Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IV [R6+R10] » [mozna zamknąć]Legendarny Dobry Przeklęty Kastet » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony [mozna zamknąć]Legendarny Dobry Przeklęty Kastet
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nawiedzona
Forum Ace


Data rejestracji: 31-03-2010
Postów: 98

[mozna zamknąć]Legendarny Dobry Przeklęty Kastet Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarny Dobry Przeklęty Kastet


Broń biała jednoręczna
Obrażenia: 100 - 102
Cechy: trafienie -4, ilość ataków na rundę: 5, obrażenia zwiększone o 5 na każde 4 poziomy postaci, bazowe PKT ŻYCIA -10 %
Wymagania: POZIOM: 22 (30), WIEDZA: 16 (21), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 16 875 PLN

dla 78 lvl
a3 coś zmienił??? potaniało/podrożało??


oki doki czyli wiem ile mniej wiecej stoi.dzieki za wycenki.

__________________
dlaczego w tutku nie ma opisu jak działa algorytm losujący??
bo nawet jego twórcy nie wiedzą jak działa.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nawiedzona: 25-12-2011 21:13.

25-12-2011 01:36 nawiedzona jest offline Szukaj postów użytkownika: nawiedzona Dodaj nawiedzona do Listy kontaktów
Pinek_vs_Linosa
Triple Ace


images/avatars/avatar-21600.jpg

Data rejestracji: 14-01-2010
Postów: 210
Klan: Club 139
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Świętokrzyskie

RE: Legendarny Dobry Przeklęty Kastet Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

według mnie 100k na cm i licytacja 48h

__________________



r10 Hazardzista
25-12-2011 08:11 Pinek_vs_Linosa jest offline Szukaj postów użytkownika: Pinek_vs_Linosa Dodaj Pinek_vs_Linosa do Listy kontaktów
WERBUSS
Triple Ace


Data rejestracji: 29-09-2010
Postów: 158
Klan: ____ScreaM____
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: macie takie dropy??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5 mega wjazdów Smile wycena 200k cm... minimum jak wpadnie w łapy białasa co ma 150 zw z jedną bronią to po co mu wiecej Tongue Wink na mordy spidzie było by z tego kasteta 11 wjazdów po prawie 200 dmg Pleased gruuubo Pleased


Dlatego 200k cm Pleased

__________________
R6 WERBUS
25-12-2011 09:33 WERBUSS jest offline Szukaj postów użytkownika: WERBUSS Dodaj WERBUSS do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedys moglem taki kupic za 90k.. Ale to bylo kiedys
Tak ze teraz ile, 70? Bo za duzo ich nie przybylo ale za to zwinki przybedzie mobom i graczom.
Werbus, 150 zwiny z jedna bronia, wow, to chyba topka musi byc Wink A ich stac na lepsze rzeczy Tongue
Na kw w sumie 1h wieloatakowa sie malo nadaje z tego co widze po sobie

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
25-12-2011 11:18 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
tunajerzy
Triple Ace


images/avatars/avatar-12994.gif

Data rejestracji: 23-06-2008
Postów: 157
Klan: B33RS33K3RS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Damjan napisał(a)
Kiedys moglem taki kupic za 90k.. Ale to bylo kiedys
Tak ze teraz ile, 70? Bo za duzo ich nie przybylo ale za to zwinki przybedzie mobom i graczom.
Werbus, 150 zwiny z jedna bronia, wow, to chyba topka musi byc Wink A ich stac na lepsze rzeczy Tongue
Na kw w sumie 1h wieloatakowa sie malo nadaje z tego co widze po sobie


Skoro ja szaraczek (brzydal) ubrany pod białą 2H, bez założonej broni mam ~ 100 zwinki, to nie widzę problemu w tym żeby białas z 1 bronią miał zwinki 150. I wcale nie musi to być top i specjalny pro Smile

Jak napisał Werbuss 200K na CM. Jak by nie było 5 bazowych wjazdów i to z mocnym kopem.

__________________

Grafika wykonana przez D3vill

R6 Tuna
25-12-2011 13:08 tunajerzy jest offline Szukaj postów użytkownika: tunajerzy Dodaj tunajerzy do Listy kontaktów Zobacz profil MSN tunajerzy
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Doskonała Przeklęta Pięść Niebios

wieksze dmg ale 1 atak mniej i za 30k
tu jest mniejsze dmg(nie liczac lvli) i +1 atak i odrazu 500k?

cm 80 kt 150

__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

25-12-2011 14:41 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cm 100k skoro liczy sie teraz tylko dmg ;]

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

25-12-2011 21:07 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IV [R6+R10] » [mozna zamknąć]Legendarny Dobry Przeklęty Kastet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH