Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » DYSKUSJA Patch 1.4.2 na NECRO2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 1.4.2 na NECRO2 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bilon_HG
Member


Data rejestracji: 03-10-2011
Postów: 43
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mocin napisał(a)
Ta, a czy 3/4 klanu ma repę na zakładanie exp i jeszcze w gratisie resp mobka jak nie ma na lokacji? Bo na starszych Necro II tak jest.


jezeli problem jest z zalozeniem expy to tym bardziej nie wydaje mi sie aby byl rep na wskrzeszanie mobow. expy sa zakladane w momencie, kiedy to docelowy mob jest dostepny w osiagalnej lokacji. Ostatnia mowa o wskrzeszeniu byla moze kilka dni temu ale wczesniejsza - jak pamiecia siegam, nie pamietam...
16-12-2011 15:39 Bilon_HG jest offline Szukaj postów użytkownika: Bilon_HG Dodaj Bilon_HG do Listy kontaktów
Dzikaa
Viking


Data rejestracji: 04-11-2008
Postów: 738
Klan: -Dropsy-
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytam te tematy i załamuje ręce. Dogodzić niektórym graniczy z cudem.

Czy administracja komuś z necro 2 zaszkodziła dodatkową krwią? Roll Eyes
To praktycznie nic na chwilę obecną nie zmienia, więc w czym problem?

Pomysł z wielokrotnym dołączaniem do exp jest totalnie z d**y wzięty i już była na ten temat dyskusja w innym temacie.

__________________
r7 Wild_Beetch
16-12-2011 15:45 Dzikaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzikaa Dodaj Dzikaa do Listy kontaktów
MeDyC
Triple Ace


images/avatars/avatar-5312.gif

Data rejestracji: 27-07-2007
Postów: 159
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: UnderWorld

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm na r3 tam gdzie ludzie chodza lokacje sa pelne dzieki KW ,...

__________________
R3 MeDyC





W moich wszystkich aukcjach KONIEC=CM+xh - działa zasada 5min


16-12-2011 15:45 MeDyC jest offline Szukaj postów użytkownika: MeDyC Dodaj MeDyC do Listy kontaktów
Bilon_HG
Member


Data rejestracji: 03-10-2011
Postów: 43
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DiAM napisał(a)
Bilon_HG, po co ci dodatkowa krew na r14, przecież jeszcze chwila i twoja kariera na tym serwerze skończy się, tak jak to było na r10 czy innych r.

Po raz kolejny powtarzam, że nie upieram się, żeby za KW dostać pr czy pkt evo, ale upieram się, żeby dostać coś co będzie przydatne.


o moja kariere sie nie martw Wink

Nie twierdze ze sie upierasz, ale to byla TWOJA pierwsza mysl/pomysl pragne zaznaczyc i gdyby ktos inny na to wpadl to swoim ironicznym sposobem tak jak to potrafisz najlepiej dalbys mu do zrozumienia ze to totalny bezsens. To Ci pragne uswiadomic.

Niestety poza pr i evo nie widze nic innego, pozytecznego co mogloby byc dodatkowym bonusem z KW

@ a w/w propozycje nie zostana wprowadzone czyli suma sumarum, nie bedzie niczego Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bilon_HG: 16-12-2011 15:58.

16-12-2011 15:47 Bilon_HG jest offline Szukaj postów użytkownika: Bilon_HG Dodaj Bilon_HG do Listy kontaktów
Eukaliptus
Triple Ace


images/avatars/avatar-11687.gif

Data rejestracji: 11-09-2008
Postów: 170
Kraina: Moria
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z płaczem graczy z serwerów typu Nekipolia proszę o zmianę następującej treści:

Zwiększono ilość krwi otrzymywaną na wyprawach a Akcie II o 25% oraz w Akcie III o 50% (w stosunku do Aktu I) dla serwerów Moria.
Zmniejszono ilość krwi otrzymywaną na wyprawach a Akcie II o 25% oraz w Akcie III o 50% (w stosunku do Aktu I) dla serwerów Necropolia.

Król Wzgórza: za nadwyżkę zdobytej reputacji gracze będą otrzymywać dodatkowo krew w ilości odpowiadającej otrzymywanym ludziom/pln na serwerach typu Moria.

Król Wzgórza: za nadwyżkę zdobytej reputacji gracze będą tracić dodatkowo krew w ilości odpowiadającej otrzymywanym ludziom/pln na serwerach typu Necropolia.

Myślę, że ta zmiana ograniczy płacz w tym temacie i da satysfakcję założycielowi tematu i rzeszy jego przytakiwaczy.
16-12-2011 16:01 Eukaliptus jest offline Szukaj postów użytkownika: Eukaliptus Dodaj Eukaliptus do Listy kontaktów
Piniula
Lord


Data rejestracji: 03-08-2008
Postów: 322
Klan: RTS
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do ludzi z Necro
Jeśli faktycznie macie tyle milionów krwi, to nic tylko się cieszyć, że nie ma problemów z surowcami. Ale powiem wam, że na r9 przed wprowadzeniem a3 ludzi też mieli miliony krwi. I po dwóch tygodniach okazało się ze mają po kilkaset tysięcy. Ba, zaczęło się nawet straszenie pustakami za ataki, bo co niektórzy krwi już nie mają Big Grin . Być może u was przyrost krwi jest tak duży, że do tego nie dojdzie, ale może być i tak, że za dwa miesiące będziecie płakać że jednak mało tej krwi jest. Czasem (o dziwo!) administracja wie co robi - może porównali sobie przyrost krwi i jej zużycie i okazało się, że bilans wychodzi na minus...

__________________
ISO
16-12-2011 16:17 Piniula jest offline Szukaj postów użytkownika: Piniula Dodaj Piniula do Listy kontaktów
<QREQ>
Member


Data rejestracji: 10-07-2011
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

UP: Chyba na moriach i dlatego został wprowadzony ten patch... rotfl

cytat:
jezeli problem jest z zalozeniem expy to tym bardziej nie wydaje mi sie aby byl rep na wskrzeszanie mobow. expy sa zakladane w momencie, kiedy to docelowy mob jest dostepny w osiagalnej lokacji. Ostatnia mowa o wskrzeszeniu byla moze kilka dni temu ale wczesniejsza - jak pamiecia siegam, nie pamietam...


Na starszych serverach wygląda to inaczej, bo repa jest (teraz szczególnie dzięki kw),
ale mniej osób aktywnych, które mogą dobić do expy, bo przed A3 na jedną expę czasami wystarczały trzy osoby, a teraz się bierze cztery, pięć...

P.S. No to, żeby niektórzy pierwszy, bądź drugi raz usłyszeli o wskrzeszaniu to powiem tylko, że przez ten tydzień wykorzystałem prawie 2k repy na golemy, bo jeszcze nie miałem blachy, a dzięki kw mogłem sobie na to pozwolić Wink
16-12-2011 16:48 <QREQ> jest offline Szukaj postów użytkownika: <QREQ> Dodaj <QREQ> do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez DiAM
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie interesuje mnie opinia ludzi z Morii, edytowałem nazwę tematu, żeby wyraźnie było widać czego dotyczy.
Każdy kolejny post dotyczący Morii proszę nagradzać warnem!

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


16-12-2011 16:56 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
DrizztDoUrden
Forum Legend


images/avatars/avatar-21721.jpg

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 1.871
Kraina: Necropolia X
Skąd: Dokąd?? I z kim??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaraz się pewnie zacznie płacz i lament na Moriach bo slumsów nie mogą zaliczać a przecież za nie będzie krew leciała rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl


Diam administracja nie wprowadzi ani pr ani tym bardziej evo dodatkowo do repa z KW, jak by im nie zależało to by w ogóle nie ucinali repa z KW tylko dali tak jak to było na becie Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DrizztDoUrden: 16-12-2011 17:13.

16-12-2011 16:59 DrizztDoUrden jest offline Szukaj postów użytkownika: DrizztDoUrden Dodaj DrizztDoUrden do Listy kontaktów
Duszeek
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 91
Kraina: Necropolia

RE: Patch 1.4.2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mordeth napisał(a)



Zapomniałeś dodać ze krew jes też z oblężeń . i to nie mało jak się odpowodnio zorganizuje klan .

Jest już od dawna pisane że to co jest wprowadzane powinno byc przecież z uwzględnieniem na dany server i to jakie tam panują warunki .

Owszem na r14 brakuje może krwi . ale na r10 i innych niżej necro jest jej w milionach i możemy sobie nią podbijać rekordy w salach trofeów kto więcej zebrał z ataku .

Dlatego jest pisane o propozycjach które dawały by jakieś korzyści na innych serverach niże r14 i morie ...


Nie mów o czymś o czym nie masz pojęcia ... !!!

Na R1 nie ma krwi i po oblegach to widać drastycznie, więc nie wypowiadaj się o czymś o czym nie masz bladego pojęcia ...

__________________
" El Diablo sabe mas por viejo que por diablo"
16-12-2011 17:46 Duszeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Duszeek Dodaj Duszeek do Listy kontaktów
malef
Triple Ace


images/avatars/avatar-22351.jpg

Data rejestracji: 08-05-2010
Postów: 206
Klan: Loża Szyderców
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: /dev/null

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niektórzy to chyba marudzą dla zasady...
Nie pasuje Ci ta krew to zakładaj i ściągaj szamana aż Ci się znudzi, zawsze to jakieś wyjście i trochę rozrywki...

Dla mnie patch OK, krwi mam póki co pod dostatkiem ale jak mam jej mieć jeszcze więcej to czemu nie Big Grin
Na r11 narazie mamy oceany krwi :>

__________________
Spiel mit mir: Kult CCG, WFB, WFRP, Diablo II BN und mehr...
http://zk.nakoz.org/45768r9.png
16-12-2011 17:51 malef jest offline Szukaj postów użytkownika: malef Dodaj malef do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez DiAM
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
malef napisał(a)
Niektórzy to chyba marudzą dla zasady...
Nie pasuje Ci ta krew to zakładaj i ściągaj szamana aż Ci się znudzi, zawsze to jakieś wyjście i trochę rozrywki...

Dla mnie patch OK, krwi mam póki co pod dostatkiem ale jak mam jej mieć jeszcze więcej to czemu nie Big Grin
Na r11 narazie mamy oceany krwi :>


to może jeszcze zamiast tych pln będą ludzie tak jak na morii, czy ty naprawdę nie rozumiesz po co powstał ten temat, czy tylko jak jeszcze parę osób udajesz idiotę, a może nie udajesz?

Pytam po raz kolejny, po cholerę dodatkowa krew, której na NECRO II jest dużo? Dlaczego NECRO II ma dostać dodatkową krew zamiast czegoś bardziej przydatnego? jak już nie mogą być te pr czy pkt evo to może pln x2 zamiast tej bzdurnej krwi??


Duszeek, jakbyś nie zauważyła to temat dotyczy NECRO II więc to ty piszesz w temacie, o którym nie masz pojęcia!

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


16-12-2011 18:01 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
k7rx
Double Ace


Data rejestracji: 26-04-2011
Postów: 139

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KR33P napisał(a)
a ja zapytam tak, ktos wie co to za zmiany w interfejsie?



Z tego co widzę to jedną z nich jest zapamiętywanie wypraw.

Co do krwi.
Może właśnie dlatego taka zmiana.

Propozycje zwiększenia krwi na serwerach/ dawajcie swoje propozycje
Akt 3 Problem z krwią propozycja rozwiązania.
16-12-2011 18:12 k7rx jest offline Szukaj postów użytkownika: k7rx Dodaj k7rx do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytam po raz kolejny, po cholerę dodatkowa krew, której na NECRO II jest dużo? Dlaczego NECRO II ma dostać dodatkową krew zamiast czegoś bardziej przydatnego? jak już nie mogą być te pr czy pkt evo to może pln x2 zamiast tej bzdurnej krwi??






A!!!!!!!!!!!! Zuo!!!!!!!!!!!!!!! nekro powinno dostać NICCCCCCCCCCCCC zamiast KRWIIIIIIII!
Nie wiem pacany jedne, czy dostaliście odłamkiem Morii, ale nie macie wyboru. To nie jest pieprzona alternatywa "krew albo w brew". Dostaliście farbę, i jeśli nie pasi, to ją wydajcie. Bo nie dostaniecie "w zamian" za krew innego shitu, nie mówiąc o PR!!! czy EVO!!!.
cerbin +1 ustne i zamknijmy, bo się robi zuo.



edyta niach niach:
skoro nie mam bladego pojęcia o necro, to czemu top3 r3 to byłem ja?Smile
ale topsz topsz, me morda w kubeł, gdy pisałem w topicu nie widziałem NECRO. bujajcie sięTongue

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Cerbin: 16-12-2011 18:56.

16-12-2011 18:19 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cerbin: zamknij się. Nawet jak dostanę za to +1.
Nie grasz na Necro, nie masz o tym bladego pojęcia - nie odzywaj się w temacie który cie nie dotyczy. Idz sobie na Morię i próbuj zaliczyć slumsy z nadzieja na trochę krwi Smile

Póki co Necro dostaje kolejne genialne pomysły przeznaczone dla Morii podczas gdy czegos specyficznie pod swoim kątem nie można się doprosić.

Krew mi się przelewa, ludzie mi się przelewają, repa mi się przelewa - a administracja pakuje w kw kolejne genialne rozwiązania - krew, ludzie, pln - szkoda, ze jeszcze kosztów budynków nam nie pozmieniali jak na MOrii - ale wszystko przed nami.

Krew
230 835 l
+ 1 077 l / h

Ataki co godzinę.

I jak atakuję w dół ranku to tez trafiam co trochę kilka k krwi - no chyba, że ktos ma tak lamerski eq i kwadrat że nie jest tej krwi w stanie utrzymac ale to już jego problem.

I nie, nie jestem na pierwszej stronie rankingu a pod koniec drugiej.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez profes79: 16-12-2011 18:35.

16-12-2011 18:34
Mordeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-5004.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 636
Klan: POSSESSED / PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Duszeek - ale r1 to wersja DEMO necro ....

r1 jest na tyle specyficzne że wszystko bedzie robione pod niego więc prosze cie nie piszemy tutaj o r1 bo do tego macie inne tematy i zapewnienia Konrada że będą pod was balansować to .
Chdozi o servery na silnikach necro2


Cerbin ale o co ci chodzi ? przecież na mori brakowało ludzi dostaliście na kw , po czym zaczęło brakować krwi - dostajecie krew .

To dlaczego necro2 gdzie ludzie proszą o możliwość asystowania np 2 razy nie jest w ogóle rozpatrywane ? i nie chcą za to pr ...

__________________
R10 MysterTornister
R14 Mordeth
Ex Moderator



16-12-2011 18:40 Mordeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordeth Dodaj Mordeth do Listy kontaktów
Dzikaa
Viking


Data rejestracji: 04-11-2008
Postów: 738
Klan: -Dropsy-
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mordeth napisał(a)
To dlaczego necro2 gdzie ludzie proszą o możliwość asystowania np 2 razy nie jest w ogóle rozpatrywane ? i nie chcą za to pr ...


Jak nie chcą? To po co się expy robi? Ta zmiana ma na celu właśnie tylko i wyłacznie nabijanie pr!

__________________
r7 Wild_Beetch
16-12-2011 18:45 Dzikaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzikaa Dodaj Dzikaa do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez DiAM
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dzikaa napisał(a)
cytat:
Mordeth napisał(a)
To dlaczego necro2 gdzie ludzie proszą o możliwość asystowania np 2 razy nie jest w ogóle rozpatrywane ? i nie chcą za to pr ...


Jak nie chcą? To po co się expy robi? Ta zmiana ma na celu właśnie tylko i wyłacznie nabijanie pr!

ta zmiana ma na celu pomoc tym, którzy składu nie mają i ja chętnie poszedłbym nawet 5 razy na ekspe za free, tylko po to, żeby pomóc innym.

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


16-12-2011 18:48 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
benek98
Viking


Data rejestracji: 30-01-2009
Postów: 690
Kraina: Necropolia VI; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DOSYĆ JUŻ WPROWADZANIA ZMIAN !! zaraz dojdzie do tego że ewolucje uzupełnimy w kilka miesięcy a nie chciałbym tego !! już dość zmian wprowadzono ,wszystko jest tak jak powinno jeżeli chodzi o zdobywanie pkt ewolucji i o kw . jedynym minusem są ekspedycje bo przy 39 osobach w klanie mamy zrobioną tabelkę gdzie dziennie są zakładane 2 większe ekspy i maksymalnie 1-2 mniejsze czyli cholernie źle;/ można by pomyśleć nad tym żeby tak jak chyba Diam pisał:
-dobijanie do ekspedycji 2x dziennie , 1 raz = normalne doświadczenie , 2 raz=za darmo,bez korzyści dla dołączającego , tylko tyle że pomagamy osobie w ubiciu gada. lub ewentualnie malutka nagroda w wysokości MAKSYMALNIE 1 PKT EWOLUCJI ZA UDANĄ DRUGĄ EKSPEDYCJĘ. ale w sumie to i tak bez sensu;-) wiec jak ja być możliwość wbicia drugi raz do ekspy dziennie to tylko bez ŻADNYCH KORZYŚCI. mam nadzieję że to ktoś kompetentny przeczyta i wyciągnie wnioski;-)

__________________
Nick w grze
Burning Avenger
16-12-2011 19:01 benek98 jest offline Szukaj postów użytkownika: benek98 Dodaj benek98 do Listy kontaktów
Mordeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-5004.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 636
Klan: POSSESSED / PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dzikaa napisał(a)
cytat:
Mordeth napisał(a)
To dlaczego necro2 gdzie ludzie proszą o możliwość asystowania np 2 razy nie jest w ogóle rozpatrywane ? i nie chcą za to pr ...


Jak nie chcą? To po co się expy robi? Ta zmiana ma na celu właśnie tylko i wyłacznie nabijanie pr!


Chodzi o samą możliwość asystowania komuś ... bo nie ma możliwości żeby w klanie top 1 i top 2 ludzie poszli na komplet ekspedycji które są odpalane . przez co reszta jest blokowana bo nie mogą odpalić albo odpalają i nie ma składu . dzika ile u siebie w klanie w ciagu 24h jestes w stanie romków postawić w full składzie ? teraz ? albo bazyliszków ? 4 ?

__________________
R10 MysterTornister
R14 Mordeth
Ex Moderator



16-12-2011 19:07 Mordeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordeth Dodaj Mordeth do Listy kontaktów
Dzikaa
Viking


Data rejestracji: 04-11-2008
Postów: 738
Klan: -Dropsy-
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W klanie jest dwadzieścia kilka osób. Exp dziennie leci koło 5, 4 pająki + coś mniejszego. Ludzi na expy oczywiście brakuje, jak wszędzie.
Ale jest druga strona medalu. Teraz za moby jest więcej expa. Dodatkowo dopiero zaczęliśmy wbijać ewolucje. Z czasem wraz z wbijaniem evo/umagicznień (a poźniej jeszcze podobno jakichś run?) będzie potrzeba coraz mniej ludzi na expę. Przykładowo teraz na pająka latamy w 5 osób dla pewności. Ale tu prosze link z dziś:
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=4bfb4559e5
Poszły 4 osoby z czego jedna sie nie ubrała. Z full evo, sesnownymi umagicznieniami i topowym sprzetem takiego sporego (choć przyznam spokojnego) pająka będzie można pewnie bić w 3 silne osoby. I będzie za to ze 20k pr! Czyli lepiej niż w a2.

Obecny 'kryzys' jest spowodowany dopakowaniem mobów, zalewem repa z KW i szokiem po zmianach (gdzie duetowanie sfinksów? Frown ). Stąd te tematy.
Moim zdaniem nie ma co wprowadzać dodatkowych asyst na expach, tylko trzeba trochę pograć, dopakować i sytuacja się unormuje. A jeśli się nie unormuje, to wtedy ewentualnie zastanowić się nad rozwiązaniem.

__________________
r7 Wild_Beetch
16-12-2011 19:37 Dzikaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzikaa Dodaj Dzikaa do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Byłem pewien, że administracja się ugnie pod natłokiem krzykaczy i spodziewałem się jakiegoś patcha na czasie, a nawet się go trochę bałem. No i widzę że słusznie. Było w czym przebierać, pomysłów nie brakowało w tych kilku tematach o zasobach, a patch praktycznie daje krew w prezencie i z marszu. Wojny krwi bez wojowania, gz Tongue

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gihad: 16-12-2011 20:05.

16-12-2011 19:59 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Izales napisał(a)
Nie jest to żadne promowanie topki. Jesteś tam, że wysnuwasz takie przypuszczenia?? Przed wejściem a3 miałem 7-9 milionów litrów krwi non stop. W tej chwili mam 2,5 miliona i cały czas ubywa. Bijąc TOP50 widzę, że ludzie mają ogólnie coraz mniej krwi i ludzi. Więc jest to globalny problem produkcji/zużycia surowców. Nie wiem czym spowodowany, ale jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście będzie się ciężko grało. Nawet topce.


Temat o krwi założony przez gracza R3
Akt 3 Problem z krwią propozycja rozwiązania.



cytat:
Cerbin napisał(a)
Prawda jest taka, że przyzwyczailiśmy się do hektolitrów krwi, bo większość serwera nie robiła ataków. A teraz większość robi i jest atakowana. No to chyba logiczne, że krew zaczęła w zastraszającym tempie znikać. Zwiększać przyrost krwi z budynków? A jestem na nie. Rozważyć krew wespół zespół z ludźmi z KW? A jestem na tak.




Najpierw płacze że mają wprowadzić. Dodają krew dla Necro II - płacze że niepotrzebna.


Proponuję zresetowanie krwi dla wszystkich serwerów NecroII skoro jej nie chcecie i zwiększenie kosztów rzeźni bo przecież są żadne ....


Żałosne

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Midas-grala: 16-12-2011 20:16.

16-12-2011 20:12 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Mocny_Full
Forum Ace


images/avatars/avatar-20634.jpg

Data rejestracji: 29-01-2011
Postów: 78
Klan: Niszczyciele Khaina
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dzikaa napisał(a)
W klanie jest dwadzieścia kilka osób. Exp dziennie leci koło 5, 4 pająki + coś mniejszego. Ludzi na expy oczywiście brakuje, jak wszędzie.
Ale jest druga strona medalu. Teraz za moby jest więcej expa. Dodatkowo dopiero zaczęliśmy wbijać ewolucje. Z czasem wraz z wbijaniem evo/umagicznień (a poźniej jeszcze podobno jakichś run?) będzie potrzeba coraz mniej ludzi na expę. Przykładowo teraz na pająka latamy w 5 osób dla pewności. Ale tu prosze link z dziś:
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=4bfb4559e5
Poszły 4 osoby z czego jedna sie nie ubrała. Z full evo, sesnownymi umagicznieniami i topowym sprzetem takiego sporego (choć przyznam spokojnego) pająka będzie można pewnie bić w 3 silne osoby. I będzie za to ze 20k pr! Czyli lepiej niż w a2.

Obecny 'kryzys' jest spowodowany dopakowaniem mobów, zalewem repa z KW i szokiem po zmianach (gdzie duetowanie sfinksów? Frown ). Stąd te tematy.
Moim zdaniem nie ma co wprowadzać dodatkowych asyst na expach, tylko trzeba trochę pograć, dopakować i sytuacja się unormuje. A jeśli się nie unormuje, to wtedy ewentualnie zastanowić się nad rozwiązaniem.


I to jest chyba najbardziej sensowna odpowiedź w tym temacie...
Akt III jeszcze nie ma nawet miesiąca. Owszem Admini dodali mniej bądź bardziej potrzebne dodatki i trochę się pozmieniało od czasów BETY ale nie powinien to być problem do lamentowania... patch wszedł i nie ma sensu go wycofywać bo co to da... Nie ma co się złościć na ekspy i evo bo nie od razu Ameryką odkryto... musi być ciężko bo inaczej byłby lament że gra jest nudna, że za łatwo wszystko poszło i czekamy na A4...;p
Dajcie sobie czasu i grajcie dalej aktywnie a wszystko się wyrówna z czasem i jakoś to będzie. A jak nie to się założy x tematów o tym jak to jest strasznie z kolejnymi etapami kw i dopałką tr i może Admini coś wykombinują Wink Podobno właśnie czeka nas kuźnia i runy więc trzeba cierpliwie czekać Wink

__________________

r1: Dante
16-12-2011 20:12 Mocny_Full jest offline Szukaj postów użytkownika: Mocny_Full Dodaj Mocny_Full do Listy kontaktów
mrozik
Double Ace


images/avatars/avatar-22604.gif

Data rejestracji: 10-06-2011
Postów: 100
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Nowogard

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mordeth napisał(a)
Jestem całkowicie zdania Diama ..

Robicie zmiany bo ludzie płaczą - a co z możliwością wbijania dwukrotnie w ekspedycję ? bo
BRAKNIE LUDZI NA EKSPEDYCJE (nie tych surowcowych ) to teraz największy ból na necro. Jest o tym pisane na forum cały czas . Bardzo fajnie że Mori udało sie wykrzyczeć dla siebie profity w postaci dodatkowej krwi .. To może dostaniem też tą możliwość 2 krotnego wbijania w ekspę ?




Racja, z expami coraz gorzej. Praktycznie trzy-cztery expy maksymalnie dziennie idą w klanie i do tego trzeba się prosić, żeby ktoś pomógł. Jak tak dalej będzie to większość graczy z klanu nie będzie zdobywać blaszek i stanie w miejscu Frown

R10-Streisand

__________________
kupię spaczone pierścienie koncentracji


R10-Streisand
16-12-2011 20:17 mrozik jest offline Szukaj postów użytkownika: mrozik Dodaj mrozik do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale nam chodzi o to by każdy mial możliwość rozwijania sie tak samo jak inni, bo to co teraz sie dzieje to jest jakaś patologia klan top1 r7:
osób 31,
możliwość założenia kolejnej ekspedycji na teraz ma 20 osób,
to znaczy ze 11 osób założyło ekspe wczoraj lub dzisiaj,
możliwość dołączenia do kolejnej ekspedycji 5 osób w tym 2 na urlopie i jedna ponad 1 dzień off,
czyli żadnej kolejnej ekspedycji nie da sie dziś zrobić.
z tego wynika jasno, że te 20 osób jest poszkodowana bo nie ma jak zarobic pr ze swojej ekspedycji



a co do krwi z KW to jest śmiech i nic więcej, moria placze o jedno, dostaje to, potem o nagle się budzą, że brakuje im krwi i co ? dla odmiany dostaja krew,
16-12-2011 20:20 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cerbin +1 za napinki/spam
Profes79 -ustne ale na przyszłość pohamuj się.

I jeszcze jedno TO NIE JEST TEMAT O EXPACH. Płacz-posty na ten temat będą otrzymywały +1.

__________________
Regulamin Handlu


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ptyś: 16-12-2011 20:24.

16-12-2011 20:21 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Bilon_HG
Member


Data rejestracji: 03-10-2011
Postów: 43
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie niepojęte jest to, że ludzie którzy uważają się za poważnych, mieszają z błotem innych którzy zarzucą jakimś pomysłem a bo to gupie jest, a bo to śmierdzi kałem zachowują się zupełnie nie inaczej niż dziecko wieku gimnazjalnego.

Nie prowadzają zmian - źleeeeeeeeee

Wprowadzą zmiany - źleeeeeeeeeeeeee

Ludzie, więc po co w to dalej gracie? Roll Eyes

Widziałem pierwsze zadowolenie w klanie z nowego patcha a ja się cieszę razem z nimi.

Pozdrawiam, patch JEST na plus.
16-12-2011 23:03 Bilon_HG jest offline Szukaj postów użytkownika: Bilon_HG Dodaj Bilon_HG do Listy kontaktów
PrzYkrO
Triple Ace


images/avatars/avatar-4995.jpg

Data rejestracji: 28-08-2007
Postów: 195

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciesz sie za masz krew i ludzi
Jednak nie pysznij sie tym tak bardzo, bo moze sie okazac ze administracja dojdzie do wniosku
ze skoro jest na tym serwerze za duzo surowcow
to nalezalo by wprowadzic zmiany ktore zrownaja ich poziom z innymi serwerami..
i wtedy straciesz nie tylko Ty, ale i caly serwer xD

co do wielokrotnego wbijania, to nie za latwo by bylo?
gdzie indziej nie ma problemu ze skladem bo nie kazdemu sie przelewaja repa i ludzie..
i znow wracamy do pytania, czy juz w tej chwili nie jest za dobrze?
sporo marudzicie ze ludzi i krew z kw dostajecie :/

__________________

Porzycz mie dwoch stow Smile

ORANJE!

postarajmy sie o zwiekszenie efektywnosci posrednika

17-12-2011 04:13 PrzYkrO jest offline Szukaj postów użytkownika: PrzYkrO Dodaj PrzYkrO do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R4
Krew
719 900 566 l
+ 593 l / h

i nie widze w tym zadnego problemu Smile , jedyne co mozna to skasowac te krew bo po co nam ona na nekro 2, a zostawic tylko na r1 i moriach, przeszkadza wam ta ilosc krwi - bo mnie nie, a i tak juz w tej chwili jest taki przesyt tego wszystkiego w a3, ze dawanie pr za kw lekko mija sie z celem - dopiero by sie zaczelo kombinowanie i inflacja Smile , jedyne co by mozna zmienic to umagicznienie nie 1 a 2 przedmiotow w kazdej lokacji, obecnie slumsy do przejscia spokojnie ale horacy na r4 w skladzie 2xlegdsk speed, plus leg dsk pilum reakcji na koksiarskich tygrysach nie ma szans i jeszcze dlugo dlugo nie (nie mowiac o bramie) takze zabawa z 1 umagicznieniem troche boli

Nie robmy histerii jedyne co administracja moze w takim wypadku zrobic to skasowac ten pacz na nekro 2 (i i tak mamy lepiej niz na tureckim bo nie wiem czy tam w koncu a3 wprowadzili - biedny guciakTongue )

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

17-12-2011 09:02 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » DYSKUSJA Patch 1.4.2 na NECRO2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH