Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Czerwone smoki mnie nie lubią? Punktów nie chcą oddać.. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czerwone smoki mnie nie lubią? Punktów nie chcą oddać..
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
KonFen
Member


Data rejestracji: 18-11-2009
Postów: 27
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Sieradz

Czerwone smoki mnie nie lubią? Punktów nie chcą oddać.. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=cb04951128

miałem podobny raport, przeżyłem, nie zadałem najmniej dmg a jednak wszyscy po kilkaset repki a ja taki szczyl kilkadziesiąt... jak to działa?
09-01-2012 22:04 KonFen jest offline Szukaj postów użytkownika: KonFen Dodaj KonFen do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za niski poziom masz.
09-01-2012 22:07 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
sombremes
Triple Ace


images/avatars/avatar-21947.gif

Data rejestracji: 21-05-2008
Postów: 229
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V; Necropolia VI; Necropolia VIII; Necropolia IX
Skąd: z r6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na czerwonym smoku:
Optymalny poziom
postaci (100% EXPa): 57-63

Czyli w tych przedzialach dostajesz najwiecej expa za niego a im lvl mniejszy lub wiekszy tym mniej Smile

__________________


cytat:
Bronek R12 napisał(a)
Tak Rebel zapomniałem ty wiesz najlepiej wszystko Big Grin

09-01-2012 22:09 sombremes jest offline Szukaj postów użytkownika: sombremes Dodaj sombremes do Listy kontaktów
KonFen
Member


Data rejestracji: 18-11-2009
Postów: 27
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Sieradz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez KonFen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nosz kuźw..
09-01-2012 22:12 KonFen jest offline Szukaj postów użytkownika: KonFen Dodaj KonFen do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w akcie 2 (za 2 levele) kara za zbyt niski poziom przestaje obowiązywać.

__________________
Regulamin Handlu


09-01-2012 23:30 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Czerwone smoki mnie nie lubią? Punktów nie chcą oddać..

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH