Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R6 Odczyt raportu po zakończonej wyprawie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Odczyt raportu po zakończonej wyprawie 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
navrass
Member


Data rejestracji: 30-10-2011
Postów: 30
Kraina: Necropolia IV

Odczyt raportu po zakończonej wyprawie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Navras
Przeglądarka internetowa: Google Chrome

Opis problemu:
Podczas chodzenia na pielgrzymki, miałem cały czas odpaloną zakładkę "idź na wyprawę", leciał sobie czas na liczniku, doszedł do zera i pojawiło się jak zawsze Zakończono, kliknąłem w to, lecz dostałem czerwony komunikat brak wiadomości o podanym ID, tak jak bym kliknął w skasowaną wiadomość.
Ale wszedłem w wiadomości i raport tam był, niestety nie zwróciłem uwagi na ID tych dwóch :/

Kiedyś już miałem podobną sytuację(około miesiąca temu), ale sprawę olałem, ale teraz się to powtórzyło.
Dodam, że gra była odpalona na jednej karcie w przeglądarce i nie było uruchomionych żadnych cudaków w tle, tylko mail i gra.

__________________
R6 Navras

Dałeś KT > złóż ofkę!
17-02-2012 11:03 navrass jest offline Szukaj postów użytkownika: navrass Dodaj navrass do Listy kontaktów
ThorinosR7
Lord


Data rejestracji: 04-06-2010
Postów: 254
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też tak miałem - licznik odliczający się pośpieszył o sekundę czy dwie, mi się czasem nawet zawiesza, ale to wina przeglądarki.

__________________

17-02-2012 11:20 ThorinosR7 jest offline Szukaj postów użytkownika: ThorinosR7 Dodaj ThorinosR7 do Listy kontaktów
navrass
Member


Data rejestracji: 30-10-2011
Postów: 30
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez navrass
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tyle że to raczej nie w tym problem, bo i tak dopiero po chwili się kapnąłem o tym, że wyprawa się skończyła, więc musiałby o kilkanaście sekund się spóźnić.
Wiem, że czasem się kaszani, ale mi osobiście w chromie nigdy, tym bardziej jak robię tylko BW na jednej karcie i gdzieśtam strona czy poczta w tle.
Na telefonie owszem, zdarza się dość często że się zawiesza.

Dziwne w takim razie, że przed zakończeniem wyprawy jest już wygenerowany ID wiadomości, do której link przekierowuje, a która jeszcze nie została stworzona?

__________________
R6 Navras

Dałeś KT > złóż ofkę!
17-02-2012 11:22 navrass jest offline Szukaj postów użytkownika: navrass Dodaj navrass do Listy kontaktów
Trumna
Junior Member


Data rejestracji: 20-09-2011
Postów: 24
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miałem identyczną sytuację. Raport niby był ale jakby go nie było. Pojawił się po
około 20 sekundach.
17-02-2012 11:36 Trumna jest offline Szukaj postów użytkownika: Trumna Dodaj Trumna do Listy kontaktów
ThorinosR7
Lord


Data rejestracji: 04-06-2010
Postów: 254
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest generowany, wystarczy zobaczyć w źródle po puszczeniu wyprawki, pomimo, że czas leci, wklejasz ze źródła strony "?a=msg&do=view&mid=xxxxx" do adresu i też wychodzi, że nie ma, dopiero po odczekaniu i wejściu dropisz pałkę Smile

__________________

17-02-2012 11:44 ThorinosR7 jest offline Szukaj postów użytkownika: ThorinosR7 Dodaj ThorinosR7 do Listy kontaktów
3DKim
Double Ace


Data rejestracji: 14-01-2012
Postów: 120
Kraina: Necropolia III
Skąd: Bytom:> Niebieska kRaina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to samo na r8 mam

__________________
R4 : Versalis top 68 KONIEC! ODDANE Smile
R10 : Versalis

Turcekie Necro : Arathir top 35
17-02-2012 14:40 3DKim jest offline Szukaj postów użytkownika: 3DKim Dodaj 3DKim do Listy kontaktów
Mlecyk
Lord


images/avatars/avatar-22920.gif

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 366
Klan: DS i AI i OS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest normalne... zegar się czasem spóźnia.

Na następny raz jak Ci się wyświetli taki komunikat to kliknij f5 i po sprawie...

__________________
cytat:
Guholec napisał:
po twoim ostrzeżeniu widać ze lubisz tak wszędzie spamować.

17-02-2012 15:30 Mlecyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Mlecyk Dodaj Mlecyk do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest związane z niezsynchronizowanym czasem BW oraz czasem komputera.

Było tych tematów już kilka, w tym ja sam takowy zakładałem. Wystarczy zaktualizować czas systemowy, gdy pojawi się taki problem.
17-02-2012 16:59 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
Analfabeta
Lord


images/avatars/avatar-19557.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 389
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Link do mojego tematu


Tez tak kiedys mialem i czasami mam nadal, tam sadze ze mniej wiecej wyjasnione Smile

__________________
r3/r4 TRaiNe
17-02-2012 18:01 Analfabeta jest offline Szukaj postów użytkownika: Analfabeta Dodaj Analfabeta do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R6 Odczyt raportu po zakończonej wyprawie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH