Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Lapacz mysli - najmocniejsza rasa. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Lapacz mysli - najmocniejsza rasa. 24 Ankieta - średnia ocena: 3,8824 Ankieta - średnia ocena: 3,88
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bargian
Double Ace


Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 100
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III; Moria IV
Skąd: Olecko

Lapacz mysli - najmocniejsza rasa. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosba do tworcow gry - przyjrzyjcie sie jeszcze raz tej rasie i zastanowcie czy aby na pewno nie jest troche za mocna? Okolo 50% w top100 na r15 to lapacze mysli, dalej nie sprawdzalem, ale ten trend jasno swiadczy o tym, ze hmm skoro gracze wybieraja jedna rase tak czesto to cos jest nie tak? majestat jest potezny (ze niby zostal obciety? hehe dobre zarty), no i te darmowe 10 do szczescia.
Sprawa do przemyslenia.

__________________
R17 Bargian ssak/łowca śmieci
19-01-2012 13:24 Bargian jest offline Szukaj postów użytkownika: Bargian Dodaj Bargian do Listy kontaktów
Bauhaus
Lord


Data rejestracji: 21-04-2009
Postów: 429
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takich dyskusji byly tysiace z czego posrednio 2 w weekend.Opcja SZUKAJ i znajdziesz odpowiedz.
Ptysiu ? Misiu Ptysiu gdzie jestes ?

__________________
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=13984
19-01-2012 13:30 Bauhaus jest offline Szukaj postów użytkownika: Bauhaus Dodaj Bauhaus do Listy kontaktów
Żubr
Ex-Team


images/avatars/avatar-24619.jpg

Data rejestracji: 28-08-2009
Postów: 348
Klan: PoSSeSSeD
Kraina: Moria
Skąd: Piekielna Kuźnia

RE: Lapacz mysli - najmocniejsza rasa. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bargian napisał(a)
Prosba do tworcow gry - przyjrzyjcie sie jeszcze raz tej rasie i zastanowcie czy aby na pewno nie jest troche za mocna? Okolo 50% w top100 na r15 to lapacze mysli, dalej nie sprawdzalem, ale ten trend jasno swiadczy o tym, ze hmm skoro gracze wybieraja jedna rase tak czesto to cos jest nie tak? majestat jest potezny (ze niby zostal obciety? hehe dobre zarty), no i te darmowe 10 do szczescia.
Sprawa do przemyslenia.


Mhm, pograj ssakiem - ten to dopiero jest przegięty. ;]

Top 1 na r2 i r5 to właśnie ssaki. Im też trzeba się bliżej przyjrzeć, bo to conajmniej podejrzane. Big Grin

__________________

Gram bardzo rekreacyjnie, bardzo...
Trochę tmodowałem, tak troszkę, troszczkę...
Ex Tmod



19-01-2012 13:32 Żubr jest offline Szukaj postów użytkownika: Żubr Dodaj Żubr do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No jasne, juz sie zaczelo krzyczenie zeby zamknac temat bo jeszcze Admin zdazy sie przyjrzec i ukroci Big Grin
Na r15 jakis czas temu pytalem osobe ktora tam gra - z top 50 bylo 28 lapaczy i 12 ssakow.
Majestat to najwieksze (obok spaczonego setu) przegiecie tej gry.
A obciecie w pvp to smiech na sali. Ze niby ponizej 12 majka czy tam 15 jest szansa sie wybronic? Usunalem link, ale gosc z 11 poziomem z prawie 10k hp zrobil mi 4, sam majac kilkanascie. Rownie dobrze mozecie dystansowi obciac dmg z shura do 1000 na krycie a cr-owi do 2500 Tongue
Ale oczywiscie zaraz sie zleci stado placzek ktore nie pozwola sie ruszyc (w koncu ponad polowa to teraz lapacze, co nie?) i sie temat zminusuje, zrobi offtop z napinkami i pojdzie do zamkniecia.

@Zubr
I obaj to zabojcy, tez podejrzane, nie? Tongue
A na r13 i chyba r9 to lapacze (nie wie mczy tam jest medek czy kto, ale r13 to chyba Joseki)
I pamietam linki z r13 jak chlopaki lapaczami snajperami sobie w 5 farmili bazyle na 70-75 levelu Big Grin

edit2:
Aa, juz wiem czemu ssak przegiety - bo majestatem nie mozna go potraktowac Big Grin

@:Bauhaus nizej:
Ok, moze i top 3 to ssaki. Moze medka zepchneli ale pamietam ze kiedys byl lapacz. Albo ten dystans, albo jakis zbanowany snajper.
Poza tym doczepiles sie najmniej istotnej czesci postu zeby mi znow udowodnic ze 'sie nie znam' Big Grin
Tu nie chodzi o to kto jest top 1 (bo moze akurat grajacy ssakami sa bardziej ogarnieci czy maja lepszy tatuaz) tylko o przegiecia lapacza i tego sie trzymajmy.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Damjan: 19-01-2012 13:54.

19-01-2012 13:36 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
SosnaN
King


images/avatars/avatar-21708.jpg

Data rejestracji: 08-07-2011
Postów: 858
Kraina: Moria V

RE: Lapacz mysli - najmocniejsza rasa. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przyciąć skrzydełka majestatu łapaczom myśli

ZMIANY WPROWADZONE W A3 -> edycja.

Było i to całkiem niedawno. Wink

edit:

Nie wiem na ile miarodajne są no-lify polujące na ataki na r15 na starcie serwera ale tam w top200 jest w porywach w tej chwili do 60% Łapaczy Myśli... Big Grin

Więc naprawdę Administracjo polecam ten mój pierwszy link. Smile

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SosnaN: 19-01-2012 13:52.

19-01-2012 13:43 SosnaN jest offline Szukaj postów użytkownika: SosnaN Dodaj SosnaN do Listy kontaktów
Bauhaus
Lord


Data rejestracji: 21-04-2009
Postów: 429
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Damjan napisał(a)

A na r13 i chyba r9 to lapacze (nie wie mczy tam jest medek czy kto, ale r13 to chyba Joseki)


Dlaczego ty zabierasz glos ? ZNOWU NIE MASZ RACJI, top 1 na r9 to ssak, top2 to ssak, top 3 to ssak, w top 10 jest 5 ssakow 2 x wz 3 x lapacz.
DAMJAN ??!!?? Dlaczego znow gadasz o czyms o czym nie masz pojecia ?

__________________
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=13984
19-01-2012 13:43 Bauhaus jest offline Szukaj postów użytkownika: Bauhaus Dodaj Bauhaus do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Łapacz zawsze był chętnie braną rasą i to nie ze względu na majestat tylko ze względu na bonus +10 lucka który daje na necro sporego kopa na wczesnym etapie gry a i później jest nie do pogardzenia.

Na R10 w top 50 jest 10 ŁM Smile Może 11 ale chyba nikogo nie opuściłem. Za to potępionych się doliczyłem 23 Wink Czyli prawie połowa. Ssaki są aż dwa; WZ nie ma żadnego - czyli zostaje 15 kultków.

23 P - 15 K - 10 ŁM - 2 SS - 0 WZ

Straszne przegięcie Smile
19-01-2012 13:54
Kaudiusz
Triple Ace


Data rejestracji: 24-11-2011
Postów: 247
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Nyarleth SSAK M 3/2/3 [-PrX-] 13525
2. Izaleska SSAK K 3/8/11 [-PrX-] 13223
3. grubysas SSAK M 3/8/8 [-PrX-] 13113
4. mederlin ŁAPACZ MYŚLI K 4/84/6 [-PrX-] 13017


Ja tam an R9 nie widze zeby łapacz był top one.
CO do łapacza... nie wiem nie gram nim,gram ssakiem i jestem z tego dumny ze moge wyssac majestacik Wink Moze i 3/4 topki na r15 to łapacz, ale to nie musi swiadczyc o tym ze wlasnie lapacz jest najlepszy.

Ptysku.. twój ulubiony numer z kropeczka zrob Wink
19-01-2012 14:06 Kaudiusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaudiusz Dodaj Kaudiusz do Listy kontaktów
Pieczka xD
Lord


Data rejestracji: 04-09-2009
Postów: 487

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Boze , a co za roznica kto jest w top 5 ? w topce jest ten , ktory poswieca najwiecej czasu i zna sie na grze , co do lapacza skoro jest tak przegiety to niech placzki sobie go wybiora . Tyle razy admini mowili , ze majek jest wporzadku , a Wy dalej swoje - jak male dziewczynki , WSTYD!!
19-01-2012 14:24 Pieczka xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Pieczka xD Dodaj Pieczka xD do Listy kontaktów
Bargian
Double Ace


Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 100
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III; Moria IV
Skąd: Olecko

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bargian
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O ile sie nie myle to r2 i r5 istnial zanim akt 2 wszedl - a wtedy lapacze jeszcze nie mieli majestatu. Na r9 i r13 dopiero zaczeli ludzie lapac sie za ŁM bo sa kozaccy, a to jak bardzo sie im sposobało widac po r15. No i fakt, ssak to jedyna rasa ktora moze spokojnie walczyc z ŁM w pvp, ale na ekspach lapacz ma jakies 40% hp wiecej niz przecietny ssak, co daje mu nieziemskiego kopa, na cholere ssakowe te pare % kryta?
Na r13 grajac wzem zamiast 4k hp w obronie, wpada ŁM z 5 (slownie: piątym) poziomem majestety i robi sie 2,5k hp. Ile mu dodalo? Nie liczylem...

__________________
R17 Bargian ssak/łowca śmieci
19-01-2012 14:29 Bargian jest offline Szukaj postów użytkownika: Bargian Dodaj Bargian do Listy kontaktów
SosnaN
King


images/avatars/avatar-21708.jpg

Data rejestracji: 08-07-2011
Postów: 858
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe czy na Kovol się skończy czy będzie więcej postów Łapaczy Myśli z r15? Big Grin

Ja uważam że temat należy zamknąć bo Administracja spamu nie czyta ostatnio. Wink
Jak ma zwrócić uwagę to trzeba zamknąć jak najszybciej. Wink

Żeby

przyciąć skrzydełka majestatu łapaczom myśli Wink

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

19-01-2012 14:38 SosnaN jest offline Szukaj postów użytkownika: SosnaN Dodaj SosnaN do Listy kontaktów
Sorge
Triple Ace


Data rejestracji: 09-01-2011
Postów: 161
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: xxx

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na R15 tylu jest łapaczy bo:

1. Sporo graczy z Necro przyszło na morię i w poradach postać dla początkującego jaką się poleca to -> ŁM snajper.

2. Niektorzy napalili się na te nagrody, wyścig szczurów i chcą jak najszybciej wbić sobie ten 65 lvl. A zdaniem wielu doświadczonych graczy, najszybciej i najłatwiej ekspić snajperem. A jak snajper to idealna rasa ŁM .

Nie traktuj na obecną chwilę R15 jako wyznacznika siły rasy. Gdyby nie było tam Wielkiego turnieju to byłaby większa różnorodność wśród ras . Albo gdyby pierwsze mobki były pod np. zabójcę , czy CR'a to pewnie sporo WZ'ów by było.

Takie moje skromne zdanie.
19-01-2012 14:47 Sorge jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorge Dodaj Sorge do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

RE: Lapacz mysli - najmocniejsza rasa. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r9 dość już stary serwer:
top 50:


18 łapaczy
18 ssaków
6 wztów
6 kultystów (jedna stałka)
2 potępionych (jedna stałka)

nie no balans JEST i nie ma co pogadać.



cytat:
Żubr napisał(a)

Mhm, pograj ssakiem - ten to dopiero jest przegięty. ;]

Top 1 na r2 i r5 to właśnie ssaki. Im też trzeba się bliżej przyjrzeć, bo to conajmniej podejrzane. Big Grin


dlaczego ssak jest taki dobry w pvp? a już wiem... bo może wyssać majestatTongue
w końcu jak łapacz zabiera przeciwnikowi kilka tysięcy hp i sobie dodaje również kilka to jest wszystko w porządku bo tak ma byc...
jak ssak zrobi to łapaczowi to od razu płacz bo ssak jest przegięty...

jak cos kurde może być przegięte jeżeli używa cudzego arkanu?
przegięty jest majek i nie ma co tu dyskutować. Gdyby dodawał on +5pkt życia... nie było by mówionego nic na temat tego ze ssak jest za mocnySmile

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szynek: 19-01-2012 15:00.

19-01-2012 14:56 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
Piniula
Lord


Data rejestracji: 03-08-2008
Postów: 322
Klan: RTS
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I bardzo dobrze, że na r15 jest tylu łapaczy. Będzie kogo farmić moim ssakiem Big Grin .
Czy łapacz jest najmocniejszą rasą? Nie sądzę... Bez zastanowienia zamieniłbym się na ssaka. Wystarczy się zastanowić ile to jest 5% łatwości po 90lvlu... Ile daje wyssanie chociażby tego nieszczęsnego majestatu... Mega lucek na wyprawach... Krytyk...
Gram wz na r9 (top 17) i czego by nie mówić łapacze to najtrudniejsi dla mnie przeciwnicy, ale jakoś daję radę. Nie każdemu oczywiście, ale to w dużej mierze zależy od tego jak przeciwnik prowadzi postać, a nie od tego czy jest łapaczem. Tak to wygląda w ataku, bo w obronie jadą mnie jak chcą właśnie dzięki majestatowi. Nie ma możliwości żeby kultek/ssak/potępiony palniak na takim samym sprzęcie jak łapacz był w stanie mnie pokonać. Mając w obronie normalnie ~15k życia, majestat zostawia mi 8k. A napastnikowi na spakach z 18k często zostaje 3-4k.

Rozumiem, że łapacze się ciskają - bez majestatu byliby kolejną farmą jak pozostałe rasy na palnej. Ale to tylko pokazuje gigantyczną przepaść w arkanach.
Z drugiej strony widziałem parę dni temu walkę jak Sillentium (ssak snajper top20) rozłożył seamoura (ssak zabójca top6). Więc możliwe że jak się chce, to się da. Tylko trzeba chcieć Smile

__________________
ISO
19-01-2012 15:16 Piniula jest offline Szukaj postów użytkownika: Piniula Dodaj Piniula do Listy kontaktów
xyre
Lord


images/avatars/avatar-25297.jpg

Data rejestracji: 23-07-2011
Postów: 454
Kraina: Moria III
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O nie! Straszne, pobił mnie (przesuperhipermegaultrawykokszonego łma na spaczku) wz! Obciąć wztów, są za mocni na białą, zadają za duże obrażenia! Obciąć kultków, bo jeden z nich zabił mnie żarem! Obciąć potępów, bo mają za dużo sposta w obronie i nie mogę się do nich wbić! Obciąć wszystko, bo JA sobie z tym nie radzę. Tak widzę wszystkie te płacze na temat innych ras/tatków/eq. Nie umiecie grać- nie grajcie, co ciekawe, cały czas widzę jednych i tych samych płaczących graczy, to raczej źle o was świadczy Tongue Skoro łm jest taki przegięty, to weźcie się skasujcie i lećcie od nowa. Droga wolna. A jak szkoda postaci, to zapraszam do pewnego działu na forum znanego jako "Wymiana kont", tam możecie oddać swoje biedne i pokrzywdzone postacie na rzecz super wykoksowanych. Ptysiu, Vilku, czyńcie honory, odeślijcie ten płacz daleko w Otchłań. Ja sam osobiście proponowałem parę rozwiązań, chętnych osyłam do profilu, odszukajcie odpowiednie posty. Ja sam osobiście pograłbym sobie ssakiem, lub jeśli byłbym białasem, to na 100% WZ.
19-01-2012 15:21 xyre jest offline Szukaj postów użytkownika: xyre Dodaj xyre do Listy kontaktów
Mufir
King


images/avatars/avatar-7765.jpg

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 777
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnio był dobry pomysł, aby spaczony set miał –x% do pkt krwi. Co by w jakism stopniu balansowało ŁM w zasadzkach.

Ponadto Potępiony i Kultysta(Żar Krwi) wymagają naprawienia:
np.
- Potępiony: Groza jako aura II aktowa postaci (działa zawsze)
- Kultysta: Żar Krwi na ekspedycji: Koszt 225 pkt krwi – dmg obliczany tak samo jak hp postaci bazowe, w zasadzce: Koszt: 1 pkt krwii, dmg = 2 dmg na poziom arkan.

__________________

Pleased Cel: Zostać Inkluzją Ultymatywną Pleased

19-01-2012 15:22 Mufir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mufir Dodaj Mufir do Listy kontaktów
Eragon12
Forum Ace


Data rejestracji: 06-05-2010
Postów: 92
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja chciałbym słusznie zauważyc (r5).... Iż przez długi długi czas, gdy istniał tylko AKT 1, Łapacz jakie brał arkana na expy? Żadne. A ataki? No to charyzma w obronę , wpływy a atak. Bo co innego się robiło? Dopiero potem , przejście do Aktu 2 dało kopa. Teraz to może i przechodzenie między aktami jest jak przejście przez ulicę... Jednak ja gram prawie że od początku r5, i uważam że rasa ta jest okey.
I pamiętajmy że snajper(tak powiązany z ŁM), najlepszym wyborem do ataku też nie był. Dopiero teraz Akt 3 ulepszył go.
Reasumując. Akt2-poprawił ŁM, Akt 3-poprawił snajpera.A inne rasy? Ssaki.. to jest dopiero coś. Jednak Łapacz, ssak, potępiony - są dobrze zbalansowane. Kultek i ten jego żar... dobry jest w początkach gry , ale czytałem że ludzie zaczynają potem na niego narzekac... bo z wiekiem już nie daje takiego kopa. Ale takie jest życie, jeden ma lepiej tu... drugi tam. Jedynie ssak kontroluje resztę.

@DOWN Właśnie o tym samym mówię Wink Mieli dobrze... ktoś inny dostał żeby im dorównac , i zaczyna się.
Ja wybrałem ŁM TYLKO ze względu na ładny wygląd i... że kobiety "łapaczowe" są piękne ^^. Choc postac to mężczyzna... Czego żałuję. Ale kto wiedział na początku że facet ma trudniej?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)

A tak przy okazji, ilu znasz WZ walących w palną? To już prędzej wyobrażam sobie eunucha kupującego gumową lalę.


R5 to najlepszy serwer na świecie Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Eragon12: 19-01-2012 15:28.

19-01-2012 15:23 Eragon12 jest offline Szukaj postów użytkownika: Eragon12 Dodaj Eragon12 do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

RE: Lapacz mysli - najmocniejsza rasa. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja gram ŁM... wybrałem go na długo przed tym jak wszedł A2 i majestat... po wejściu A3 trochę Łapaczom zabrano, ale płaczki chcą, żeby zabrać jeszcze więcej... nikt Wam nie bronił wybrać Łapacza lub jeśli tak go nie lubicie - Ssaka, bo ssak, to rzeczywiście jedyna rasa, która daje radę ŁM...

na początku gry długo zastanawiałem się jaką rasę wybrać (przypomnę, że o A2 nikt jeszcze nie słyszał... a może i słyszał, ale nie widział) i wybrałem ŁM właśnie dla lucka... arkana z A1 są praktycznie nic nie warte przecież... potem pojawił się majestat - I CHWAŁA ADMINISTRACJI ZA TO!

mam nadzieję, że ktoś zamknie ten temat, bo to niepotrzebny spam tylko...
19-01-2012 15:26 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
maszdowna95
Forum Ace


images/avatars/avatar-22961.jpeg

Data rejestracji: 11-10-2011
Postów: 79
Klan: AlkoTeaM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie przycinać majestatu!!! jestem ssakiem i mi to bardzo na rękę ;]

__________________
Szydercy
YouMaster

19-01-2012 15:32 maszdowna95 jest offline Szukaj postów użytkownika: maszdowna95 Dodaj maszdowna95 do Listy kontaktów
Pieczka xD
Lord


Data rejestracji: 04-09-2009
Postów: 487

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SosnaN napisał(a)
Ciekawe czy na Kovol się skończy czy będzie więcej postów Łapaczy Myśli z r15? Big Grin
[/url] Wink


Sosnan - spojrz na ostatnie logowanie moje , mam ta postac juz gleboko w ... od dobrych paru dni , a na r9 niegram lapaczem wiec niewiem wogole po co zabierasz glos
19-01-2012 15:46 Pieczka xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Pieczka xD Dodaj Pieczka xD do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
blooderror napisał(a)
potem pojawił się majestat - I CHWAŁA ADMINISTRACJI ZA TO!

cytat:
maszdowna95 napisał(a)
Nie przycinać majestatu!!! jestem ssakiem i mi to bardzo na rękę ;]


No to juz mamy wytlumaczenie czemu tak nie chca ludzie obcinania majestatu Big Grin

@Piniula
Czy to ze wysysanie majestatu duzo daje, to zasluga wysysania czy samego majestatu? Wink

Mozna zrobic majestat na podobienstwo arkan drugoaktowych:

Koszt: 225 pkt krwi
Efekt: + 25% hp

Tak samo przebudowac kultka z jakims sensowniejszy,m bonusem niz zar

Przynajmniej arkana z 2 aktu bylyby wtedy podobne - duzy koszt i 1 poziom.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
19-01-2012 15:53 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
xyre
Lord


images/avatars/avatar-25297.jpg

Data rejestracji: 23-07-2011
Postów: 454
Kraina: Moria III
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Damjan, ok, bez szamanów i innych pierdółek mam 240 pkt krwi, więc walne sobie coś do wpływów na pvp. Ale co z ekspami? Walne sobie te 25% hpsa dodatkowego i co zrobię z resztą pr? Dodam sobie do charyzmy, coby oczarować mobą, czy może do wpływów, by go zastraszyć? Nie lepiej by było zostawić majka na ekspach w spokoju i skupić się na jego rzekomym przekokszeniu na pvp? Limit już jest, nadal źle. To niech limitem będzie 3-6 pkt majka w ataku i tyle.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xyre: 19-01-2012 16:11.

19-01-2012 16:10 xyre jest offline Szukaj postów użytkownika: xyre Dodaj xyre do Listy kontaktów
Piniula
Lord


Data rejestracji: 03-08-2008
Postów: 322
Klan: RTS
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Damjan

Z wyssaniem chodziło mi ogólnie - jak mam cb włączony i wpada zabójca to przecież przeciwko mnie to działa. Napisałem to w kontekście tego, że ssak jest najlepszą rasą a nie łapacz.

Ja tam nie bronie/potępiam majestatu, generalnie mi to rybka. Pisałem o tym nie raz - walki ma się wygrywać w ataku (daję radę lać większość topowych łapaczy), a udane obrony to taki smaczek. Jak się uda to tylko pogratulować Smile . Tyle, że jak w poprzednim poście - na tym samym sprzęcie bojowym tylko łapacz jest w stanie mnie pokonać, pozostałe rasy nie mają startu. Nie da się zaprzeczyć, że majestat jest BARDZO mocnym arkanem i swoją skutecznością deklasuje pozostałe.

__________________
ISO

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Piniula: 19-01-2012 16:17.

19-01-2012 16:16 Piniula jest offline Szukaj postów użytkownika: Piniula Dodaj Piniula do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

majestat jest mocny, tylko wy ludzie ciagle nie rozumiecie 1 podstawowej rzeczy


NEKROMANCKI, ARCHAICZNY SET


wiem ze nie chce sie skladac, lepiej poplakac


dlatego pewnie administracja nie chce tego "naprawic", bo w grze dostepna jest opcja w postaci wlasnie wyzej wymienionych setow, dla ludzi myslacych i nieleniwych

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 19-01-2012 16:24.

19-01-2012 16:24 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@xyre
Kocie sciezki? Dziki szal? Jakos wszystkie rasy to wbijaja gdy musza, oprocz lapacza oczywiscie. Ewentualnie Krew zycia jesli tak bardzo Ci szkoda utraconych hp Wink
Jest jeszcze odpornosc, no ale def sie w a3 raczej nie liczy, jesli nie jest liczony w setkach.

@twardy, jesli kupie sobie taki set, to w ataku:

a) nie wyrobie z wplywami do palniaka
b) nie wyrobie ze zwinka u bialasa
c) u dystansa pewnie z jednym i drugim
d) nie mowiac juz o dmg

Wiec wychodzi ze to set na obrony tylko przeciw lapaczom w palnej, mam racje? Ktorzy maja do tego najczesciej spaczaka. A nekromancki oznacza mniej charyzmy i odpornosci niz tytan, wiec nie wiem czy wyjde na tym lepiej.
Owszem, mozna zlozyc nekromancki celnosci/mlodosci. Pomijajac juz ze nie ma z czego. Tylko czy wydawanie dziesiatek kd na zneutralizowanie tego co ma inna rasa tylko z powodu rasy to jest 'balans' ?

@Piniula
Arkana ssaka w pvp sa tak dobre, jak to co wysysaja. Smile Zabranie majestatu to juz cos, tak samo cienia bestii. Ale zabranie tchnienia potepowi grajac biala to juz strzal w kolano Big Grin

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
19-01-2012 16:50 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
xyre
Lord


images/avatars/avatar-25297.jpg

Data rejestracji: 23-07-2011
Postów: 454
Kraina: Moria III
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Damjan, ale co w przypadku palniaka? Na cholere mi kociaki? Na cholere dziki szał? Inne rasy nie są zmuszone do wbijania cudzych arkan (w a2). Jak se WZ doda cien bestii, to sobie może dodać dziki szał. Jak sobie potęp wbije groze, to sobie może dać sposta. Kultek może dać sobie all w żar, albo krew życia gdy nie potrzebuje zwinki. Ssak daje sobie all w moc krwi i ma krytyka. Żadna z tych klas nie jest zmuszona do używania innych arkan. Może to robić, ale nie musi, gdy nie potrzebuje, bo ich arkana sprawdzają się w różnych sytuacjach, poza ssakiem i łmem. To specjalnie grając łmem sobie mam dodawać siłę, bo ktoś miał kaprys i uciął majka na ekspach? Co mi to da, mocniej wcisnę spust? Gdyby były dostępne arkana do wiedzy czy sposta, to rozumiem, ale w takiej sytuacji łm byłby w czarnej dziurze.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xyre: 19-01-2012 16:59.

19-01-2012 16:57 xyre jest offline Szukaj postów użytkownika: xyre Dodaj xyre do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
majestat jest mocny, tylko wy ludzie ciagle nie rozumiecie 1 podstawowej rzeczy


NEKROMANCKI, ARCHAICZNY SET


wiem ze nie chce sie skladac, lepiej poplakac


dlatego pewnie administracja nie chce tego "naprawic", bo w grze dostepna jest opcja w postaci wlasnie wyzej wymienionych setow, dla ludzi myslacych i nieleniwych


zajebiście. super. ekstra Wink
świetny pomysł Wink brawo Big Grin hahaha, jesteś genialny!

<ironia off!>
no to tak: skąd będziesz miał charyzmę do obrony? wyssanie czy cisza bez życia to b.zły pomysł... dla palnika diamenty, dla białej tytany, dla dystansu... cokolwiek dające charki i sumy Tongue

Trzeba przyciąć majka w pvp. Niech będzie działał jak na ekspedycjach - 5% do bazowego hp + 1dmg na poziom.
I będzie po problemie.

Majestat to jedna z dwóch arkana (tutaj mamy jeszcze grozę, ale ona zamiast stopować 1 rundę, stopuje 2 rundę moba) działająca inaczej w pvp inaczej w ekspach.

Powtórzę:

cytat:
Trzeba przyciąć majka w pvp.
Niech będzie działał jak na ekspedycjach + 5% do bazowego hp + 1dmg na poziom.
I będzie po problemie.
19-01-2012 17:06
domar
Lord


images/avatars/avatar-22608.jpg

Data rejestracji: 08-07-2009
Postów: 267
Klan: Aristocracy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: woj. Pomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Piniula napisał(a)

Rozumiem, że łapacze się ciskają - bez majestatu byliby kolejną farmą jak pozostałe rasy na palnej. Ale to tylko pokazuje gigantyczną przepaść w arkanach.
Z drugiej strony widziałem parę dni temu walkę jak Sillentium (ssak snajper top20) rozłożył seamoura (ssak zabójca top6). Więc możliwe że jak się chce, to się da. Tylko trzeba chcieć Smile


A owszem, udało się.

Walka z seamourem, które są loterią
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9789d810ab

Walka z ariusem, co prawda był na wpływach
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d20e8a8064


A ogólnie co do majtka, fakt, jest może ciut przesadzony, ale każdy mógł sobie wybrać rasę postaci.


Sill

__________________
Bliski dla bliskich, z dystansem do wszystkich...
19-01-2012 17:09 domar jest offline Szukaj postów użytkownika: domar Dodaj domar do Listy kontaktów
Sorge
Triple Ace


Data rejestracji: 09-01-2011
Postów: 161
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: xxx

RE: Lapacz mysli - najmocniejsza rasa. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szynek napisał(a)
r9 dość już stary serwer:
top 50:


18 łapaczy
18 ssaków
6 wztów
6 kultystów (jedna stałka)
2 potępionych (jedna stałka)

nie no balans JEST i nie ma co pogadać.



)


równo ŁM i Ssaków - 2 najbardziej uniwersalne rasy [ do palnej, do dystansu do białej ], stąd są to najpopularniejsze wybory
mało WZ , bo musisz się skupić na broni białej co naturalnie ogranicza ich wybór
kultyści i potępy to rasy kiepskie po prostu a potęp dodatkowo ograniczony do palnej ..

Przytoczone przez Ciebie statystyki potwierdzają balans ,a nie jakąś " przegiętość ŁM'a"
19-01-2012 17:19 Sorge jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorge Dodaj Sorge do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-> misz-masz

__________________
Big Grin

19-01-2012 17:44 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Lapacz mysli - najmocniejsza rasa.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH