Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » Włamanie na konto » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Włamanie na konto
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adzio829
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2011
Postów: 19
Kraina: Moria IV

Włamanie na konto Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś się włamał na moje konto. Był to najpewniej użytkownik Ashairo. Oddał mi hasło ale gdzieś znikneły mi moje kamienie ze studni dusz. ID mojej postaci to 49492 na r13. Proszę o rozpatrzenie sprawy.

__________________
Surprise R9
15-12-2011 20:51 adzio829 jest offline Szukaj postów użytkownika: adzio829 Dodaj adzio829 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy miało miejsce włamanie?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




16-12-2011 10:02 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
adzio829
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2011
Postów: 19
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adzio829
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

15 grudnia. Tak około godziny 20-21.

__________________
Surprise R9
16-12-2011 13:49 adzio829 jest offline Szukaj postów użytkownika: adzio829 Dodaj adzio829 do Listy kontaktów
adzio829
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2011
Postów: 19
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adzio829
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będzie istniała możliwość odzyskania kamieni ze studni dusz?

__________________
Surprise R9
17-12-2011 10:22 adzio829 jest offline Szukaj postów użytkownika: adzio829 Dodaj adzio829 do Listy kontaktów
haveaniceday
Junior Member


Data rejestracji: 15-12-2011
Postów: 15

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na 100% nie Smile kto wie czy tym włamywaczem nie byles ty z innego komputera

po nie udanej akcji np z ulepszaniem przedmiotu stwierdziłeś ze Ci sie ktoś włamał i wypstrykał kamyki

to tylko oczywiście przykład - przykładowej sytuacji

kierując sie logicznym myśleniem administracja nie może Ci zwrócić kamyków - ponieważ nie da sie wykluczyć takiej sytuacji

jedyne co można zrobić to lepiej zabezpieczać swoje konta nie bawic sie w noobskie metody wymian kont tworzyć je samemu nie dzielić hasła z nikim i dodatkowo korzystać z trudnych haseł do złamanie (kombinacja znaków)
17-12-2011 16:02 haveaniceday jest offline Szukaj postów użytkownika: haveaniceday Dodaj haveaniceday do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » Włamanie na konto

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH