Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING h-e-m-i-k, Jaram Bo Lubie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony h-e-m-i-k, Jaram Bo Lubie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

h-e-m-i-k, Jaram Bo Lubie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

h-e-m-i-k
postać: h-e-m-i-k

krychuwaskii
postać: Jaram Bo Lubie

ban 7 dni
pushing - Dobre Szorty Narkomana (+5) za 0/0/0/1/0 przy cenie rynkowej do 1-50kk.

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

13-12-2011 11:36 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
StefanP
Forum Ace


images/avatars/avatar-24457.jpg

Data rejestracji: 17-11-2009
Postów: 94
Klan: DM
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spojrzałem na zakończone aukcje tego przedmiotu i 4 z 5 sprzedanych par oscylowały w granicach 150kk, więc trochę nie rozumiem bana kolegów z klanu. Byłbym wdzięczny za odpowiedź Happy

Edit: Dodaję kopię wszystkich aukcji tych szortów

Dobre Szorty Narkomana (+5) 5 0 / 0 / 0 / 1 / 0 2011-11-23
02:20:47
Dobre Szorty Narkomana (+5) 2 6 / 7 / 1 / 0 / 0 2011-11-05
16:45:53
Dobre Szorty Narkomana (+5) 3 9 / 0 / 0 / 1 / 0 2011-06-21
10:29:15
Dobre Szorty Narkomana (+5) 3 3 / 0 / 0 / 0 / 0 2011-01-06
14:49:56
Dobre Szorty Narkomana (+5) 3 9 / 0 / 0 / 1 / 0 2010-08-24
02:02:47
Strony: (1) Pierwsza - 1 - 2 - 3 - 4 - Następna

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez StefanP: 13-12-2011 16:23.

13-12-2011 15:09 StefanP jest offline Szukaj postów użytkownika: StefanP Dodaj StefanP do Listy kontaktów
Kundera
Newbie


Data rejestracji: 27-02-2011
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fak...i kogo ja farmic bede przez tydzien?

nie dawajcie hemikowi bana prosze;D
13-12-2011 15:13 Kundera jest offline Szukaj postów użytkownika: Kundera Dodaj Kundera do Listy kontaktów
mgr_leo
Junior Member


Data rejestracji: 09-10-2009
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co prawda to prawda tylko jedne ze sprzedanych szortów poszły za 3kk reszta w okolicach 150 kk wiec nie wiem gdzie tu push. Pani Marcie najwyraźniej się coś gdzieś pomieszało. Tez jestem ciekaw wyjaśnienia tej sprawy i mam nadzieje przeprosin za niesłuszną karę i przestój w grze.
13-12-2011 16:16 mgr_leo jest offline Szukaj postów użytkownika: mgr_leo Dodaj mgr_leo do Listy kontaktów
Sol Angelica1
Newbie


Data rejestracji: 13-12-2011
Postów: 1

za co ten ban,mozna wiedziec? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co pamietam w sierpniu licytowalam dobrego narkomana,pozniej w listopadzie i ceny były porownywalne do tych ktore wymienil mgr.Leo i Stefan.P...wiec nie rozumiem za co ten ban...ludziom gry sie odechciewa po takich akcjach,pomijajac juz fakt ze wykupujemy za premke a w 3a na wyprawkach dropy sa na poziomie 5lvl;//.Bede wdzieczna Pani Marcie za wyjasnienie.
13-12-2011 18:52 Sol Angelica1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Sol Angelica1 Dodaj Sol Angelica1 do Listy kontaktów
Shivatsu
Newbie


Data rejestracji: 30-05-2010
Postów: 5
Kraina: Moria III
Skąd: Holandia.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Według mnie jest trochę nie uzasadniony ten ban, przykładem tego właśnie mogą być aukcje które podał Stefan, jeśli mam już za coś być ukarany ok zrozumiem, ale chce sprawiedliwości dla wszystkich, a nie żeby wobec prawa byli równi i równiejsi, także bana dla reszty też proszę za pushing aukcji które podał Stefan, dziękuje pozdrawiam Wink

Jaram~
14-12-2011 01:49 Shivatsu jest offline Szukaj postów użytkownika: Shivatsu Dodaj Shivatsu do Listy kontaktów
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marta
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aukcja Dobre Szorty Narkomana (+5) 2 6 / 7 / 1 / 0 / 0 2011-11-05
została uznana za nieprawidłową. Pozostałe miały miejsce pół i półtora roku temu, więc branie ich pod uwagę jest niemiarodajne.
Ciekawe, że Dobre Szorty Narkomana (+4) z 5 grudnia 2011 poszły za 2kk, a cenę szortów +5 na poziomie 150kk uważacie za słuszną.

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

14-12-2011 11:02 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
h-e-m-i-k
Newbie


Data rejestracji: 13-12-2011
Postów: 7
Klan: Luxuria Vis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.

Widzę że w tej grze są równi i równiejsi....

Z mojej strony nie widzę żadnego przewinienia, zgłosił bym aukcję gdybym widział że sprzedałem najdrożej w historii tego przedmiotu, ale nie było takiej potrzeby, gdyż były przypadki wspomniane powyżej i nikt nie został ukarany.

Proszę operatora o przeprosiny, odblokowanie mnie i kolegi który kupił przedmiot.

Pozdrawiam i proszę o jak najszybsze wyjaśnienie.

H-e-m-i-k
14-12-2011 11:05 h-e-m-i-k jest offline Szukaj postów użytkownika: h-e-m-i-k Dodaj h-e-m-i-k do Listy kontaktów
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marta
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widziałeś, że aukcja z 5 listopada br. została uznana za nieprawidłową.
Możesz odwołać się do C47.

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

14-12-2011 11:16 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
h-e-m-i-k
Newbie


Data rejestracji: 13-12-2011
Postów: 7
Klan: Luxuria Vis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam ponownie...

db+4 a db+5 jest spora różnica dla tych co grają to wiedzą!!!

to skąd gracz ma wiedzieć od kiedy aukcje są miarodajne???!!!!

nie ma tego w regulaminie!!!!!!

jeżeli ktoś kiedyś sprzedał za ponad 150kk i nie dostał bana to ja czym mam się kierować ???

dobrym dniem P. Marty???

proszę jeszcze raz o rozpatrzenie sprawy i przedstawienie faktów i pkt w regulaminie które aukcje są miarodajne a które nie!!!

jeżeli Pani nie przedstawi konkretnych faktów proszę o zniesienie banów i zrekompensowanie nieuzasadnionego przerwania gry...
14-12-2011 14:11 h-e-m-i-k jest offline Szukaj postów użytkownika: h-e-m-i-k Dodaj h-e-m-i-k do Listy kontaktów
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marta
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powtórzę jeszcze raz - aukcja z 5 listopada br. została uznana za nieprawidłową, a to powinno być dla Ciebie sygnałem, że cena 150kk jest zawyżona.

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

15-12-2011 11:01 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
h-e-m-i-k
Newbie


Data rejestracji: 13-12-2011
Postów: 7
Klan: Luxuria Vis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aukcja z 5 listopada została unieważniona po zakończonej mojej aukcji!!!!!

jasnowidzem nie jestem....

i nie dostalem odpowiedzi gdzie jest pkt w regulaminie odnośnie "miarodajności cen" tzn od kiedy aukcje sa miarodajne???

gdzie w regulaminie jest opisane od kiedy mam brac cene rynkową za jakii okres????

brałem pod uwagę wszystkie ceny tego przedmiotu......

i nie mozna pisac ze sprzedaż z sierpnia czy innego roku jest nie miarodajna bo nie ma tego w regulaminie!!!!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez h-e-m-i-k: 15-12-2011 12:06.

15-12-2011 11:19 h-e-m-i-k jest offline Szukaj postów użytkownika: h-e-m-i-k Dodaj h-e-m-i-k do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aukcja została unieważniona dokładnie 2011-11-06 11:31:34

no, ale skoro według ciebie to było przed 23cim...

miarodajne są ostatnie aukcji z danym przedmiotem oraz z podobnymi (np. w tym przypadku z +4 zamiast +5)
a że ostatnia była cofnięta to widać wyraźnie, że cena nie została zaakceptowana, więc 2 tygodnie później też nie była regulaminowa

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-12-2011 12:20 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Shivatsu
Newbie


Data rejestracji: 30-05-2010
Postów: 5
Kraina: Moria III
Skąd: Holandia.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może wystarczyło by odebrać nadmiar kamieni i było 'ok' ? Smile
Jaram~
15-12-2011 13:11 Shivatsu jest offline Szukaj postów użytkownika: Shivatsu Dodaj Shivatsu do Listy kontaktów
h-e-m-i-k
Newbie


Data rejestracji: 13-12-2011
Postów: 7
Klan: Luxuria Vis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: gdańsk

RE: h-e-m-i-k, Jaram Bo Lubie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam ponownie.

Proszę wyjaśnić jak została ustalona cena sprzedaży dla przedmiotu Dobre Szorty Narkomana (+5) na poziomie 1-50 kk skoro analizując wszystkie aukcje jakie miały miejsce i zostały uznane jako ważne wyglądają tak:

Dobre Szorty Narkomana (+5) 3 9 / 0 / 0 / 1 / 0 2011-06-21
10:29:15
Dobre Szorty Narkomana (+5) 3 3 / 0 / 0 / 0 / 0 2011-01-06
14:49:56
Dobre Szorty Narkomana (+5) 3 9 / 0 / 0 / 1 / 0 2010-08-24
02:02:47

Średnia cena sprzedaży = 107kk !!

Myślę że błędem z Waszej strony było zatwierdzenie aukcji która zakończyła się 2011.01.06 bo cena wylicytowana cena była za niska tzn 3kk gdzie reszta aukcji oscylowała w okolicach 150kk.

Analizując dalej, pisała Pani żeby brać pod uwagę Dobre Szorty Narkomana (+4),
jednak tak jak pisałem wcześniej przedmiot na db+4 dla graczy ma dużo niższą wartość co widać poniżej:


Dobre Szorty Narkomana (+4) 1 1 / 0 / 0 / 0 / 0 2011-12-15
19:13:47
Dobre Szorty Narkomana (+4) 2 2 / 0 / 0 / 0 / 0 2011-12-05
09:46:46
Dobre Szorty Narkomana (+4) 1 1 / 0 / 0 / 0 / 0 2011-10-02
23:28:08
Dobre Szorty Narkomana (+4) 2 2 / 0 / 0 / 0 / 0 2011-07-07
04:55:30
Dobre Szorty Narkomana (+4) 1 10 / 0 / 0 / 0 / 0 2011-07-04
14:52:15
Dobre Szorty Narkomana (+4) 2 3 / 0 / 0 / 0 / 0 2011-03-06
15:39:27

Średnia cena sprzedaży = 3kk!!!

Jak widać wartość jest znacząca ponad 35x mniej.

Proszę o wyjaśnienie powyższej kwestii i zniesienie banów i może jakąs rekompensatę w postaci dobrych dropów.

Pozdrawiam

h-e-m-i-k

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez h-e-m-i-k: 20-12-2011 09:50.

18-12-2011 21:17 h-e-m-i-k jest offline Szukaj postów użytkownika: h-e-m-i-k Dodaj h-e-m-i-k do Listy kontaktów
Pawcioma
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2010
Postów: 70
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patrząc na tą sytuację to cieszę się , że ja z każdą głupotę piszę. Chociaż powiem szczerze , że tą aukcję też bym nie zgłosił . Druga sprawa to aukcja , która została uznana za niedopuszczalną mogła zostać uznana za taką po tym jak ktoś już zalicytował, albo podczas wystawiania jeszcze nie była uznana za niedozwoloną , a drugi raz ta osoba nie zaglądała jak aukcje wyglądają. Co do tych szortów to uważam , że cena jest ich i tak za niska . Ja sam kupiłem je za Dobre Szorty Narkomana (+5) 3 9 / 0 / 0 / 1 / 0 2011-06-21 i skleiłem z Dobre Szorty Tropiciela (+4) 1 0 / 0 / 1 / 1 / 2 otrzymałem z nich dsk pasterza. Jak widać dużo zyskałem na tym. Kolejna sprawa to , że powiedźmy administracja też nie może być zmienna jak pyłek na wietrze , ale jak jest wyraźny błąd to należy go poprawić. Na szczęście to ban tylko na tydzień , ale jak sytuacja była by taka ze mną to na pewno bym rzucił grę na jakiś czas. Ceny tych przedmiotów są śmieszne ,więc nikt się na tym nie dorobi i ta samo za siebie świadczy , że to nie był pushing. Jeszcze jakby chodziło o graczy z powiedźmy do 400-500 pktów to może im to robi . Każdy kamień się liczy , ale później to już chyba nie bardzo na to się patrzy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pawcioma: 18-12-2011 22:55.

18-12-2011 22:53 Pawcioma jest offline Szukaj postów użytkownika: Pawcioma Dodaj Pawcioma do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING h-e-m-i-k, Jaram Bo Lubie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH