozumiem tej zabawnej aluzji w moim kierunku.


Polityka Polityka Polityka - Czy nie dość jej mamy w realuSmile Pozdrawiam

__________________

13-12-2011 12:58 Blade z Cymerii jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade z Cymerii Dodaj Blade z Cymerii do Listy kontaktów
christov
Forum Ace


images/avatars/avatar-14197.gif

Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 87
Klan: khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: torun

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
apostle napisał(a)
Zalatuje płaczem '' Date-CD '' - litości... Tongue

hmm, jak dla mnie to ostatnie 2 oblegi ewidentny nasz błąd i pomocy stanowczej nie bylo z dejt. Frekwencja u nas zawiodła i to przyczyna porażki.


Tego wojną nazwać nie można, bijemy się miedzy sobą jakby było o co faktycznie.

Oblegi na prawdę ciekawe, najfajniejsze jest to, że pierwszy raz zdobyłem repa będąc bunkrem Big Grin

Eq duke ma na prawdę przyzwoite, radzicie sobie dobrze.

A co do samych dejt i wódki i zakąski... hmmm zapomniał wół jak cielęciem był Smile

Za oblegi 10/10
Za strategię 10/10
Za kulturę 10/10
za chomikowanie raportów 10/10 - mi się nie chce Smile
Za sens wojny -1/10


uwazalem Ciebie akurat za poczciwego czlowieka...
ale teraz sie osmieszyles wg mojej oceny Smile

apostle to ty byles w date nieprawdaz?
to ty krzyczales w NWO o calym zle ze strony date nieprawdaz?
teraz znow szukasz kolegow w date?

zapomnial wół jak cieleciem byl,....



sedno sprawy:
walki przednie - bez pomocy ludzi i sprzetu z date ciezko by bylo CD wytrzymac naporu...

__________________
sarmata

13-12-2011 20:46 christov jest offline Strona domowa christov Szukaj postów użytkownika: christov Dodaj christov do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

miałem nie pisać, ale jak czytam takie brednie jak Twoje Krzysztof to płakać się chce.

Co Ty możesz wiedzieć o wojnie jak w żadnej udziału tak na prawdę nie brałeś? Mam na pamiątkę raport jak lopa wysiedliliśmy z s1.

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3e37819c8e

Gdzie jesteś? Gdzie walczyłeś? Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje.

Poza tym nie Ty wybierasz mi kolegów, dzięki Bogu Big Grin

I czemu moje powiedzenie po mnie powtarzasz? Jak na mój gust ono pasuje w 100% do Khorna a nie do mnie.


PS Twoja ocena mnie interesuje najmniej. Wypisujesz bzdury bez poparcia tylko przez to, że was oblegaliśmy niedawno. Niepotrzebnie się spinasz Smile


Blade zapytaj Duke co to polityka, on najlepiej z nas tutaj wie co się z czym je.


Edit:

i tak całkiem na luzie... wojna jak wojna, ale miedzy klanami są rolki z s3, więc walczymy o przysłowiową pietruszkę.

__________________

Sygnatura by Olsz4k

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez apostle: 13-12-2011 21:39.

13-12-2011 21:27 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
Bethrezenn
Lord


images/avatars/avatar-16867.jpeg

Data rejestracji: 25-05-2007
Postów: 306
Klan: New World Order
Kraina: Necropolia
Skąd: Nowa Ruda

RE: Ostatni konflikt na R1 Khorn vs C_D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja tez się wypowiem. Nie ma sensu się przekrzykiwać wzajemnie.

CD vs Duke ? CD bez wsparcia powiedzmy sobie uczciwie = nie ma najmniejszych szans. PROSTE i nie zaprzeczalne.


Lepiej niż coś się dzieje niż ma się nie dziać NIC. Szkoda tylko, że wśród ewolucji i innych fajnych rzeczy brakuje nam tylko jednego do dobrej zabawy - KRWI

Dla mnie osobiście klocki przestały mieć jakąkolwiek wartość. Napewno taktyki oblegowe będą ewoluować wraz z naszymi ewolucjami - i to jest ciekawe Smile

TYLE

__________________

13-12-2011 21:31 Bethrezenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn Dodaj Bethrezenn do Listy kontaktów
christov
Forum Ace


images/avatars/avatar-14197.gif

Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 87
Klan: khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: torun

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
apostle napisał(a)
miałem nie pisać, ale jak czytam takie brednie jak Twoje Krzysztof to płakać się chce.

Co Ty możesz wiedzieć o wojnie jak w żadnej udziału tak na prawdę nie brałeś? Mam na pamiątkę raport jak lopa wysiedliliśmy z s1.

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3e37819c8e

Gdzie jesteś? Gdzie walczyłeś? Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje.

Poza tym nie Ty wybierasz mi kolegów, dzięki Bogu Big Grin

I czemu moje powiedzenie po mnie powtarzasz? Jak na mój gust ono pasuje w 100% do Khorna a nie do mnie.


PS Twoja ocena mnie interesuje najmniej. Wypisujesz bzdury bez poparcia tylko przez to, że was oblegaliśmy niedawno. Niepotrzebnie się spinasz Smile


Blade zapytaj Duke co to polityka, on najlepiej z nas tutaj wie co się z czym je.



post nic nie wnoszacy do tego dzialu "pola bitew"
zapętliłeś sie Wink

fakt - nie bralem udzialu w przejeciu kwadratu s1 ale co ma do rzeczy dawanie linku...
dam ci 10 w ktorych ty tez nie bedziesz i co to zmieni?
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=55b3528a38
Twoj klan walczyl, gdzie byles??

a moze w tym czasie dawalem ochronke, dalem sprzet (nupowski bo nupowski ale swoj)
jak wspomnialem osmieszyles sie lekko piszac post ktory zacytowalem wyzej
na pw napisalem ci odp co i jak...

napisalem Tobie na pw czym sie rozni CD od khorna (od chyba 2008 w wojownikach siedze)

akurat o cieleciu pasuje do Ciebie... przypomnij ile razy zmieniales klan wkoncu byles dejtowcem, pozniej resetowales sie, znow zmiana klanu czy jak tam twa historia przebiegala az wkoncu nawet w profilu masz napisane "Yodek - pasożyt zalepiający dziurę sprzętową w Date. Oby Ci łapska uschły.

Mroczny_Żniwiarz - ludzka huba chorej części tego serwera"

zabolalo ze dali kopa czy jak??Smile
powtarzanie powiedzenia - cytowanie Wink
===
beth - cd bez wsparcia sprzetowego i osobowego nie ma szans z duke - swieta racja

__________________
sarmata

13-12-2011 21:56 christov jest offline Strona domowa christov Szukaj postów użytkownika: christov Dodaj christov do Listy kontaktów
_DeMoN_
Emperor


images/avatars/avatar-25273.jpg

Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 1.027
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lębork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdy grasz w BloodWars , a nie ma krwi Wiec !!! ze coś się złego z ta gra dzieje Big Grin

Nasz koniec jest już bliski Big Grin To mogą być nasze ostanie święta wiec nie warto sie napinać Smile

Chcesz uczestniczyć w tej wojnie , a nie wiesz jak ? Podaj swoj nick , a następnie ile masz krwi . Zostaniesz opróżniony do 0 , a twoje krew będzie się rozlana na polu walki Big Grin

w oczekiwaniu na następny raport z oblężenia ... Smile

__________________
R1: DeMoN Kupie: Legendarna Doskonała Demoniczne Piła łańcuchowa Autokraty



13-12-2011 22:01 _DeMoN_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _DeMoN_ Dodaj _DeMoN_ do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co mieszasz wojowników do khorna? Wczoraj ktoś od Ciebie mi mówi, że z duke nie chcecie mieć nic wspólnego a teraz piszesz, że w khornie jesteś od 2008, więc wiesz jak jest. Kto kłamie w takim razie?

ale co to zmienia? Wytłumacz mi co jest w tym takiego strasznego, że klan zmieniałem, że się resetowałem? Śledzisz mnie? Piszesz o mnie książkę? Wiem, że nie jeden by chciał mi wpierd*lić na mieście, ale wiem, że nie jeden by mi podziękował.

mam w opisie postaci info o tych graczach, co by inni się trzymali od nich zdaleka, ku przestrodze.



Ja już nie spamuję w tym temacie. Ty wiesz lepiej jaki jestem, co dla mnie dobre i co powinienem robić, z kim się kolegować itp itd Roll Eyes


Bless

__________________

Sygnatura by Olsz4k

13-12-2011 22:04 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
Sorgetergeft
Full Member


images/avatars/avatar-21779.jpg

Data rejestracji: 24-11-2009
Postów: 56
Klan: Wiewiórki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajnie, że coś się dzieje ale widok biedrona czy lopa zaczyna być nudny, mogliby się pokasować czy coś... ehh

za oblegi oczywiście 10/10, top sprzęt w dobrych rękach. oby tylko żadna ze stron nie przeginała ze wsparciem, co by egzekucji nie było, a wyrównana walkaTongue z tą krwią na r1 faktycznie miazga moze być, warto by forsować przyrost krwi z budynków lub coś w ten deseń, w końcu na r1 wszystko robi się na żywoTongue pozdrawiam

ps odnośnie komentarzy-osobiście proponuje ignorować wszem i wobec wypociny apostle'a. jak widać słabo podatny jest na jakąkolwiek krytyke, ledwo się uwage zwróci a spina się jakby mu nie wiadomo co kto robił.

"gdzie jesteś? gdzie walczyłeś?" <- nie mogę ze śmiechu jak widzę coś takiego w grze internetowejTongue

ps2. krzysztofas walczył w 81, wcześniej natomiast w latach 1939-45, z nożem i koltem robił naziolom sajgon od bałkanów po berlin. obecnie jest na emeryturze kombatanckiej.


koniec pisania, oczywiście to nie był żaden offence, po prostu upaliłem się i myśli biegną innym torem. joint i piweczko mnie wzywa, także.... jak będziecie się kłócić nie zapomnijcie się ustawić na solo, bo czyjś wampir załatwił demoniczną pałą czyjegoś innego wampira a potem ukradł mu kloca czy jakoś tak....

pozdro

__________________
Zrodzeni w nocy, z kamienia i grzechu kobiety


Sörgethergeft

13-12-2011 22:07 Sorgetergeft jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorgetergeft Dodaj Sorgetergeft do Listy kontaktów
christov
Forum Ace


images/avatars/avatar-14197.gif

Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 87
Klan: khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: torun

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
apostle napisał(a)
Co mieszasz wojowników do khorna? Wczoraj ktoś od Ciebie mi mówi, że z duke nie chcecie mieć nic wspólnego a teraz piszesz, że w khornie jesteś od 2008, więc wiesz jak jest. Kto kłamie w takim razie?

ale co to zmienia? Wytłumacz mi co jest w tym takiego strasznego, że klan zmieniałem, że się resetowałem? Śledzisz mnie? Piszesz o mnie książkę? Wiem, że nie jeden by chciał mi wpierd*lić na mieście, ale wiem, że nie jeden by mi podziękował.

mam w opisie postaci info o tych graczach, co by inni się trzymali od nich zdaleka, ku przestrodze.



Ja już nie spamuję w tym temacie. Ty wiesz lepiej jaki jestem, co dla mnie dobre i co powinienem robić, z kim się kolegować itp itd Roll Eyes


Bless


no kur... mac niedorozwoj jestes czy jak??

Nadawca: Pasi_Ryjek
Tytuł wiadomości: Re: dobry post na forum
Data wysłania: 2011-12-13 21:54:48
ja ciągle piszę o khornie klan top2 na serwie. Duke nie piszę bo jest u nich
gościu o takim nicku i czasami nie wiadomo czy pisze się o klanie czy o
graczu.

was oblegaliśmy bo od was latali pomóc khornom. Tak byśmy nie zaatakowali.
======
Skeleton24 VS. Focka
[C_D] KLAN [_Khorn_]
4 LICZEBNOŚĆ 1
292 SUMA POZ. 72
Rodzaj oblężenia: przejęcie kwadratu
Faza oblężenia: faza przygotowań (1)
Czas do końca fazy: 11:51:14
Zakończenie oblężenia: 14 grudnia 2011 10:25:09
[ DOŁĄCZ DO OBLĘŻENIA ]


drugi dzis, wczesniej valdeza byl
=======
i jak ty mi piszesz ze oblkegacie nas bo latali pomoc to focka latala wg Ciebie tak nie logujac sie od 2 dni??
ktos ci mowil, ktos tam napisal...

chlopie ogarnij sie daj dowodem, linkiem.. czymkolwiek Smile

nie dajecie rady DUKE walicie w wojownikow...

nie sledze Cie - sam mi pisales ze byles w decados, wspominasz dajac link o NWO, date i cos tam miales jeszcze?

szanuje Cie nadal jako czlowieka (jak kazdego gracza) ale jako gracza mniej - nie lubie choragiewek Smile

zapewne mod zaraz zamknie a ja przyjmuje na klate +1 Wink

__________________
sarmata

13-12-2011 22:16 christov jest offline Strona domowa christov Szukaj postów użytkownika: christov Dodaj christov do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

duke nie daje rady nam, wwali akademię.

Człowieku proszę Cię... rozeznaj się w terenie a później rób z siebie idiotę na forum ogólnodostępnym.

Napisałem Ci pw, że ten obleg będzie zdjęty, ale zanim Ty to przetworzysz.... to 3 posty na forum napiszesz.

Panikujesz z oblegami jak dziecko i się spinasz w temacie, w którym akurat masz najmniej do powiedzenia jakbyś nie zauważył.

a co do niedorozwojów, nie mów proszę do mnie jak do swoich dzieci itp.


To nie chorągiewka tylko CHĘĆ ROZWOJU. No, ale właśnie... niektórzy nie chcą się rozwijać. nawet w grze przychodzi to z trudem....


PS uwielbiam napinki, kto jeszcze chce się pokłócić? Smile

PS2 Demon takich farm wiecej by sie zdalo co by 2 klany na '' wojnę '' odżywiły... rotfl

__________________

Sygnatura by Olsz4k

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez apostle: 13-12-2011 22:27.

13-12-2011 22:23 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
Blade z Cymerii
Triple Ace


images/avatars/avatar-20768.jpg

Data rejestracji: 29-01-2011
Postów: 227
Klan: Wojownicy Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Warriors Of Night

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
apostle napisał(a)

Blade zapytaj Duke co to polityka, on najlepiej z nas tutaj wie co się z czym je


Nie muszę nikogo pytać co to POLITYKA. Znam ją dobrze (mówię o prawdziwej polityce a nie o dzieleniu piaskownicy i zabieraniu sobie zabawek)
Napisałem post po to, że to tylko gra, PozdrawiamSmile

__________________

13-12-2011 22:28 Blade z Cymerii jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade z Cymerii Dodaj Blade z Cymerii do Listy kontaktów
christov
Forum Ace


images/avatars/avatar-14197.gif

Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 87
Klan: khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: torun

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
apostle napisał(a)
duke nie daje rady nam, wwali akademię.

Człowieku proszę Cię... rozeznaj się w terenie a później rób z siebie idiotę na forum ogólnodostępnym.

Napisałem Ci pw, że ten obleg będzie zdjęty, ale zanim Ty to przetworzysz.... to 3 posty na forum napiszesz.

Panikujesz z oblegami jak dziecko i się spinasz w temacie, w którym akurat masz najmniej do powiedzenia jakbyś nie zauważył.

a co do niedorozwojów, nie mów proszę do mnie jak do swoich dzieci itp.


To nie chorągiewka tylko CHĘĆ ROZWOJU. No, ale właśnie... niektórzy nie chcą się rozwijać. nawet w grze przychodzi to z trudem....


nie mam dzieci - prywatne info Wink
ja sie spinam a mam 60 postow na forum przy twoich 600 ??
o litosci... Smile
odnosnie cytowania pw:


"Adresat: Pasi_Ryjek
Tytuł wiadomości: Re: dobry post na forum
Data wysłania: 2011-12-13 21:30:24
czasem mnie mozna spotkac w walkach...
za duzo nie bije sie - bo ot tajemnica jestem albo za slaby albo daje ochronke
ale moj sprzet zawsze gdzies sie przetoczy to tu to tam Wink

Tam nie bylo mojego placzu tylko rozsmieszylo mnie to ze krzyczales przeciw date
a pozniej walczyles ramie w ramie z lopem, biedronem, 07... Wink

nie mialem zamiaru Ciebie obrazac bo od dawien dawna szanowalem Ciebie jako
gracza i dalej szanuje
dla mnie zadra nie jestes, nie atakuje ciebie, nie poluje na twoje klocki etc

nawet jakby Tobie kradli klocka z xxxx klanu a ja bylbym w nim nie dolaczylbym w
mysl zasad...
szkoda tylko ze ty dolaczyles jak moje 3/11/12 kradziono ale blad - oddalem i
nie pilnowalem ze ktos ochornke "zapodzial" - takie zycie...
do klocka nikt przypisany na stale nie jest przeciez Wink [sentyment chyba tylko]"

tak brzmiala moja odp na pw ...
widzisz chlopaczku...
szanuje ludzi, nie obrazam...
a ty jak sie zachowujesz??
nawet slowa nie umiesz dotrzymac ze nic nie bedziesz spamowal Smile

choragiewka...
chec rozwoju?
polecam wpierw rozwoj umyslowy, intelektualny a przede wszystkim nauczenia sie szacunku Smile

Savoir-vivre sie klania

tyle ode mnie - dziekuje za uwage

oczywiscie mod nagrodzi jak wspomnialem bo zaszlo za daleko... kogos urazilem - przepraszam Smile

__________________
sarmata

13-12-2011 22:34 christov jest offline Strona domowa christov Szukaj postów użytkownika: christov Dodaj christov do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

christov, apostle - po +1 za spam i offence. Jeśli chcecie dalej kontynuować w tym duchu, to uprzedzam, że będzie to oznaczało +1 za każdy post. Sugeruję przeniesienie dyskusji na PW, jeśli już musicie ją prowadzić.

Wszystkich pozostałych proszę o ograniczenie komentarzy pozaoblegowych do minimum, a pozagrowych do zera.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

13-12-2011 22:48 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
_DeMoN_
Emperor


images/avatars/avatar-25273.jpg

Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 1.027
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lębork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Normalnie jak małe dzieci Crying Robi się to już trochę nudne i zaraz jeszcze zamkną taki fajny temacik . Przenieście ta wasza sprzeczka na gg/pw Wink


cytat:
apostle napisał(a)

PS uwielbiam napinki, kto jeszcze chce się pokłócić? Smile



Ja ja chce !!! rotfl Tylko mnie potem na skargi nie zgłaszaj ja kiedyś Big Grin

Spamujcie lepiej tak do administracji niech cos zrobia zeby krwi było pod dostatkiem na r1 Wink

__________________
R1: DeMoN Kupie: Legendarna Doskonała Demoniczne Piła łańcuchowa Autokraty



13-12-2011 22:58 _DeMoN_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _DeMoN_ Dodaj _DeMoN_ do Listy kontaktów
99problems
Double Ace


images/avatars/avatar-5542.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 110
Klan: Wojownicy_Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładne oblężenia combosy Lopezzo gniotą .Po takim 1 ciosie zostaje niewiele hp.
Chciałbym takie piąchy.
Jak za starych czasów trzeba pilnować zapasu krwi.

__________________

13-12-2011 23:08 99problems jest offline Szukaj postów użytkownika: 99problems Dodaj 99problems do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.687
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Narzekacie panowie........

ja to wszystko określiłabym mianem czeskiego filmu.... Czyli nikt nic nie wie. CD nie wie co ma ze sobą zrobić, Duke nie wie jeszcze na co go stać.

Oblegi ładne. Ale rzeczywiście, bez pomocy Date, CD może sobie co najwyżej poskakać :/ tak jak określił to Bethrezenn

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

14-12-2011 06:51 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Chevronek
Lord


images/avatars/avatar-25626.jpg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 350
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia IX
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3:5

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a9e3421c37


nawet eq od date nie pomogło Smile

__________________
R1 - ID: 244976
14-12-2011 22:51 Chevronek jest offline Szukaj postów użytkownika: Chevronek Dodaj Chevronek do Listy kontaktów
_DeMoN_
Emperor


images/avatars/avatar-25273.jpg

Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 1.027
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lębork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzisiejszy obleg słaby w porównaniu do ostatnich dwóch Khorna ale wystarczył na pokonanie Cd na pożyczonym sprzęcie date z lopka gratami na czele Smile

__________________
R1: DeMoN Kupie: Legendarna Doskonała Demoniczne Piła łańcuchowa Autokraty



14-12-2011 23:39 _DeMoN_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _DeMoN_ Dodaj _DeMoN_ do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj nie przesadzajcie, kilka elementów nie zmieniło nic.

Obleg ładny. Frekwencja przynajmniej nas nie zawiodła. Szkoda tylko, że oblężenie poszło na szefa, u nas to zabronione.

10/10 za walkę


edit: literki

__________________

Sygnatura by Olsz4k

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez apostle: 15-12-2011 00:46.

15-12-2011 00:44 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
Blade z Cymerii
Triple Ace


images/avatars/avatar-20768.jpg

Data rejestracji: 29-01-2011
Postów: 227
Klan: Wojownicy Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Warriors Of Night

Cool Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do ostatniej walki.
Brawo moje gratulacje.
Szkoda że przez POLITYKĘ nie mogłem w tym brać udziału.

10/10

__________________

16-12-2011 04:30 Blade z Cymerii jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade z Cymerii Dodaj Blade z Cymerii do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten krótki i burzliwy konflikt chyba już bezsprzecznie wyjaśnił, że Khorn jest zdecydowanie drugą siłą na R1 i ta pozycja jest absolutnie niezagrożona.

__________________
R1 : ID 21327


16-12-2011 09:25 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Ostatni konflikt na R1 Khorn vs C_D

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH