Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Zadanie w 5 strefie, Mutant w okolicach miasta » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zadanie w 5 strefie, Mutant w okolicach miasta
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Artem
Newbie


Data rejestracji: 13-12-2011
Postów: 7
Kraina: Necropolia IX

Zadanie w 5 strefie, Mutant w okolicach miasta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Na wstępie powiem że czytałem zestaw problemów i odpowiedzi, nie ma tam na mój problem odpowiedzi. Znalazłem w tym dziale temat z takim problemem.

Jednak w znalezionym temacie dowiaduję się tylko że szanse na trafienie mutanta wynoszą 10%. Z taką informacją wziąłem się z cierpliwością za dalsze puszczanie wypraw ale jeśli taka szansa wynosi 10% to po 100 próbach powinienem choć raz spotkać mutanta a tak się nie stało.

czy to jakiś błąd czy jest na to wytłumaczenie logiczne?

EDIT:

Dodam jeszcze, to zadanie jest po postawieniu rzeźni na 5lvl, pomyślałem że może coś się z tym zacięło i rozbudowałem dalej ale nic to nie dało

__________________
R14: Artem złóż ofke <--- klik

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Artem: 21-12-2011 16:20.

21-12-2011 16:18 Artem jest offline Szukaj postów użytkownika: Artem Dodaj Artem do Listy kontaktów
Myszka Miki
Lord


images/avatars/avatar-23536.jpg

Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 332
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: z mamusi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To taka loteria. Czasem wpadnie po 5 probach czasem po 50. Zalecam dalsze wyprawy i cierpliwosc.

__________________
Alabama Lilith

Nakarm Wampira
21-12-2011 16:27 Myszka Miki jest offline Strona domowa Myszka Miki Szukaj postów użytkownika: Myszka Miki Dodaj Myszka Miki do Listy kontaktów
Dachu15
Full Member


Data rejestracji: 16-10-2010
Postów: 69
Klan: Ten co ma ZK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Troja

RE: Zadanie w 5 strefie, Mutant w okolicach miasta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Artem napisał(a)
ale jeśli taka szansa wynosi 10% to po 100 próbach powinienem choć raz spotkać mutanta



Na 100 wypraw powinieneś go 10 razy spotkać... Smile

Coś nie wieżę, że go po zbudowaniu nie spotkałeś...

Na kilku kontach zobaczyłem, że na max 5 wypraw wypada mutant Smile

__________________
Dzień dobry,
chciałbym zaprosić tu państwa.
Na R2, gdzie pełno nienawiści i kłamstwa...
korupcji, chamstwa, przyzwyczajenia.
Ciekaw jestem jak żyć będą kolejne pokolenia...

21-12-2011 17:17 Dachu15 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dachu15 Dodaj Dachu15 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

'wieze'

'powinienes'

ma po prostu pecha, to loteria, nie musi wypasc raz na 10 bo akurat szansa jest 10%...

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
21-12-2011 18:37 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czasem jak nie znasz odpowiedzi warto poczytac cos nie związanego z bw.Przeczytaj to-

http://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_hazardzisty

dobre jest jak nie wchodza wyprawkiBig Grin

ktorys z adminow albo opow kiedys polecal ta notkeSmile

ps.Mi tez nie chce sie wierzyc ze ci nie wpadl mutant po 100 wyprawkach,puszczasz napewno te na ktorych wypada? ( tzn chyba krotkie jak pamietam)

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

21-12-2011 20:48 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
mrozik
Double Ace


images/avatars/avatar-22604.gif

Data rejestracji: 10-06-2011
Postów: 100
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Nowogard

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Paradoks w tej grze polega na tym, że leg dsk preko możesz wydropić na 1% pielgi przy szczęściu 10, a na 50% przy szczęściu 100 same pałki mogą ci wpadać Smile Wyprawki to magiczna strefa i % tu nic nie mają do rzeczy. Przy 25% na dalekich powinienem zaliczyć 1/4 ich, a z tym różnie bywa czasem żadnej nie zaliczysz.


R10-Streisand

__________________
kupię spaczone pierścienie koncentracji


R10-Streisand
21-12-2011 20:56 mrozik jest offline Szukaj postów użytkownika: mrozik Dodaj mrozik do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po 1 musisz mieć odkryte zadanieWink
po 2 mutanta spotkać mozna tylko w okolicach miasta
po 3 to loteriaSmile
po 4 zamykam.

__________________
Regulamin Handlu


21-12-2011 21:21 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Zadanie w 5 strefie, Mutant w okolicach miasta

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH