Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA Dodanie informacji o sumie poziomów klanu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dodanie informacji o sumie poziomów klanu
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-JASIU-
Lord


images/avatars/avatar-19533.jpg

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 459
Klan: SKRIM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: jestes?

Dodanie informacji o sumie poziomów klanu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro na oblężeniach jest sumowana liczba poziomów. To czy można dodać taką informację tuż pod średnią ilością punktów członków klanu.


Małe a przyjemne dla urządzania sparingów na ile można fajny limit ustalić etc.

__________________
r6 zadym ID 1474,

r18 last infantry




U mnie tylko ceny KT chyba ze napisze inaczej!



cytat:
C47 napisał(a)
konto odblokowane


niemożliwe staje się możliwe
30-12-2011 10:28 -JASIU- jest offline Szukaj postów użytkownika: -JASIU- Dodaj -JASIU- do Listy kontaktów
Malla
Member


Data rejestracji: 26-02-2011
Postów: 42
Klan: Bloodline II
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: jestem?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Punkty klanu: 30413
Śr. punktów na członka: 844


od kiedy sparingi są na lvle? Zrobiłem 2 takie i zauważyłem że się nie opłaca Smile

taki coś jest nie potrzebne jeśli chcesz mogę ci jedynie tabele zrobić... do podliczania poziomów w klanie

__________________
FC Barcelona


r7 - rbtm
r10 - eX Rajzor
r11 - Ex Rajzor
30-12-2011 10:40 Malla jest offline Szukaj postów użytkownika: Malla Dodaj Malla do Listy kontaktów
k7rx
Double Ace


Data rejestracji: 26-04-2011
Postów: 139

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



Co do sparingów to nie wiem czy ktoś je jeszcze robi. Moim zdaniem wraz z wprowadzeniem repa za KW sparingi poszły w niepamięć.

Hmm. Podliczyć lv możesz sam. Wystarczy premium i kalkulator.
Ale patrząc na to bardziej ogólniej można by było wprowadzić tak jak kolega mówi pod ilością klanowych PTK. Czemu by miało by ich nie być.


30-12-2011 10:50 k7rx jest offline Szukaj postów użytkownika: k7rx Dodaj k7rx do Listy kontaktów
-JASIU-
Lord


images/avatars/avatar-19533.jpg

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 459
Klan: SKRIM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: jestes?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -JASIU-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
k7rx napisał(a)


Co do sparingów to nie wiem czy ktoś je jeszcze robi. Moim zdaniem wraz z wprowadzeniem repa za KW sparingi poszły w niepamięć.

Hmm. Podliczyć lv możesz sam. Wystarczy premium i kalkulator.
Ale patrząc na to bardziej ogólniej można by było wprowadzić tak jak kolega mówi pod ilością klanowych PTK. Czemu by miało by ich nie być.




Jak widzisz nie wszyscy są w 3 akcie, dlatego takie rozwiązanie.

A sparingi sie sprawdzaja, przeprowadziłem kilka takich. Z tym, że trzeba znać siłę ognia poszczególnych klanów bo limit nie musi być identyczny

__________________
r6 zadym ID 1474,

r18 last infantry




U mnie tylko ceny KT chyba ze napisze inaczej!



cytat:
C47 napisał(a)
konto odblokowane


niemożliwe staje się możliwe
30-12-2011 11:10 -JASIU- jest offline Szukaj postów użytkownika: -JASIU- Dodaj -JASIU- do Listy kontaktów
k7rx
Double Ace


Data rejestracji: 26-04-2011
Postów: 139

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-JASIU- napisał(a)
cytat:
k7rx napisał(a)


Co do sparingów to nie wiem czy ktoś je jeszcze robi. Moim zdaniem wraz z wprowadzeniem repa za KW sparingi poszły w niepamięć.

Hmm. Podliczyć lv możesz sam. Wystarczy premium i kalkulator.
Ale patrząc na to bardziej ogólniej można by było wprowadzić tak jak kolega mówi pod ilością klanowych PTK. Czemu by miało by ich nie być.




Jak widzisz nie wszyscy są w 3 akcie, dlatego takie rozwiązanie.
...


No co jak co ale ja tez nie mam postaci w III akcie a na koncie 3k repa. Nie tylko osoby z III aktu mogą wbijać do KW.
30-12-2011 11:28 k7rx jest offline Szukaj postów użytkownika: k7rx Dodaj k7rx do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JASIU dobrze mówi!!!
Nie wiem czy ktoś zauważył ale jest taki budynek w Siedzibie Klanu jak TWIERDZA RUN.
Wyrównuje on nieco szanse kiedy słabszy klan broni się przed silniejszym. Jeżeli agresor ma dużo większą sumę leveli to obrońcy dostają więcej profitów dzięki Twierdzy.

TWIERDZA RUN
Ściany tej Sali pokrywają niezliczone runy połączone z pylonami mocy ukrytymi na terenie domeny twojego klanu. Dzięki mocy magii ziemi twój klan zyskuje przewagę nad atakującym przeciwnikiem.

Efekty: ilość chronionych kwadratów: 2, +1 do wszystkich podstawowych parametrów za każde 34 poz. różnicy, +15 do PKT ŻYCIA za każde 14 poz. różnicy, +1 do obrażeń oraz +2% do szansy na trafienie krytyczne za każde 28 poz. różnicy

Jeżeli Klan ma zdecydować się rozbudowę twierdzy dobrze by było wiedzieć na jaką pomoc ze strony twierdzy może liczyć. Jeżeli suma leveli w każdym klanie była widoczna dla każdego gracza to można by ocenić w jakim stopniu Twierdza wspomoże nasz klan.
Oczywiście można sobie dodać na kalkulatorze wszystko ale nie spotkałem jeszcze na tyle znudzonego Wampira żeby mu się chciało wszystko zliczać na piechotę.

Skoro w grze jest budynek który zmienia układ sił na podstawie sum leveli walczących klanów to warto by było znać tę sumę zanim dojdzie do oblężenia. Można wtedy układać strategie i robić roszady sprzętowe.

Tak samo w trakcie 1 fazy oblężenia powinna być podana suma leveli osób które dołączyły. Wiadomo że często dochodzą najemnicy i pomocnicySmile Można by było na bieżąco szacować jaką rolę odegra Twierdza w czasie oblężenia. Lider lub zielony mogliby szybko ocenić co lepiej się sprawdzi, czy większy bonus od Twierdzy czy dodatkowy najemnik.

Popieram zdecydowanie ten pomysł.

__________________
R14 : Brzydall

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Albano: 02-01-2012 15:09.

02-01-2012 14:37 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
-JASIU-
Lord


images/avatars/avatar-19533.jpg

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 459
Klan: SKRIM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: jestes?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -JASIU-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
k7rx napisał(a)
cytat:
-JASIU- napisał(a)
cytat:
k7rx napisał(a)


[...]



Jak widzisz nie wszyscy są w 3 akcie, dlatego takie rozwiązanie.
...


No co jak co ale ja tez nie mam postaci w III akcie a na koncie 3k repa. Nie tylko osoby z III aktu mogą wbijać do KW.



ale nie w kazdym klanie jest osoba w 3 akcie, a aby zalozyc KW niestety musisz tam byc.

__________________
r6 zadym ID 1474,

r18 last infantry




U mnie tylko ceny KT chyba ze napisze inaczej!



cytat:
C47 napisał(a)
konto odblokowane


niemożliwe staje się możliwe
02-01-2012 15:00 -JASIU- jest offline Szukaj postów użytkownika: -JASIU- Dodaj -JASIU- do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA Dodanie informacji o sumie poziomów klanu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH