Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » PUSHING Legutka + wielu innych » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legutka + wielu innych 132 Ankieta - średnia ocena: 8,57132 Ankieta - średnia ocena: 8,57132 Ankieta - średnia ocena: 8,57132 Ankieta - średnia ocena: 8,57
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Legutka + wielu innych Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID: 9250
Postać: Legutka

Pushing - ban stały

ID: 244
Postać: ProsiaczeK

Pushing - ban stały (100k 14 grudnia + 200k przedwczoraj)

ID: 9681
Postać: Morlok

177k w różnych transakcjach

ID: 9
Postać: Bilon_HG

166k w różnych transakcjach

ID: 1152
Postać: Szybki

227k przekazane w różnych transakcjach, przekazane z konta Legutka

ID: 2534
Postać: R3stemperR13lucky_me

191k w różnych transakcjach

ID: 732
Postać: BBC

208k w różnych transakcjach

ID: 275
Postać: COCCODRILLO

98k w różnych transakcjach

ID: 1184
Postać: Steele

50k w różnych transakcjach

ID: 10431
Postać: RedFalcon

225k w różnych transakcjach

ID: 1723
Postać: Xaphon

104k w różnych transakcjach

ID: 3850
Postać: Naćpany Pawian

161k w różnych transakcjach

ID: 1766
Postać: Dzikuska

100k w różnych transakcjach

Pushing - ban stały

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

29-12-2011 13:19 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Mesiach
Forum Ace


images/avatars/avatar-13207.jpg

Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 95
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: KrK

RE: Legutka + wielu innych Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja przepraszam bardzo...

Legutka prowadzi wypożyczalnie Lucka (nie wnikam kogo itemy są kogo).
płacę po 18 000 tygodniowo za korzystanie z lucka legutki

więc nie wiem o co chodzi z tym pushingiem...?

Dostaje usługę, za tą usługę płacę

Bez takich jaj proszęSmile
29-12-2011 13:23 Mesiach jest offline Szukaj postów użytkownika: Mesiach Dodaj Mesiach do Listy kontaktów
Ichigo001
Junior Member


Data rejestracji: 29-01-2011
Postów: 20

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnie wypożyczalnia lucka jest jest nielegalna. Nie widze sensownego powodu tego bana

__________________
R14 Nick: R3stemperR13lucky_me
Skladac ofy w grze po wygranej aukcji
Upoważniony od UPowania moich tematów: Mesiach


29-12-2011 13:27 Ichigo001 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ichigo001 Dodaj Ichigo001 do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę mi pokazać wpisy w "Pożyczę/Najmę" w stosownym temacie, dokumentujące transakcje wypożyczenia.

Ponadto transakcja wypożyczenia to przedmiot - PR. W waszym przypadku PR przepływały same.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

29-12-2011 13:28 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postac Prosiaczka przejalem od barxa

cytat:
-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: barx
Data: 27.12.2011 14:18
Do: Xalen
Temat: Za Twoje R2 oferuję R14

No raczej na zawsze Wink , na 100% do spłacenia długu Wink
Tak mail jest mój na koncie
Klocek też mój, ale nie za bardzo rozbudowany
Trójka oczywiście jest na 2 osoby klan top 1 więc problemów nie ma Smile
Było zgłoszone tak, że jesteśmy razem w spółce i właśnie ja mam ten luck za darmo, a on po prostu będzie ode mnie powoli tą marynarkę odkupywał, bo właściwie od tygodnia zaczął spłacać, przed tym musiał jeszcze leg.d.runiczną spódnicę spłacić Wink . Także wszystko jest zgodne z regulaminem gadałem z Ceanem na ten temat Smile


juz zapomniales o czym rozmawiales ze swoim moderatorem ? Czy tez zostalem zrobiony w ch... ?
29-12-2011 13:29 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Sarcana93
Lord


images/avatars/avatar-21192.gif

Data rejestracji: 28-12-2008
Postów: 374
Kraina: Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No chyba sobie żarty stroisz Big Grin O co ci chodzi? Wypożyczałem lucka jak każdy abonament tygodniowy, jest pełno takich wypożyczalni abonamentowych na r14,


odblokuj bo ide na expe -.-

Pozatym wielu osób omineles ktorzy tez biora lucka od leguty za pr

__________________

29-12-2011 13:30 Sarcana93 jest offline Strona domowa Sarcana93 Szukaj postów użytkownika: Sarcana93 Dodaj Sarcana93 do Listy kontaktów
Ichigo001
Junior Member


Data rejestracji: 29-01-2011
Postów: 20

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiele Pw świadczy o tym ze wypożyczam od niego eq

__________________
R14 Nick: R3stemperR13lucky_me
Skladac ofy w grze po wygranej aukcji
Upoważniony od UPowania moich tematów: Mesiach


Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Ichigo001: 29-12-2011 13:36.

29-12-2011 13:33 Ichigo001 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ichigo001 Dodaj Ichigo001 do Listy kontaktów
Mesiach
Forum Ace


images/avatars/avatar-13207.jpg

Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 95
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: KrK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sarcana93 napisał(a)

Pozatym wielu osób omineles ktorzy tez biora lucka od leguty za pr


Właśnie
jeśli już to dlaczego NIE MA wszystkich?

ktoś załatwił sobie jakieś przekręty Red Face ?

Caen, nie wiem jak ty to widzisz...
więc wytłumaczę.

Legutka prowadził wypożyczalnie - nasza wina że pozamykał wszystkie tematy na forum? - NIE -

Pisał czy dalej bierzemy, więc jaki głupek rezygnowałby z miejsca na wypożyczanie najlepszego lucka na serwie - NIKT - więc dalej braliśmy po tych samych cenach.

nie wiem jak inni ja starałem płacić się z góry za korzystanie z jego usługi - 18 000 za każdy tydzień - potem tydzień korzystania i tak w kółko od około września...

dziwne że teraz ktoś się do tego przyczepił...


Każdy był zadowolony, luck jest, właściciel spłaca długi, a użytkownicy wyprawkują jeden po drugim... po co niszczyć taką ładną współpracę?


bez sensu jak dla mnie całkowicie...
29-12-2011 13:36 Mesiach jest offline Szukaj postów użytkownika: Mesiach Dodaj Mesiach do Listy kontaktów
Biały_kruk
Full Member


images/avatars/avatar-20733.jpg

Data rejestracji: 20-07-2008
Postów: 62
Klan: Public Enemies
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
Proszę mi pokazać wpisy w "Pożyczę/Najmę" w stosownym temacie, dokumentujące transakcje wypożyczenia.

Ponadto transakcja wypożyczenia to przedmiot - PR. W waszym przypadku PR przepływały same.


pr same bo wypozyczalnia kreciła sie sama kazdy dawał nastepnemu a co tydzien płacimy legutce za abonament jesli chodzi o moje sprawdz rozwniez zwrotne bo to były pozyczki czesciowo zreszta spłacone a czesc za klana ktorego ja kupiłem od prosiaczka bodajze za 160 kpr a sprzedałem legutce do wypozyczalni po czasie jakims

akurat teraz to zamieszanie jak jest event??

swietny ten prezent na swieta

cały serwer wie ze legut prowadzi wypozyczalnie ma wpisane w opisie kto bierze o ktorej godzinie itd a nagle po pol roku czy ile tam juz to sie kula bany prosze cie
29-12-2011 13:37 Biały_kruk jest offline Szukaj postów użytkownika: Biały_kruk Dodaj Biały_kruk do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)
Postac Prosiaczka przejalem od barxa

cytat:
-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: barx
Data: 27.12.2011 14:18
Do: Xalen
Temat: Za Twoje R2 oferuję R14

No raczej na zawsze Wink , na 100% do spłacenia długu Wink
Tak mail jest mój na koncie
Klocek też mój, ale nie za bardzo rozbudowany
Trójka oczywiście jest na 2 osoby klan top 1 więc problemów nie ma Smile
Było zgłoszone tak, że jesteśmy razem w spółce i właśnie ja mam ten luck za darmo, a on po prostu będzie ode mnie powoli tą marynarkę odkupywał, bo właściwie od tygodnia zaczął spłacać, przed tym musiał jeszcze leg.d.runiczną spódnicę spłacić Wink . Także wszystko jest zgodne z regulaminem gadałem z Ceanem na ten temat Smile


juz zapomniales o czym rozmawiales ze swoim moderatorem ? Czy tez zostalem zrobiony w ch... ?


Nic takiego nie było ani ze mną ustalane, ani zgłaszane przez "zgłoś do operatora".

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

29-12-2011 13:39 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobrze skonfrontuje Twoja wypowiedz z jego i zobaczymy kto klamie.
29-12-2011 13:41 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Sarcana93
Lord


images/avatars/avatar-21192.gif

Data rejestracji: 28-12-2008
Postów: 374
Kraina: Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wez sie ogarnij nagle sie obudziles czy co , zbanuj wszystkich i ciach r14

__________________

29-12-2011 13:43 Sarcana93 jest offline Strona domowa Sarcana93 Szukaj postów użytkownika: Sarcana93 Dodaj Sarcana93 do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mesiach napisał(a)
cytat:
Sarcana93 napisał(a)

Pozatym wielu osób omineles ktorzy tez biora lucka od leguty za pr


Właśnie
jeśli już to dlaczego NIE MA wszystkich?


Jest każda osoba, która wpłacała Legutce PR. Jeśli przy okazji pożyczał komuś za darmo/za inne przysługi to nie jest to nieregulaminowe.

cytat:
Mesiach napisał(a)
Legutka prowadził wypożyczalnie - nasza wina że pozamykał wszystkie tematy na forum? - NIE -


Wasza wina, że pożyczaliście z pogwałceniem regulaminu.

cytat:
Mesiach napisał(a)
Pisał czy dalej bierzemy, więc jaki głupek rezygnowałby z miejsca na wypożyczanie najlepszego lucka na serwie - NIKT - więc dalej braliśmy po tych samych cenach.


Taki, który nie chce złamać regulaminu i dostać bana.

cytat:
Mesiach napisał(a)
po co niszczyć taką ładną współpracę?


Bo ta "współpraca" polegała na łamaniu regulaminu.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

29-12-2011 13:44 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Bilon_HG
Member


Data rejestracji: 03-10-2011
Postów: 43
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-----Nowosc!!! Bank Pr--460 K!!!!--------Legendarny Dobry Runiczny Set + Db Tytan Lucka --------


link do tematu najmu owego zestau lucka na wyprawy...


paranoja jakas. placimy abonament z gory za pozyczanie tego zestau przez caly tydzien, kazdy z osobna ma placic za kazdym razem przy itemach??

Sa stali klienci ktorzy abonament przedluzaja.

jezeli my dostalismy bana za cos takiego...


DOMAGAM SIE BANA NA KAZDA WYPOZYCZALNIE LUCKA, WLASCICIELI I JAJEMCOW ZESTAWU, KTORA PROWADZI DZIALALNOSC NA ZASADZIE OPLAT ABONENTOWYCH.

WYSTOSUJE ODPOWIEDNIA SKARGE JESLI ZACHODZI TAKA POTRZEBA.


zablokujesz polowe aktywnej czesci serwa.

Brawo Jasiu....


Domagam sie natychmiastowego odblokowania kont!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29-12-2011 13:44 Bilon_HG jest offline Szukaj postów użytkownika: Bilon_HG Dodaj Bilon_HG do Listy kontaktów
Mesiach
Forum Ace


images/avatars/avatar-13207.jpg

Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 95
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: KrK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)

Bo ta "współpraca" polegała na łamaniu regulaminu.


Bo ten cholerny regulamin wogóle nie jest przystosowany do potrzeb graczy...

Płacę - wymagam - proste?

z tego co widzę to ostatnio tylko wyganiacie swoich "chlebodawców"

róbcie tak dalej to będziecie musieli wymyślić coś nowego...
29-12-2011 13:46 Mesiach jest offline Szukaj postów użytkownika: Mesiach Dodaj Mesiach do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R2 Moria 87 lvl na inny serwer (najlepiej r3 lub b. dobra postac)

tu masz temat z wymiany, sprawdz po logach ja od Legutki zadnych prow nie bralem od momentu przejecia. A jesli nie odblokujesz to zadam oddania mojego konta na r2 i zdjecia barxa z moderatora.
29-12-2011 13:46 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Biały_kruk napisał(a)
jesli chodzi o moje sprawdz rozwniez zwrotne bo to były pozyczki czesciowo zreszta spłacone a czesc za klana ktorego ja kupiłem od prosiaczka bodajze za 160 kpr a sprzedałem legutce do wypozyczalni po czasie jakims


Brak zgłoszeń pożyczek/sprzedaży ratalnej.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

29-12-2011 13:47 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bilon_HG napisał(a)
kazdy z osobna ma placic za kazdym razem przy itemach??


Tak, z wpisem na forum.

cytat:
Xalen napisał(a)
R2 Moria 87 lvl na inny serwer (najlepiej r3 lub b. dobra postac)

tu masz temat z wymiany, sprawdz po logach ja od Legutki zadnych prow nie bralem od momentu przejecia. A jesli nie odblokujesz to zadam oddania mojego konta na r2 i zdjecia barxa z moderatora.


Proszę zgłosić się w "Skargach" R2 z linkiem do tego tematu, celem odzyskania konta na R2.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

29-12-2011 13:49 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Ichigo001
Junior Member


Data rejestracji: 29-01-2011
Postów: 20

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W profilu Legutki jest ze prowadzi wypożyczalnie kazdy jest zapisy legutka codziennie dostaje eq i posyła je w obieg. Nie jedna wypożyczalnia tak dziala, to zbanowac kazdego kto kiedykolwiek wypozyczal lucka i nie dostał go on właściciela bezpośrednio.

__________________
R14 Nick: R3stemperR13lucky_me
Skladac ofy w grze po wygranej aukcji
Upoważniony od UPowania moich tematów: Mesiach


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ichigo001: 29-12-2011 13:51.

29-12-2011 13:50 Ichigo001 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ichigo001 Dodaj Ichigo001 do Listy kontaktów
VicMajster
Forum Ace


images/avatars/avatar-22058.gif

Data rejestracji: 24-08-2011
Postów: 87
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to chyba jakieś kpiny, wszyscy tu obecni wypozyczlismy lucka za ktorego placilismy oczywiscie pr'kami a ban z kapelusza :|

prosze jeszcze sie raz przynajmniej zastanowic nad tymi banami bo nie tylko moim zdaniem jest to po prostu chamstwo

z góry dziękuję za jakąś konkretną odpowiedź

__________________
Czarny Złodziej

29-12-2011 13:50 VicMajster jest offline Szukaj postów użytkownika: VicMajster Dodaj VicMajster do Listy kontaktów
Sarcana93
Lord


images/avatars/avatar-21192.gif

Data rejestracji: 28-12-2008
Postów: 374
Kraina: Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam ciach ty, jest wpis w temacie podanym wyzej , jak chcesz mozesz mi zwrocic prki caen i odbanuj

__________________

29-12-2011 13:51 Sarcana93 jest offline Strona domowa Sarcana93 Szukaj postów użytkownika: Sarcana93 Dodaj Sarcana93 do Listy kontaktów
Biały_kruk
Full Member


images/avatars/avatar-20733.jpg

Data rejestracji: 20-07-2008
Postów: 62
Klan: Public Enemies
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
cytat:
Biały_kruk napisał(a)
jesli chodzi o moje sprawdz rozwniez zwrotne bo to były pozyczki czesciowo zreszta spłacone a czesc za klana ktorego ja kupiłem od prosiaczka bodajze za 160 kpr a sprzedałem legutce do wypozyczalni po czasie jakims


Brak zgłoszeń pożyczek/sprzedaży ratalnej.


pozyczki do 7 dni nie musza byc zgłaszane te ktore były powyzej to za leg db klan ktory został sporzedany
29-12-2011 13:52 Biały_kruk jest offline Szukaj postów użytkownika: Biały_kruk Dodaj Biały_kruk do Listy kontaktów
tomboy13
Member


Data rejestracji: 23-09-2008
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wypowiem się jako osoba stojąca z boku - nie zwiazana w żaden sposób z r14...

Caen ma racje banując za złamanie regulaminu, który jest chory ( a tu ewidentnie wpłacane pr bez wpisu na forum, wszyscy wiemy jak to sie odbywało - ale powód do przyjebania się jest wystarczający).

Tak Caen - wczesniej juz ktoś rozpieprzył serwer robiąc go neutralnym dla własnych pobudek - a Ty tylko dopełniłeś dzieła...

__________________


Lucjan
29-12-2011 13:52 tomboy13 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomboy13 Dodaj tomboy13 do Listy kontaktów
Mesiach
Forum Ace


images/avatars/avatar-13207.jpg

Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 95
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: KrK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
VicMajster napisał(a)

z góry dziękuję za jakąś konkretną odpowiedź


Tu nie ma co liczyć na konkretną odpowiedź...

Komuś zależało żeby tak się stało Smile
Nie wiem czy dla jednego legendarnego runicznego itemku warto banować 12 aktywnych graczy, który każdy z tych na 100% na premium uaktualniane co miesiąc SMSem Smile


Z tego co widzę sami sobie w piętę strzelają operatorzy kochanego BW Smile
29-12-2011 13:53 Mesiach jest offline Szukaj postów użytkownika: Mesiach Dodaj Mesiach do Listy kontaktów
Ichigo001
Junior Member


Data rejestracji: 29-01-2011
Postów: 20

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakby było za co banować to juz 3 miechu temu byśmy bany dostali a nie tera komuś zależy na tym zeby nas uwalić znając życie jaki donos i szybka odpowiedz admina (szkoda ze taka słabo przemyślana)

__________________
R14 Nick: R3stemperR13lucky_me
Skladac ofy w grze po wygranej aukcji
Upoważniony od UPowania moich tematów: Mesiach


29-12-2011 13:55 Ichigo001 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ichigo001 Dodaj Ichigo001 do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A więc postaram się wszystko wyjaśnić. Po pierwsze sprzedałem jakoś we wrześniu chyba legutce Legendarną Dobrą Runiczną Marynarkę za 2,1 mln. Pierwsza wpłata była 150k reszta w ciągu 2 miesięcy:

cytat:
[R14] [ID 244] Długoterminowe pożyczki/sprzedaż ratalna

Zgłaszający: Id 244, login: Imargam, char: ProsiaczeK, IP 83.7.37.134
------------------------------------------------

Rodzaj zgłoszenia: zaciągnięcie pożyczki

nick udzielającego pożyczki/sprzedającego(sprzedaż ratalna): prosiaczek
nick biorącego pożyczkę/kupującego: Legutka

Punkty: 0
- leg db runiczna marynarka

Przewidywany termin oddania/spłaty (dotyczy tylko zaciągnięcia pożyczki): ~2 miesiące
Pożyczkodawca i pożyczkobiorca grają z tego samego IP: NIE

------------------------------------------------
UWAGI / INNE:
Sprzedaje Legutce w/w marynarkę za 2 100 000 pr. Pierwsza wpłata 150 000 pr i reszta w ciągu 2 miesięcy.

E-mail: barx15@tlen.pl
Alt E-mail: barx15@o2.pl
Data wysłania: 2011-09-09 16:21:24


Po czym legutka do mnie napisał, czy nie chciałbym wejść z nim w spółkę, ponieważ kupił Legendarną Dobrą Runiczną Spódnice i nie dał by rady spłacić mnie w ciągu 2 miesięcy. Zgodziłem się ze względu, że oprócz tego dostawałem darmowego lucka przez 1,5h ( normalnie bym musiał płacić 18 czy tam 20k tygodniowo) a , że nie spieszyło mi się z prkami zgodziłem się. Podobno wszystko było zgłoszone i ustalone z Tobą, niestety ja tego zgłoszenia nie mam, bo wiadomo to była spółka legutki i to on zgłaszał takie rzeczy. Mówił, że ustalił wszystko z Tobą tak, żeby było legalnie i bezpiecznie. Napisał do mnie z tydzień temu, może dwa, że spłacił już spódnice i teraz zacznie już regularnie mnie spłacać. Tym bardziej, że maksymalny okres spłaty itemu wynosi 1 miesiąc, więc nawet mi to było na rękę, tylko dlaczego gościu od Legendarnej Dobrej Runicznej Spódnicy nie dostał bana? Legutka na 100% spłacał go dłużej niż miesiąc.
Proszę o zdjęcie bana.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barx: 29-12-2011 14:04.

29-12-2011 13:56 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
Sarcana93
Lord


images/avatars/avatar-21192.gif

Data rejestracji: 28-12-2008
Postów: 374
Kraina: Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mesiach napisał(a)
Nie wiem czy dla jednego legendarnego runicznego itemku warto banować 12 aktywnych graczy, który każdy z tych na 100% na premium uaktualniane co miesiąc SMSem Smile


Data wygaśnięcia: 08 marca 2014 02:46:35


coś koło tego ,, + wszystkie możliwe skrócenia , zbrojownie do marca 2013......

__________________

29-12-2011 13:58 Sarcana93 jest offline Strona domowa Sarcana93 Szukaj postów użytkownika: Sarcana93 Dodaj Sarcana93 do Listy kontaktów
jarstanek
Forum Ace


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 88

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak nie można odblokować kont kolegom to może chociaż klan mógłby odkupić ich itemki przydante dla graczy
a peerki przekazac na jakieś konto administracyjne

czy istnieje taka możliwość
czy ich przedmioty przepadną wraz z ich postaciami
daj jakieś info adminie

__________________
jarstan1
____________________________________
r6 , r14

29-12-2011 14:00 jarstanek jest offline Szukaj postów użytkownika: jarstanek Dodaj jarstanek do Listy kontaktów
Bilon_HG
Member


Data rejestracji: 03-10-2011
Postów: 43
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
cytat:
Bilon_HG napisał(a)
kazdy z osobna ma placic za kazdym razem przy itemach??


Tak, z wpisem na forum.




Pod Bogiem Ci przysiegam, na kazdym Twoim serwerze bedziesz mial skarge dotyczaca wypozyczalni lucka i nie tylko gdzie prowadzone sa oplaty abonamentowe.

Sprobuj tego nie zweryfikować a wystosuje pismo do siedziby BW o Twojej nieindolencji i niekompetencji na stanowisko Operatora gry skoro tutaj jestes taki nagdorliwy.

Do jutra masz wszystkie pozakladane tematy.
29-12-2011 14:01 Bilon_HG jest offline Szukaj postów użytkownika: Bilon_HG Dodaj Bilon_HG do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barx napisał(a)
Po czym legutka do mnie napisał, czy nie chciałbym wejść z nim w spółkę, ponieważ kupił Legendarną Dobrą Runiczną Spódnice i nie dał by rady spłacić mnie w ciągu 2 miesięcy. Zgodziłem się ze względu, że oprócz tego dostawałem darmowego lucka przez 1,5h ( normalnie bym musiał płacić 18 czy tam 20k tygodniowo) a , że nie spieszyło mi się z prkami zgodziłem się. Podobno wszystko było zgłoszone i ustalone z Tobą, niestety ja tego zgłoszenia nie mam, bo wiadomo to była spółka legutki i to on zgłaszał takie rzeczy. Mówił, że ustalił wszystko z Tobą tak, żeby było legalnie i bezpiecznie. Napisał do mnie z tydzień temu, może dwa, że spłacił już spódnice i teraz zacznie już regularnie mnie spłacać.
Proszę o zdjęcie bana.


Wysyłałeś do mnie pytania na temat marynarki, gdzie udzieliłem Ci wyraźnych instrukcji na temat tego co wolno a czego nie wolno przy sprzedaży na raty. Nie dostosowałeś się do żadnej z nich.
"Spłata" w formie dostępu do lucka po pierwsze nie była do mnie zgłaszana, po drugie jest niezgodna z regulaminem.
Żadne rozpoczęcie spłacania również nie zostało do mnie zgłoszone.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

29-12-2011 14:02 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » PUSHING Legutka + wielu innych

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH