Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R13 Balans na KW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Balans na KW
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
GAOURI
Junior Member


Data rejestracji: 04-01-2009
Postów: 12

Balans na KW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:
Co tu duzo mowic 3 dobre osoby mieszczace sie w widelkach na evencie dostaja baty
http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=78c39b17a7
wiec niby jak to zrobic zeby sie udalo ?? bez eventu niemozliwe absorbcja wymaksowana da mniej hp wiec moze z wymaksowana absorbcja na evencie to trzeba robic ??
jak to jest ze moby trafiaja mimo ze niepowinny a gracze pudluja a niepowinni i do tego jeszcze te crity to jest poprostu zart jakis.;/;/;/;/

chcialem przypomniec jeszcze ze to jest podobno gra a nie multilotek i najwyrazniej cos tu wymaga zbalansowania ;/;/;/
07-01-2012 14:18 GAOURI jest offline Szukaj postów użytkownika: GAOURI Dodaj GAOURI do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więcej siły, mniej zwinki. Tyle w temacie. Robiliście za mało obrażeń i słabo dobrany skład. Trzeba było wziąć dystansowca lub rewolwerowca zamiast drugiego białasa. Do przezwinkowania ogarów wystarczy ok. 220 zwinki. Reszty chyba się nie da.

Ja na 70lvl przeszedłem 1lvl Twierdzy, gdzie najwyższy poziom w drużynie był 73 i mieliśmy jeszcze łączny zapas prawie 12k HP.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xCannonnx: 07-01-2012 14:29.

07-01-2012 14:28 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R13 Balans na KW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH