Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » pytanie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony pytanie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Whiter
Forum Ace


Data rejestracji: 18-12-2009
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: R17 Moria VI

pytanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem czy dobrze napisałem,ale wiem, że to nie jest porada,wiec jestem tu Smile

"Staramy się nie blokować zbyt pochopnie kont, chyba że widzimy (a w późniejszym etapie gry widać to bardzo wyraźnie) że jedno konto pracuje na inne."

pracuje,czyli co?
bana nie dostane,za to,że on ma pierścień,a mi akurat taki jest potrzebny na wyprawke i go od niego biore?
I jeszcze jedno pytanie: Gram na tym samym serwerze co on.Mój brat ma jakąś czapke do sposta,ale z niej nie korzysta,a ja chce zrobić palniaka,więc moge ją od niego odkupić?

dzięki za odpowiedź :>
17-12-2011 14:42 Whiter jest offline Szukaj postów użytkownika: Whiter Dodaj Whiter do Listy kontaktów
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chodzi o push, jesli jedno konto nagminnie pomaga drugiemu to push, ustawianie walk tez pod to wchodzi, chociaz nigdy nie slyszalem o banie za to ze ktos sie podkladal;p

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink
17-12-2011 14:49 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
k7rx
Double Ace


Data rejestracji: 26-04-2011
Postów: 139

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ten dział.


Na pierwsze pytanie masz odpowiedź wyżej u kolegi.
Jeśli gracie z tego samego ip możecie ze sobą handlować ale tylko po cenach rynkowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez k7rx: 17-12-2011 18:13.

17-12-2011 18:12 k7rx jest offline Szukaj postów użytkownika: k7rx Dodaj k7rx do Listy kontaktów
Whiter
Forum Ace


Data rejestracji: 18-12-2009
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: R17 Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Whiter
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

że ceny rynkowe to sie rozumie Smile
Dzieki za pomoc Wink


Edit:A jak jest,gdy ja siedze na kompie,a moj brat na laptopie na wifi?

E2:Na expe może mnie wziąć,czy to podchodzi pod pracowanie da drugą postać?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Whiter: 18-12-2011 15:08.

18-12-2011 12:38 Whiter jest offline Szukaj postów użytkownika: Whiter Dodaj Whiter do Listy kontaktów
Whiter
Forum Ace


Data rejestracji: 18-12-2009
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: R17 Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Whiter
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nikt nie odpowie na dwa PS? :>
18-12-2011 16:22 Whiter jest offline Szukaj postów użytkownika: Whiter Dodaj Whiter do Listy kontaktów
xRxAxGxEx
Double Ace


Data rejestracji: 06-12-2011
Postów: 100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
W przypadku, gdy z jednego adresu IP będzie grało więcej osób, należy zgłosić ten fakt do operatora serwera na którym grasz przez opcję ZGŁOŚ DO OPERATORA (podając loginy kont i nazwy postaci), PRZED założeniem takiego konta. Zgłoszone w ten sposób konta będą co jakiś czas monitorowane przez operatorów gry pod względem przesadnego, jednostronnego "pomagania sobie" i sytuacji, w której dwie osoby mają 2 wspólne konta (zasiadają się nawzajem).
W przypadku "zgłoszenia" już po wykryciu multikonta, nie będą one odblokowywane!



A.d Edit

Może tak być , jeśli zgłosiłeś do operatora.

A.d Edit2
cytat:
Konrad napisał(a)
(...) jednostronnego "pomagania sobie" (...)


Każdy regulamin traktuje inaczej i inaczej go interpretuje, niemam tak naprawde pojęcia, czy jest wstanie odróżnić IP PC od IP Laptopa(Wi-Fi)
Na moje tak, ale czasami logika odbiega od rzeczywistosci.

w kazdym razie, musicie uważać, tzn Jak zabierasz go na expe to zbierasz pozniej go, aby pomoc się równoważyła,

A bardziej zalecam aby wasze "pomoce" jak najmniej się zbiegały wzajemnie, a jesli juz to sporadycznie Smile
18-12-2011 17:17 xRxAxGxEx jest offline Szukaj postów użytkownika: xRxAxGxEx Dodaj xRxAxGxEx do Listy kontaktów
DarkShadow
Viking


images/avatars/avatar-12473.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 518
Klan: Zakon Prastarych
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie widzę powodu, dla którego nie miałbyś brać brata na ekspy. To samo tyczy się handlowania - Handlujcie, ale po cenach rynkowych. Pamiętajcie tylko, żeby się wzajemnie nie pushować (sprzedaż przedmiotów po zaniżonej/zawyżonej cenie, notoryczne "podkładanie" się w atakch, oblężeniach itp.) i zasiadać (gra na cudzym koncie).

No i jeśli gracie z tego samego IP, to obowiązkowo zgłoś to do operatora. Wink

__________________
"Niestety, człowiek praktykujący dyskusje światopoglądowe i zainteresowany tego typu problemami najczęściej szuka jakiejś konkretnej opcji ideologicznej, pod którą będzie mógł się podpiąć i która dostarczy mu gotowy zestaw idei i poglądów, które ma wyznawać. (...) Postawa ta jest oczywistym błędem (...) Trzeba więc jak ognia unikać sytuacji, w której jest się więźniem intelektualnym jakiejkolwiek grupy myślicieli, filozofów i innych ideologów (nie daj Boże polityków), bo to najprostsza droga, by dać się ogłupić. Każdą kwestię światopoglądową trzeba przemyśliwać z osobna, na własną rękę. Osób, które hołdują tej zasadzie, jest garstka."

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez DarkShadow: 18-12-2011 17:25.

18-12-2011 17:23 DarkShadow jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkShadow Dodaj DarkShadow do Listy kontaktów
Whiter
Forum Ace


Data rejestracji: 18-12-2009
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: R17 Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Whiter
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgłosiłem,ale wole sie upewnić..
Kupiłem premke i nie widzi mi sie nagle przestać grać z powodu bana i stracić konto.
Są aukcje wiec nie bardzo sie da dać za mało za item Smile

Dzięki jeszcze raz za pomoc.Już moge spokojnie grać Wink
18-12-2011 18:59 Whiter jest offline Szukaj postów użytkownika: Whiter Dodaj Whiter do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Whiter+1 za multipost. Zamykam.

__________________
Regulamin Handlu


18-12-2011 19:16 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » pytanie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH