Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » "Nie możesz usunąć postaci, ponieważ bierzesz udział w handlu." » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony "Nie możesz usunąć postaci, ponieważ bierzesz udział w handlu." 6 Ankieta - średnia ocena: 8,836 Ankieta - średnia ocena: 8,836 Ankieta - średnia ocena: 8,836 Ankieta - średnia ocena: 8,83
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Temporary
Lord


Data rejestracji: 02-05-2009
Postów: 282
Klan: Undeads
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

"Nie możesz usunąć postaci, ponieważ bierzesz udział w handlu." Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy mogłyby gdzieś być podane informacje co trzeba ROBIĆ / NIE ROBIĆ by móc usunąć postać?
np. zaraz pod komendą proszącą o wpisanie hasła podczas jej usuwania?

najpierw 24h czekania wymuszone na mnie o których nigdzie nie było napisane, potem kolejne 12h czekania bo mam coś na aukcji...
nosz k#@!%...
krew mnie zaczyna zalewać,
zaraz mi wyskoczy komunikat "nie możesz usunąć postaci bo masz premium a Twój nr buta to XX"...
albo "poczekaj do roztopów, wampiry nie usuwają się zimą"...

...takie małe aluzje bym nie zmieniał rasy bo będę i tak wieki w plecy za innymi...

Naprawdę usunięcie postaci musi być takie trudne? - przypominają mi się koszmarne problemy z usuwaniem niektórych programów czy tona biurokracji przy rezygnowaniu z podpisanej umowy by tylko użytkownik się zniechęcił i został... sami wiecie jak takie coś denerwuje Roll Eyes



P.S. Może błaha sprawa, ale wystarczyłoby wszystkie informacje - wszystkie komunikaty niezgodności wyświetlić na raz, a nie po jednym

__________________
Mhelkir
GG: 1060461

Ten post był edytowany 12 raz(y), ostatnio edytowany przez Temporary: 09-02-2012 02:53.

09-02-2012 02:09 Temporary jest offline Szukaj postów użytkownika: Temporary Dodaj Temporary do Listy kontaktów
SosnaN
King


images/avatars/avatar-21708.jpg

Data rejestracji: 08-07-2011
Postów: 858
Kraina: Moria V

RE: "Nie możesz usunąć postaci, ponieważ bierzesz udział w handlu." Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Temporary napisał(a)

najpierw 24h czekania wymuszone na mnie o których nigdzie nie było napisane,

potem kolejne 12h czekania bo mam coś na aukcji...



Ale to pierwsze często spotykane w grach więc zaskoczenia z tym nie ma. Smile

Co do Aukcji to drobiazg, znów Cię poprę bo to kosmetyka co nie powinna przeszkadzać. Po prostu z Twojej strony ta Aukcja nie powinna dojść do skutku i tyle, a druga strona powinna otrzymać przedmiot, kamyki.

Oczywiście płacz potem że ta Aukcja z poprzedniej postaci powinna dojść do skutku na nowej postaci na tym koncie będzie już bzdurą bo to idealny pushing... Wink

Więc pomysł dla mnie znowu neutralny... Wink

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

09-02-2012 03:33 SosnaN jest offline Szukaj postów użytkownika: SosnaN Dodaj SosnaN do Listy kontaktów
Temporary
Lord


Data rejestracji: 02-05-2009
Postów: 282
Klan: Undeads
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Temporary
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bzdurą raczej to jest to że nigdzie nie było napisane że nie mogę mieć aukcji, lub że będę czekał 24h...
(co do aukcji: moja strona zysku powinna po prostu przepaść wraz z postacią)

Najlepsze jak mi zaraz założą oblężenie to znowu pewnie będę musiał czekać...
i wtedy już się ... zdenerwuję i rzucę tę grę w cholerę :/
(dobrze że sobie uświadomiłem - przeszedłem właśnie na pustaka w 5s... tak czy inaczej problem imo istnieje)

to naprawdę robi się powoli paranoja...
(a gdybym założył drugie konto zostawiając to na przepadnięcie to będzie ban za multi)


P.S. Ptyś prośba - tego tematu nie zamykaj w pierwszych 24h jego istnienia, niech ktoś z administracji go zobaczy.

__________________
Mhelkir
GG: 1060461

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez Temporary: 09-02-2012 08:48.

09-02-2012 05:41 Temporary jest offline Szukaj postów użytkownika: Temporary Dodaj Temporary do Listy kontaktów
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Temporary napisał(a)
Bzdurą jest to że nigdzie nie było napisane że nie mogę mieć aukcji, lub że będę czekał 24h...
(co do aukcji: moja strona zysku powinna po prostu przepaść wraz z postacią)

Najlepsze jak mi zaraz założą oblężenie to znowu pewnie będę musiał czekać...
i wtedy już się wkurwię i rzucę tę grę w cholerę :/
(dobrze że sobie uświadomiłem - przeszedłem właśnie na pustaka w 5s... tak czy inaczej problem imo istnieje)

to naprawdę robi się powoli paranoja...
(a gdybym założył drugie konto zostawiając to na przepadnięcie to będzie ban za multi)


P.S. Ptyś prośba - tego tematu nie zamykaj w pierwszych 24h jego istnienia, niech ktoś z administracji go zobaczy.




"Usunięcie postaci będzie możliwe po 24 godzinach od włączenia okresu ochronnego. W czasie trwania okresu ochronnego lub po jego zakończeniu, usuwanie postaci można anulować. "


Wcale nie ma napisane. CO do drugiej sprawy to chyba jasne ze konto nie moze brac udzialu w zadnej akcji w tej chwili, zachowujesz sie jak narkoman ktory nie moze wziac kolejnej dzialki

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink
09-02-2012 06:08 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
Temporary
Lord


Data rejestracji: 02-05-2009
Postów: 282
Klan: Undeads
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Temporary
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Draco - ostatni raz jak usuwałem postać lata temu nie było żadnych okresów ochronnych.
W tutku nic o tym nie widziałem nigdy więc jest to dla mnie nowość co mnie zaskoczyła.

Co do Aukcji - naprawdę logiczniej jest że kamyki przepadają - są zapisywane w bazie danych przy postaci która jest nieaktywna, a nie że system wymusza aktywność postaci.
Urlopu też nie można włączyć mając coś na aukcji?

A to że chcę jak najszybciej stworzyć nową postać to nie narkomania ale chęć nadrobienia straty punktowej wobec tych co już grają - i sądzę że to rozumiesz Wink

__________________
Mhelkir
GG: 1060461
09-02-2012 06:14 Temporary jest offline Szukaj postów użytkownika: Temporary Dodaj Temporary do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r9 dzis wlaczylem usuwanie postaci, na aukcji mam wystawione trzy itemy i wlaczylem urlop, czyli mozna.

No ale w sumie nie bedzie przeszkadzac info, w zakladce usun postac, kiedy nie da sie tego zrobic(aukcja, obl, co jeszcze?).

Z urlopem tez sa chyba jakies zastrzezenia i tam tez mozna dopisac.

Btw bym mial niezla breche gdybys nie poszedl na tego pustaka i obl by ruszyl Big Grin

Suma sumarum jestem na tak temu pomyslowi by dodali tam takie info i naprawili miotacz plomieni, to nie zaszkodzi, a pewnie w wielu przypadkach pomoze.
09-02-2012 06:26
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Włączyć usuwanie postaci można; usunąć nie można - aby usunąć postać trzeba być poza klanem i nie mieć ofek handlowych żadnych ani licytacji - to akurat jest spowodowane tym, że kiedyś było sporo problemów z wiszącymi ofkami od skasowanych postaci - nie można ich było ani odrzucić ani akceptować.

A co do aukcji - nieźle bym się wkurzył jakbym licytował jakiś przedmiot i nza zakończenie dowiedział się, że został skasowany razem ze sprzedającym.

Temporary - robisz z igły widły. Kolejny raz zresztą.
09-02-2012 09:14
Temporary
Lord


Data rejestracji: 02-05-2009
Postów: 282
Klan: Undeads
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Temporary
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Profes, fakt że zareagowałem nieadekwatnie do sytuacji,
ale nie zmienia to faktu że:
- dodanie info o tym żeby nie brać udziału w aukcji jeśli się chce skasować postać
to niewiele pracy dla adminów, a ułatwi graczom życie.
tym bardziej takim nerwusom jak ja Wink

a druga sprawa:
przedmioty wpływające na aukcje powinny nie być przypisane do konta postaci - po wygraniu itemów od skasowanej postaci powinny trafiać do kupującego normalnie zaś kamyki za które zostały kupione znikać.
-> to będzie de facto to samo jak sprzedaż i skasowanie postaci po sprzedaży itemów.

__________________
Mhelkir
GG: 1060461

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Temporary: 09-02-2012 09:27.

09-02-2012 09:23 Temporary jest offline Szukaj postów użytkownika: Temporary Dodaj Temporary do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Najlepsze jak mi zaraz założą oblężenie to znowu pewnie będę musiał czekać...
i wtedy już się ... zdenerwuję i rzucę tę grę w cholerę :/

Wybacz, widocznie nie wzięliśmy pod uwagę, że zazwyczaj gracze przed usunięciem postaci robią z nią ważne rzeczy, np biorą udział w licytacji lub dołączają do oblężeń...

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




09-02-2012 09:38 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Temporary
Lord


Data rejestracji: 02-05-2009
Postów: 282
Klan: Undeads
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Temporary
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad, ja po prostu nie sądziłem ze udział w aukcji blokuje kasowanie postaci - inaczej bym w niej udziału nie brał, a tak sobie klikałem dla zabicia czasu.
Wiec to nawet nie jest prośba o przebudowę systemu aukcyjnego by móc się kasować z itemami na aukcji - bo zajmie to sporo pracy.
Ale jedynie o rzetelne info na stronie usuwania konta. Smile

Pozdrawiam

__________________
Mhelkir
GG: 1060461
09-02-2012 09:45 Temporary jest offline Szukaj postów użytkownika: Temporary Dodaj Temporary do Listy kontaktów
Sanchez
Lord


Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 439
Klan: Horda
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
Najlepsze jak mi zaraz założą oblężenie to znowu pewnie będę musiał czekać...
i wtedy już się ... zdenerwuję i rzucę tę grę w cholerę :/

Wybacz, widocznie nie wzięliśmy pod uwagę, że zazwyczaj gracze przed usunięciem postaci robią z nią ważne rzeczy, np biorą udział w licytacji lub dołączają do oblężeń...


A to Ci pokrętna logika.

Wcześniej było wcześniej, a teraz gościu nie chce już grać tą postacią. Co z tego, że wczoraj dołączył do oblężenia ?
09-02-2012 11:10 Sanchez jest offline Szukaj postów użytkownika: Sanchez Dodaj Sanchez do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sanchez napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
Najlepsze jak mi zaraz założą oblężenie to znowu pewnie będę musiał czekać...
i wtedy już się ... zdenerwuję i rzucę tę grę w cholerę :/

Wybacz, widocznie nie wzięliśmy pod uwagę, że zazwyczaj gracze przed usunięciem postaci robią z nią ważne rzeczy, np biorą udział w licytacji lub dołączają do oblężeń...


A to Ci pokrętna logika.

Wcześniej było wcześniej, a teraz gościu nie chce już grać tą postacią. Co z tego, że wczoraj dołączył do oblężenia ?


Jak sobie to wyobrażasz? Przecież kasowanie postaci w trakcie akcji (ekspa/obleg) powodowałoby mnóstwo problemów dla uczestników. Nie wspomnę o tym, że w tej chwili budowane są budynki klanowe i kasacja w trakcie takiej budowy także by rodziła wiele problemów.

Wpis w wiki faktycznie by się przydał bo ci co grają długo mają juz to ogarnięte a nowi mogą sie czasami zdziwić.
09-02-2012 12:10
Temporary
Lord


Data rejestracji: 02-05-2009
Postów: 282
Klan: Undeads
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Temporary
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ano z oblami się nie da inaczej, podobnie jak z atakami itd.
ale już przepadanie kamyków z aukcji gdyby miały iśc dla skasowanej postaci wygląda sensownie.

Oraz jak pisałem - głownie chodzi mi o brak informacji.
Co do reakcji, nerwus jestem i mnie poniosło - ale starałem sie niogo nie urazić pomimo lekkiego zbulwersowania Wink

__________________
Mhelkir
GG: 1060461
09-02-2012 12:16 Temporary jest offline Szukaj postów użytkownika: Temporary Dodaj Temporary do Listy kontaktów
Temporary
Lord


Data rejestracji: 02-05-2009
Postów: 282
Klan: Undeads
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Temporary
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ano z oblami się nie da inaczej, podobnie jak z atakami itd.
ale już przepadanie kamyków z aukcji gdyby miały iśc dla skasowanej postaci wygląda sensownie.

Oraz jak pisałem - głownie chodzi mi o brak informacji.
Co do reakcji, nerwus jestem i mnie poniosło - ale starałem sie niogo nie urazić co mam andzieje mi sie udało - pomimo lekkiego zbulwersowania bijącego z moich postów Wink

__________________
Mhelkir
GG: 1060461
09-02-2012 12:17 Temporary jest offline Szukaj postów użytkownika: Temporary Dodaj Temporary do Listy kontaktów
Legend@R4
Triple Ace


images/avatars/avatar-23812.jpg

Data rejestracji: 21-11-2011
Postów: 208
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
profes79 napisał(a)
cytat:
Sanchez napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
Najlepsze jak mi zaraz założą oblężenie to znowu pewnie będę musiał czekać...
i wtedy już się ... zdenerwuję i rzucę tę grę w cholerę :/

Wybacz, widocznie nie wzięliśmy pod uwagę, że zazwyczaj gracze przed usunięciem postaci robią z nią ważne rzeczy, np biorą udział w licytacji lub dołączają do oblężeń...


A to Ci pokrętna logika.

Wcześniej było wcześniej, a teraz gościu nie chce już grać tą postacią. Co z tego, że wczoraj dołączył do oblężenia ?


Jak sobie to wyobrażasz? Przecież kasowanie postaci w trakcie akcji (ekspa/obleg) powodowałoby mnóstwo problemów dla uczestników. Nie wspomnę o tym, że w tej chwili budowane są budynki klanowe i kasacja w trakcie takiej budowy także by rodziła wiele problemów.

Wpis w wiki faktycznie by się przydał bo ci co grają długo mają juz to ogarnięte a nowi mogą sie czasami zdziwić.

akurat budowa budynku klanowego moze zostac wstrzymana do czasu znalezienia zastepczego budowniczego. zwlaszcza jak budynek buduje sie 3 tygodnie...

__________________



Najlepsze KW w histori Necro - 12k dmg 12 trupow

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nic nie zrozumiałem.

09-02-2012 12:30 Legend@R4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legend@R4 Dodaj Legend@R4 do Listy kontaktów
Sanchez
Lord


Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 439
Klan: Horda
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co to kogo obchodzi jak się chce kasować, że reszta zostanie na lodzie ??? Big Grin
09-02-2012 13:24 Sanchez jest offline Szukaj postów użytkownika: Sanchez Dodaj Sanchez do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » "Nie możesz usunąć postaci, ponieważ bierzesz udział w handlu."

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH