Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA Doświadczenie za zadania [temat do zamknięcia] » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Doświadczenie za zadania [temat do zamknięcia] 6 Ankieta - średnia ocena: 4,006 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mrozik
Double Ace


images/avatars/avatar-22604.gif

Data rejestracji: 10-06-2011
Postów: 100
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Nowogard

Doświadczenie za zadania [temat do zamknięcia] Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uważam, że za wykonane zadania powinny być też punkty doświadczenia, a nie tylko pyrki. Często na zadanie wydaje się dużo zasobów i pyrek, a często nagroda nawet 1/10 nie pokrywa kosztów. Nasz trud i wykosztowanie, lepiej by było rekompensowane dodatkowymi pkt. doświadczenia.

Jak uważacie???


R10-Streisand

__________________
kupię spaczone pierścienie koncentracji


R10-Streisand

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mrozik: 19-12-2011 22:04.

19-12-2011 18:14 mrozik jest offline Szukaj postów użytkownika: mrozik Dodaj mrozik do Listy kontaktów
SosnaN
King


images/avatars/avatar-21708.jpg

Data rejestracji: 08-07-2011
Postów: 858
Kraina: Moria V

RE: Doświadczenie za zadania Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O matko.... jak ja mam to skomentować? Shocked

Matematyczny analfabeta i tyle... Wink

Albo się rozróżnia dwa salda, pr i dośw, albo się nie rozróżnia... Wink



edit: re dow: Mrozik.

Zdobycie 1000 pr BEZ 1000 dośw jest znacznie bardziej korzystne niż zdobycie 1000 pr RAZEM z 1000 dośw... Wink
Na Morii pies z kulawą nogą zadanek nie będzie robił jak to wprowadzą... Wink

Mrozik jeśli nie rozumiesz to się nie martw. Nie Ty jeden... Wink
Polecam zajrzyj Mrozik do działu Porad i przemyśl czemu na Necropolii odradzają maluchom robić ekspy w a1... Wink

cytat:
mrozik napisał(a)

O matko, a za expy to masz tylko pyrki??? rotfl



Dokładnie dlatego zadanka są takie cenne... Wink
Bo dają pr BEZ dośw... Wink

edit: literka. Wink

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez SosnaN: 19-12-2011 18:40.

19-12-2011 18:18 SosnaN jest offline Szukaj postów użytkownika: SosnaN Dodaj SosnaN do Listy kontaktów
mrozik
Double Ace


images/avatars/avatar-22604.gif

Data rejestracji: 10-06-2011
Postów: 100
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Nowogard

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mrozik
RE: Doświadczenie za zadania Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SosnaN napisał(a)
O matko.... jak ja mam to skomentować? Shocked

Matematyczny analfabeta i tyle... Wink

Albo się rozróżnia dwa salda, pr i dośw, albo się nie rozróżnia... Wink



O matko, a za expy to masz tylko pyrki??? rotfl

Matematyk się znalazł Tongue


R10-Streisand

__________________
kupię spaczone pierścienie koncentracji


R10-Streisand
19-12-2011 18:26 mrozik jest offline Szukaj postów użytkownika: mrozik Dodaj mrozik do Listy kontaktów
RyBSoN
Double Ace


images/avatars/avatar-22310.jpg

Data rejestracji: 26-09-2011
Postów: 109
Klan: Rh.Plus
Kraina: Necropolia
Skąd: Biała Podlaska

RE: Doświadczenie za zadania Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mrozik napisał(a)
cytat:
SosnaN napisał(a)
O matko.... jak ja mam to skomentować? Shocked

Matematyczny analfabeta i tyle... Wink

Albo się rozróżnia dwa salda, pr i dośw, albo się nie rozróżnia... Wink



O matko, a za expy to masz tylko pyrki??? rotfl

Matematyk się znalazł Tongue


R10-Streisand



A co ma ekspedycja do zadan ?


Filozof się znalazł...


A tak naprawdę zgadzam się z Sosną, zupełnie bez sensu, na droperach na przykład zrobienie zadanka, czyli dostanie pr bez expa jest bardzo fajne, szybciej wbijamy trening ;]


Wydaje mi się, że do zamknięcia

__________________
r1: RyBSoN
19-12-2011 18:50 RyBSoN jest offline Szukaj postów użytkownika: RyBSoN Dodaj RyBSoN do Listy kontaktów
mrozik
Double Ace


images/avatars/avatar-22604.gif

Data rejestracji: 10-06-2011
Postów: 100
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Nowogard

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mrozik
RE: Doświadczenie za zadania Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RyBSoN napisał(a)

A co ma ekspedycja do zadan ?


Filozof się znalazł...


A tak naprawdę zgadzam się z Sosną, zupełnie bez sensu, na droperach na przykład zrobienie zadanka, czyli dostanie pr bez expa jest bardzo fajne, szybciej wbijamy trening ;]


Wydaje mi się, że do zamknięcia


To powiedz mi jak szybciej trening wbijesz robiąc te zadanie :


Gratulacje! Udało Ci się ukończyć zadanie:

Zdobądź serca i umysły tłumu. Osiągnij 50 pkt. charyzmy.

Czujesz przypływ sił przechodzący przez całe ciało. Zdobyłaś 11096 pkt rozwoju!

Gdzie za podniesienie charyzmy wydajesz 75k.


R10-Streisand

__________________
kupię spaczone pierścienie koncentracji


R10-Streisand
19-12-2011 19:00 mrozik jest offline Szukaj postów użytkownika: mrozik Dodaj mrozik do Listy kontaktów
RyBSoN
Double Ace


images/avatars/avatar-22310.jpg

Data rejestracji: 26-09-2011
Postów: 109
Klan: Rh.Plus
Kraina: Necropolia
Skąd: Biała Podlaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak, ze jako droper i tak będę musiał wbić tą charyzmę tak samo jak i wszystko ;]
a jeszcze dostanę za to pr, nie-żyć, nie-umierać

__________________
r1: RyBSoN
19-12-2011 19:19 RyBSoN jest offline Szukaj postów użytkownika: RyBSoN Dodaj RyBSoN do Listy kontaktów
mrozik
Double Ace


images/avatars/avatar-22604.gif

Data rejestracji: 10-06-2011
Postów: 100
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Nowogard

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mrozik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RyBSoN napisał(a)
tak, ze jako droper i tak będę musiał wbić tą charyzmę tak samo jak i wszystko ;]
a jeszcze dostanę za to pr, nie-żyć, nie-umierać


Tylko ty się wypowiadasz jako droper. Ja nim nie jestem.

R10-Streisand

__________________
kupię spaczone pierścienie koncentracji


R10-Streisand
19-12-2011 19:48 mrozik jest offline Szukaj postów użytkownika: mrozik Dodaj mrozik do Listy kontaktów
krl18
King


images/avatars/avatar-11816.gif

Data rejestracji: 07-05-2008
Postów: 785
Klan: Hades :D
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Tomaszow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tam wole czyste prki jak doswiadczenie bo tak jak jest jest fajnie i niech tak zostanie tylko wiecej pr za niektore zadania xD

__________________

19-12-2011 20:24 krl18 jest offline Szukaj postów użytkownika: krl18 Dodaj krl18 do Listy kontaktów
SteelMike1
Emperor


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 1.088
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mrozik chyba nie rozumiesz co jest bardziej opłacalne w BW. Najlepiej dostawać PR bez pkt doświadczenia, wtedy możesz maksować staty na wyprawki. Na morii masz jedynie zadania, które powiedzmy, że niwelują pr zużyte na tatuaże, na necro oprócz takich zadań masz prki z handlu.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Trochę myślenia nie zaszkodzi.

Po co dodawać wszędzie zapytanie: czy jesteś pewien?

Co to, windows ma być?


Nick w grze: Mike
19-12-2011 20:25 SteelMike1 jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike1 Dodaj SteelMike1 do Listy kontaktów
mrozik
Double Ace


images/avatars/avatar-22604.gif

Data rejestracji: 10-06-2011
Postów: 100
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Nowogard

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mrozik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dobrze, nie jestem droperem ani nie znam realiów Morii. Dla mnie drop to i tak loteria, mogę dropnąć leg dsk preko na pieldze z 1%. Jeśli większość graczy twierdzi, że ten pomysł jest zły to nie będę się upierał i można go zamknąć.


R10-Streisand

__________________
kupię spaczone pierścienie koncentracji


R10-Streisand
19-12-2011 20:53 mrozik jest offline Szukaj postów użytkownika: mrozik Dodaj mrozik do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zły pomysł Smile

Z punktu widzenia necro to pr za zadania bez doświadczenia to piękna sprawa. Doświadczenie samo w sobie powoduje tylko skok w rankingu i spadek % na wyprawy ( i doświadczenia na ekspach za moby poza widełkami; i problemy na kw jak wyżej). Jedyne dlaczego zbiera się doświadczenie to jego powiązanie z pr - jak masz możliwość brania pr bez doświadczenia to bierz i o nic nie pytaj Smile
19-12-2011 21:02
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________
Big Grin

20-12-2011 07:09 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA Doświadczenie za zadania [temat do zamknięcia]

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH