Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Szansa na udaną wyprawę. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Szansa na udaną wyprawę.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
plastikowy
Junior Member


images/avatars/avatar-24190.jpg

Data rejestracji: 28-01-2012
Postów: 10
Kraina: Necropolia III

Szansa na udaną wyprawę. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



Orientuje się może ktoś jaka jest szansa na wpadnięcie wyprawki w III akcie?
Rozumiem że utrudnienie w zaliczeniu jakieś powinno być ale bez przesady.

Na coś co mam zaliczenie 70% mam czekać tydzień żeby łaskawie wpadło?
24 wyprawy i wpadło może 2 razy przy tym szansa na udanie 60% a tu nawet myśleć żeby zaliczyło.


Od 5 dni staram się zaliczyć daleką w III akcie. Szansa powodzenia 60%. I tylko to oglądam w raportach.
Cisza i spokój. Dawno nie byłaś na tak nudnej wyprawie...

Może przydałoby się wprowadzić coś co dawałoby zaliczenie od razu? Jest 70% na zaliczenie to wzrasta twoja szansa na wpadnięcie wyprawki do 50% a nie że nie wiadomo ile będzie wpadać.

PS - Jaki jest % na wpadnięcie wyprawki w III akcie?
28-01-2012 18:16 plastikowy jest offline Szukaj postów użytkownika: plastikowy Dodaj plastikowy do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://wiki.bloodwars.interia.pl/index.php?title=Akt_III

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

28-01-2012 18:19 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
plastikowy
Junior Member


images/avatars/avatar-24190.jpg

Data rejestracji: 28-01-2012
Postów: 10
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez plastikowy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony


Nie chodzi mi o maksymalne % wypraw bo to wiem że są takie same jak w II akcie.
Chodzi o to jaka jest szansa procentowa na wpadnięcie wyprawy podczas zaliczania.

Wpada i liczy czy wyprawa się uda czy nie lub nie wpada i pokazuje napis - "Cisza i spokój. ... "
28-01-2012 18:25 plastikowy jest offline Szukaj postów użytkownika: plastikowy Dodaj plastikowy do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szansa % wynosi dokładnie 1/9

Masz 9 możliwych do wylosowania wypraw i tylko jedna wylosowana skutkuje próbą zaliczenia.

Dla pocieszenia dodam:
a) na r7 kumpel kiedyś zaliczył za pierwszym podejściem coś, na co miał chyba 30%. Następną w kolejności charyzmę gdzie miał maksymalną szansę zaliczył dopiero za czwartym razem.
b) też na r7 zaliczenie pielgi sposta zajęło mi coś koło 400 pielg....
28-01-2012 18:31
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Szansa na udaną wyprawę.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH