Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia V [R7] » Dobra Czarna Bransoleta Lewitacji - do zamknięcia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dobra Czarna Bransoleta Lewitacji - do zamknięcia 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
burek36
Triple Ace


images/avatars/avatar-18697.jpg

Data rejestracji: 22-03-2008
Postów: 204
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia IX
Skąd: Z daleka:D

Dobra Czarna Bransoleta Lewitacji - do zamknięcia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra Czarna Bransoleta Lewitacji


Pierścień
Cechy: CHARYZMA +5, WPŁYWY +12, WYGLĄD -8, SIŁA +5, ZWINNOŚĆ +5
Wymagania: POZIOM: 50 (53), WYGLĄD: 32 (33)
Cena sprzedaży: 22 125 PLN

niestety po długiej przerwie nie orientuje się w cenach a ostatnia db czarna lewi poszła pół roku temu. Więc proszę o pomoc w wycenieSmile

__________________
r7 Rey Mysterio

r8 Patriarcha - oddane


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez burek36: 23-12-2011 22:44.

21-12-2011 19:00 burek36 jest offline Szukaj postów użytkownika: burek36 Dodaj burek36 do Listy kontaktów
buldinho
Member


Data rejestracji: 17-03-2009
Postów: 40
Klan: Ukojeni
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: wziąć na browar

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

300k to chyba uczciwa cena..
niby jestem na kupnie ale długo bym kalkulował czy mi się opłaca dawać tyle skoro młodość mogę mieć za 1/3 ceny a zwinke podnieść z EVO.

dla dusigroszy (czytaj. mnie) najchętniej widziany by był za 150k ale r7 słynie z bogactwa więc powinieneś te 300k dostać Smile

a najlepiej bez cm na rynek i niech od zweryfikuje cene ^^

pozdrawiam
21-12-2011 19:38 buldinho jest offline Szukaj postów użytkownika: buldinho Dodaj buldinho do Listy kontaktów
burek36
Triple Ace


images/avatars/avatar-18697.jpg

Data rejestracji: 22-03-2008
Postów: 204
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia IX
Skąd: Z daleka:D

Autor tematu Temat rozpoczęty przez burek36
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poszła za 400kSmile do zamknięciaSmile

__________________
r7 Rey Mysterio

r8 Patriarcha - oddane


23-12-2011 22:43 burek36 jest offline Szukaj postów użytkownika: burek36 Dodaj burek36 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia V [R7] » Dobra Czarna Bransoleta Lewitacji - do zamknięcia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH