Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IX [R14+R16] » Legendarna Doskonała Koszulka Orchidei » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarna Doskonała Koszulka Orchidei 10 Ankieta - średnia ocena: 1,9010 Ankieta - średnia ocena: 1,9010 Ankieta - średnia ocena: 1,9010 Ankieta - średnia ocena: 1,90
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Afroman
Full Member


Data rejestracji: 02-08-2008
Postów: 51
Kraina: Necropolia IV

Legendarna Doskonała Koszulka Orchidei Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarna Doskonała Koszulka Orchidei
Zbroja
Obrona: -4
Cechy: obrażenia wszystkich broni +54, obrona przedmiotu -10
Wymagania: POZIOM: 40 (43), SIŁA: 31 (34), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 40 800 PLN



Legendarna Doskonała Koszulka Orchidei


Tak wiem, są już dwie na serwie, jednakże przy takim przedmiocie chciałbym się upewnić czy cena się jakkolwiek zmieniła, z tego co przeczytałem jedna została u właściciela, a druga poszła do Martina_Pietrova. Z góry dziękuję za wyceny, orcha na pewno pójdzie na sell, interesuje mnie ciekawy nieruniczny luck, jak i również biżu setowa i pałki wyprawkowe Tongue
13-02-2012 01:08 Afroman jest offline Szukaj postów użytkownika: Afroman Dodaj Afroman do Listy kontaktów
Mikael
Junior Member


Data rejestracji: 14-07-2010
Postów: 21
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wczoraj jeszcze były wyceny. Wątpię, żeby coś się zmieniło w 24h:>

__________________
R14 - Martin_Pietrov
13-02-2012 01:25 Mikael jest offline Szukaj postów użytkownika: Mikael Dodaj Mikael do Listy kontaktów
Scorpion7
Double Ace


images/avatars/avatar-22954.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 108
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat typowo na... Hura ja Big Grin
No cena diametralnie się zmienila teraz orcha warta 2.5kk nie 2.6kk Tongue
Gratki dropa bo masakryczny no ale bez przesady Tongue
pzdr
13-02-2012 07:47 Scorpion7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Scorpion7 Dodaj Scorpion7 do Listy kontaktów
Afroman
Full Member


Data rejestracji: 02-08-2008
Postów: 51
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Afroman
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak zdaję sobie sprawę, że jest to raczej zaproszenie do oferowania cen, aniżeli wycena, ale skoro poprzednia orcha i tak nie była na sprzedaż - wycenianie jej było kompletnie bezsensowne Tongue

UP! Tongue
13-02-2012 08:32 Afroman jest offline Szukaj postów użytkownika: Afroman Dodaj Afroman do Listy kontaktów
lvlati
Full Member


Data rejestracji: 25-02-2011
Postów: 70
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tamte wyceny były sensowne Smile ja za mniej niż 2,5kk bym nie oddałSmile

__________________
r14 SIKSA
13-02-2012 08:34 lvlati jest offline Szukaj postów użytkownika: lvlati Dodaj lvlati do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IX [R14+R16] » Legendarna Doskonała Koszulka Orchidei

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH