Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA AKT 3 wyprawy- pielgi » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony AKT 3 wyprawy- pielgi 13 Ankieta - średnia ocena: 7,9213 Ankieta - średnia ocena: 7,9213 Ankieta - średnia ocena: 7,92
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
maciupa
Lord


Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 250
Kraina: Necropolia II

AKT 3 wyprawy- pielgi Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moja propozycja jest krótka i raczej nie wymaga wielkich zmian, po rozmowach z kilkoma znajomymi mam propozycje dotyczącą pielgrzymek w A3.
Mianowicie proponuje wyłączyć możliwość wylosowania zwykłych itemów.
Drop itd itp niech zostaje tak jak jest , po prostu chciałbym żeby w a3 już na pieldze nie dało się znaleźć zwykłej pałki a minimalnie dobrą pałkę.
Propozycja zgłoszona raczej idąc z czasem gry, trudność , kolejny akt, a na pielgach a3 dalej zwykle palki dropie. Nie jest to temat płacz i jw. pisze nie chce zmieniać balansu, od tak po prostu minimum dobre itemy
co myślicie ?
pozdrawiam
Maciek

__________________
nostres upoważniony do upowania moich aukcji
17-12-2011 16:33 maciupa jest offline Szukaj postów użytkownika: maciupa Dodaj maciupa do Listy kontaktów Zobacz profil MSN maciupa
k7rx
Double Ace


Data rejestracji: 26-04-2011
Postów: 139

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy to coś zmieni?
Zamiast 24 pałek wpadnie 24 dobrych pałek.
17-12-2011 16:43 k7rx jest offline Szukaj postów użytkownika: k7rx Dodaj k7rx do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale zamiast czapki preko wpadnie dobra czapka prekoWink
ja jestem na tak

__________________
Regulamin Handlu


17-12-2011 16:46 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Big Stan
Lord


images/avatars/avatar-14363.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 288
Klan: Perwersi
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
k7rx napisał(a)
Czy to coś zmieni?
Zamiast 24 pałek wpadnie 24 dobrych pałek.


Zmieni..
Zacheci rowniez innych ktorzy nie traca czasu na pielgi, do ich wykonywania..
A aktualnie nie chce mi sie ich nawet zaliczac, bo na dalekich jest to samo co na pielgach..

__________________

by maua
nick' Drag0n
17-12-2011 17:08 Big Stan jest offline Szukaj postów użytkownika: Big Stan Dodaj Big Stan do Listy kontaktów
Mocny_Full
Forum Ace


images/avatars/avatar-20634.jpg

Data rejestracji: 29-01-2011
Postów: 78
Klan: Niszczyciele Khaina
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na tak :
quest łatwy - tylko zwykłe przedmioty
quest normalny - przedmioty zwykłe oraz dobre
quest trudny - przedmioty dobre oraz doskonałe

tak to powinno działać i wyglądać w tutku Wink

__________________

r1: Dante
17-12-2011 17:12 Mocny_Full jest offline Szukaj postów użytkownika: Mocny_Full Dodaj Mocny_Full do Listy kontaktów
Dzikaa
Viking


Data rejestracji: 04-11-2008
Postów: 738
Klan: -Dropsy-
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pielgrzymki i tak są najlepszym rodzajem wypraw, jeśli ma się top luck i czas, żeby je puszczać. W a3 dostały jeszcze dodatkowo wzmocnione względem dalekich dzięki polepszonemu dropowi legend oraz ewolucjom i budynkom klanowym, które względnie najwięcej dodają na pielgrzymkach.

Moim zdaniem dodatkowe dopakowanie pielgrzymek byłoby już przegięciem.

__________________
r7 Wild_Beetch
17-12-2011 18:27 Dzikaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzikaa Dodaj Dzikaa do Listy kontaktów
mrozik
Double Ace


images/avatars/avatar-22604.gif

Data rejestracji: 10-06-2011
Postów: 100
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Nowogard

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też jestem na tak, teraz to tylko dalekie trzaskam. Koleżanka z klanu napisała mi, że podczas zaliczania pielg najlepszy jej drop to dobry gorset....

R10-Streisand

__________________
kupię spaczone pierścienie koncentracji


R10-Streisand
17-12-2011 18:50 mrozik jest offline Szukaj postów użytkownika: mrozik Dodaj mrozik do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odpowiedź administracji jest prosta.. wywróci to rynek...
Jak ktoś teraz dropi powiedzmy zwykłe szybkoście na pielgach będzie dropił dobre... to samo tyczy się innych itemów nocy itd... wejdzie akt IV i będzie że na pielgach powinny być tylko przemdioty doskonałe i minimum leg. db....
Dobrze jest jak jest, kto chce próbować dropić robi to na pielgach.. kto nie to na bliskich...

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

17-12-2011 18:55 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
mrozik
Double Ace


images/avatars/avatar-22604.gif

Data rejestracji: 10-06-2011
Postów: 100
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Nowogard

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osobiście to dobrą szybkość dropnąłem na bliskiej podczas zaliczania w A3. Chodzi o to, że pielgę trudniej zaliczyć niż daleką czy bliską. Jak do tego dochodzi drop typu zwykła pałka to jest to frustrujące.


R10-Streisand

__________________
kupię spaczone pierścienie koncentracji


R10-Streisand
17-12-2011 19:01 mrozik jest offline Szukaj postów użytkownika: mrozik Dodaj mrozik do Listy kontaktów
gsella
Full Member


images/avatars/avatar-22343.jpg

Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 62
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej za.

W koncu przedmioty sklepowe nie naleza do tych szczegolnie obdarzonych moca Wink

__________________
r14 dragon kiss
17-12-2011 19:06 gsella jest offline Szukaj postów użytkownika: gsella Dodaj gsella do Listy kontaktów
simon_mówi
Member


Data rejestracji: 29-10-2010
Postów: 42
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Warszawa_Targówek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

myśle ze to dobry pomysł i jestem jak najbardziej zaSmile

__________________
R6 PatoloG_TekeschI


cytat:
Szeszej napisał(a)
Konto odbanowane, mój błąd w takim razie.

niemożliwe staje się możliweXDXD
17-12-2011 19:35 simon_mówi jest offline Szukaj postów użytkownika: simon_mówi Dodaj simon_mówi do Listy kontaktów
CruCifer
Junior Member


Data rejestracji: 27-09-2010
Postów: 16
Kraina: Necropolia
Skąd: ???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry pomysł jestem na tak Smile
Ciekawe co z tego wyniknie ;D
17-12-2011 19:49 CruCifer jest offline Szukaj postów użytkownika: CruCifer Dodaj CruCifer do Listy kontaktów
PsychoMantis
Triple Ace


images/avatars/avatar-21795.jpg

Data rejestracji: 17-03-2010
Postów: 206

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zupełnie niepotrzebne
a pozatym na pielgi nie chodzi się po rzeczy dobre tylko legendarne doskonałe

__________________
31.12.2012 KONIEC Z BloodWars
17-12-2011 20:45 PsychoMantis jest offline Szukaj postów użytkownika: PsychoMantis Dodaj PsychoMantis do Listy kontaktów
destr0yer
Lord


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 399
Klan: Be Ka
Kraina: Necropolia V
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na nie...
jak masz pecha to i tak nic nie dropniesz...
a chyba bym sie cieszyl bardziej z demonicznej palka niz z d . demonicznej pn kontuzji Tongue

jak juz wczesniej ktos napisal:
"nie bedzie o co pozniej prosic"

kiedys bedzie pewnie a4 ( moze wtedy bedzie mozna bic 3 ostatnie mobki na necro )
i co bedzieci chcieli na pielgach? same leg dsk?

a wracajac jeszcze do a4 ... moj wampir ma skrzydla, jest oswiecony... ale nadal zap****a na bosaka ^^
17-12-2011 21:15 destr0yer jest offline Szukaj postów użytkownika: destr0yer Dodaj destr0yer do Listy kontaktów
Analfabeta
Lord


images/avatars/avatar-19557.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 389
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja zarzuce linkiem tak na wstepie, dotyczacym zmiany troche na pielgach :
Pielgrzymki/Drop

A co do tematu, jestem jak najbardziej za, wiadomo, robienie pielg jest juz bardziej 'premiowane' w aIII.
I jest powiedzmy dla tych z top (nie pod wzgledem poziomu, ale statystyk bla bla)
I ten temat, do ktorego link podalem wyzej dotyczy wlasnie zmiany pielgrzymek, moze by sprobowac cos w tym kierunku zrobic? Wink
Ewentualnie mozna uciac przedmioty zwykle + propozycja z tego linku, ale to juz chyba jednak koncert zyczen by byl? Big Grin
Tak to by ludzie chetniej pielgi robily, ja np jako jako taki droper w aIII narazie robie dalekie, bo pielg mi sie nie chce klikac, nie zauwazylem na nich znaczacego wzrostu dropow, wiec po co mi one? Tongue (w aIII wiadomo jeszcze nie mam wystarczajacej probki wypraw aby to stwierdzic )

__________________
r3/r4 TRaiNe
17-12-2011 21:38 Analfabeta jest offline Szukaj postów użytkownika: Analfabeta Dodaj Analfabeta do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj tam Oj tam
jest dobrze jak jest co do samych d. hmmm ciekawe Smile
na pewno te d. kasajace zwroca choc odrobine plnow za piele Big Grin

tylko co w takim razie z pref i suf ?? nie wiem jak to w kodzie by mialo wygladac i nie wydaje mi sie to takie proste teraz losuje sie drop od zwyklego do leg dsk a tu bedzie o 1 mniej automatem zmieni sie drop rate i moze sie okazac ze za niedlugo rynek zasypany zostanie itemami co go rozpierniczy

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
17-12-2011 21:45 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jeszcze napisz ze chodzi ci tylko o necroBig Grin

Poza tym pomysl do kitu, no chyba ze chcesz by serwer zalewaly itemyTongue

Chociaz to moze nie jest taki zly pomysl, dawno gralem na necroSmile

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez draco29a: 17-12-2011 21:47.

17-12-2011 21:47 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
maciupa
Lord


Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 250
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez maciupa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odpowiadając gram na Necro i faktycznie pod tym kątem się wypowiadam,
co do morii to już gracze tam grający i ogarniający niech się wypowiedzą.

Apropo stwierdzeń że rynek by to rozwaliło itp. , to myślę że nie bo pref/suf losowane byłyby tak jak do tej pory - a przynajmniej tak myślę i tak to widzę ( bo zakładam że wszystko dolosowywane jest oddzielnie) , jedyna zmiana to wyrzucenie zwykłych itemów

__________________
nostres upoważniony do upowania moich aukcji
17-12-2011 23:57 maciupa jest offline Szukaj postów użytkownika: maciupa Dodaj maciupa do Listy kontaktów Zobacz profil MSN maciupa
CruCifer
Junior Member


Data rejestracji: 27-09-2010
Postów: 16
Kraina: Necropolia
Skąd: ???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w ciągu 5 godzin zaledwie znalazło sie już 3 osoby przeciw,

SHAD79

Tu chodzi tylko o pielgrzymki w A3.(a nie o wszystkie wyprawy)
Jeśli Utniesz zwykłe, przelicznik zostanie taki sam.

Ile osob będzie robić pielgi ? Ile Osob miesięcznie dropi szybkość na Pielgrzymce? ( To Tylko Przykład)

(Hipotetycznie)
dwie? trzy ? to teraz będą dropić dobre.

Tak samo powinny być odwołania(aby usuneli event) "Kłótnia Bogów" Bo ?
cytat:
SHAD79 napisał(a)
(...) niedlugo rynek zasypany zostanie itemami co go rozpierniczy



cytat:
PsychoMantis napisał(a)
zupełnie niepotrzebne
a pozatym na pielgi nie chodzi się po rzeczy dobre tylko legendarne doskonałe


Jak nie robi Ci to różnicy
To po co się udzielasz, jak sobie biegasz po legendy to sobie biegaj.


Nie Jestes tutaj sam, Ja bym się cieszył nawet z dobrej zbroi warstwowej. (bynajmniej sie pielga zwraca)

I Tak to wszystko kwestia szczęścia ale lepiej iść ze swiadomością że będzie to napewno DOBRA pałka.
17-12-2011 23:57 CruCifer jest offline Szukaj postów użytkownika: CruCifer Dodaj CruCifer do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zachłanność...więcej, więcej..nie przesadzacie...ja wiem że administracja jest ostatnio podatna na sugestie graczy, ale czy nie przesadzacie ?

__________________
Big Grin

18-12-2011 11:02 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fakt może troche przesada, dlatego jeśli by dało rade to byłbym za tym żeby po prostu nie można było wydropić sklepowych rzeczy. Innymi słowy jak bez prefa i sufa to co najmniej dobryTongue ( nie dotyczy palnych)

__________________
Regulamin Handlu


18-12-2011 12:21 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA AKT 3 wyprawy- pielgi

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH