Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA Przesadzona ilosc krwi za KW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przesadzona ilosc krwi za KW 18 Ankieta - średnia ocena: 3,0018 Ankieta - średnia ocena: 3,0018 Ankieta - średnia ocena: 3,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyrosty sa takie, na jakie sie zapracowalo:

Krew
240 535 l
+ 1 576 l / h

Tak naprawde mozna miec w 3s jakies 2 500 na godzine, tylko ze to zbedne, bo przy 2k ma sie juz nieskonczonosc krwi.

Komu wychodza kw nie ma znaczenia, liczy sie ogolna liczba wychodzacych kw na serwie, bo to ona bedzie mowic jaki dodatkowy zastrzyk krwi dojdzie.

Maks do konca lutego serwery beda zapchane ludzmi i krwia, surowce te nie beda miec zadnego znaczenia, tak jak i budynki ktore sluza do ich produkcji.

Teraz trzeba poczekac na pare topikow o braku zlomu i kw zaczna jeszcze kase produkowac ;-)

Ps. Bawi mnie fakt, ze to Ci ktorzy pracowali i robili cos w kierunku zmiany sytuacji z krwia w ramach opcji systemowych (mocne rozbudowanie kwadratu) nazywani sa placzakami, a Ci ktorzy nie robia nic poza truciem tylka administracji na pw - pracusiami. Tak - zgodze sie Xlusive - to typowo Polskie ;-)

Edit down: Mnie wchodzi 50%, wiec z samej mojej osoby dojdzie 30-40k krwi na dzien na r2.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez neMo: 17-12-2011 12:31.

17-12-2011 12:27
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=435afea961

I to jeszcze slaby sklad po przeciwnej stronie, ale tak wygladają prawie wszystkie KW u mnie. Wiecej wydam krwi na zakladanie i dolaczanie do kw, oraz regen, niz dostane potem jak przejdeTongue

zobaczymy co na horacym będzie


neMo surowce idą do gory, a jak zauwazylem ze najwiecej KW wchodzi tym w limicie poziomowym, i tym z gory rankingu, umagicznienia widzialem u tych z gory jedynie. I to tez garstke

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez draco29a: 17-12-2011 12:28.

17-12-2011 12:27 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
neMo napisał(a)
Przyrosty sa takie, na jakie sie zapracowalo:

Krew
240 535 l
+ 1 576 l / h

Tak naprawde mozna miec w 3s jakies 2 500 na godzine, tylko ze to zbedne, bo przy 2k ma sie juz nieskonczonosc krwi.

Komu wychodza kw nie ma znaczenia, liczy sie ogolna liczba wychodzacych kw na serwie, bo to ona bedzie mowic jaki dodatkowy zastrzyk krwi dojdzie.

Maks do konca lutego serwery beda zapchane ludzmi i krwia, surowce te nie beda miec zadnego znaczenia, tak jak i budynki ktore sluza do ich produkcji.

Teraz trzeba poczekac na pare topikow o braku zlomu i kw zaczna jeszcze kase produkowac ;-)

Ps. Bawi mnie fakt, ze to Ci ktorzy pracowali i robili cos w kierunku zmiany sytuacji z krwia w ramach opcji systemowych (mocne rozbudowanie kwadratu) nazywani sa placzakami, a Ci ktorzy nie robia nic poza truciem tylka administracji na pw - pracusiami. Tak - zgodze sie Xlusive - to typowo Polskie ;-)

Edit down: Mnie wchodzi 50%, wiec z samej mojej osoby dojdzie 30-40k krwi na dzien na r2.


nie kazdy siedzi na 3s i ma dostep do szpitala

nie kazdy ma 96 lvl i dostep do lepszych itemow do rozbudowy/lepszych statow pozwalajacych na budowe budynkow na wyzszy lvl

nie kazdemu wychodzi 50% kw (mnie na razie wyszly 2 sztuki na kilkanascie/kilkadziesiat) - niezaleznie od skladu

I powiedz mi kto skorzysta na Twojej krwi ? Ile osob jest w stanie Cie pokonac ? Na pewno nie osoby spoza scislej topki. Chyba ze z podkladki ale to raczej osoby spoza klanu/nie budujace budynkow klanowych.
17-12-2011 12:48 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie każdy przechodzi kw teraz, z czasem coraz więcej kw będzie udanych. Kilka miesięcy i będziemy tonąć we krwi Tongue
z jakiegoś tam irca:
cytat:

<xxx>nie mam krwi Crying Crying Crying
<zzz>to nie wiesz co się robi jak się nei ma krwi? Shocked
<xxx>niby co?
<zzz>idź na kw Roll Eyes

....

<xxx>super na cały weekend mi wystarczy bez tankownia Tongue
<zzz>ciesz się póki możesz, to idzie do obcięcia, bo jest przesadzone Evil



Imo zmniejszyć to do 25% ilości ludków i będzie w sam raz.
17-12-2011 12:55
Mufir
King


images/avatars/avatar-7765.jpg

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 777
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepiej sprawdzić globalną liczbe krwi top1000 teraz i za miesiąc i ewentualnie wprowadzać zmiany. Na razie jest ok.

__________________

Pleased Cel: Zostać Inkluzją Ultymatywną Pleased

17-12-2011 13:02 Mufir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mufir Dodaj Mufir do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)

nie kazdy siedzi na 3s i ma dostep do szpitala

nie kazdy ma 96 lvl i dostep do lepszych itemow do rozbudowy/lepszych statow pozwalajacych na budowe budynkow na wyzszy lvl

nie kazdemu wychodzi 50% kw (mnie na razie wyszly 2 sztuki na kilkanascie/kilkadziesiat) - niezaleznie od skladu

I powiedz mi kto skorzysta na Twojej krwi ? Ile osob jest w stanie Cie pokonac ? Na pewno nie osoby spoza scislej topki. Chyba ze z podkladki ale to raczej osoby spoza klanu/nie budujace budynkow klanowych.


Szpital rekompensuje czestotliwosc atakow - czyli w 4s, 1000 daje juz nieskonczonosc, a tyle tam mialem na 91 albo 92. Wlasciwie to latwiej zrobic regeneracje krwi w 4s, niz w 3s. Jest taniej i skuteczniej.

Kto ? Srednio dziennie 2-5 sojusznikow ktorym sie podkladam. Ci sojusznicy dadza zapewne wrogom, ja sam niekiedy przegram i puszcze w swiat.

I dokladnie tak samo bedzie z kw. Nieistotne komu bedzie wychodzic, krew zwiekszy sie globalnie na serwerze. Nie, nie zwiekszy - zaleje serwer. Ten surowiec trafi na polke - bylo sobie kiedys cos, o co trzeba bylo dbac.
17-12-2011 13:02
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xclusiver napisał(a)
I znowuż, jak tylko pojawia się jakakolwiek zmiana, która wprowadza naprawę patologii to jak zwykle odzywają się pewne osoby, którym to przeszkadza. Ogarnijcie się wreszcie i przestańcie wreszcie marudzić.

Coooooo?
A czemuż, przecież ja tyle wydałem?
Tylko basenu mi jeszcze brakowało, a teraz taka zmiana! Jak to? Nie może tak być!
Będę krzyczał i tupał nogami!
Mentalność psa ogrodnika?


To nie jest kwestia że to przeszkadza.
Tylko kwestia pewnej stałej zmiennej.
Może w takim razie optujmy też za tym, żeby zmienić system.
Dodać linijkę do kodu, że jak ktoś ma level wyższy niż 100 to go każdy z levelem poniżej 80 będzie bił bez względu na klocek i eq.
Co sądzisz o tej zmianie?
Nie będzie Ci przeszkadzało, że byle kto w byle czym wpadnie do Ciebie i Cię rozpyka.
W końcu kogo to interesować będzie, że tyle na eq wydałeś Smile
Liczy się by każdy miał takie same wyniki bez względu na swoją prace?
Komuna czy jak?

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
17-12-2011 13:07 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zmiana niezła, ale wymiar przesadzony... wiara jak wbije evo i im zaczną wychodzić kw to jedno kw i krew na cały dzień...czyli wracamy do tego co było wcześniej...

może by ruszyć głową i aktywnych nagradzać, propozycja pierwsza lepsza z głowy:

zmiana szmaragdowego setu

Szmaragdowy
Poziom 0: +15 litrów krwi/h, INTELIGENCJA +3, WIEDZA +3
Poziom 1: +15 litrów krwi/h, INTELIGENCJA +3, WIEDZA +3
Poziom 2: +17 litrów krwi/h, INTELIGENCJA +4, WIEDZA +4
Poziom 3: +19 litrów krwi/h, INTELIGENCJA +5, WIEDZA +5
Poziom 4: +20 litrów krwi/h, INTELIGENCJA +5, WIEDZA +5
Poziom 5: +22 litry krwi/h, INTELIGENCJA +6, WIEDZA +6


na poziom d+5 +1000l/h ?

co to by dało: jestem aktywny zakładam szmaragdowy zbieram krew, jest ryzyko ze ktoś mnie zaatakuje ale mogę przecież po pół godzinie zdjąć, to ode mnie zależy ile krwi uciułam ...

kwestia tego czy mam coś za darmo czy się mam starać o krew

__________________
Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilku: 17-12-2011 13:37.

17-12-2011 13:33 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Sir_brutus
Triple Ace


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 197
Klan: Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Born to Kill

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak brak mozlwisoci putsakow to socjal bo to wojny krwi... jak cos sie poajwilo co daje szanse stronie rpeciwnej normalnej gry czyt. KW ekspy to tez zle... jak zwykle najwiecej krzycza osoby z PSD i tylko i wylacznie R2... jakos dla innych nie jest to problemem... Tak samo nie widze w cyzm przeszkadza krzykacza Dydu i nemoSmile przez to macie jakies problemy ze inni maja krew?? a moze praca nazywacie swoj fanattyzmSmile (czyt. robienie statsytyk i innych duepreli bo macie a duzo czasu) Ale i tak jasna sprawa ze boli was najbardziej to ze pustaki od Was nie ruszaja, a dzieki temu paczowi mozemy normalniej grac...Smile Ps. Ponoć sławny u Was w klanie jestem jak co przyjmuje juz zapisy na autografySmile tylko prosze pojedynczo nie bic sieSmile w kolejce sie usatwic grzecznie.

__________________
R 2 Sir_Brutus
17-12-2011 15:18 Sir_brutus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_brutus Dodaj Sir_brutus do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przed chwilą z kw zgarnąłem 60k krwi - dosyć dużo, tyle że paradoksalnie im wyższa lokacja kw, tym mniej krwi będzie się otrzymywać.


Przecież można wprowadzić do obecnego kodu dopisek nr lokacji * 10k = max otrzymana krew za udane kw. Co z tego, że zrobię wtedy 60k ludzi, skoro krwi zgarnę i tak max 10k/20k/30k itd. za każdą kolejną lokację?
17-12-2011 15:50 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo w tej chwili kwadrat traci znaczenie. Czy wpakowałes w niego milion czy zero będziesz miał takie same profity.
Płaczki z R2 widziałem aktywnie lobbowały za pomysłami na wyrównanie braków w policji i agencji więc pewnie w ogóle budowa czegokolwiek stanie się zbędna i wszyscy wesoło będą mogli siedzieć na pustakach.
17-12-2011 16:00
adek444
Lord


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 431

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
neMo napisał(a)
Przyrosty sa takie, na jakie sie zapracowalo:

Krew
240 535 l
+ 1 576 l / h

Tak naprawde mozna miec w 3s jakies 2 500 na godzine, tylko ze to zbedne, bo przy 2k ma sie juz nieskonczonosc krwi.

Komu wychodza kw nie ma znaczenia, liczy sie ogolna liczba wychodzacych kw na serwie, bo to ona bedzie mowic jaki dodatkowy zastrzyk krwi dojdzie.

Maks do konca lutego serwery beda zapchane ludzmi i krwia, surowce te nie beda miec zadnego znaczenia, tak jak i budynki ktore sluza do ich produkcji.

Teraz trzeba poczekac na pare topikow o braku zlomu i kw zaczna jeszcze kase produkowac ;-)

Ps. Bawi mnie fakt, ze to Ci ktorzy pracowali i robili cos w kierunku zmiany sytuacji z krwia w ramach opcji systemowych (mocne rozbudowanie kwadratu) nazywani sa placzakami, a Ci ktorzy nie robia nic poza truciem tylka administracji na pw - pracusiami. Tak - zgodze sie Xlusive - to typowo Polskie ;-)

Edit down: Mnie wchodzi 50%, wiec z samej mojej osoby dojdzie 30-40k krwi na dzien na r2.


HIPOKRYZJA GONI DEMAGOGIĘ! Za przeproszenie pieprzysz pan jak potłuczony. Od kiedy to zapracowaniem nazywasz spustakowanie kwadratów przeciwnikom. SORRY ALE JA NIE MAM OPCJI WYBUDOWANIA BUDYNKÓW NA POZIOMY GWARANTUJĄCE MI KREW DO NORMALNEJ GRY! Ciekawe dlaczego.....

Edit up: chłopcze ja w kwadraty wpakowałem na 100% 50x więcej wszystkich surowców niż ty a to że banda frustratów burzy co chwila wybudowane klocki to już inna bajka. WRESZCIE COŚ CO UKRACA PATOLOGIĘ ! TAK TRZYMAĆ!

__________________
R2 adek444

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adek444: 17-12-2011 16:12.

17-12-2011 16:08 adek444 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek444 Dodaj adek444 do Listy kontaktów
Sir_brutus
Triple Ace


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 197
Klan: Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Born to Kill

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Traci znaczenie?? To chyba nie zauwazasz kilku waznych kwestiSmile

Jakos na pustaku ciezko wygrac z osoba z rozbduwoanym klockiem ba 10 lvl roznicy budynkow robi sporo przewage przy porownywalnym staffie...

No chyba ze ktos jest ledwo rozgarniety i proboje atakwoac majac syf anie staff imba i porownywac sie z kims na pustaku kto potrafi robic dobry dmgSmile

Jakos widze ze placzki to dydek glwonie i nemo w topicu... bo choc dla nich ilosc krwi nie zmienia kompletnei czego na serwerze to i tak musi byc tak jak oni chca...

Uważam iż zmiana w dobrym kierunku. Umożliwiające grę dla rozrywki i zabawy (takie głowne aspekty powinny byc relaizowane) a nie codziennego katowania się..

__________________
R 2 Sir_Brutus

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sir_brutus: 17-12-2011 16:13.

17-12-2011 16:09 Sir_brutus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_brutus Dodaj Sir_brutus do Listy kontaktów
Dalilah
Double Ace


Data rejestracji: 16-06-2011
Postów: 111
Kraina: Moria; Moria II; Moria III; Moria V; Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję, żeby krew z KW dostawali tylko Ci, co budują budynki klanowe ;P

__________________
nick w grze: Dalilah
17-12-2011 17:09 Dalilah jest offline Szukaj postów użytkownika: Dalilah Dodaj Dalilah do Listy kontaktów
mort7
Triple Ace


images/avatars/avatar-712.gif

Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie urodził sie taki co by wszystkim dogodził Wink Nie ma krwi - źle, jest krew - źle. Jest A3 - źle , nie ma A3 - źle....troche paranoja.

Według mnie zmiana jak najbarziej na + z tą krwią, chyba tylko koxy co rozkładaja kw na łopatki dostają tyle krwi. A normalni gracze dostają normalne ilości krwi

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=9e595a9d88

Gram na r14 i mam ogromne problemy z krwią podczas budowy BK.

Krew
0 l
+ 128 l / h

Przed każdą expa musze zbierać krew, na minute przed koncem expy musze wykonywac atak zeby odnoić hp. Powiecie że jestem cienki bolek, może to i prawda ale jestem TOP 45, to nawet nie wiem jak sobie radzą inni dalej w rankingu.

Na starszych R oczywiście wszyscy psioczą na krew ale to dlatego że to są stare servy i uzbieraliście sobie spore zapasy - bo a2 nie wymagał jakiegoś wielkiego zużycia. Natomiast w A3 jest spore zapotrzebowanie na krew - BK, ataki po evo. I krew sie szybko spala.

Dlatego proponuje na Starych servach WYZEROWAĆ zapasy krwi Tongue
No i zobaczymy czy bedziecie psioczyć na KREW. Albo wyzerować krew po wejsciu do A3.

__________________
Nick w grze: Jardir ID: 14427


17-12-2011 17:16 mort7 jest offline Szukaj postów użytkownika: mort7 Dodaj mort7 do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wypowiem sie co do necro

Krew
7 384 033 l
+ 129 l / h

siedze na r6 robie ataki wyprawki i jakos nie narzekam na brak krwi wiec nie widze potrzeby zeby to dawac na necro

ps nie jestem tez jakims pro koxem mam 79 lvl Smile

__________________
Nick w grze Bartt
17-12-2011 17:35 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja proponuje wyzerować budynki Roll Eyes
ludzie litości, bo zaczynać pisać takie głupoty że głowa mała. Od nadmiaru krwii nie umrzecie. Na razie tak zostało to zrobione, poczekajmy jakiś czas i sie zobaczy czy nie jest przegięte. Na razie zamykam ten spamo-płacz temat.

__________________
Regulamin Handlu


17-12-2011 17:48 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie będzie na razie zmienione.

Zrobiliśmy skany ilości krwi na serwerach i była masakra, na chwilę obecną zobaczymy jak to będzie działało.

Jak będzie się jej przelewać to po prostu obetniemy. Nie ma jednak sensu zabierać ani obcinać, bo kilka osób w Top ma za dużo krwi.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


20-12-2011 13:54 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA Przesadzona ilosc krwi za KW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH