Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA Zmiana Nazwy Klanu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zmiana Nazwy Klanu 12 Ankieta - średnia ocena: 9,2512 Ankieta - średnia ocena: 9,2512 Ankieta - średnia ocena: 9,2512 Ankieta - średnia ocena: 9,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
PsychoMantis
Triple Ace


images/avatars/avatar-21795.jpg

Data rejestracji: 17-03-2010
Postów: 206

Zmiana Nazwy Klanu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mianowicie interesuje mnie opcja zmiany nazwy klanu, ponieważ skoro można poprzez usługi premium dokonać zmiany lidera to powinna też być taka opcja
,,,a ważna jest wtedy też zmiana nazwy klanu z wielu powodów o których nie będe się tutaj rozpisywał...(np.gdy klan droperski chciałby ogólnie zmienić profesje na bojowy Big Grin )

...a oczywistym jest że utrata wybudowanych już budynków klanowych byłoby wielką szkodą Frown

co sądzicie ???

niewiem czy już było takie zagadnienie lecz szukałem i nie znalazłem ...
jeśli było proszę zamknąć ...

__________________
31.12.2012 KONIEC Z BloodWars
15-12-2011 21:23 PsychoMantis jest offline Szukaj postów użytkownika: PsychoMantis Dodaj PsychoMantis do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdzieś już to widziałem. niemniej bdb pomysł i jak najbardziej za, łapki ku górze Tongue

szukajka pokazała mi najnowszy(o dziwo bez komentarzy i łapki w dół?):
Zmiana Nazwy Klanu???

i trochę starsze:
Zmiana nazw klanów
Nazwa Klanu
Zmiana nazwy klanu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez JMPK: 15-12-2011 21:37.

15-12-2011 21:27
Jason
Junior Member


Data rejestracji: 21-07-2011
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł dobry lecz raczej nie przejdzie
15-12-2011 21:37 Jason jest offline Szukaj postów użytkownika: Jason Dodaj Jason do Listy kontaktów
PsychoMantis
Triple Ace


images/avatars/avatar-21795.jpg

Data rejestracji: 17-03-2010
Postów: 206

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PsychoMantis
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
JMPK napisał(a)
gdzieś już to widziałem. niemniej bdb pomysł i jak najbardziej za, łapki ku górze Tongue

szukajka pokazała mi najnowszy(o dziwo bez komentarzy i łapki w dół?):
Zmiana Nazwy Klanu???

i trochę starsze:
Zmiana nazw klanów
Nazwa Klanu
Zmiana nazwy klanu


jeden znaleziony temat pozostawiony zupełnie bez odzewu a pozostałe wyszukane przez Ciebie tematy są dosyć stare z okresu kiedy nie istniały jeszcze budynki klanowe i rzeczywiście można było zmienić nazwe "tradycyjną drogą",,jednak teraz najbardziej rozchodzi się właśnie o BK które pomagało się budować ,a których utrata byłaby nieporozumieniem....dlatego poproszę o ponownie przedyskutowanie sprawy

__________________
31.12.2012 KONIEC Z BloodWars
15-12-2011 21:55 PsychoMantis jest offline Szukaj postów użytkownika: PsychoMantis Dodaj PsychoMantis do Listy kontaktów
Flacha
Lord


Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 472
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli taka opcja weszła by już w życie warto by było uwzględnić informacje "historia zmian nazwy klanu" wzorem "zmian imienia z profilu".
15-12-2011 22:11 Flacha jest offline Szukaj postów użytkownika: Flacha Dodaj Flacha do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I zrobić to tak, aby była to tylko opcja dostępna dla lidera raz na x dni - może nawet miesięcy; w końcu nazw klanu nie zmienia się codziennie.
15-12-2011 22:16
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zasadniczo koncert życzeń....ale sie zastanawiam , co ma dać zmiana , z np. Poszukiwacze , na Waleczne coś tam? Doda to smaku do oblężeń? ( nawiązując do rzekomej zmiany nazwy jeśli klan jest taki , a chce być inny) jakoś to do mnie nie przemawia , ale jeśli ktoś chce wydawać kasę na pierdoły ? proszę bardzo

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

15-12-2011 22:20 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakoś uwarunkować można. Np. zmienić nazwę klanu może tylko nowy lider i tylko raz. Kolejny nowy lider, nowa nazwa itd.

ed up: lider klanu kończy grę, klan miał trochę budynków postawionych. By nie poszło na marne zamiast rozwiązywać klan ktoś na jego miejsce wskakuje. Nowy lider, nowe zasady, a nazwa ta sama?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez JMPK: 15-12-2011 22:28.

15-12-2011 22:20
Flacha
Lord


Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 472
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj tam, dać raz na miesiąc za 15 dni premium i zobaczysz że mało kto skorzysta.


cytat:
jarex napisał(a)
Zasadniczo koncert życzeń....ale sie zastanawiam , co ma dać zmiana , z np. Poszukiwacze , na Waleczne coś tam? Doda to smaku do oblężeń? ( nawiązując do rzekomej zmiany nazwy jeśli klan jest taki , a chce być inny) jakoś to do mnie nie przemawia , ale jeśli ktoś chce wydawać kasę na pierdoły ? proszę bardzo

Miałeś nazwę AK-xxxx (ak=akademia, zeby nie bylo), ale klan główny xxxx się rozpadł, budynki pobudowane - nie zostajesz przy starej nazwie i nie porzucasz wybudowanych BK. A po co zmiana imienia?? Czy jak zmienisz nick z "wąska Halina" na "destruktor" to zmieni to zasadniczo rozgrywkę???
15-12-2011 22:25 Flacha jest offline Szukaj postów użytkownika: Flacha Dodaj Flacha do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Flacha napisał(a)
Oj tam, dać raz na miesiąc za 15 dni premium i zobaczysz że mało kto skorzysta.


cytat:
jarex napisał(a)
Zasadniczo koncert życzeń....ale sie zastanawiam , co ma dać zmiana , z np. Poszukiwacze , na Waleczne coś tam? Doda to smaku do oblężeń? ( nawiązując do rzekomej zmiany nazwy jeśli klan jest taki , a chce być inny) jakoś to do mnie nie przemawia , ale jeśli ktoś chce wydawać kasę na pierdoły ? proszę bardzo

Miałeś nazwę AK-xxxx (ak=akademia, zeby nie bylo), ale klan główny xxxx się rozpadł, budynki pobudowane - nie zostajesz przy starej nazwie i nie porzucasz wybudowanych BK. A po co zmiana imienia?? Czy jak zmienisz nick z "wąska Halina" na "destruktor" to zmieni to zasadniczo rozgrywkę???


Napisałem ze do mnie to nie przemawia i mam prawo do takiego a nie innego zdania to po 1 ,po 2 napisałem tez ze jak ktoś chce wydawać kasę na pierdoły to jego sprawa i tyle , a zmiana imienia to dla mnie kosztowna pierdoła .... ale ok jeśli nawet to miało by przejść , to niech będzie opcja ze zmiana lidera klanu, bez rozwiązywania jeśli komuś zależy aż tak bardzo, pakiet 2 w 1 .... coby ukrócić wszelkie jałowe komentarze , bo nie klaskam Wink

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 15-12-2011 22:34.

15-12-2011 22:34 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jarex, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego że istnieje np coś takiego jak fuzja. To że dla ciebie bez sensu i nie wnosisz nic do tematu, to spamowanie :/ Zwłaszcza ze bez żadnych argumentów. :/ Wiele rzeczy jest bez sensu, np konto premium. Po co mieć więcej wyprawek? :/ <to był sarkazm>


Niby kosmetyka, ale jednak przydatna przy reorganizacjach i wyżej wymienionych fuzjach, kiedy 2 rozmaite klany łącza sie w jedno i chcą osiągnąć kompromis np poprzez ustalenie nowej wspólnej nazwy. Osobno płatna, byłoby najlepiej. Jeśli ktoś może i ma możliwość, pamiętam taką sytuację zbierania się na premkę dla lidera w jakimś klanie Smile bo go nie było stać, a klan mając wojnę bez pewnych możliwości CL'a - miał przerąbane Smile Złożyli się (kto oczywiście mógł, chciał i dobrowolnie) po kilka złotych i zakupili premkę, tak na prawdę by móc funkcjonować Smile

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

16-12-2011 10:37 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zostanie wprowadzone przy okazji.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


16-12-2011 11:50 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________
Regulamin Handlu


16-12-2011 13:15 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA Zmiana Nazwy Klanu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH