Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA Przesadzona ilosc krwi za KW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przesadzona ilosc krwi za KW 18 Ankieta - średnia ocena: 3,0018 Ankieta - średnia ocena: 3,0018 Ankieta - średnia ocena: 3,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Przesadzona ilosc krwi za KW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=98c2312ed0

Uzyskani ludzie oraz krew
cyklamena 27 420
Dalilah (*) 32 580

Proponuje zmniejszyć ilość krwi dziesięciokrotnie, przy obecnej sytuacji krwi za niedługo (początek przyszłego roku) będzie po parę mln.
16-12-2011 21:41 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
DrizztDoUrden
Forum Legend


images/avatars/avatar-21721.jpg

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 1.871
Kraina: Necropolia X
Skąd: Dokąd?? I z kim??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak źle tak nie dobrze rotfl rotfl rotfl

Lepiej żeby wam się przelewała ta krew niż jak byście znów żalili/narzekali na forum.
16-12-2011 21:55 DrizztDoUrden jest offline Szukaj postów użytkownika: DrizztDoUrden Dodaj DrizztDoUrden do Listy kontaktów
Myszka Miki
Lord


images/avatars/avatar-23536.jpg

Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 332
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: z mamusi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym chciala tyle krwi. Na chwile obecna nie mam jej wiele i wiem ze na r1 ludzie tez jej nie maja. Wiec zmiana jak najbardziej dobra.

Lepiej miec za duzo, niz nie miec wcale....

__________________
Alabama Lilith

Nakarm Wampira
16-12-2011 21:59 Myszka Miki jest offline Strona domowa Myszka Miki Szukaj postów użytkownika: Myszka Miki Dodaj Myszka Miki do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dydu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chodzi o to, ze obecnie budynki nie maja żadnego albo marginalne znaczenie, A dodatkowe 4-10k by poprawiło sytuacje ale nie zdewaluowało budynków.

Główny przyrost ludzi jest z KW, teraz krwi też, za chwile zaczną płakać ze kasy też nie ma i też chcą a potem co kamienie?

Niech kwadrat ma znaczenie.
16-12-2011 22:06 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
Flacha
Lord


Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 472
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzi zostawić jak jest a krew do 1/10 lub 1/5 zmniejszyć. 2,7k krwi za takie kw to uczciwa nagroda, tyle co na arkana, regen hp + extra bonus paruset litrów. Ostatnio domeną twórców gry zaczyna być uleganie płaczom i popadanie ze skrajności w skrajność.
16-12-2011 22:14 Flacha jest offline Szukaj postów użytkownika: Flacha Dodaj Flacha do Listy kontaktów
Myszka Miki
Lord


images/avatars/avatar-23536.jpg

Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 332
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: z mamusi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ilosc tej krwi faktycznie jest przesadzona. Na r1 juz tak ladnie nie bylo (KW nie moje wiec link moze zniknac)

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5b27f8bda6

__________________
Alabama Lilith

Nakarm Wampira
16-12-2011 22:18 Myszka Miki jest offline Strona domowa Myszka Miki Szukaj postów użytkownika: Myszka Miki Dodaj Myszka Miki do Listy kontaktów
timitu
Viking


images/avatars/avatar-9744.jpg

Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 676
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Z krainy wiecznej kontestacji

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zmniejszenie o połowe i będzie dobrze, zmniejszyć o 1/20 spowoduje brak zmiany

__________________
LOSOWATOR SZALONY BÓG BW
16-12-2011 22:19 timitu jest offline Szukaj postów użytkownika: timitu Dodaj timitu do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dobra mało dostał krwi bo poszliscie w 4 i wpadły 4 moby. Akurat tak sie rozdzielilo ze każdy dostał repa i nadwyżek jako obrazeń nie było wiec rekompensata mała.. Ale gdy sie idzie już w 3 i losuje dla przykładu 6-7 mobów to juz nagroda jest większa.

__________________
Nick na R1: Kedul
16-12-2011 22:21 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Maks o połowę zmniejszyć. Kw Ci nie wchodzą zawsze, a 20k krwi spalisz w jednym cyklu wyprakowym jak zaczniesz arkana używać. IMO zmiana na plus bo pobudza bardziej pvp w sensie używania arkan oraz pomaga zaspokoić zwiększone zapotrzebowanie ze względu na kw i budowę bk.
Klocek ma wystarczające znaczenie, wierz mi. A jak w to nie wieżysz to przenieś sie na pustaka i przypomnij dawne czasy Wink
16-12-2011 22:25 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

super, ale juz kilka razy pisalem i bez skutku, mam 76 lvl, biore sklady rozne na kw, bunkier, cr, dystans, snajper, zabojca i inne, w roznych kombinacjach, na kilkanascie slumsow na lvl1 weszly raz.

Z mojego punktu widzenia jak raz na tydzien/2 dostane 10k krwi to bedzie super wypas. Ale to juz kwestia balansu kw. Ktos ma za latwo a ktos za trudno.

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink
16-12-2011 22:30 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
draco29a napisał(a)
super, ale juz kilka razy pisalem i bez skutku, mam 76 lvl, biore sklady rozne na kw, bunkier, cr, dystans, snajper, zabojca i inne, w roznych kombinacjach, na kilkanascie slumsow na lvl1 weszly raz.

Z mojego punktu widzenia jak raz na tydzien/2 dostane 10k krwi to bedzie super wypas. Ale to juz kwestia balansu kw. Ktos ma za latwo a ktos za trudno.


To fakt kw są zupełnie nie zbalansowane. MI jeszcze ani razu 1 lv slumsów/twierdzy nie wszedł. wszystko kompletnie zależne od szczęscia
16-12-2011 22:39 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Dzaroo
Triple Ace


Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 228
Kraina: Moria II
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blade69 napisał(a)
cytat:
draco29a napisał(a)
super, ale juz kilka razy pisalem i bez skutku, mam 76 lvl, biore sklady rozne na kw, bunkier, cr, dystans, snajper, zabojca i inne, w roznych kombinacjach, na kilkanascie slumsow na lvl1 weszly raz.

Z mojego punktu widzenia jak raz na tydzien/2 dostane 10k krwi to bedzie super wypas. Ale to juz kwestia balansu kw. Ktos ma za latwo a ktos za trudno.


To fakt kw są zupełnie nie zbalansowane. MI jeszcze ani razu 1 lv slumsów/twierdzy nie wszedł. wszystko kompletnie zależne od szczęscia


Szczescie ma znaczenie jak w kazdym aspekcie bw ale przesadzasz ze tylko od niego zalezy zaliczenie kw. Ja mam obecnie 78lvl i do tej pory zaliczylem juz pare kw z repem lub bez ale zaliczylem (w tym cale slumsy w moim wykonaniu) ... kwestia ruszenia glowa i dobrania odpowiedniego skladu i nie mowie tu o koksach bo rownie dobrze mozna zaliczyc w gronie 75-80 lvlowych graczy


A co do zmiany to uwazam ze jest odpowiednia, ktos kto zalicza systematycznie kw owszem krwi bedzie mial nadmiar ale sa tez tacy co zaliczaja sporadycznie i tej krwi nie beda mieli tyle co wczesniej wymienieni.
Tak wiec zmiana na plus!
16-12-2011 23:05 Dzaroo jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzaroo Dodaj Dzaroo do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przestancie ryczec o wszystko


robie 16 atakow na przedzial za 2evo, robie 24 pielgi, jest to chyba na tyle aktywna gra zeby sie nie pierdzielic jeszcze z krwia?!

co z tego ze bedziemy plywac w krwi?! bylo tak az do a3... nikt nie ryczal ze jest full krwi... pvp jest marne, bo polega na atakowaniu kilkunastu graczy dzien w dzien, az do obrzygania, wojny i oblegi nie istnieja... dajcie sie ludziom chociaz pocieszyc z pr i kamieni za expy, z umagicznien z kw...

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
16-12-2011 23:19 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
przestancie ryczec o wszystko


robie 16 atakow na przedzial za 2evo, robie 24 pielgi, jest to chyba na tyle aktywna gra zeby sie nie pierdzielic jeszcze z krwia?!

co z tego ze bedziemy plywac w krwi?! bylo tak az do a3... nikt nie ryczal ze jest full krwi... pvp jest marne, bo polega na atakowaniu kilkunastu graczy dzien w dzien, az do obrzygania, wojny i oblegi nie istnieja... dajcie sie ludziom chociaz pocieszyc z pr i kamieni za expy, z umagicznien z kw...


No tak, bo wszystko powinno lezec na tacy.

Mnie w sumie najbardziej w tym wszystkim bawi niekonsekwencja tworcow gry. Niecale 2 miesiace temu pisali ze krwi ma brakowac, po czym dodaja jej praktycznie nieskonczonosc. Swiadczy to tylko i wylacznie o braku pomyslu/planu na gre i uleganie "placzom" ;-)

P.s Zaluje tylko, ze wydalem w ciagu ostatnich 2 tygodnie prawie 30 baniek na pogotowie - to zbedny budynek po tym patchu. Nie to zebym rozpaczal po tym zlomie, ale bw zaczyna sie robic takie zenujace, socjalistyczne ;-)

Wlasciwiej, to po co tu myslec ? Skuteczniej jest spamowac skrzynke administracji - i tak sie ugna ;-)

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez neMo: 16-12-2011 23:45.

16-12-2011 23:37
Chevronek
Lord


images/avatars/avatar-25626.jpg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 350
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia IX
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Śmieszni jesteście powiem tyle... wypisujecie najpierw że brakuje wam krwi a teraz wam źle...

kto wydawał w budynki z krwią to jego strata, od dawien dawna było wiadomo że jeden atak i mnóstwo krwi odpada.

__________________
R1 - ID: 244976
16-12-2011 23:54 Chevronek jest offline Szukaj postów użytkownika: Chevronek Dodaj Chevronek do Listy kontaktów
adek444
Lord


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 431

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeden z lepszych pomysłów w ostatnim czasie a malkontentom nadal źle. Jak komuś nie pasuje niech się skasuje jak to onegdaj mawiali co poniektórzy...

__________________
R2 adek444
17-12-2011 07:50 adek444 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek444 Dodaj adek444 do Listy kontaktów
Moder
Triple Ace


images/avatars/avatar-19399.gif

Data rejestracji: 18-09-2010
Postów: 158

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo zły temat.
Niech zostanie jak jest.

Dużo krwi?
Nieprawda. Przy takiej ilości ataków raz dwa i jej nie ma, a na expy trzeba jakoś dołączac Big Grin

Wszystko teraz gra.

__________________

17-12-2011 08:11 Moder jest offline Szukaj postów użytkownika: Moder Dodaj Moder do Listy kontaktów
tech-shadow
Triple Ace


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 188
Klan: RMA
Kraina: Necropolia V
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na starych serwerach jest i tak nadmiar krwi (piszę tu z pkt. widzenia necro2), więc bez różnicy czy przyrost będzie taki jak obecnie czy nawet 0.
17-12-2011 08:27 tech-shadow jest offline Strona domowa tech-shadow Szukaj postów użytkownika: tech-shadow Dodaj tech-shadow do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Moder napisał(a)
Bardzo zły temat.
Niech zostanie jak jest.

Dużo krwi?
Nieprawda. Przy takiej ilości ataków raz dwa i jej nie ma, a na expy trzeba jakoś dołączac Big Grin

Wszystko teraz gra.


Moder - przy takiej ilości krwi jaką pokazano wyżej w ogóle ci niepotrzebne sa budynki - żeby taka ilośc krwi ci nabiło musiałbyś mieć przyrost w postaci około 1100-1200l na godzinę...
17-12-2011 08:38
adek444
Lord


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 431

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
profes79 napisał(a)
cytat:
Moder napisał(a)
Bardzo zły temat.
Niech zostanie jak jest.

Dużo krwi?
Nieprawda. Przy takiej ilości ataków raz dwa i jej nie ma, a na expy trzeba jakoś dołączac Big Grin

Wszystko teraz gra.


Moder - przy takiej ilości krwi jaką pokazano wyżej w ogóle ci niepotrzebne sa budynki - żeby taka ilośc krwi ci nabiło musiałbyś mieć przyrost w postaci około 1100-1200l na godzinę...


Akurat to dobre rozwiązanie w jakiś sposób ograniczające patologiczne palenie kloców.

__________________
R2 adek444
17-12-2011 08:41 adek444 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek444 Dodaj adek444 do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No zmiana na +
i nie rozumiem tych co płaczą z nadmiaru szczęśliwcy,
Mnie boli niezbalansowanie kw, gdzie muszę zaliczyć 1 lvl slumsów przekraczając lvl
z braku krwii - ciężko czasem nie udaje mi się odpalić równo co dwa dni
a i żadnej kw nie wygrałem, ani nie widziałem wygrywającego składu ( malutki klanik na r2 ) - ale co tam w końcu się uda, ale mnie od nadmiaru głowa nie boli

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
17-12-2011 10:04 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuje popatrzec poza czubek wlasnego nosa, nie kazdy ma nieprzegrywajaca postac, a jak masz za duzo krwi to oddaj (pobozne zyczenia). Niektorym w ogole nie wychodza kw chocby nie wiem z kim poszedl wiec o tej krwi moze zapomniec. W moim przypadku taka ilosc starczylaby na 1 gora 2 dni jesli liczyc dolaczanie do exp i kw + ataki co 1,5h od topki. A Tobie chyba 30k w te czy wewte roznicy nie robi ? Jak juz powiedzialem masz za duzo oddaj potrzebujacym (chociaz na prosby do klanu odpowiedziala 1 [jedna] osoba wiec albo jednak tej krwi tyle nie ma albo ja kolekcjonunjecie).
17-12-2011 10:34 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
SosnaN
King


images/avatars/avatar-21708.jpg

Data rejestracji: 08-07-2011
Postów: 858
Kraina: Moria V

RE: Przesadzona ilosc krwi za KW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SosnaN napisał(a)

Nie wiem, może krew z KW faktycznie coś zmieni więcej, nie potrafię tego oszacować w tej chwili... ale wątpię... Smile



No proszę jak to się można pozytywnie pomylić... Smile

Akurat to jest ok, Administracja wstrzeliła się dobrze z tą krwią za KW.
Nie wszystkie się udają a spalić 20k można w mgnieniu oka, tym bardziej w mgnieniu oka stracić w zasadzkach, z czego grubo ponad połowę zje wiecznie nienasycona regeneracja hp.

edit: literka. Smile

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SosnaN: 17-12-2011 10:36.

17-12-2011 10:36 SosnaN jest offline Szukaj postów użytkownika: SosnaN Dodaj SosnaN do Listy kontaktów
Outmare
Double Ace


images/avatars/avatar-22653.gif

Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 121
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przy tej cholernej rozbudowie klanowej trwającej po pół miesiąca krew na KW to strzał w dziesiątkę .. mam nadzieję że to nie zostanie zmienione .. nie każdy dostaje krew bonusowo, nie każdy ma dostęp do kw i nie każdemu wchodzi .. płaczą Ci co nie mieli z krwią problemu i im teraz żal tyłek .. Wink
17-12-2011 10:46 Outmare jest offline Szukaj postów użytkownika: Outmare Dodaj Outmare do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No właśnie.

Po co w ogóle w takim razie rozbudowa zabiera jakiekolwiek surowce? Miało być tak, że rozbudowa jest kosztowna i się coś na budowie bk traci - tymczasem nic się nie traci bo to, co jest tracone na budowie BK natychmiast zostało uzupełnione przez krew z kw i wyprawek oraz przez ludzi/pieniądze także z kw.

W zasadzie to ja proponuję, żeby w ogóle zlikwidować surowce jako takie - bo co za róznica czy mam setki tysięcy litrów krwi czy też w ogóle nie będzie ona potrzebna jako surowiec. Miałem cicha nadzieję, że wrócą takie zapomniane działania jak wykrwawianie przed oblegami - ale jak widać były to nadzieje płonne.


Xalen: nie mam nieprzegrywalnej postaci (wręcz przeciwnie - zwłaszcza na s3 więcej dostaje batów niż wygrywam) ale jakiś stały poziom krwi jestem w stanie utrzymać. Może dlatego, że pakowałem miliony PLN w rozbudowę klocka. Jak słyszę, że ktoś na którymś serwie zaczął w końcu budować pogotowie "bo miał tylko drugi poziom" to mnie śmiech ogarnia.

Po zakończeniu rozbudowy bk surowce wróciłyby do mniejszej lub większej normy (pominąwszy ludzi z którymi był na Morii problem jeszcze w A2 i po wejściu A3 ten problem tylko by sie powiększał). A tak, po przejściu fali budowy BK serwery utoną w surowcach.
17-12-2011 10:56
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1b8a09d872

Rozważając problem zbyt dużej ilości krwi z KW pomyslcice też o innych, mniejszych
17-12-2011 11:22 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
AvarI napisał(a)
http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1b8a09d872

Rozważając problem zbyt dużej ilości krwi z KW pomyslcice też o innych, mniejszych


Pomyśleliśmy i stwierdziliśmy, że na podstawie tego linku naprawdę nie ma co o tym myśleć.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
17-12-2011 11:42 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Xclusiver
Viking


images/avatars/avatar-11492.gif

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 732
Klan: BLACK SPARTA
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakie to wszystko przewidywalne Smile

Wpierw płacz, że trzeba czekać bo nie ma celów do atakowania bo wszyscy zajęci.
Później kolejny płacz, że susza, bo krwi brak.

I znowuż, jak tylko pojawia się jakakolwiek zmiana, która wprowadza naprawę patologii to jak zwykle odzywają się pewne osoby, którym to przeszkadza. Ogarnijcie się wreszcie i przestańcie wreszcie marudzić.

Coooooo?
A czemuż, przecież ja tyle wydałem?
Tylko basenu mi jeszcze brakowało, a teraz taka zmiana! Jak to? Nie może tak być!
Będę krzyczał i tupał nogami!
Mentalność psa ogrodnika?

Spokojnie, wyluzujcie i nabierzcie dystansu.

Przede wszystkim KW jeszcze muszą się zakończyć sukcesem, a z tym nie jest już tak różowo.

__________________
Ile to może być warte?
Legendarna Opiekuńcza Kosa Zdrady
Link


17-12-2011 11:43 Xclusiver jest offline Strona domowa Xclusiver Szukaj postów użytkownika: Xclusiver Dodaj Xclusiver do Listy kontaktów
kloe89
Member


Data rejestracji: 08-03-2010
Postów: 46
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem jest dobrze bo ludzie buduja budynki i przyrosty na 1h sa w wysokosci150-200l a tak to w inny sposob mozna ta krew zebrac a jak wiemy na kw nie zawsze wpada


kauki r14
17-12-2011 12:10 kloe89 jest offline Szukaj postów użytkownika: kloe89 Dodaj kloe89 do Listy kontaktów
gsella
Full Member


images/avatars/avatar-22343.jpg

Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 62
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic nie zmieniac. Na r14 sytuacje mam taka:

- siedze w czwartej budowie klanowej na 4s przyrost zredukowany do 155l/h
- codziennie dwa kw i ekspa lub 2 ekspy i kw
- w weekend jeszcze arena
- codziennie 16 atakow na arkanach
- 24 wypki na arkanach
- 16 obronek w arkanach

i skad na to brac krew bez straty evo?

Nic nie redukowac chyba, ze wybiorczo tym, ktorym nie pasuje Wink

__________________
r14 dragon kiss
17-12-2011 12:17 gsella jest offline Szukaj postów użytkownika: gsella Dodaj gsella do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA Przesadzona ilosc krwi za KW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH