Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA Zdobywanie punktów ewolucji - mała zmiana » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zdobywanie punktów ewolucji - mała zmiana 34 Ankieta - średnia ocena: 6,29
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Arrow Zdobywanie punktów ewolucji - mała zmiana Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuje małą zmiane w sposobie zdobywania punktów ewolucji a mianowicie aby zasady :

Ewolucje: Wprowadzono premiowanie za ataki na graczy, którzy mają podobną lub wyższą pozycję w rankingu. Wygrany atak na przeciwnika, który jest wyżej od nas w rankingu, lub takiego, który jest do 50 miejsc niżej będzie owocował zdobyciem podwójnej ilości pkt ewolucji.

oraz

Wprowadzono możliwość zdobywania Punktów Ewolucji służących do rozwijania Ewolucji. Punkty Ewolucji zdobywa się w wygranych zasadzkach, jeśli poziom przeciwnika jest większy niż 84,5% naszego poziomu (zaokrąglony w górę).

działały tak ze jeden z tych dwu warunków wystarczy zeby zdobyc evo . Z małą zmiana ze w przypadku kiedy poziom przeciwnika jest mniejszy niż 84,5% naszego poziomu (zaokrąglony w górę) mozemy dostac evo za maksymalnie 50 miejsce w doł od nas .

Dla 99% graczy zmiana ta bedzie niezauwazalna a dla mnie oraz dla kilku innych top graczy diametralnie poprawi jakosc rozgrywki . W załozeniu a3 mial wprowadzic nową jakosc na serwery , niestety nie został do konca dopracowany . W moim przypadku chcąc zdobywac punkty evo nie moge normalnie grac - pisząc normalnie mam na mysli bycie liderem klanu oraz robienie ekspedycji . Bycie liderem jest niemozliwe poniewaz codzien musze wychodzic z klanu i atakowac po evo - maksymalnie 18 graczy w dół daje mi punkty evo z czego tylko 4 jest poza klanem .
Z tego samego powodu nie da sie odpalic expy - musiałbym grac 24h na dobe bez snu zeby ogarnąć i ataki poza klanem i expy w klanie do ktorych przygotowania trwają conajmniej 7 godzin o asystach do exp czy o arenie nie wspomne bo zrobienie areny od momentu a3 jest dla mnie niemozliwe .

Mam nadzieje ze wyłożyłem jasno i przejrzyście problem mój oraz kilkunastu innych graczy . Graczy którzy najczęsciej grają juz w BW kupe lat . Może nie jest nas wielu ale napewno wielu z nas jest swojego rodzaju elitą tej gry i ukłon administracji w naszą stronę byłby czymś wskazanym .

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
29-12-2011 22:07 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodaj jeszcze, że jeśli gracz ma status Urlop | Klanowicz | Zablokowany, to tylu ilu tych graczy jest o tyle ta "50" przesuwa się w dół i będzie git.

ed down:
przeczytaj ten temat:
Evo z atakow nie działa dobrze

i raz jeszcze pierwszy post w tym, ze szczególną uwagą na słowa:
cytat:
Bycie liderem jest niemozliwe poniewaz codzien musze wychodzic z klanu i atakowac po evo - maksymalnie 18 graczy w dół daje mi punkty evo z czego tylko 4 jest poza klanem.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez JMPK: 29-12-2011 23:05.

29-12-2011 22:13
j3r2yk
Double Ace


Data rejestracji: 09-08-2011
Postów: 120
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego TOPka tak usilnie próbuje mniejszym i administracji wmówić, że mają tak źle?

Po 1. wcale nie musicie atakować po 2pkt evo
Po 2. nawet jak macie tylko kilka/kilkanaście "celów" po 1 evo jako TOP5 powiedzmy, to przecież i tak je zdobywacie - i to za każdym praktycznie atakiem, bo kto się oprze TOP graczu?

Po 3. i najważniejsze. Co z tego, że Ci którzy są niżej zdobędą więcej punktów evo? W pewnym momencie zacznie ich blokować poziom. I punkty, które będą zdobywać, będą bezczynnie leżeć - myślę, że nowi gracze a3 docierając do poziomu 80 będą mieli 1000+ nieużywanych punktów evo. Im dalej tym więcej ich będzie

a TOP'ka? już teraz możecie sobie odblokować kilka ścieżek i używać akurat tej najpotrzebniejszej - nikt Wam nie każe odpalać wszystkich miesiąc po wprowadzeniu a3... a z czasem i tak jak zawsze przegonicie resztę... a jeżeli zdarzy się cud i kilku graczy Was dogodni w rankingu dzięki evo - nie ma co płakać - nowe cele do farmienia...
29-12-2011 22:59 j3r2yk jest offline Szukaj postów użytkownika: j3r2yk Dodaj j3r2yk do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

j3r2yk ale zrozum że topka NIE ma celów po 1 evo. Ma powiedzmy +/-25 celow po 2 evo nie uważasz że to torszkę mało?

Ja byłbym za tym żeby było tak jak pisze lopezzo, tylko w łagodniejszej wersjiWink
spenienie 2 warunków-2 evo
spełnienie 1 warunku-1 evo

Smile

__________________
Regulamin Handlu


29-12-2011 23:08 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
j3r2yk
Double Ace


Data rejestracji: 09-08-2011
Postów: 120
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale ja rozumiem, że mają mało celów. Ale nie zmienia to faktu, że i tak za miesiąc/dwa/trzy... będą mieli więcej ewolucji poodpalanych niż reszta...

Ja nie narzekam, że wchodząc do a3 możliwość odpalenia dwóch pełnych ścieżek będę miał za powiedzmy rok, bo nie będę miał wystarczającego poziomu, żeby te wszystkie punkty evo nazbierane z ataków wykorzystać...

Wychodzi na to, że TOP'ka chce AKT3 skończyć w 3-4 miesiące...
29-12-2011 23:16 j3r2yk jest offline Szukaj postów użytkownika: j3r2yk Dodaj j3r2yk do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
j3r2yk napisał(a)
Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego TOPka tak usilnie próbuje mniejszym i administracji wmówić, że mają tak źle?

Po 1. wcale nie musicie atakować po 2pkt evo
Po 2. nawet jak macie tylko kilka/kilkanaście "celów" po 1 evo jako TOP5 powiedzmy, to przecież i tak je zdobywacie - i to za każdym praktycznie atakiem, bo kto się oprze TOP graczu?

Po 3. i najważniejsze. Co z tego, że Ci którzy są niżej zdobędą więcej punktów evo? W pewnym momencie zacznie ich blokować poziom. I punkty, które będą zdobywać, będą bezczynnie leżeć - myślę, że nowi gracze a3 docierając do poziomu 80 będą mieli 1000+ nieużywanych punktów evo. Im dalej tym więcej ich będzie

a TOP'ka? już teraz możecie sobie odblokować kilka ścieżek i używać akurat tej najpotrzebniejszej - nikt Wam nie każe odpalać wszystkich miesiąc po wprowadzeniu a3... a z czasem i tak jak zawsze przegonicie resztę... a jeżeli zdarzy się cud i kilku graczy Was dogodni w rankingu dzięki evo - nie ma co płakać - nowe cele do farmienia...


Co Ty wiesz o zabijaniu... Urośnij to też Ci wszystko odblokują! Wink


Pomijając fakt, że Twórcy nie zrobili nic w kierunku tego by namówić na r1 dużych graczy do rezygnacji z resetowania się dodam, iż wbili im dodatkowo nóż w plecy poprzez wymienione w temacie ograniczenia...

W grze chodziło przecież o to by rosnąć w siłę i trafić do ścisłej czołówki Wojen Krwi.
Jak do tej pory dopełzłem do 53 miejsca w rankingu... Z dnia na dzień mam coraz mniej celów do ataków bo nie ma kogo bić... Czekać po 20 minut by spróbować kogoś szybciej zaatakować niż kilkunastu innych graczy ( defakto chcących też kogoś walnąć ) jest czystą paranoją...

Pewnie, że każdy zaraz napisze iż można walnąć mniejszych za 1 punkt... Ja się z tym zgadzam. Można... Tylko jaka jest to nagroda za bycie w Topce..?
Twórcy planują ogólnie 4 akty w grze. Po co skoro już w 3a wyraźnie widać, że nie opłaca się być dużym... Pyrki za ataki są śmieszne a pielgrzymkowanie z powodu wciąż spadających stat zakrawa ma śmiech!

Punkty evo miały ułatwiać ataki, expy i pielgi... I ułatwiają wszystkim średniakom. Topka według Was ma się zadowolić tym, że są w Topce bo żadnych innych plusów niestety nie widać...

Uważam, że wzorowe obrony które zakończyły się wygraną powinny być nagradzane 1 punktem evolucji. Każdy wie, że pokonać wroga w obronie jest dużo trudniej niż atakując go.

pozdrawiam.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
29-12-2011 23:37 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
trusekpl
Lord


Data rejestracji: 30-12-2009
Postów: 346
Klan: Public Enemies
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
j3r2yk napisał(a)

Ja nie narzekam, że wchodząc do a3 możliwość odpalenia dwóch pełnych ścieżek będę miał za powiedzmy rok, bo nie będę miał wystarczającego poziomu, żeby te wszystkie punkty evo nazbierane z ataków wykorzystać...

Wychodzi na to, że TOP'ka chce AKT3 skończyć w 3-4 miesiące...


Co ty wygadujesz??
3-4 miesiące na wszystkie evo? <lol>

Zanim nabijesz 2 pełne ścieżki evo to minie duuużo czasu...

Mniej więcej przez miesiąc od wprowadzenia 3A nabiłem 600 punktów evo (do pełnej 1 ścieżki potrzeba 1500) gdzie ataki wchodziły mi w miarę normalnie (przez ost tydzień nie grałem przez co ominęło mnie sporo pkt evo)...
Także szybciej nabijesz poziomy niż wystarczająca ilość punktów evo... (pod warunkiem że nie jesteś tylko wyprawkowiczem, lecz grasz w miarę aktywnie np 2-3 ekspy tygodniowo)...

Osobiście przychylam się do pomysłu Lopezzo bo dla statystycznego zjadacza chleba nic to nie zmieni ale topce pomoże...

__________________
Trusekpl

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Kastracje ma przeprowadzić wprawny weterynarz czy wolisz opłacić szpital?

29-12-2011 23:44 trusekpl jest offline Szukaj postów użytkownika: trusekpl Dodaj trusekpl do Listy kontaktów
j3r2yk
Double Ace


Data rejestracji: 09-08-2011
Postów: 120
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
trusekpl napisał(a)

Co ty wygadujesz??
3-4 miesiące na wszystkie evo? <lol>

Zanim nabijesz 2 pełne ścieżki evo to minie duuużo czasu...

Mniej więcej przez miesiąc od wprowadzenia 3A nabiłem 600 punktów evo (do pełnej 1 ścieżki potrzeba 1500) gdzie ataki wchodziły mi w miarę normalnie (przez ost tydzień nie grałem przez co ominęło mnie sporo pkt evo)...
...


sam sobie przeczysz niestety - w ciągu miesiąca zdobyłeś 600pkt - czyli w ciągu czterech zdobędziesz 2400. Bez zmian potrzebujesz teoretycznie 5 miesięcy na wbicie dwóch pełnych ścieżek,

A co będzie jak będą jeszcze większe zmiany? 3-4 miesiące i koniec starań o cokolwiek w a3.

A tak naprawdę wprowadzenie 2pkt evo już było tylko i wyłącznie pod TOPkę. Mali z tego nie skorzystają, bo będzie ich tak jak pisałem blokował wcześniej czy później poziom
29-12-2011 23:50 j3r2yk jest offline Szukaj postów użytkownika: j3r2yk Dodaj j3r2yk do Listy kontaktów
trusekpl
Lord


Data rejestracji: 30-12-2009
Postów: 346
Klan: Public Enemies
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tak wbicie evo zajmie mi ok 3 lat Big Grin
(nikt nie widzi tego że czekalem na event o pólnocy by móc puścić ataki ze stanem 16/16 za podwójną liczbę punktów, ani to że atakuję tylko graczy lepszych, ani też to że atakami mam 200% punktów evo a trening kosztuje mnie "tylko" 150%).

Z tego co się orientuje po znajomych punkty nabijam bardzo szybko w porownaniu z nimi czy z innymi osobami w klanie biorac pod uwagę mój sprzet i graczy ktorych atakuję....
Powtórzę się: mi to potrwa ~3 lata innym 4-5 lat albo krócej albo dłużej...

Ale żeby odpalić wszystkie evo w tym samym momencie będę potrzebował 154 poziomu postaci...

__________________
Trusekpl

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Kastracje ma przeprowadzić wprawny weterynarz czy wolisz opłacić szpital?

30-12-2011 02:57 trusekpl jest offline Szukaj postów użytkownika: trusekpl Dodaj trusekpl do Listy kontaktów
Lord_Hellfire
Viking


Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 730
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
trusekpl napisał(a)
Ale żeby odpalić wszystkie evo w tym samym momencie będę potrzebował 154 poziomu postaci...


Na wyprawkach też?

Tak przy okazji, średnia ilość evo w moim klanie jest w pobliżu tych twoich 600 punktów w miesiąc. Mamy takich co przekroczyli 800. Teoretyczne maksimum w grudniu to 1056 punktów evo dzięki eventowi. (zakładając 100% udanych ataków) Więc przestań się chwalić, bo nie masz czym.

Ja wbiłem od początku 3 aktu trochę ponad 700 punktów evo. Wydałem mniej bo nie mam jeszcze 70 poziomu i mam tylko absorbcję do wyboru. Ale mam też ponad 20 graczy których mogę pokonać w 100% przypadków, przy wejściu w nich na 90%. Za każdego z tej listy dostaję po 2 punkty evo. Tylko muszę pilnować aby wiedzieć w kogo w jakim zestawie sprzętu iść. Prawie codziennie wbijam po 26-30 punktów evo. Jeżeli któregoś dnia wbiłem mniej niz 20 punktów to prawdopodobnie dlatego że tego dnia się nie logowałem na BW na dłużej niż 10 minut.

Więc Lopezzo ma mniej osoób które może bić na całym serwerze niż ja mam osób z którymi wygram bez szpiegowania.

Dlatego jestem za. Jak ktoś jest 50 poziomów w rankingu niżej niż gracz zawsze powinno być evo. Zostawiam do dyskusji czy dwa punkty czy jeden. Jak zostając w klanie można wbić 8 punktów evo dziennie to złapanie całem absorbji zajmie ponad pół roku. Ja w tym czasie, jako gracz z początku 3 aktu wbiję prawdopodobnie dość punktów evo na 3 pełne ścieżki, mimo obijania się i ataków tylko według listy. Jakby nie patrzeć coś tutaj jest nie tak.

__________________
cytat:
Kirika napisał(a)
Ja nic nie forsuję, żadnego pomysłu, ja po prostu staram się Wam otworzyć oczy.


Ten post był edytowany 314159 raz(y), ostatnio edytowany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne.
30-12-2011 08:08 Lord_Hellfire jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_Hellfire Dodaj Lord_Hellfire do Listy kontaktów
Ksin
Lord


images/avatars/avatar-16543.jpg

Data rejestracji: 10-12-2009
Postów: 344
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejne kalkowanie tematu , ile już tego było Roll Eyes dobrze jest tak jak teraz

__________________
_

R10 Ksin
ID 30643
30-12-2011 08:41 Ksin jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksin Dodaj Ksin do Listy kontaktów
Duszeek
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 91
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jest dobrze, chyba że jesteś nisko w rankingu !

Lopek ma przerąbane jak i ludzie powyżej 50 miejsca w rankingu.

To żałosne i niewybaczalne zarazem, że administracja nie potrafi z tym nić zrobić czy wymyślić, aby tą niesprawiedliwość wyrównać i zrekompensować ...

Wychodzenie codziennie z klanu aby atakować własnych klanowiczów przez Szefa klanu nie jest dla mnie rozwiązaniem, tylko chory umysł takie "coś", może uważać za normalne.

Administracja, święta minęły - czas znaleźć rozwiązanie tego problemu !

__________________
" El Diablo sabe mas por viejo que por diablo"
02-01-2012 08:47 Duszeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Duszeek Dodaj Duszeek do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.303
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na samym początku padł pomysł, by od jakiegoś poziomu zwiększać procentowo widełki na zdobywanie punktów ewolucji.

I przychylam się do pomysłu JMPK, aby była rozszerzona lista graczy dających 2 punkty ewolucji w przypadku, gdy na liście będzie jakaś szara kulka.

Pozdrawiam

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

02-01-2012 09:23 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Ksin
Lord


images/avatars/avatar-16543.jpg

Data rejestracji: 10-12-2009
Postów: 344
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Duszeek napisał(a)
Nie jest dobrze, chyba że jesteś nisko w rankingu !

Lopek ma przerąbane jak i ludzie powyżej 50 miejsca w rankingu.


Ja jestem 6 w rankingu na R10 , wiadomo ze teraz puszczam też częściej ataki na sojuszników na co nikt się nie obraża bo oni robią to samo i pomimo że moje ataki ograniczają się tylko do top 56 to jakoś daję radę, 900 ewo już wydałem

Ksin korzysta z ewolucji: Skrzydła poz. 1, Pancerz poz. 1, Gruczoły jadowe poz. 2, Wzmocnione ścięgna poz. 1, Dodatkowa komora poz. 1.

jak ktoś jest w top to musi mieć niestety trudniej, trzeba się z tym pogodzic

__________________
_

R10 Ksin
ID 30643

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ksin: 02-01-2012 09:31.

02-01-2012 09:23 Ksin jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksin Dodaj Ksin do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Duszeek napisał(a)
Nie jest dobrze, chyba że jesteś nisko w rankingu !

Lopek ma przerąbane jak i ludzie powyżej 50 miejsca w rankingu.

To żałosne i niewybaczalne zarazem, że administracja nie potrafi z tym nić zrobić czy wymyślić, aby tą niesprawiedliwość wyrównać i zrekompensować ...

Wychodzenie codziennie z klanu aby atakować własnych klanowiczów przez Szefa klanu nie jest dla mnie rozwiązaniem, tylko chory umysł takie "coś", może uważać za normalne.

Administracja, święta minęły - czas znaleźć rozwiązanie tego problemu !


Jestem w top50 i jakos nie narzekam. Zawsze znajdzie sie ktos do zaatakowania, moze nie 16 pod rzad ale wystarczajaco by podzielic sobie to na 2 rzuty atakow i nie tracic ich. A ze wy wszyscy siedzicie w jednym klanie ? Wasz problem. Albo silny klan 3/4 top50 albo wiecej evo. Nikt wam nie broni atakow na mniejszych zeby zdobyc 1 zamiast 2 evo. Wprowadzcie jeszcze ataki na wlasnych klanowiczow bez wychodzenia z klanu rotfl
02-01-2012 10:36 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
martinsss
Ex-Team


images/avatars/avatar-4035.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 356
Klan: ...:::: H T C ::::...
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Xalen wiesz za każdym razem gdy jakikolwiek temat na forum założy osoba z DATE nieważne czy merytorycznie ciekawy czy też nie osoby, które mają kompleks naszego klanu od razu krzyczą na forum jak to oni nie narzekają a DATE ciągle coś nie gra.

Ja jestem piąty w rankingu i do miejsca 56 wale za 2 ptk evo. Natomiast lop ma taką przewagę w lvl-ach że jak pisał raptem 18 osób może atakować za dwa punkty.
Nie chce z racji tego że jest top dostawać 10 ptk evo za atak na gracza nr 1000 w rankingu, chce po prostu aby działała zasada 50 miejsce w rankingu dla wszystkich.
Ja jestem jak najbardziej za taką zmianą.

Edit:
Skupiłem się na tych dwóch punktach ale faktycznie tak jest że lopezzo atakuje albo za dwa punkty albo nie dostaje punktów w ogóle. Z racji tego że jest top1 a tylko 18 graczy poniżej daje evo a mieszczą się w zapisie o 50-tce za podwójne evo.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez martinsss: 02-01-2012 11:29.

02-01-2012 11:16 martinsss jest offline Szukaj postów użytkownika: martinsss Dodaj martinsss do Listy kontaktów
Bargian
Double Ace


Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 100
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III; Moria IV
Skąd: Olecko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wy chyba nie umiecie czytac ze zrozumieniem.
Loppezo napisal o tym, ze w ogole nie dostaje ewo za ataki na osoby ktore są dalej niz 18 miejsc w rankingu za nim. Jego jedynym "grzechem" jest to, ze ma wysoki poziom. Dlatego zaproponowal zeby za ataki na osoby do 50 miejsc w rankingu nizej nie obowiazywała zasada:
"Wprowadzono możliwość zdobywania Punktów Ewolucji służących do rozwijania Ewolucji. Punkty Ewolucji zdobywa się w wygranych zasadzkach, jeśli poziom przeciwnika jest większy niż 84,5% naszego poziomu (zaokrąglony w górę)."


Napisze to jeszcze raz dla tych co wciaz nie zrozumieni: on atakujac osobe na pozycji w rankingu 19 ponizej niego NIE dostaje ewo. Jeszcze inaczej, dostaje 0 pkt ewo.

__________________
R17 Bargian ssak/łowca śmieci
02-01-2012 11:16 Bargian jest offline Szukaj postów użytkownika: Bargian Dodaj Bargian do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak rozumiem uszczęśliwiłoby cie możliwość atakowania członków własnego klanu ( zniesienie obecnej blokady ) - co jest jedynym najrozsądniejszym wyjściem ( ale czy przejdzie ? )

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
02-01-2012 12:08 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ojej jakie z Was bidulki sąFrown ((((((

Tak się dzieje jak w jednym klanie siedzi prawie cała topka. Może rozbijcie to kółko wzajemnej adoracji na r14, to zwiększy się liczba celów do ataku dla każdego.

Wszystko robicie żeby ten serwer zdechł niestety. Bardzo dobrze że jest jak jest bo działa to jak ustawa anty-monopolowaSmile

__________________
R14 : Brzydall
02-01-2012 20:28 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Guciak
Triple Ace


Data rejestracji: 08-07-2008
Postów: 233
Klan: FAJNY KLAN
Kraina: Necropolia III
Skąd: top one turcja

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bargian napisał(a)
Wy chyba nie umiecie czytac ze zrozumieniem.
Loppezo napisal o tym, ze w ogole nie dostaje ewo za ataki na osoby ktore są dalej niz 18 miejsc w rankingu za nim. Jego jedynym "grzechem" jest to, ze ma wysoki poziom. Dlatego zaproponowal zeby za ataki na osoby do 50 miejsc w rankingu nizej nie obowiazywała zasada:
"Wprowadzono możliwość zdobywania Punktów Ewolucji służących do rozwijania Ewolucji. Punkty Ewolucji zdobywa się w wygranych zasadzkach, jeśli poziom przeciwnika jest większy niż 84,5% naszego poziomu (zaokrąglony w górę)."


Napisze to jeszcze raz dla tych co wciaz nie zrozumieni: on atakujac osobe na pozycji w rankingu 19 ponizej niego NIE dostaje ewo. Jeszcze inaczej, dostaje 0 pkt ewo.

Lopezzo ma fatalnie ale co ja mam powiedzieć? Jako top 1 mogę zdobyć ewolucje na 4 osobach chyba że wyrzuce z mojego klanu mocnych to będe miała wtedy 8 osób w zasięgu. ALE CHYBA NIE O TO CHODZI W TEJ GRZE MIĘDZY INNYMI Akt3 MIAŁ ZLIKWIDOWAĆ SZTUCZNE RUCHY i w przypadku ustawek się to udało ALE DOSZŁY ZA TO KŁOPOTY W ZDOBYWANIU EVO DLA TOPKI

__________________

PaniCiemności magda1 top ONE- R 1( turkish)
PaniCiemności magda1 top 44 FR6
magda1 UK top 44

02-01-2012 21:25 Guciak jest offline Szukaj postów użytkownika: Guciak Dodaj Guciak do Listy kontaktów
Omen66682
Member


Data rejestracji: 24-04-2010
Postów: 36
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Topka to nie cały serwer żeby robić dla nich zmiany, tak samo jak nie zmienia się tatuażu snajpera o ignorowanie obrony bo większości to nie robi różnicy a palna to nie tylko snajperka a serwer to nie tylko topka.
02-01-2012 21:48 Omen66682 jest offline Szukaj postów użytkownika: Omen66682 Dodaj Omen66682 do Listy kontaktów
Bargian
Double Ace


Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 100
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III; Moria IV
Skąd: Olecko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam pojecia (no dobra, juz mam .... ale mnie to guzik obchodzi) na jakim serwerze Lopp gra, jaki ma poziom, jakie miejsce w rankingu, nie interesuje mnie to i zmiana o ktorej on pisal mnie nie bedzie dotyczyc bo jestem w rankingu baardzo daleko. Po prostu rozumiem jego położenie i wcale sie nie dziwie się jego prośbie. Niektorzy zamiast zazdroscic innym i ze zwyklej zawisci pisac glupoty, mogli by troche mozgiem ruszyc ;/

jak pies ogrodnika....

__________________
R17 Bargian ssak/łowca śmieci
02-01-2012 23:41 Bargian jest offline Szukaj postów użytkownika: Bargian Dodaj Bargian do Listy kontaktów
General
King


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 811
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Akurat jesli sie nie myle temat dotyczy 1 osoby ze wszystkich polskich serwerow.
Lopek po prostu ma mozliwosc wogole dostawac evo zaledwie z czesci top50. od 20, czy 30 miejsca nie lapie juz wogole evo?
Nawet jesli nie liczymy klanowiczow (aktywnie wychodzi z klanu) i osob na urlopie jest ich po prostu za malo. Ma biedak siedziec nocami albo pilonowac sekund aby zlapac jakiekolwiek evo?
03-01-2012 06:04 General jest offline Szukaj postów użytkownika: General Dodaj General do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
General napisał(a)
Ma biedak siedziec nocami albo pilonowac sekund aby zlapac jakiekolwiek evo?


sam jestem top 50,
i mam ataki niezaleznie od dnia, o godzinie 1,2,3,4,5 w nocy i tak dalej co 90 minut, jak widac nikomu to nie sprawia kłopotu, wręcz przeciwnie, moim zdaniem lepiej jest zrobic 10 atakow w poł godziny, niz czekac czasem 2h zeby zrobic komplet atakow, az sie sknczy komuś ochronka.

bycie w tym przypadku top1 wiąże sie zarówno z dobrymi stronami(jest sie daleko sprzętowo w porownaniu do reszty graczy), jak i z tymi mniej dobrymi, w tym przypadku mniejsza ilosc punktów ewolucji.

nikt Lopkowi nie kazał expic jak szalonemu, beta byla, powinien wiedziec czego sie spodziewa, a nie robic expy po kilkadziesiat k pr, i gnac do przodu.

moze administracja skonczy podstawianie sie pod indywidualnych graczy.

pozdrawiam

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

03-01-2012 12:22 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shockth napisał(a)
cytat:
General napisał(a)
Ma biedak siedziec nocami albo pilonowac sekund aby zlapac jakiekolwiek evo?


sam jestem top 50,
i mam ataki niezaleznie od dnia, o godzinie 1,2,3,4,5 w nocy i tak dalej co 90 minut, jak widac nikomu to nie sprawia kłopotu, wręcz przeciwnie, moim zdaniem lepiej jest zrobic 10 atakow w poł godziny, niz czekac czasem 2h zeby zrobic komplet atakow, az sie sknczy komuś ochronka.

bycie w tym przypadku top1 wiąże sie zarówno z dobrymi stronami(jest sie daleko sprzętowo w porownaniu do reszty graczy), jak i z tymi mniej dobrymi, w tym przypadku mniejsza ilosc punktów ewolucji.

nikt Lopkowi nie kazał expic jak szalonemu, beta byla, powinien wiedziec czego sie spodziewa, a nie robic expy po kilkadziesiat k pr, i gnac do przodu.

moze administracja skonczy podstawianie sie pod indywidualnych graczy.

pozdrawiam


Lopek zapewne już ze dwa lata temu wiedział, że wejdzie A3 i ewolucje i już wtedy powinien przestać zdobywac ekspa. (sarkazm off).
03-01-2012 13:22
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shockth napisał(a)
nikt Lopkowi nie kazał expic jak szalonemu, beta byla, powinien wiedziec czego sie spodziewa, a nie robic expy po kilkadziesiat k pr, i gnac do przodu.



Powiedz Nam - skąd On mógł o tym wiedzieć np. pół roku temu?
Bo nie dam się jednak przekonać że Lopek obecny poziom wbił podczas beta testów Wink

Problem jest - bardzo poważny! Dyskryminuje graczy którzy jednak włożyli NAJWIĘCEJ wysiłku na swoich serwerach.
Uważam że propozycja Lopka jest dobra.
To jest po prostu niesprawiedliwe że do top 18-19 dostaje evo, a dalej NIC NIE MA!

Skoro inni dostają po 2 evo za atakowanie 50 osób niżej w ranku, ON TEŻ MA TYLE DOSTAWAĆ za atakowanie 50 osób niżej niż On!

I basta!
03-01-2012 13:27
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Płaczecie i wogóle,
osoba w rankingu w top10,1 czy jak kto lubi, ma wokół siebie naprawde mocnych przeciwników, pod kazdego musi miec czesto sprzet, i kombinowac.

Gdybyście grali na r1Uk to tam tez byla bardzo duza rozpietosc i nawet nie trzeba bylo byc top1.

Wprowadzenie rozszerzenia zakresu do ataku, lub innej tego typu opcji, napewno poprawiloby sprawe. To ze wbil wyzszy poziom nie znaczy ze ma byc w plecy.

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink
03-01-2012 13:34 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
Martenes
Lord


Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 377
Klan: Troy, Black Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mysle, ze dobrym pomyslem byłoby przy oblicznaiu 50 miejsc w dół pomijac członkow własnego klanu. Problem sam by sie rozwiazał. Podobnie potraktowac urlopowiczów i zbanowanych.
03-01-2012 13:41 Martenes jest offline Szukaj postów użytkownika: Martenes Dodaj Martenes do Listy kontaktów
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Martenes napisał(a)
Ja mysle, ze dobrym pomyslem byłoby przy oblicznaiu 50 miejsc w dół pomijac członkow własnego klanu. Problem sam by sie rozwiazał. Podobnie potraktowac urlopowiczów i zbanowanych.


Zly pomysł, administracja kiedys wspomniała że złym jest skupienie duzej grupy graczy w jednym klanie, i ze sytuacja gdzie 75% top jest w jednej grupie nie jest zbyt pożądanym efektem.


Najlepsze rozwiazanie to nałożyc odgórny warunek 50miejsc, czyli jesli nawet lvl jest za maly, a osoba 50 miejsc w dol to moze byc atakowana. I tyle.A przesuwanie granic o zbanowanych, urlopowiczow, klanowiczow jest idiotyczne;]

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink
03-01-2012 13:50 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
profes79 napisał(a)


Lopek zapewne już ze dwa lata temu wiedział, że wejdzie A3 i ewolucje i już wtedy powinien przestać zdobywac ekspa. (sarkazm off).


cytat:
janeo napisał(a)

Powiedz Nam - skąd On mógł o tym wiedzieć np. pół roku temu?
Bo nie dam się jednak przekonać że Lopek obecny poziom wbił podczas beta testów Wink



to jest chęc bycia pierwszym na serwerze, i pewnie pluje sobie przez to w brodę, bo ogranicza go to, niedosc ze od strony ewo, jak i KW (wysolki lvl)

rownie dobrze mogłby klepac pielgrzymki tylko i wyłącznie, tez bylby top1, ale nie w punktach tylko bojowo - > przykładem jest najlepszy palniak na r1 Biedronek. skromna ilosc pkt, ale kopyto i staty jakich kazdy zazdrosci. Jak juz pisalem, chęc bycia TOP1 wygrała.


po drugie, tak jak juz ktoś napisal, duzą role odgrywa tutaj zebranie się topowych graczy w jednym klanie, zapewnie nie tylko lopek narzeka na to, ze nie ma kogo atakowac, bo gracze z 2 czy 3go miejsca itd. tez nie mają duzego pola do popisu, z racji wykluczenia atakow na swoich przez członkostwo w klanie.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

03-01-2012 14:10 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA Zdobywanie punktów ewolucji - mała zmiana

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH