Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » ZASIADANIE 175 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 175 14 Ankieta - średnia ocena: 7,4314 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

175 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 175
Login jacekks
Postać SZCZYGLYWYGLY

Powrót na oddane konto - ban stały

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

20-12-2011 20:45 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
SZCZYGLYWYGLY
Member


Data rejestracji: 16-03-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie bede sie upieral ze nic takiego nie mialo miejsca choc moglbym isc w zaparte Smile
nie rozumiem tylko co w tym zlego moglbym pozmieniac nicki na forum robic z siebie idiote itd itp bo tak sie zlozylo ze caly hardware mam inny ale uznalem to za dziecinade bo napisze to jeszcze raz nie widze nic zlego dzialajacego na niekorzysc innych graczy lub administracji w powrocie na konto
nikogo nie okradlem nie oszukalem
i nie jest to odwolanie
chcialbym podziekowac za wspolna gre
milej zabawy i wesolych swiat Smile

__________________
R4: SZCZYGLYWYGLY
21-12-2011 07:42 SZCZYGLYWYGLY jest offline Szukaj postów użytkownika: SZCZYGLYWYGLY Dodaj SZCZYGLYWYGLY do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapomniałeś tylko pokasować postów, kont na forum i zmienić IP z naszych logów.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

21-12-2011 20:17 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
kontek
Triple Ace


Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 160

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wydaje mi sie to nawet dobrym miejsce do poruszenia - swoja droga jaka mysl stoi za regulaminem ze nie mozna wrocic na swoje konto np. po pol roku? Gdy ta zaufana osoba ktorej dalismy konto jednak rezygnuje z gry a nam sie znowu zaczelo troche chciec?

__________________
TEMAT POŻEGNALNY - klik

R4/15 kontek
R16 CeJestBe
21-12-2011 21:04 kontek jest offline Szukaj postów użytkownika: kontek Dodaj kontek do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja rozumiem, że przyświeca to innym celom, tzn możliwości przechodzenia na inne konto z przelaniem pr itd, ale w tym przypadku zdecydowanie takiej sytuacji nie było. Wielka szkoda też, że uczciwość w osobie zgłaszającej obudziła się dopiero wtedy kiedy szczyglasty zmienił klan. Dopóki grał gdzie grał był uczciwym "oszustem" a jak już zmienił klan to jednak okazał się wrogiem publicznym nr 1. I dziwne też, że pomimo jego powrotu na konto jakiś czas temu nikt inny go nie zmienił tylko jego do niedawna klanowicze - podwójna moralność jak najbardziej w cenie widzę.

Jeszcze raz szkoda, mam nadzieje, że ci się uda szczyglasty załatwić konto nowe, bo takich normalnych ludzi jak ty na bw zaczyna coraz bardziej brakować, a niestety ci "nienormalni" cały czas pozostają.

Tak wiem będzie plus 1 - szkoda tylko, że na marne.



cytat:
Szeszej napisał(a)
Zapomniałeś tylko pokasować postów, kont na forum i zmienić IP z naszych logów.


a ten komentarz szeszeju był chyba całkowicie zbyteczny, bo jak widzisz niektórzy na siłe się o dziwo nie wypierają bo są dorośli i do błędów potrafią się po męsku przyznać a nie bawić się w dziecinadę i ściemnianie.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nosferek: 21-12-2011 21:29.

21-12-2011 21:26 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Misiek5101
Member


Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 45
Kraina: Necropolia VII
Skąd: podkarpackie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki Szczygły za pomoc w grze itpWink
I również Wesołych Świąt Ci życzęSmile

__________________
R10---- celtic Warrior
22-12-2011 06:27 Misiek5101 jest offline Strona domowa Misiek5101 Szukaj postów użytkownika: Misiek5101 Dodaj Misiek5101 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Misiek5101: asd YIM Account Name of Misiek5101: asd Zobacz profil MSN Misiek5101
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałem tylko zaznaczyć, że długo by się nie wypierał, ale doceniam przyznanie się do winy. Smile

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

22-12-2011 17:06 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Teraxul
Junior Member


Data rejestracji: 21-11-2008
Postów: 18
Klan: Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: Necro III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym się dowiedzieć co takiego złego w tym ze wrócił. To złe ze ktoś chce grac dalej ? okradł kogoś ? A może przyczynił się do zniszczenia servera!?!? .... Ludzi w to śmieszne BW gra coraz mnie a wy próbujecie udawać ze jesteście "uczciwymi administratorami" i banujecie więcej osób które miały jeszcze ciut chęci do gry ? Dzieki tym chęcią wy zarabiacie i sami to sobie zabieracie. Dziwne wasze zasady i próby uczciwości można sobie miedzy bajki wstawić. Zbanowaliście uczciwa osobe ktora nic zlego nie zrobila.

Moze sprawdzicie tez tego kabelka ktory wam podal nicki ktore macie sprawdzic. Szanowny Pan "sprawiedliwość" chyba ma tez cos na sumieniu no ale po co admini mieli by sie ruszyc i cos sprawdzic. Bo po co. Lepiej usiasc wsadzic rece pod dupsko i nic nie robic. Ktos podkabluje to sprawdzimy? tak to u was dziala? Wrocil do gry woooo straszne. Nie przelal ani grama prkow nie okradl ani nie oszukal nikogo. PO PROSTU WROCIL. (dużymi literami żebyście z laski swojej to przeczytali bo macie z tym problemy chyba) Jakies jaja nie gra. Ale w koncu zyjemy w Polsce.
Kraj złodziei i konfidentów.



Pzdr.

__________________
R4 - Special
23-12-2011 18:57 Teraxul jest offline Szukaj postów użytkownika: Teraxul Dodaj Teraxul do Listy kontaktów
SZCZYGLYWYGLY
Member


Data rejestracji: 16-03-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy og mojego bana tez moge sie odwolac po 30 dniach ?
tu nie mam mozliwosci zwrocenia czegokolwiek komukolwiek
ale!!! chcialbym grac dalej na tym koncie Smile

__________________
R4: SZCZYGLYWYGLY
05-01-2012 20:53 SZCZYGLYWYGLY jest offline Szukaj postów użytkownika: SZCZYGLYWYGLY Dodaj SZCZYGLYWYGLY do Listy kontaktów
SZCZYGLYWYGLY
Member


Data rejestracji: 16-03-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze o upowane mojego banika Smile moze ktps sie ulituje Smile

__________________
R4: SZCZYGLYWYGLY
06-01-2012 17:53 SZCZYGLYWYGLY jest offline Szukaj postów użytkownika: SZCZYGLYWYGLY Dodaj SZCZYGLYWYGLY do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej, od każdego bana można się odwoływać po 30 dniach.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

06-01-2012 23:23 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » ZASIADANIE 175

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH