Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Ankieta-Online.pl » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ankieta-Online.pl 15 Ankieta - średnia ocena: 9,4015 Ankieta - średnia ocena: 9,4015 Ankieta - średnia ocena: 9,4015 Ankieta - średnia ocena: 9,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Juggernaughty
Full Member


images/avatars/avatar-22174.jpg

Data rejestracji: 21-03-2011
Postów: 62

Ankieta-Online.pl Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiadomość od administracji:
Ankiety są wyświetlane mimo naszych wielokrotnych wniosków o to, by w serwisie BW nie były wyświetlane żadne ankiety. Obecnie staramy się załatwić problem, ale może to potrwać, gdyż sprawa rozbija się o dwie instytucje (Interia i Gemius).
Przepraszamy za wszelkie problemy z nią związane.

Tymczasowe rozwiązanie: http://optout.iibr.pl klikamy "nadaj cookie optout".


------------
Oryginalna wiadomość:

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 4444
Przeglądarka internetowa: FF-10.0.1

Opis problemu:
Co paredziesiąt klikniec wyskakuje popup z ankieta online. Tez macie ten problem ? Podejrzewam, ze bierze sie on ze statystyk gemiusa. Premium posiadam.

__________________
R12: Thunder Biscuit
14-02-2012 14:57 Juggernaughty jest offline Szukaj postów użytkownika: Juggernaughty Dodaj Juggernaughty do Listy kontaktów
tech-shadow
Triple Ace


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 188
Klan: RMA
Kraina: Necropolia V
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u mnie to samo, na r7 i r14, zazwyczaj było raz na jakiś czas, ale dziś to dosłownie co jakąś akcję i TYLKO NA STRONACH BW

nick r7: SunnivaLind
nick r14: Sunniva
14-02-2012 15:04 tech-shadow jest offline Strona domowa tech-shadow Szukaj postów użytkownika: tech-shadow Dodaj tech-shadow do Listy kontaktów
jamicore
Triple Ace


images/avatars/avatar-17598.jpg

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 162
Klan: Borgir
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mega wkurzajace to okienko. I nawet po wyklikaniu jej do konca (jest krotka), za 5 minut znowu wyskakuje ta sama ankiecina...

__________________
r5: jamik
14-02-2012 15:06 jamicore jest offline Szukaj postów użytkownika: jamicore Dodaj jamicore do Listy kontaktów
Juggernaughty
Full Member


images/avatars/avatar-22174.jpg

Data rejestracji: 21-03-2011
Postów: 62

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Juggernaughty
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widze ze nie jest to odosobniony problem, ale to prawda - co parenascie klikniec ankieta, administracjo ratuj ?

__________________
R12: Thunder Biscuit
14-02-2012 15:09 Juggernaughty jest offline Szukaj postów użytkownika: Juggernaughty Dodaj Juggernaughty do Listy kontaktów
Myszka Miki
Lord


images/avatars/avatar-23536.jpg

Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 332
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: z mamusi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I ja mam ten sam problem. Dzis skonczylo sie premium i bylam pewna ze to z tego powodu. Ale po doladowaniu nadal ankieta sie pojawia.

prosze administracjo, zrobcie cos z tym. Co 15 -30 sekund wyskakuje okienko.

__________________
Alabama Lilith

Nakarm Wampira
14-02-2012 15:17 Myszka Miki jest offline Strona domowa Myszka Miki Szukaj postów użytkownika: Myszka Miki Dodaj Myszka Miki do Listy kontaktów
Makalele
Lord


Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 367
Klan: Khan
Kraina: Moria II
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dzisiaj już mi się któryś włączyła. Jeszcze wczoraj był spokój.

__________________
Wszystko o akcie 3!
14-02-2012 15:22 Makalele jest offline Szukaj postów użytkownika: Makalele Dodaj Makalele do Listy kontaktów
dziki_waz
Double Ace


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 113
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam to samo na kilku serwach Frown
premka nic nie pomaga
pomimo premium wyskakuje ta durna reklama
myślałem, że opłata premium zabezpiecza mnie przed idiotycznymi reklamami :/
reklamuję moje premium - nie działa od doby

__________________
Złóż ofertę:
R3 - dzikuska
R6 - Laylla
14-02-2012 15:41 dziki_waz jest offline Szukaj postów użytkownika: dziki_waz Dodaj dziki_waz do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie też to strasznie wkurza.

Nawet po wypełnieniu ankiety: Meżczyzna 99 lat - to od razu kończy pytania - znów sie pojawia.... Mad

Edit. M 30 lat też kończy. Jeśli to tylko pytanie o wiek i płeć to im zaraz zmanipuluje wyniki wpisując 300 razy 99 lat.

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vlade: 14-02-2012 15:44.

14-02-2012 15:42 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawa jest wyjaśniana, prosimy uzbroić się w cierpliwość, do jutra powinniśmy rozwiązać problem.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




14-02-2012 15:49 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do jutra? Ja już się zgłosiłem jako 7 staruszek w przedziale 97-99 z przewagą 99 latek... Big Grin Do jutra będzie ich ze 120

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

14-02-2012 16:12 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Triti
Triple Ace


images/avatars/avatar-21162.jpg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 153
Klan: Valhalla
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u mnie ten sam problem Big Grin

wczesniej nie miałam czegoś takiego, ale dzis wyskoczylo.

Uzupelnilam ankiete, wyskoczyla znowu, patrze, ze to ta sama to olałam, a ona wyskoczyla jeszcze z 10razy :/

mam premium, uzywam google chrome

__________________
r10: kiedyś Wink
r14: Velis

[ ZŁOŻ OFKĘ ]
14-02-2012 16:36 Triti jest offline Szukaj postów użytkownika: Triti Dodaj Triti do Listy kontaktów
Juggernaughty
Full Member


images/avatars/avatar-22174.jpg

Data rejestracji: 21-03-2011
Postów: 62

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Juggernaughty
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kod:
1:
http://ankieta-online.pl/2408-33e4e33f/q.php?g=3763&src=2&o=6047&id=z83VfeaPECM3.D8UoDbR7fy7&c=0&v=0&xc=A7E3B9E1


moze sie przyda.

dzieki.

__________________
R12: Thunder Biscuit
14-02-2012 16:47 Juggernaughty jest offline Szukaj postów użytkownika: Juggernaughty Dodaj Juggernaughty do Listy kontaktów
Quba_xP
Double Ace


images/avatars/avatar-23151.jpg

Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 121
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Blackpool

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Generalnie problem się nasilił, wcześniej wyskakiwała mi ta ankieta raz na pare dni, z zapytaniem czy chce wziąść udział w badaniu.. odmawiałem i po klopocie - spokoj na pare dni

Dzisiaj wyskoczyło mi od razu pierwsze pytanie - bez opcji odmówienia udziału w ankiecie.
Zamykałem krzyżykiem ale nie pomagało, z racji aktywnej gry na 3 serwerach przy samym klikaniu wyprawek wyskoczylo mi to jakies 10 razy..

czytając ich regulamin itp, znalazłem fragment :

cytat:
ZASADY WYŚWIETLANIA ANKIET BADAWCZYCH W INTERNECIE


Ankieta wyświetla się tylko na tych stronach internetowych, których administratorzy wyrazili na to zgodę. (...)
Istnieje także możliwość nadania pliku "cookie", który w sposób trwały zablokuje wyświetlanie wszystkich naszych ankiet. Jeżeli chcesz skorzystać z tej możliwości kliknij tutaj.

źródło
kod:
1:
http://ankieta-online.pl/PrivacyPolicy/PrivacyPolicy.php?l=PL&f=IIBR&t=15


nie wiem czy działa - dopiero kliknełem ;P

__________________
Valar Morghulis
14-02-2012 17:14 Quba_xP jest offline Szukaj postów użytkownika: Quba_xP Dodaj Quba_xP do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tez nadalem ten plik cookie wiec zobaczymy, bo juz ta ankieta w ciagu 10 minut mi 25 razy wyskoczyla........ masakra jakas

__________________

14-02-2012 17:29 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poradze tylko ze jak sie wpisze wiek 2, 3 albo podobny to zamyka po pierwszym pytaniu, rozpoznajac zartownisia Tongue
Zobaczymy co Administracja z tym zrobi, ale lepiej nie spamowac bez sensu bo to nic nie da Wink

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
14-02-2012 18:17 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Angry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale to jest takie irytujące Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil ehh Frown
14-02-2012 18:26
kreatura
Triple Ace


Data rejestracji: 02-05-2009
Postów: 220
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak nie gemius to ankieta online. Nie po to płacę żeby mi okienka wyskakiwały.

__________________
Skończyłem grę
R6:KreaturaOburęczna
R10:Larwa
R11:knut
14-02-2012 18:28 kreatura jest offline Szukaj postów użytkownika: kreatura Dodaj kreatura do Listy kontaktów
Frequency
Newbie


Data rejestracji: 26-01-2012
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co drugi klik wywala ta ankiete nawet na ad-blocku, malo wam kasy z premki?
14-02-2012 18:31 Frequency jest offline Szukaj postów użytkownika: Frequency Dodaj Frequency do Listy kontaktów
rafalowski-r1
Junior Member


Data rejestracji: 28-12-2011
Postów: 16
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiesz nie zrobia to ludzie sie im moment rozejda i wtedy beda mieli wiecej bo kto sie wku.........................ć bedzie to nie jedyna taka gra przeciez
14-02-2012 18:42 rafalowski-r1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rafalowski-r1 Dodaj rafalowski-r1 do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy tą ankiete można podpiąć pod miano reklamy?
14-02-2012 18:45 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta ankieta wyskakuje niezależnie od administracji, więc przestańcie spamować, bo to niczego nie przyspieszy, a problem jest rozwiązywany...
14-02-2012 18:49 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
kamillysiak
Double Ace


Data rejestracji: 20-12-2010
Postów: 113
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ta ankieta jest po części reklamą.
mi się to zaczęło pojawiać dopiero dzisiaj. kilka razy z telefonu, a teraz i na kompie. jest to bardzo irytujące. tym bardziej że użytkownicy premium raczej nie życzą sobie reklam Smile

miejmy nadzieję że problem do jutra zostanie rozwiązany jak to Konrad napisał

__________________


cytat:
a ja myślę że c47 i szeszej to tez multikonto..../joke/

cytat:
Diabelska Grzesznica 6 wykonuje atak specjalny Piekielne Igraszki

14-02-2012 18:49 kamillysiak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamillysiak Dodaj kamillysiak do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xCannonnx napisał(a)
Ta ankieta wyskakuje niezależnie od administracji, więc przestańcie spamować, bo to niczego nie przyspieszy, a problem jest rozwiązywany...


Tu się nie zgodzę, na innych stronach mi się takie ankiety nie odpalają. Nawet przeglądając samą interie nie spotkałem się do tej pory z tą lub podobną ankietę. Czyli bez zgody administracji nic by nie "wyskakiwało".
14-02-2012 18:53 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
shadow_mk
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi juz z 15 razy wyskoczylo pare razy wpisalem 10 lat i dalej wyskakuje dosc wkur... to jest i tylko tutaj ;/
14-02-2012 19:11
Aqq.r12R3
Triple Ace


images/avatars/avatar-23481.jpg

Data rejestracji: 17-03-2010
Postów: 209
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja już ok 15 razy Odmówiłem Udziału w Ankiecie mam nadzieję że administracja upora się z problemem...

__________________

14-02-2012 19:12 Aqq.r12R3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Aqq.r12R3 Dodaj Aqq.r12R3 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Aqq.r12R3: brak YIM Account Name of Aqq.r12R3: brak
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tylko dodam że problem występuje tylko na R15, na R13 cisza i spokój, nie wiem jak z innymi serwerami.

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

14-02-2012 19:57 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
Pawel1982.
Triple Ace


images/avatars/avatar-14550.png

Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 154
Klan: Yin&Yang
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: ...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Sprawa jest wyjaśniana, prosimy uzbroić się w cierpliwość, do jutra powinniśmy rozwiązać problem.




NIE MA UZBROIĆ SIĘ W CIERPLIWOŚĆ...

nie dotrzymaliście umowy odnoście konta premium w związku z tym żądam oddanie 1 dnia konta premium wszystkim graczom!!!!!!!!!!!!!

__________________
NICK MELUZYNA
R4

Yin&Yang


cytat:
Lady Moren napisał(a)
Jakies twurcze +1 poprosze

14-02-2012 20:01 Pawel1982. jest offline Strona domowa Pawel1982. Szukaj postów użytkownika: Pawel1982. Dodaj Pawel1982. do Listy kontaktów AIM Screen Name of Pawel1982.: . YIM Account Name of Pawel1982.: . Zobacz profil MSN Pawel1982.
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gram wyłącznie na R2 i ta ankieta pojawia się bardzo często. Ledwo ją wyłączę i pojawia się ponownie. Premium oczywiście mam cały czas, chociaż nie wierzę, by to było powiązane.

Pozdrawiam

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

14-02-2012 20:04 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Pathogen
Triple Ace


images/avatars/avatar-25578.jpg

Data rejestracji: 12-09-2010
Postów: 193
Kraina: Necropolia II; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Gram wyłącznie na R2 i ta ankieta pojawia się bardzo często. Ledwo ją wyłączę i pojawia się ponownie. Premium oczywiście mam cały czas, chociaż nie wierzę, by to było powiązane.

Pozdrawiam

na r14 wypisz wymaluj to samo,z 3-5 wyprawke puszcze i juz ankieta -_-

__________________
śp. gen. Prezydent Wojciech Jaruzelski, świeć Panie nad jego duszą
14-02-2012 20:18 Pathogen jest offline Szukaj postów użytkownika: Pathogen Dodaj Pathogen do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pathogen napisał(a)
cytat:
Buc napisał(a)
Gram wyłącznie na R2 i ta ankieta pojawia się bardzo często. Ledwo ją wyłączę i pojawia się ponownie. Premium oczywiście mam cały czas, chociaż nie wierzę, by to było powiązane.

Pozdrawiam

na r14 wypisz wymaluj to samo,z 3-5 wyprawke puszcze i juz ankieta -_-


pewnie plus 1.. ale podepnę się , r 10 , r 14 ... nie licze sekundowo , ale wyskakuje często przy kliku tu , lub tam ...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

14-02-2012 20:21 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Ankieta-Online.pl

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH