Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Moria » Klan Black Dragon Poszukuje ---> » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony Klan Black Dragon Poszukuje --->
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Klan Black Dragon Poszukuje ---> Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witaj Jeśli jesteś odpowiedzialny masz czas i chęc do gry to zapraszam wlaśnie ciebie do Black Dragon. Potrzebujemy ludzi którzy nie zostawią klanu w najgorszych chwilach i bedą walczyc do końca. W Black Dragon masz jedyną okazję byc z graczem TOP 1 Big Grin i korzystac z jego szczerych Rad Wink

Próg punktowy to ----> 40 jednak możemy zmienic zdanie po indywidualnej rozmowie Wink

Zapraszam także do naszej Akademii Red Dragon graczy z mniejszą ilością punktów. Można dostac tam wszelką pomoc w rozbudowie itp

Dodam tylko że zdecydowana większośc graczy to doświadczeni ludzie z servera R1 Big Grin

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez kilus: 20-04-2007 09:16.

16-04-2007 09:09 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Goku
Newbie


images/avatars/avatar-5543.gif

Data rejestracji: 12-06-2007
Postów: 8
Klan: CASTLE
Kraina: Necropolia
Skąd: Blizne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja ma 3 pkt. na morii mój nick to ssjdraco i prosze przyjmij mnie do tego klanu
18-06-2007 10:30 Goku jest offline Szukaj postów użytkownika: Goku Dodaj Goku do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Moria » Klan Black Dragon Poszukuje --->

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH