Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 1616 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 1616 11 Ankieta - średnia ocena: 5,91
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

1616 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 1616
Login Samantha
Postać STEϹO

Push od gracza special na Doskonały Demoniczny Rapier Biegłości, ban stały

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

19-01-2012 14:59 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Honda
Full Member


images/avatars/avatar-19003.jpeg

Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
Z uwagi iż sprawa dotyczy po części mojej osoby gdyż zakupiłam w/w broń przez forum i pozostało mi do spłacenia jeszcze 400k, było zgłaszana spłata tej kwoty do
01.02.2012. Zgłoszenie było z dn. 17 stycznia b.r
Ponadto w dniu wczorajszym pozyczylam itemki do budowy w postaci:

2012-01-19 00:43:52
Honda
( Sprzedany )
STEϹO
[ OFERTA ZWROTNA ]
Legendarna Doskonała Czarna Bransoleta
Legendarna Doskonała Czarna Bransoleta Urody
Legendarna Dobra Korona
Legendarna Dobra Władcza Peleryna
Doskonała Przyjacielska Kama Przodków

Dzisiaj oddalam dwie leg dsk czarne bransolety
2012-01-19 12:54:46
STEϹO
[ OFERTA ZWROTNA ]
Dobry Nóż
Honda
Legendarna Doskonała Czarna Bransoleta Urody
Legendarna Doskonała Czarna Bransoleta

Co mam zrobic z powyzszymi itemkami? i co w takiej sytuacji ma nastapic z dsk demonicznym rapierem bieglosci? mam nadzieje ze kolejnej broni mi nie zabierzecie...

__________________
R4 - Honda
19-01-2012 15:13 Honda jest offline Szukaj postów użytkownika: Honda Dodaj Honda do Listy kontaktów
Legend@R4
Triple Ace


images/avatars/avatar-23812.jpg

Data rejestracji: 21-11-2011
Postów: 208
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PUSH?

kupilem ten rapier za PR!!

edit: co to za jakas glupia gra w kotka i myszke? Rapier kupilem normalnie bedac jeszcze w A2, konsultowalem cene z graczami, zaplacilem uczciwie, A3 zmienil nieco rynek, wiec o co Ci czlowieku znowu chodzi?

Czy w waszej robocie nie mozecie zrobic czegos dobrze od poczatku do konca? Sprawdzacie mnie tyle razy i za kazdym razem czegos sie tam niby doszukujecie, juz przeciez mam oddac za push od gracza special 2kk pr do 11 lutego.

Prosze o wyjasnienie jaki to niby push jest, bo moze zaraz sie okaze ze taki sam jak w przypadku Yukichan!!!

edit2:

a dlaczego nie dostaja bana inni gracze, ktorzy sprzedaja za drogo albo kupuja za tanio?
prosze o to przyklad:
leg db czapka krwi, kupiona za 400k
Legendarna Dobra Czapka Krwi i inne
i po jakims czasie sprzedana za 120k
Legendarna Dobra Czapka Krwi CM=100k KT=222k @ 12h
no i co? roznica w cenie kupna a sprzedazy ponad 3krotna, wiec o co ten caly krzyk? a moze powiecie ze aukcje ustawilem? ze namawiam innych graczy zeby mnie pushowali, zebym mial z czego oddac na administratorskie??

__________________



Najlepsze KW w histori Necro - 12k dmg 12 trupow

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nic nie zrozumiałem.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Legend@R4: 19-01-2012 17:06.

19-01-2012 16:43 Legend@R4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legend@R4 Dodaj Legend@R4 do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chłopie weź się opanuj sam dałeś zaporowe kt a teraz jeszcze podprowadzasz czytaj ze zrozumieniem co ci napisałem w ostatnim poście jak kupiłeś tą czapę - było na forum - jeżeli pusz to po co przepłacałeś??

Do tego każdy może kupić item po cenie rynkowej następnie zaniżyć cenę i sprzedać i napisać że to push - czy to moja wina że potrzebujesz perek i sprzedajesz za bezcen do tego zmieniło się po nowym patchu patrzenie graczy na def - a więc i jego cena - dotychczas myślałem o tobie że jesteś w porządku gracz tylko narwany zaczynam zmieniać o tobie zdanie Frown

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dark Knight: 19-01-2012 23:22.

19-01-2012 23:16 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
Legend@R4
Triple Ace


images/avatars/avatar-23812.jpg

Data rejestracji: 21-11-2011
Postów: 208
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dark Knight napisał(a)
chłopie weź się opanuj sam dałeś zaporowe kt a teraz jeszcze podprowadzasz czytaj ze zrozumieniem co ci napisałem w ostatnim poście jak kupiłeś tą czapę - było na forum - jeżeli pusz to po co przepłacałeś??

Do tego każdy może kupić item po cenie rynkowej następnie zaniżyć cenę i sprzedać i napisać że to push - czy to moja wina że potrzebujesz perek i sprzedajesz za bezcen do tego zmieniło się po nowym patchu patrzenie graczy na def - a więc i jego cena - dotychczas myślałem o tobie że jesteś w porządku gracz tylko narwany zaczynam zmieniać o tobie zdanie Frown


Nie posadzam Cie o pusha!!!

Pokazuje tylko jak bardzo A3 zmienil ceny. Jedne spadlt diamentralnie inne wzrosly.
Ja kupilem rapier w A2 gdy nie byl wymiataczem a w A3 cena wzrosla i postawilem wysokie KT bo potrzebowalem prkow na oddanie za pseudo pusha za czyjes niby multikonto.

__________________



Najlepsze KW w histori Necro - 12k dmg 12 trupow

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nic nie zrozumiałem.

20-01-2012 01:10 Legend@R4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legend@R4 Dodaj Legend@R4 do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Legend@R4 napisał(a)
PUSH?

kupilem ten rapier za PR!!

edit: co to za jakas glupia gra w kotka i myszke? Rapier kupilem normalnie bedac jeszcze w A2, konsultowalem cene z graczami, zaplacilem uczciwie, A3 zmienil nieco rynek, wiec o co Ci czlowieku znowu chodzi?

Czy w waszej robocie nie mozecie zrobic czegos dobrze od poczatku do konca? Sprawdzacie mnie tyle razy i za kazdym razem czegos sie tam niby doszukujecie, juz przeciez mam oddac za push od gracza special 2kk pr do 11 lutego.

Prosze o wyjasnienie jaki to niby push jest, bo moze zaraz sie okaze ze taki sam jak w przypadku Yukichan!!!

edit2:

a dlaczego nie dostaja bana inni gracze, ktorzy sprzedaja za drogo albo kupuja za tanio? prosze o to przyklad:
leg db czapka krwi, kupiona za 400k
Legendarna Dobra Czapka Krwi i inne
i po jakims czasie sprzedana za 120k
Legendarna Dobra Czapka Krwi CM=100k KT=222k @ 12h
no i co? roznica w cenie kupna a sprzedazy ponad 3krotna, wiec o co ten caly krzyk? a moze powiecie ze aukcje ustawilem? ze namawiam innych graczy zeby mnie pushowali, zebym mial z czego oddac na administratorskie??



chodzi mi o te słowa podkresłone na czerwono - pytasz moda czemu ja nie dostałem bana??
20-01-2012 02:17 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
Legend@R4
Triple Ace


images/avatars/avatar-23812.jpg

Data rejestracji: 21-11-2011
Postów: 208
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dark Knight napisał(a)
cytat:
Legend@R4 napisał(a)

a dlaczego nie dostaja bana inni gracze, ktorzy sprzedaja za drogo albo kupuja za tanio? prosze o to przyklad:


chodzi mi o te słowa podkresłone na czerwono - pytasz moda czemu ja nie dostałem bana??


nie pytam moda zeby ci dal bana, to na czerwono to pytanie retoryczne, ergo nikt nie dostal bana, bo taka jest wartosc przedmiotow w danej chwili, jak ja kupowalem demona bieglosci to vincent_vega aka nutria mowil ze max 800k i to i tak bedzie przeplacone a ja zaplacilem wiecej, wszyscy co sie pytalem na PW mowili ze to w zasadzie przezytek, tylko zwinka brak dmg, zwieksza zasieg, ale mobow nie klepie itp...

a jak wystawilem na aukcje, to lysy24 oferowal 1,5kk na pw na raty, wiara 1,6kk tez na raty, a honda dala 2kk na raty i co to moja wina ze za drogo poszlo, bo wczesniej kupilem taniej?

no krew czlowieka zalewa jak sie czyta to za co admini potrafia zbanowac czlowieka. Jak jestem winny to sie przyznaje, odsiaduje kare, oddaje co nie moje prki, ale tu?

__________________



Najlepsze KW w histori Necro - 12k dmg 12 trupow

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nic nie zrozumiałem.

20-01-2012 03:20 Legend@R4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legend@R4 Dodaj Legend@R4 do Listy kontaktów
Cashalot
Junior Member


Data rejestracji: 18-04-2011
Postów: 22
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Dolnośląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szanowna administracjo - pamiętam jeszcze czasy jak za 100zł mogłem zatankować i dojechać za tą kasiorę nad morze, ale jak wiadomo ceny paliwa się zmieniają. Co za tym idzie zmieniać sie może zapotrzebowanie na inne ( bardziej ekonomiczne ) rodzaje samochodów a co za tym idzie ich cena może iść w górę. W rzeczywistym świecie każda rzecz jest tyle warta ile ktoś chce za nią zapłacić. Twórcy gry zmienili troszeczkę naszą wirtuaną rzeczywistość a co za tym idzie pozmieniali też ceny panujące na rynku. Czy dalekowzroczność Steco powinna być karana ? Nie sądzę. Kupił coś co zyskało na wartości i zarobił. Dajcie mu pograć.
Piszę ten post również z ciekawości - mam itemek kupiony xxx czasu temu za bodajże 650k a proponują mi za niego 3x tyle. Czy jak go opchnę, to polecimy z kupującym na bana ?
Zdrówko i podejdźcie z głową to gry którą stworzyliście i w którą włożyliście pewnie serce.

__________________
Nie gram
20-01-2012 16:29 Cashalot jest offline Szukaj postów użytkownika: Cashalot Dodaj Cashalot do Listy kontaktów
kontek
Triple Ace


Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 160

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2,5 roku minelo i nic sie nie zmienilo, proponuje sie jednak DOKLADNIE w to wczytac:

entropia ; UndeadDarkElf

I jeden ze skutkow aukcji przy wyprzedazy sprzetu:
niewywiazanie sie z aukcji - doskonały kilt nocy

I co wy na to? A jednak sie da kupic za ponad 2 razy mniej niz to "warte" i pusha nie ma

__________________
TEMAT POŻEGNALNY - klik

R4/15 kontek
R16 CeJestBe

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kontek: 20-01-2012 19:33.

20-01-2012 19:26 kontek jest offline Szukaj postów użytkownika: kontek Dodaj kontek do Listy kontaktów
Legend@R4
Triple Ace


images/avatars/avatar-23812.jpg

Data rejestracji: 21-11-2011
Postów: 208
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kontek napisał(a)
2,5 roku minelo i nic sie nie zmienilo, proponuje sie jednak DOKLADNIE w to wczytac:

entropia ; UndeadDarkElf

I jeden ze skutkow aukcji przy wyprzedazy sprzetu:
niewywiazanie sie z aukcji - doskonały kilt nocy

I co wy na to? A jednak sie da kupic za ponad 2 razy mniej niz to "warte" i pusha nie ma


bardzo trafny argument. Smile

ja sie nieco jeszcze wytlumacze z calej sprawy.

Kupilem Ds demon rapier bieglosci od speciala w pazdzierniku, za cene 1kk. Przedmiot ten byl na wycenach rok czy poltora temu na 1,5kk istnieje takze podobny miecz rowniez z sufem bieglosci, wyceniany w okolicach 1-1,2kk
Special zdaje sie konczyl gre, wiec na wycisnieciu pr raczej nie zalezalo, wiec sprzedal go w klanie, a jak to kiedys C47 wspominal na forum, wobec klanowiczy mozna zastosowac znizke ok 10% albo do 10%. Zatem patrzac ze ceny itemow w akcie drugim powoli spadaly, mozna przyjac cene wyjsciowa na poziomie 1,1kk +/- 100k po uwzglednieniu znizki dopuszczalnej wg superOPa C47 na poziomie 10% cena zaplacona przeze mnie miesci sie w dolnych widelkach ceny akceptowalnej nie bedacej pushem.
Zdecydowalem sie sprzedac przedmiot, poniewaz zostalem przycisniety do muru, przez operatora i super operatora, tym ze dostalem nieregulaminowe spadki przez co lacznie musialem oddac 4 187 000 pr, z czego ponad polowe juz oddalem, zostalo mi 2kk do 11 lutego br. Rapier ten, zyskal w oczach graczy w swietle aktu 3 na cenie, bylo kilku chetnych o czym juz wczesniej wspominalem, Honda ktora zostala ostatnio niemalze okradziona z legendarnego doskonalego uzi przez operatora serwera, jako ze przestala grac na pewien okres zostawiajac niedokonczone sprawy handlowe i przemioty graczy o dziwo nie moga wrocic na ich konto z konta administratorkiego (co nawiasem mowiac jest niedorzeczne) zakupila przedmiot za KT nie chcac ryzykowac ze ktos jej podkupi ciekawy przedmiot podczas zmiany buildu z palnej na biala.
Swoją drogą - ciekawe, że ja dostaje bana za pushing ale Nosferek już nie chociaż kupił sobie dsk słoneczne ringi młodości po 200k za sztukę 3 tygodnie po tym jak ja kupiłem na forum d słonko lewitacji za 600k...
moj zakup slonka lewitki
Dobry Słoneczny Pierścień Lewitacji CM=300kpr
i nosferka zakup slonek mlodosci po 200k
---------Dobry Mściwy Pierścień Lewitacji kt 100k------

Aż dziw bierze jak administracja na niektóre przekręty po prostu przymyka oko...
Jesli moj ban zostanie utrzymany, wnioskuje o bana stalego dla gracza nosferek za push od racza special.

__________________



Najlepsze KW w histori Necro - 12k dmg 12 trupow

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nic nie zrozumiałem.

20-01-2012 20:01 Legend@R4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legend@R4 Dodaj Legend@R4 do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak widać tonący brzytwy się chwyta
Różnica jest taka - ja kupiłem przedmioty na forum - wiec była to informacja publiczna i jakoś nikt tego nie zgłosił - teraz to dopiero znalazłeś - nie kpij sobie, czemu nie zgłosiłeś od razu?
W twoim przypadku natomiast kupiłeś przedmiot cichaczem na pw więc to już informacja publiczna nie była więc coś jednak chciałeś ukryć

Jak się ostatnio okazało kupiłem za tanio leg dsk rogaty kapelusz pasterza, też na aukcji:
**Legendarny Doskonały Rogaty Kapelusz Pasterza**

Szeszej nakazał ponowić aukcje - wysłałem pw dlaczego - ano dlatego, że są wątpliowści co do przebiegu aukcji i co? Przedmiot błyskawicznie znalazł się na aukcji z powrotem
**Legendarny Doskonały Rogaty Kapelusz Pasterza**

Jeżeli ktoś kwestionowałby legalność zakupu słonek też bym je zwrócił, nie było zgłoszenia więc o co ci teraz chodzi?

Co do twojego rapka
To raz, że kupiłeś go na pw
Dwa
cytat:
Legend@R4 napisał(a)
vincent_vega aka nutria mowil ze max 800k i to i tak bedzie [/COLOR]


dziwne bo swój leg db demoniczny nóż zwinnosci wystawił za 1mln i jakoś zszedł bez problemu
Legendarna Doskonała Demoniczna Pałka,Legendarny Dobry Demoniczny Nóż Zwinności

Hmm czyżby rapier był gorszy? - nie no tylko różnica 17 zwinki i trafienia przy minimalnej różnicy obrażeń

cytat:
Legend@R4 napisał(a)
a jak wystawilem na aukcje, to lysy24 oferowal 1,5kk na pw na raty, wiara 1,6kk tez na raty, a honda dala 2kk na raty i co to moja wina ze za drogo poszlo, bo wczesniej kupilem taniej?
[/COLOR]


No właśnie, nie wydaje ci się dziwne, że jak wystawiłeś na aukcje to nagle okazało się, że jest wart o wiele wiecej??
Za ile special kupił ten rapier?? bo to może wyjaśnić sporo kwestii?

Dlaczego mój miecz bez mrugnięcia okiem wyceniałeś na 1,6kk
Dlaczego znalazło się aż 3 chętnych dających 1,5-2kk za ten rapier?

Dlaczego podałeś przykład leg db krwi na głowę, za która ewidentnie przepłaciłeś, a która (i sam jak wielu z nas płakałeś, że def całkowicie traci na znaczeniu w a3) jako jedna z nielicznych rzeczy przestała byś praktycznie w a3 przydatna bo build defowy nie ma znaczenia przy obecnych obrażeniach mobów na ekspedycjach?

Mówisz, że taka broń w a3 podrożała - ona nigdy nie staniała bo na r4 są 2 dsk demony biegłości
A jak widać po aukcjach leg dsk demonów to jakoś rynek się chyba przesycił i te demony nawet staniały - a biegłość jakoś nie?


Edit: a propos moich słonek
Steco dlaczego nie kupiłeś ich od speciala pomimo tego, że hurtowo brałeś co lepsze kąski z jego konta? hmm bo stwierdziłeś, że db lewitacji jest lepsza?? wiesz jakoś nie wierze, że nie miałeś możliwości na pw kupienia tego sprzętu? czemu tego nie zrobiłeś? Czemu czując się tak pokrzywdzony tym, że tak bardzo "oszukałem" nie poprosiłeś operatora żeby wznowił aukcje? czemu nie było żadnego zgłoszenia?

A tu jeszcze aukcja db słonka młodości - poszło za jedyne 50k i to tylko dlatego, że norther rzucił zaporową cene a pewnie zeszłoby taniej
Dobry Słoneczny Sygnet Młodości

Zarówno twoje słonko lewitacji jak i to dobre słonko młodości w podobnym czasie - a różnica kosmiczna!!

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Nosferek: 20-01-2012 21:32.

20-01-2012 21:02 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdyby to chociaż było z innego konta kupione to może by można było mówić o tym, że 'nie chciał brać za dużo bo mu nie zależało' (co w twoim przypadku i tak niczego nie zmieni)

mieliście umowę, co widać, dostałeś punkty oraz taniej przedmiot
o wiele za tanio

po wycenach wtedy i po cenach teraz widać, że 1kk to zbyt niska cena by uznać za regulaminową

ponieważ to nie pierwszy taki przekręt z PR z twojej strony + inne łamanie regulaminu to nie masz juz możliwości odwołania



to konto nie zostanie odblokowane

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-01-2012 23:10 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Legend@R4
Triple Ace


images/avatars/avatar-23812.jpg

Data rejestracji: 21-11-2011
Postów: 208
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przekręt?
zawinilem przy tym ze ze starego oddanego konta dostalem PR to fakt, ale odkiblowalem 42 dni bana i beknalem prawie 2,2kk pr z powrotem
nastepny niby przekret to ze dostalem PR ze spornego multikonta, ktore tez musze oddac, wiec co to za przekret?
dziwne ze jak kupuje itemy po zawyzonych cenach to nic nikomu sie nie dzieje, ale jak znajomy pusci mi cos taniej to juz wielka afera, rewelacyjnie wrecz.
prosze miecz bieglosci
Doskonały Demoniczny Miecz Biegłości
od 800k do 1,3kk
i rapier
Doskonały Demoniczny Rapier Biegłości
ok 1,5kk
i nowsza wycena tego miecza bieglosci
od 1kk do 1,5kk
Legendarne demony - sektyx2/precyzji i dsk dem bieglosci
wiec usredniajac 1,25kk to czy rzeczywiscie 1kk po znizkach klanowych to jest push warty bana stalego?
obecne ceny wzrosły w akcie 3, w akcie 2 spadaly, ale widac ze tylek najwiekszego donosiciela nosfera jest chroniony, a takiego stawiajacego sie okoniem jak ja kopany.
a moze powinienem ustawic 'legalna aukcje' na demona i kupic za kt=1kk bo do tego typu rzeczy nikt nie ma zadnego ale i nosfer placi za ds slonca mlodosci cene jak za ds slonca celnosci czyli po 100k za malo od sztuki i nikt mu slowa nie powie.

caly ten ban i nagonka na mnie to farsa

__________________



Najlepsze KW w histori Necro - 12k dmg 12 trupow

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nic nie zrozumiałem.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Legend@R4: 21-01-2012 01:21.

21-01-2012 01:19 Legend@R4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legend@R4 Dodaj Legend@R4 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIE MA zniżek klanowych

zwykle 'bezpieczna' cena jest w granicach +/- 10% (dla wszystkich)
10% jest od ceny rynkowej, przy wycenie 1,5-2kk mógłbyś kupić za 1,5kk
i to nie jest tak, że jak ktoś coś sprzedał za 1000pr to możesz to kupić za 900pr
liczą się wszystkie transakcje z tym przedmiotem, nie liczy się tych 10% od najniższej i najwyższej ceny


kupno za 1kk było ustawione
w życiu byś za tyle nie kupił gdyby to było wystawione na forum (w licytacji, nie z KT - co też by było ustawioną aukcją, tyle że szybciej byś dostał bana)
widać to też po cenie za jaką teraz sprzedałeś - A3 akurat tutaj nie ma nic do rzeczy - wyceny były takie pół roku temu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-01-2012 11:39 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Legend@R4
Triple Ace


images/avatars/avatar-23812.jpg

Data rejestracji: 21-11-2011
Postów: 208
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eh ludzie, moge sie pogodzic z faktem ze mozliwe jest ze kupilem w takim razie lekko ponizej ceny ktora moglaby byc na aukcji.
Patrzac jednak ze ten ban jest powiazany z kontem special, z ktorym kontakty i tak wprowadzily mnie w problemy, czy zatem moze wnioskowac o doliczenie 500k z tego rapiera do PRkow (2kk) ktore musze oddac? w koncu to jedna wieksza sprawa, ktora obejmuje okres kilkunastu dni, kupno sprzetu, chociaz staralem sie kupowac po cenach rynkowych, jednak w przypadku rapiera sie przeliczylem. Naprawde push ze spadku i push z tego rapiera, de facto podlega pod jedna powiazana ze soba sprawe. Takze troche ciezko mi przyjac 2 kary za jedno przewinienie, skoro za spadek ze wzgledu na multikonto dostalem tylko info, to dodajac 'sprzedaz ponizej ceny rynkowej' ban staly jest chyba zbyt surowy.
Moge nawet oddac z odsetkami powiedzmy 2,7kk na administratorskie do 11 lutego tak jak pisales wczesniej to byl moj deadline na oddanie 'spadku' ze speciala. nie wiem ewenualnie 14 dni mozna mi doliczyc co sprawi ze w sumie za przewinienia za 'deal' z kontem special odsiedze prawie 2 x 30dni i oddam cale PR
Pozdr.

__________________



Najlepsze KW w histori Necro - 12k dmg 12 trupow

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nic nie zrozumiałem.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Legend@R4: 26-01-2012 15:36.

21-01-2012 13:14 Legend@R4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legend@R4 Dodaj Legend@R4 do Listy kontaktów
Legend@R4
Triple Ace


images/avatars/avatar-23812.jpg

Data rejestracji: 21-11-2011
Postów: 208
Skąd: Lublin

odwolanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
Chcialem sie odwolac i uprzejmie prosic o odbanowanie konta.
Dlaczego?
Otoz od listopada 2011 przesiadzialem juz lacznie 42+7+30=79 dni na banie. Kary nakladane na mnie wyplywaly z mojego gapiostwa lub chciwosci.
Prawda jest taka ze spadek ktory dostalem nieregulaminowo oddalem a dodatkowo:
cytat:
Szeszej napisał(a)
Konto odblokowane, niech ten rok przyniesie mniej łamania regulaminu Wink

Obecna kara dotyczy przewinienia popelnionego w zeszlym roku, wiec danej mi szansy nie jestem w stanie wykorzystac. Uwiklalem sie w tansze kupowanie temkow przy wyprzedazy i kasacji postaci i jako nie jedyny popelnilem to przewinienie, ale widac ze chce wspolpracowac i oddac prki, ktore otrzymalem w sposob nieregulaminowy. czesc juz oddalem kwota ok 2,2kk, obecnie mialem oddac 2kk za spadek z multikonta (to zagmatwany i dziwny przypadek ale wiecej nie wnikam) C47 stwierdzil ze kupilem ów rapier o ktory sie rozchodzi o 500k za tanio, zatem wnioskuje o polaczenie tego jako ze de facto sprawa dotyczy mojego konta i starego konta special.
Dodam ze kara prawie 3 miesiecy bana w przeciagu 4 miesiecy jest bolesna i efektywna we wzgledzie "przywolywania do pionu (lub tez porzadku)"
Moja szczera chec i dobreintencje do gry niech otwierdzi niedawny zakup konta premium na 180dni.
Bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby i przychylne sporzenie Smile
Pozdrawiam

__________________



Najlepsze KW w histori Necro - 12k dmg 12 trupow

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nic nie zrozumiałem.

18-02-2012 11:43 Legend@R4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legend@R4 Dodaj Legend@R4 do Listy kontaktów
Legend@R4
Triple Ace


images/avatars/avatar-23812.jpg

Data rejestracji: 21-11-2011
Postów: 208
Skąd: Lublin

czy ktos mi raczy odpisac? gdzie jest operator? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nie moge sie w całości zgodzic z tym ze poprzez rozbieznosci cenowe, czy tez wycen dostaje bana stalego. Przyznaje ze umowilem sie na sprzedaz bez forum, tak jak juz pisalem, ale jesli tak operatow uwaza ze zaplacilem za malo to wg mnie uczciwe byloby doplacic to graczowi, ale ze sie skasowal to na administratorskie. moze faktycznie zasugerowalem sie wycena wspolklanowiczow i byla ona za mala.

Liczy sie Twoje zdanie jako superoperatora i skoro mowi ze malo to zgadzam sie, ale chcialbym poprostu uregulowac naleznosc i grac dalej. Ciezko mi sie gra, poniewaz zamiast sprawdzic moje konto raz a dobrze ciagle po kawalku jest dorzucane. Dlatego zarzuca mi sie ze to nie pierwsze przewinienie, owszem to racja, ale od mojego powrotu na BW w polowie ubieglego roku ten watek spadkowy to byloby jedyne przewinienie. Jedno wynikalo z niewiedzy że ze starego konto nie mozna przyjac spadkowych pr, a drugie ze kupilem ow rapier za tanio. Sprawa PR od multikonta jest zupelnie poza moja kontrola i/lub wiedza.

Dodatkowo od 20 listopada ponad 80 dni juz siedze na banie czekam na odwolania, za przewinienia z okresu kilkunastu dni ktore moglby byc ukarane na raz a gralem przez niecale 3 tygodnie naprawde chcialbym miec to za soba i wyjsc na prosta, stad prosilbym o przemyslenie decyzji.

A co do samych decyzji w sprawie ustalania cen przez operatorow superoperatorow itp oraz regulamin, to panuje zupelna totalna wolna amerykanka. Jedni moga kupic item o 10k za tanio zamiast 20k dac 10k i jest ok (50% ceny wartosci) a inni dostaja stalki za 50k przy itemach w okolicach cenowych 500k (10%).
Mysle ze nie tylko mnie ale i wiekszej rzeszy graczy zalezy na ustaleniu jakis ram albo wytycznych, czy poprostu granic w ktorych mozna dzialac. Na jakiej podstawie operator stwierdza ze dana cena to push lub nie? Zwlaszcza jesli przedmioty sa zadko spotykane. Proponowalbym ustalenie ceny na podstawie sredniej cen z ostatnich 3 miesiecy, lub wycen z ostatnich 6 miesiecy. Do tego trzeba by dobrac jakies widełki % w gore i w dol.
50% w gore, 20% w dol? a jak nie % to moze poprostu przedzialami typu itemy od 100 do 500k, od 1kk do 5kk itp no nie wiem sam. Mozliwe jest jeszcze poprostu ustalenie sztywnych zasad dla wszystkich sprzedawanych przedmiotow CM=50 i aukcje 48h, za ile sie sprzeda za tyle sie sprzeda, jak ktos odmowi bo powie ze za tanio mu zeszlo to przeciez admin moze wbrew woli sprzedajacego transakcje doprowadzic do skutku.
Wiem za to ze teraz teraz to jest zupelna amatorka z tym wszystkim, i wszystkie werdykty sa robione na "oko" i samosąd opa jak jemu sie item i jego cena spodoba.

Wnioskuje o zmiany i doprecyzowanie regulaminu handlu, oraz dopisanie juz ustalonego punktu ktory mowi ze po ustaleniu ceny w kwestiach spornych:

cytat:
C47 napisał(a)czyli ustalenie normalnej ceny przez operatora a resztę wylicytowanej kwoty wpłaca się na konto administracyjne - wyeliminuje to pushing sprzedawcy oraz wygrywanie licytacji przez ciągłe podbijanie ceny 'bo op i tak zmniejszy tą cenę, to zapłacę mniej'


prosze opa o decyzje

czy to wszystko nie rzuca zadnego nowego swiatla na sprawe? nie tylko moja, ale generalnie.

Podsumowując powiem ze takie luki w regulaminie, brak podstaw i ocenianie na oko to zenada i zezwolenie manipulacji gry poprzez administracje czesto wg osobistych stosunkow adminow z graczami badz ich sympatie. Jedni nie lubiani, badz nie lubiani przez znajomych lubianych przez opa dostaja bany za bzdury, a koledzy operatorow za takie same przewinienia lub gorsze nie dostaja zadnej kary. Nie ma zadnej spójnosci ani korelacji w karach o ktorych czyta sie w pregierzu, ba nawet przytoczone np przez kontka przyklady tego ze cos warte tyle a tyle w powszechnym mniemaniu, albo wycenie, okazuje sie zupelna bzdura.

__________________



Najlepsze KW w histori Necro - 12k dmg 12 trupow

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nic nie zrozumiałem.

23-02-2012 20:30 Legend@R4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legend@R4 Dodaj Legend@R4 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to, że konto nie było sprawdzone 'raz a dobrze' nie ma znaczenia
gdyby od razu ban byłby za te trzy przewinienia to tez by nie było to 'jednym przewinieniem'

wtedy, tak jak teraz, nie było by szansy na odblokowanie


recydywa i dwukrotny pushing na dużą skalę, po czymś takim nie odblokowuje się kont

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
24-02-2012 00:18 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 1616

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH