Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE R15 liczba wypraw » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R15 liczba wypraw
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
araignee
Newbie


Data rejestracji: 12-01-2012
Postów: 4

R15 liczba wypraw Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: araignee
Przeglądarka internetowa: firefox

Opis problemu: mam wykonane wszystkie wyprawy, rejestracja konta o 12.05, wyprawy mi sięnie przelały - łączna ilość wykonanych wypraw 27, tymczasem powinno ich być 29 (24 + 5 odnowień o pełnych godzinach) dodam że u kilku innych użytkowników widzę że mają wykonane po 29.
12-01-2012 17:51 araignee jest offline Szukaj postów użytkownika: araignee Dodaj araignee do Listy kontaktów
araignee
Newbie


Data rejestracji: 12-01-2012
Postów: 4

Autor tematu Temat rozpoczęty przez araignee
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żeby nie było żem fajfus i wogóle jakiś taki inny Tongue

nadal mam 2 wyprawki mniej wykonane niż mieć powinienem a wkoło istnieją osoby które te 2 wypki wykonane mają (dla niedomyślnych: mam wykonane wszystkie wypki; natenczas - ja 32, otoczenie 34)

oczywiście: to jest pierdoła i nie ma żadnego wpływu na przyszłość lub teraźniejszość, ale jednak czuję się letko "zdyskryminowany" Smile
12-01-2012 22:55 araignee jest offline Szukaj postów użytkownika: araignee Dodaj araignee do Listy kontaktów
Mlecyk
Lord


images/avatars/avatar-22920.gif

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 366
Klan: DS i AI i OS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Założe się, że zacząłeś od ataków i te 2 wyprawki Ci przepadły...

Wyprawy odnawiają się jak nie masz "pełnej" ilości wyprawek.

__________________
cytat:
Guholec napisał:
po twoim ostrzeżeniu widać ze lubisz tak wszędzie spamować.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mlecyk: 12-01-2012 23:00.

12-01-2012 23:00 Mlecyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Mlecyk Dodaj Mlecyk do Listy kontaktów
araignee
Newbie


Data rejestracji: 12-01-2012
Postów: 4

Autor tematu Temat rozpoczęty przez araignee
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zakładaj sie Tongue , przeciwnik wygra ;P

wyraźnie napisałem że:

"...wyprawy mi się nie przelały'''

EDIT: a gdzie tu multipost ciasteczkowy potworze? odpowiedziałem na posta tylko?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez araignee: 13-01-2012 00:44.

13-01-2012 00:29 araignee jest offline Szukaj postów użytkownika: araignee Dodaj araignee do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

araignee+1 za multipost

__________________
Regulamin Handlu


13-01-2012 00:33 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odpowiem za "Ciasteczkowego potwora" aka Ptysia

Pierwszy post (założenie tematu) a zaraz pod nim Twoja odpowiedź. To JEST multipost
a do tematu: albo wyprawy ci się przelały, albo zacząłeś wykonywać pielgi xD

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

13-01-2012 03:23 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
araignee
Newbie


Data rejestracji: 12-01-2012
Postów: 4

Autor tematu Temat rozpoczęty przez araignee
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

buhaha, Mahazel rozwiązałeś problem xD

ale kret%$^%$yn ze mnie, rotfl

temat do zamknięcia dziekuję Smile i nie jechać po mnie jak po łysej kobyle

rozwiązanie: po zsumowaniu krótkich i dalekich sie zgadza wszystko Tongue

jesu co za noooob ze mnie
13-01-2012 11:11 araignee jest offline Szukaj postów użytkownika: araignee Dodaj araignee do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki że zaoszczędziłeś mi mozolnego szukania tego w logach bazy Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




13-01-2012 12:06 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE R15 liczba wypraw

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH