Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA r8 Necro Hardcore » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony r8 Necro Hardcore 14 Ankieta - średnia ocena: 7,4314 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

r8 Necro Hardcore Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję zwiększyc limit s3 na klan ( nawet go całkowicie zniesc ) . Gra tutaj garstka ludków i tak mamy po pare multi na s3 . Nawet widziałem dzisiaj , że są puste s3 na naszym serwerze . Jest to serwer tylko płatny i inny niż wszystkie więc jeszcze się dziwie , że tutaj są te limity.

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
14-12-2011 17:47 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
luisa
Junior Member


Data rejestracji: 29-05-2009
Postów: 20
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram Smile
14-12-2011 17:57 luisa jest offline Szukaj postów użytkownika: luisa Dodaj luisa do Listy kontaktów
stocoglionediCe
Full Member


Data rejestracji: 01-10-2010
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja również po wejściu 3 aktu nie ma składów wogóle na ekspy przez ten limit

__________________

14-12-2011 18:34 stocoglionediCe jest offline Szukaj postów użytkownika: stocoglionediCe Dodaj stocoglionediCe do Listy kontaktów
nyguss-LS
Triple Ace


Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 209
Klan: LS
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry pomysł

tu nikt nikogo nieoblega wiec jak najbardziej jestem za

__________________
zawsze wiarygodny
14-12-2011 19:18 nyguss-LS jest offline Szukaj postów użytkownika: nyguss-LS Dodaj nyguss-LS do Listy kontaktów
Zin
Junior Member


Data rejestracji: 18-11-2007
Postów: 11
Klan: W-W
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdecydowane tak - popieram ten pomysł
16-12-2011 22:01 Zin jest offline Szukaj postów użytkownika: Zin Dodaj Zin do Listy kontaktów
zwierzak
Member


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 45
Klan: PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: 3miasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram

__________________
R3 : Zwierzako
R8 : Zwierzak
R13: Zwierzak
16-12-2011 23:17 zwierzak jest offline Szukaj postów użytkownika: zwierzak Dodaj zwierzak do Listy kontaktów
TyfuS_R8
Lord


images/avatars/avatar-21532.jpg

Data rejestracji: 25-02-2011
Postów: 379
Klan: Gods.Of.War
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Poznań City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no jestem za oczywiscie Smile bardzo konkretny pomysł... wreszcie by sie moze r8 ruszylo cos

__________________

16-12-2011 23:19 TyfuS_R8 jest offline Strona domowa TyfuS_R8 Szukaj postów użytkownika: TyfuS_R8 Dodaj TyfuS_R8 do Listy kontaktów AIM Screen Name of TyfuS_R8: Brak YIM Account Name of TyfuS_R8: Brak Zobacz profil MSN TyfuS_R8
dune
Full Member


Data rejestracji: 27-09-2009
Postów: 73
Kraina: Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiscie takze dodam swoj glos na Tak wkoncu nie byloby tak ciasno z 3jkami w klanie
17-12-2011 11:44 dune jest offline Szukaj postów użytkownika: dune Dodaj dune do Listy kontaktów
CruCifer
Junior Member


Data rejestracji: 27-09-2010
Postów: 16
Kraina: Necropolia
Skąd: ???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na TAK aby powiększyć go o max 100% Tongue

#Literki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez CruCifer: 17-12-2011 19:42.

17-12-2011 19:42 CruCifer jest offline Szukaj postów użytkownika: CruCifer Dodaj CruCifer do Listy kontaktów
Propolis
Junior Member


Data rejestracji: 29-10-2007
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stanowcze NIE


Hegemonia TOPki na R8 i tak jest już przerażająca i skutecznie zniechęca do gry nowych i słabszych graczy.
18-12-2011 14:33 Propolis jest offline Szukaj postów użytkownika: Propolis Dodaj Propolis do Listy kontaktów
xRxAxGxEx
Double Ace


Data rejestracji: 06-12-2011
Postów: 100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja byłem nowy, i bardzo duzo czasu zajmowało mi co kolwiek zdobycie,
jakiś itemów.

Niewierze w to że kiedy kolwiek będzie tam jeszcze ktoś grał z nowych.

Pogra miesiac, dwa, zobaczy ze nigdy nie kupi itemów które go interesują,
skończy gre, jak 95% tego servera, zostało tylko teraz z 15 osob ktore maja po 3-10 multi kont, bo tam niema wogole handlu jak cos dropniesz, niemasz co z tym zrobisz zakładasz kolejne multi konto,

Twoje stanowcze Nie jednak nie jest tak stanowcze bo tego nie przemyslałeś wogole,

w s3 jest 12 sektorów po 12 kwadratów = 144klocki

obecny limit o 12, a jeśli wejdzie limit np : 24 ?
to i tak będzie możliwość zdobycia klocka, bądz ewentualnego zamienienia się, bo nowy gracz i tak nie wejdzie (teraz) do dobrego klanu aby posiedzieć sobie na runikach w s3, bo limit jest scisły,
więc będzie siedział w s4, także,

Psu na bude czy to będzie 16,24, tylko że na całkowite zniesienie się nie zgadzam, bo wtedy tylko TOPKA będzie miec 144 kwadraty Smile
18-12-2011 15:48 xRxAxGxEx jest offline Szukaj postów użytkownika: xRxAxGxEx Dodaj xRxAxGxEx do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xRxAxGxEx napisał(a)


Pogra miesiac, dwa, zobaczy ze nigdy nie kupi itemów które go interesują,
skończy gre, jak 95% tego servera, zostało tylko teraz z 15 osob ktore maja po 3-10 multi kont, bo tam niema wogole handlu jak cos dropniesz, niemasz co z tym zrobisz zakładasz kolejne multi konto,


Tu się nie zgodzę Wink

Data dołączenia 2011-10-14 21:15:10

i gram normalnie do tej pory będąc na 3 strefie praktycznie kiedy chcę ( nie nie miałem żadnych znajomości czy kumpli grających na r8). Za 2 poziomy wpadnie lvl 60 i zapewne nie będzie problemu żeby wpaść na 2 strefę trochę podropić/poexpić.

Zgodzę się z Tobą tylko w sprawie itemów ale nie ma co się dziwić jak gra garstka osób a potrzebnych itemów jest niewiele i każdy chce nabyć aby skompletować zestaw pod expy.


Co do zniesienia ilości 3 stref to jak najbardziej ZA, przyśpieszy to rozwój maluchów i zwiększy szansę na dropa, chociażby dlatego że będzie stawianych więcej exp ( teraz są to max 2 expy w klanie bo nie ma więcej osób mogących dołączyć)

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94
18-12-2011 16:38 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
TyfuS_R8
Lord


images/avatars/avatar-21532.jpg

Data rejestracji: 25-02-2011
Postów: 379
Klan: Gods.Of.War
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Poznań City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xRxAxGxEx napisał(a)
ja byłem nowy, i bardzo duzo czasu zajmowało mi co kolwiek zdobycie,
jakiś itemów.

Niewierze w to że kiedy kolwiek będzie tam jeszcze ktoś grał z nowych.

Pogra miesiac, dwa, zobaczy ze nigdy nie kupi itemów które go interesują,
skończy gre, jak 95% tego servera, zostało tylko teraz z 15 osob ktore maja po 3-10 multi kont, bo tam niema wogole handlu jak cos dropniesz, niemasz co z tym zrobisz zakładasz kolejne multi konto,

Twoje stanowcze Nie jednak nie jest tak stanowcze bo tego nie przemyslałeś wogole,

w s3 jest 12 sektorów po 12 kwadratów = 144klocki

obecny limit o 12, a jeśli wejdzie limit np : 24 ?
to i tak będzie możliwość zdobycia klocka, bądz ewentualnego zamienienia się, bo nowy gracz i tak nie wejdzie (teraz) do dobrego klanu aby posiedzieć sobie na runikach w s3, bo limit jest scisły,
więc będzie siedział w s4, także,

Psu na bude czy to będzie 16,24, tylko że na całkowite zniesienie się nie zgadzam, bo wtedy tylko TOPKA będzie miec 144 kwadraty Smile



i tu ja się z tobą nie zgadzam. topka i tak ma 3s a multki ekspedycyjne i tak siedzą na 4s bo nikt nie ma czasu robić tylu wyprawek(haha nic nie dropi na tej R-ce) myślę ze całkowite zniesienie było by dobre zostały by 2 klany reszta dla maluchów i można próbować ubijać większe mobki. To by była bajka zobaczyć w tabeli ekspedycje 4 rozpoczęte ekspy a nie np tylko 1. Dobrze by było jak by administracja się na to wypowiedziała, poza tym to serwer 4fun wiec my za to płacimy by moc się bawić a te 3s nas blokują.

__________________

18-12-2011 20:42 TyfuS_R8 jest offline Strona domowa TyfuS_R8 Szukaj postów użytkownika: TyfuS_R8 Dodaj TyfuS_R8 do Listy kontaktów AIM Screen Name of TyfuS_R8: Brak YIM Account Name of TyfuS_R8: Brak Zobacz profil MSN TyfuS_R8
Propolis
Junior Member


Data rejestracji: 29-10-2007
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystkie ograniczenia i limity nas blokują i takie ich zadanie.

To może zniesiemy wszystkie ograniczenia ( bo to serwer płatny)
Dopiero będzie anarchia.
18-12-2011 21:10 Propolis jest offline Szukaj postów użytkownika: Propolis Dodaj Propolis do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Propolis napisał(a)
Wszystkie ograniczenia i limity nas blokują i takie ich zadanie.

To może zniesiemy wszystkie ograniczenia ( bo to serwer płatny)
Dopiero będzie anarchia.


Z tego co wiem to na R8 jedynym limitem jest niemożność posiadania w klanie więcej niż 12 stref 3, czyli to samo co na każdym innym r. Pozostałe "limity" są zniesione na owym serwerze ( multi /dowolne ceny handlu/push/pull itp) jedynie handel kontami ale to tyczy całości.
Jeśli chodzi o serwer płatny to aby grać na R8 TRZEBA wykupić premke, na każdym innym R nie ma takiego przymusu.

Dlatego też zdjęcie limitu 3 stref było by super rozwiązaniem.
Teraz licząc normalnie to TOP 3-4 klany składają się z tych samych osób (i ich multi) a liczebność często nie przekracza 30 ( 12x3 strefa + 2 strefa + kilka 4 stref). Zdejmując limit strefowy powstał by 1 waleczny klan ( expy/kw) oraz 1 dropiący klan składający się z 45 graczy i każdy by był zadowolony Wink


EDITED:
już samo wprowadzenie blokady na łapanie repy w ustawkach z 1-lvlowymi postaciami dało się we znaki poziomom mniejszym niż 65. Przy 0 oblegach nie ma jak złapać repy

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bujak: 18-12-2011 21:31.

18-12-2011 21:29 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
xRxAxGxEx
Double Ace


Data rejestracji: 06-12-2011
Postów: 100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Blokada na 1 lvl'owego repa był jak cios poniżej pasa...

Repeater
A ty gdzie mnie umieścisz ?
nie dam rady na KW, a expy do poziomu Świni bądź Golema będą daleko poza moim zasięgiem, nie znajde pomocy nawet przy czerwonym(jak na moim starym multikoncie który poszedł na delete)

Poziom powinien być tylko zwiększony do 24,(max) Smile
Utrzymuję.
19-12-2011 02:26 xRxAxGxEx jest offline Szukaj postów użytkownika: xRxAxGxEx Dodaj xRxAxGxEx do Listy kontaktów
Propolis
Junior Member


Data rejestracji: 29-10-2007
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co to za argument - że to serwer płatny.

Mało jest udogodnień ?
Zresztą właśnie przez te liberalne zasady ten serwer ledwie zipie.
Kolejne tylko go dobiją.


Pozdrawiam.
19-12-2011 17:49 Propolis jest offline Szukaj postów użytkownika: Propolis Dodaj Propolis do Listy kontaktów
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MistrzR8
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Propolis spory argument , ze to jest serwer płatny

Serwer Necro Hardcore ma od początku inne zasady - po to powstał


Nie zauważyłem żeby ten serwer ledwo zipał rotfl a napewno nie wyglada gorzej niż większość starych.

Jakkoś widzę , że nie znasz reali tego serwera i tak mamy tutaj po kilka multi na s3 , ktore się plątają poza klanem - pisałem , że sa nawet wolne puste s3 . Więc to jest tylko kosmetyka dla tego serwera ( zmiana limitu ) bo i tak są u nas te trójeczki.

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
19-12-2011 20:39 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
Haxo
Member


images/avatars/avatar-2756.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 36
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawa dyskusja, ale osobiście uważam, że zwiększenie limitu
i tak nic nie zmieni na R8.

__________________
Borch-R8
Kontakt: w grze

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Haxo: 19-12-2011 22:45.

19-12-2011 22:40 Haxo jest offline Szukaj postów użytkownika: Haxo Dodaj Haxo do Listy kontaktów
TyfuS_R8
Lord


images/avatars/avatar-21532.jpg

Data rejestracji: 25-02-2011
Postów: 379
Klan: Gods.Of.War
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Poznań City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi moze dasz nam odp jakas albo nadzieje na lepsze jutroSmile

__________________

20-12-2011 20:49 TyfuS_R8 jest offline Strona domowa TyfuS_R8 Szukaj postów użytkownika: TyfuS_R8 Dodaj TyfuS_R8 do Listy kontaktów AIM Screen Name of TyfuS_R8: Brak YIM Account Name of TyfuS_R8: Brak Zobacz profil MSN TyfuS_R8
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie planujemy tego zmieniać.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


21-12-2011 09:49 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA r8 Necro Hardcore

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH