Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE KW - zasady naliczania pln/krwi » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony KW - zasady naliczania pln/krwi
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

KW - zasady naliczania pln/krwi Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy może mi ktoś wyjaśnić na jakiej zasadzie naliczane są PLN/ KREW na KW ?

Nie mogę znaleźć info ani w tutku ani w ogłoszeniu głównym odnośnie KW.

Oglądając raporty na PB widzę że nie wszyscy zawsze zgarniają pln ??

Z repem też nie mam jasności Tongue


tu zero hp i jest rep
Trunks (*) 3422 / 3 0 / 329 740
Yodek 2374 / 4 217 / 356 690



tu zero hp zero repa :
Franek (*) 5014 / 6 6 / 328 710
Landi 46 / 0 0 / 414 0
Julinho 2521 / 1 0 / 365 0


Nie brałem udziału w becie, wróciłem do gry zwabiony a3 - moze by tak tutka wreszcie ktos opracował

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kurak26: 18-12-2011 23:14.

18-12-2011 23:07 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[BETA] Postanowiliśmy przetestować na Becie nowy system "generowania" ludzi w świecie BW. Od teraz w każdej lokacji można zdobyć maksymalną ilość Reputacji równą poziomowi gracza * 10 * numer lokacji (Slumsy = 1, Twierdza Horacego = 2 itd). Cała "nadwyżka" zdobytej reputacji zostanie zamieniona na ludzi, w przeliczeniu 1 rep = 10 ludzi. Przykładowo mając 80 poziom i zdobywając 4000 reputacji, otrzymamy za pierwszą lokację 800 reputacji i 32000 ludzi, za drugą 1600 i 24000 ludzi itd.

W przypadku Necro są to PLN i krew - powyższy zapis pochodzi z momentu po wprowadzeniu na necro identycznych zasad jak na Morii i przed dyskusją która spowodowała zmianę ludzi na pln - a dużo później także na krew.
18-12-2011 23:20
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________
Regulamin Handlu


18-12-2011 23:35 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE KW - zasady naliczania pln/krwi

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH