Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Homoseksualizm » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Homoseksualizm 17 Ankieta - średnia ocena: 4,1817 Ankieta - średnia ocena: 4,18
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sierra
Junior Member


Data rejestracji: 17-01-2012
Postów: 14

Homoseksualizm Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym, żebyście sie wypowiedzieli na ten temat TUTAJ.
I czy np zaakceptowalibyscie sytuacje w której wasze dziecko
zostałoby zaadoptowane przez parę homoseksualną w przypadku waszej śmierci i dlaczego nie lub tak.

__________________
nick Kiciek R14
18-02-2012 22:59 sierra jest offline Szukaj postów użytkownika: sierra Dodaj sierra do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym karal smiercia pedalow... tak wiec nie byloby takiej mozliwosci by kogokolwiek adoptowali Smile
18-02-2012 23:08
Sherem*
Ex-Team


images/avatars/avatar-23726.gif

Data rejestracji: 07-09-2008
Postów: 204
Skąd: Z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ile ludzi na Ziemi, tyle pewnie i opinii.
Ja osobiście jestem w stanie tolerować związki partnerskie oraz adopcje (pod warunkiem przejścia rygorystycznych testów jakie przechodzą normalne małżeństwa chcące adoptować dzieci)

Maria Czubaszek bardzo ładnie określiła adopcję przez związki homoseksualne - lepiej, żeby dziecko wychowało się w takiej rodzinie niż w "normalnym" związku patologicznym gdzie biją, piją, albo gwałcą.

__________________



Nie gram, nie moderuję, nie znam się - zarobiony jestem Tongue

Alkohol niszczy szare komórki... Ale tylko te najsłabsze.

18-02-2012 23:13 Sherem* jest offline Strona domowa Sherem* Szukaj postów użytkownika: Sherem* Dodaj Sherem* do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Związki - tak
Obnoszenie się - nie
Adopcja - nie

/lulz, chyba zakończyłem temat rotfl rotfl

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElMasmix: 18-02-2012 23:23.

18-02-2012 23:18 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Morgotheron
Triple Ace


images/avatars/avatar-25170.jpg

Data rejestracji: 06-01-2011
Postów: 191
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprzeciw adopcji. to co masmix

__________________
Moria r9

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Morgotheron: 18-02-2012 23:20.

18-02-2012 23:18 Morgotheron jest offline Szukaj postów użytkownika: Morgotheron Dodaj Morgotheron do Listy kontaktów
Cerebrus
Triple Ace


images/avatars/avatar-23434.gif

Data rejestracji: 07-07-2011
Postów: 215
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ElMasmix napisał(a)
Związki - tak
Obnoszenie się - nie
Adopcja - nie


amen.

__________________

18-02-2012 23:20 Cerebrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerebrus Dodaj Cerebrus do Listy kontaktów
sierra
Junior Member


Data rejestracji: 17-01-2012
Postów: 14

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sierra
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe czy JMPK dostanie chociaż warna...

__________________
nick Kiciek R14
18-02-2012 23:28 sierra jest offline Szukaj postów użytkownika: sierra Dodaj sierra do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czemu? Wyraził swoją opinie. Nie za ładnie co prawda, trochę prymitywnie, ale jednak. Nie leci żaden offence w kierunku graczy, ewentualnie możemy zrobić postać o nicku "pedalow" i go zbanujemy za groźby dot. życia realnego Big Grin

także, bez spiny

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElMasmix: 18-02-2012 23:32.

18-02-2012 23:31 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Opas19
Newbie


Data rejestracji: 20-08-2008
Postów: 1
Klan: Among Mortals
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V
Skąd: Sypniewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie nie ma problemu, żeby ludzie w związkach homoseksualnych adoptowali dzieci. Jedyne czego nie znoszę wśród homoseksualistów, to obnoszenia się ze swoją innością Smile
Pozdro
18-02-2012 23:57 Opas19 jest offline Szukaj postów użytkownika: Opas19 Dodaj Opas19 do Listy kontaktów
Elathir
Lord


Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 468
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerebrus napisał(a)
cytat:
ElMasmix napisał(a)
Związki - tak
Obnoszenie się - nie
Adopcja - nie


amen.


Dokładnie tak.

A co do moich dzieci po mojej ewentualnej przedwczesnej śmierci, to od czego mam rodzinę?

__________________
A co mi tam, jak ktoś ma zamiar zacząć grę na r15 niech skorzysta z linka http://r15.bloodwars.interia.pl/r.php?r=3314

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Elathir: 19-02-2012 00:04.

19-02-2012 00:03 Elathir jest offline Szukaj postów użytkownika: Elathir Dodaj Elathir do Listy kontaktów
mjm
Member


images/avatars/avatar-25061.gif

Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: g-ce/m-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sherem* napisał(a)
Maria Czubaszek bardzo ładnie określiła adopcję przez związki homoseksualne - lepiej, żeby dziecko wychowało się w takiej rodzinie niż w "normalnym" związku patologicznym gdzie biją, piją, albo gwałcą.


tia, w końcu kto może więcej wiedzieć o wychowywaniu dzieci, niż kobita, która obnosi się z tym, że wolała dwukrotnie wyskrobać swoje dzieci, niż je urodzić Roll Eyes

co do tematu: osobiście nie obchodzi mnie, kto jakim dewiacjom oddaje się we własnych czterech ścianach ani kto komu co wsadza pod kołdrą, ale jestem zdecydowanie przeciwny nachalnej promocji homoseksualizmu czy też wszelkim próbom wmawiania społeczeństwu, że dewiacje są czymś normalnym i trzeba je zaakceptować (można pisać całe wypracowania o rzucaniu na lewo i prawo oskarżeniami o "homofobię" i zarabianiu kasy na politycznej poprawności).

TL;DR:
toleruję? tak ( jeśli ktoś nie wciska mi na siłę kwestii własnej seksualności)
adopcja? no way (co dalej? adopcja dla zoofilów?)

__________________


R4-> krecik
19-02-2012 01:51 mjm jest offline Szukaj postów użytkownika: mjm Dodaj mjm do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sherem* napisał(a)
Ile ludzi na Ziemi, tyle pewnie i opinii.
Ja osobiście jestem w stanie tolerować związki partnerskie oraz adopcje (pod warunkiem przejścia rygorystycznych testów jakie przechodzą normalne małżeństwa chcące adoptować dzieci)

Maria Czubaszek bardzo ładnie określiła adopcję przez związki homoseksualne - lepiej, żeby dziecko wychowało się w takiej rodzinie niż w "normalnym" związku patologicznym gdzie biją, piją, albo gwałcą.


i zgadzam się z nią, niestety aż tacy tolerancyjni nie jesteśmy aby to było możliwe, dla nas bardziej do przyjęcia jest jak dziecko chodzi głodne, patrzy na ciągle nachlanych rodziców, efekty poimprezowe itd niżeli jest wychowywane przez homoseksualistów. Ciężko nam zaakceptować związki homoseksualne, niektórym z nas tak jak panu JMPK nawet to,że tacy ludzie chodzą po tej planecie chociaż podejrzewam,że tyczy się to tylko partnerów płci męskiej bo zapewne lesbijki mu nie przeszkadzają Wink Ja osobiście nie mam nic przeciwko związkom homoseksualnym nawet jestem za tym by im umożliwić legalizację tych związków ale jeśli chodzi o adopcje dzieci to tu bym się wstrzymała.

Spotkałam się kiedyś z taka teoria,że dziecko wychowywane przez homoseksualistów wyrośnie na homoseksualistę a mówią, że matki natury oszukać się nie da Wink

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

19-02-2012 03:44 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
ILikeWeeD
Junior Member


Data rejestracji: 05-02-2012
Postów: 16
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak oczywiście ale postawmy się w roli takiego dziecka. Dziecka ma już tam te 10lat i idzie do szkoły. Na rozpoczęcie załóżmy idzie tylko z jednym rodzicem bo drugi nie może czy też nie chce. Nadchodzi dzień matki. Dzieci przygotowują przedstawienie jak to bywa w podstawówkach. I co wtedy? Ma pójść "ojciec" ? No coś tu chyba jest nie tak. Albo na dzień ojca 2x "ojciec". Wyobraźcie sobie jakie to dziecko będzie mieć zniszczoną psychikę. Tak ono będzie tolerować że ma dwóch ojców dla niego po pewnym czasie stanie to się normalne, lecz nie zapominajmy o innych ludziach czy nawet dzieciach w szkole. Jak każdy wie za młodu nie zważa się tak na słowa jak później Wink


Związki przemilczę...
Adopcja NIGDY

__________________

19-02-2012 04:12 ILikeWeeD jest offline Szukaj postów użytkownika: ILikeWeeD Dodaj ILikeWeeD do Listy kontaktów
Ranke
Lord


images/avatars/avatar-4468.gif

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 344
Klan: Blue Dragon
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia XI
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by ILikeWeeD
Tak oczywiście ale postawmy się w roli takiego dziecka. Dziecka ma już tam te 10lat i idzie do szkoły. Na rozpoczęcie załóżmy idzie tylko z jednym rodzicem bo drugi nie może czy też nie chce. Nadchodzi dzień matki. Dzieci przygotowują przedstawienie jak to bywa w podstawówkach. I co wtedy? Ma pójść "ojciec" ? No coś tu chyba jest nie tak. Albo na dzień ojca 2x "ojciec". Wyobraźcie sobie jakie to dziecko będzie mieć zniszczoną psychikę. Tak ono będzie tolerować że ma dwóch ojców dla niego po pewnym czasie stanie to się normalne, lecz nie zapominajmy o innych ludziach czy nawet dzieciach w szkole. Jak każdy wie za młodu nie zważa się tak na słowa jak później Wink


Związki przemilczę...
Adopcja NIGDY


To jest to.
Jeśli chodzi o same związki - nie mam nic przeciwko, jeden z moich najlepszych znajomych jest gejem i to świetny facet. Każdy w domu robi co chce, byle nie krzywdził innych. Uważam za to, ze adoptowanie dzieci przez takie pary nie powinno być legalne. Dyskusji o tym było wiele, ale nikt mnie nie przekona, że dziecko mające dwie mamy lub dwóch tatusiów nie będzie miało problemów, czy to w szkole, czy to ze sobą, nie mając pewnych wzorców.
Wiadomo, że patrząc na patologię z jednej strony, a spokój w parze homoseksualnej można mówić, że dziecku przecież będzie lepiej u tej drugiej rodziny, ale sądzę, ze używanie skrajnych przykładów w dyskusji nie jest najlepsze.

__________________
R1 - była Ranke, S_L i VVV.
R12 - była Blair, Blue Dragon.
R18 - Lucienne
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=196523 - Oblężenie literackie Wink
19-02-2012 07:00 Ranke jest offline Strona domowa Ranke Szukaj postów użytkownika: Ranke Dodaj Ranke do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie mam nic przeciwko takim związkom, bo niby czemu? Byle mieli poczucie smaku i nie pokazywali tego całemu światu, to jest obrzydliwe... z resztą hetero związki to samo...

Ale adopcja - nie. Czemu? Nie ze względu, że źle by wychowali. Teoria, że dzieci też byłyby homo jest też nietrafiona. Chodzi tu o ludzi, którzy napiętnowaliby takie dziecko. Byłby to horror dla dziecka i tylko ze względu na innych ludzi jestem przeciw. Zacofanie najpierw musi zniknąć...
19-02-2012 08:19 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
JMPK napisał(a)
ja bym karal smiercia pedalow... tak wiec nie byloby takiej mozliwosci by kogokolwiek adoptowali Smile


Big Grin owned

__________________

r1 ID : 114185
19-02-2012 08:57 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na nie
19-02-2012 09:09 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ILikeWeeD napisał(a)
Tak oczywiście ale postawmy się w roli takiego dziecka. Dziecka ma już tam te 10lat i idzie do szkoły. Na rozpoczęcie załóżmy idzie tylko z jednym rodzicem bo drugi nie może czy też nie chce. Nadchodzi dzień matki. Dzieci przygotowują przedstawienie jak to bywa w podstawówkach. I co wtedy? Ma pójść "ojciec" ? No coś tu chyba jest nie tak. Albo na dzień ojca 2x "ojciec". Wyobraźcie sobie jakie to dziecko będzie mieć zniszczoną psychikę. Tak ono będzie tolerować że ma dwóch ojców dla niego po pewnym czasie stanie to się normalne, lecz nie zapominajmy o innych ludziach czy nawet dzieciach w szkole. Jak każdy wie za młodu nie zważa się tak na słowa jak później Wink


Związki przemilczę...
Adopcja NIGDY


No proszę Cię, tak samo maja dzieci z związków heteroseksualnych których jedno z rodziców odeszło bądź zmarło, także stwarzając problem z adopcja na podstawie świąt to przesada.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

19-02-2012 09:30 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Ranke
Lord


images/avatars/avatar-4468.gif

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 344
Klan: Blue Dragon
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia XI
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:



No proszę Cię, tak samo maja dzieci z związków heteroseksualnych których jedno z rodziców odeszło bądź zmarło, także stwarzając problem z adopcja na podstawie świąt to przesada.


Taka sytuacja jest sytuacją ekstremalną i rzadką, to nic normalnego, więc porównywanie tego nie ma sensu. To, o czym Ty mówisz to stworzenie takiej możliwości normalnej i legalnej, śmierć czy odejście rodzica to sprawy, które się zdarzają, ale nie są na porządku dziennym. No i przede wszystkim to są przypadki.

__________________
R1 - była Ranke, S_L i VVV.
R12 - była Blair, Blue Dragon.
R18 - Lucienne
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=196523 - Oblężenie literackie Wink
19-02-2012 09:40 Ranke jest offline Strona domowa Ranke Szukaj postów użytkownika: Ranke Dodaj Ranke do Listy kontaktów
Morgotheron
Triple Ace


images/avatars/avatar-25170.jpg

Data rejestracji: 06-01-2011
Postów: 191
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziecko adoptowane przez homo nie miałoby życia w szkole. Przecież wiadomo jakie niektóre dzieciaki są, przezywałyby takiego, śmiały się z niego już nie wspomnę o innych rzeczach.

__________________
Moria r9

19-02-2012 09:51 Morgotheron jest offline Szukaj postów użytkownika: Morgotheron Dodaj Morgotheron do Listy kontaktów
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja powiem tylko jedno... DO GAZU!!!
19-02-2012 09:56 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
V A L L E R
Lord


Data rejestracji: 04-01-2010
Postów: 280

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to jak myślicie od czego są szkoły prywatne, gdzie płaci się za pełną poufność? Czy na wasze dni matki - mamy zawsze przychodziły? To jest jakiś absurd.

Takie podejście na pewno byłoby jednym z podstawowych wyznaczników w teście psychologicznym pary homoseksualnej.

Adopcja powinna być dozwolona, w dzisiejszych czasach nadal za dużo dzieci nie jest w stanie znaleźć rodziny zastępczej, wolicie żeby nigdy nie poznały rodzinnego ciepła? Żeby całe życie spędziły w bidulu, po czym jako dzieci odepchnięte przez społeczeństwo okradali, mordowali i inne [tu pozwoliłem sobie na małą nadinterpretację, by podkreślić jak mogłaby wyglądać przyszłość tych porzuconych dzieci].

No i ostatnie pytanie. Jak myślicie jak potraktowałyby dzieci w szkole kogoś kto jest adoptowany?

Gdzieś w Polsce są specjalne placówki o dużo wyższym poziomie kultury, oczywiście płatne, gdzie takie zachowanie poskutkowałoby usunięciem dziecka z tej szkoły, więc w czym tkwi problem?

Co rozumiecie przez obnoszenie? Parada równości/miłości? Nie zapominajcie że biorą w niej udział również osoby "normalne".

Tak, więc jest mi trochę wstyd za ludzi, którzy nie potrafią ani trochę zrozumieć innego człowieka... No i oczywiście dlaczego Polacy w tej kwestii jak zwykle mają takie zdanie? Trochę żałosne, aczkolwiek szanuję każdą opinię nie uwłaczającą innej osobie.

__________________
R6- Victoria Seras
R10- Valler
R14- ElVa
R16 - Valler
R17 - Valler
19-02-2012 10:13 V A L L E R jest offline Szukaj postów użytkownika: V A L L E R Dodaj V A L L E R do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ranke napisał(a)
cytat:



No proszę Cię, tak samo maja dzieci z związków heteroseksualnych których jedno z rodziców odeszło bądź zmarło, także stwarzając problem z adopcja na podstawie świąt to przesada.


Taka sytuacja jest sytuacją ekstremalną i rzadką, to nic normalnego, więc porównywanie tego nie ma sensu. To, o czym Ty mówisz to stworzenie takiej możliwości normalnej i legalnej, śmierć czy odejście rodzica to sprawy, które się zdarzają, ale nie są na porządku dziennym. No i przede wszystkim to są przypadki.


Twoje argumenty też nie maja sensu gdyż mowa o dzieciach z domu dziecka, większość z nich przy tego typu uroczystościach patrzy w podłogę.


cytat:
AvarI napisał(a)
Ja powiem tylko jedno... DO GAZU!!!


a możesz uzasadnić dlaczego do tego gazu ? ja odnoszę wrażenie że tego typu opinie mają jedyne podłoże a mianowicie obawę o swoje 4 litery. Często spotykam się z zwolennikami tego typu rozwiązań którzy uważają,że jak się zacznie tolerować homoseksualistów to zaraz będą gwałcić na mieście. Litości.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sonszajn: 19-02-2012 11:39.

19-02-2012 11:33 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Pathogen
Triple Ace


images/avatars/avatar-25578.jpg

Data rejestracji: 12-09-2010
Postów: 193
Kraina: Necropolia II; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
..:::Tyber:::.. napisał(a)
cytat:
JMPK napisał(a)
ja bym karal smiercia pedalow... tak wiec nie byloby takiej mozliwosci by kogokolwiek adoptowali Smile


Big Grin owned

jestem za tym zdecydowanie

__________________
śp. gen. Prezydent Wojciech Jaruzelski, świeć Panie nad jego duszą
19-02-2012 11:35 Pathogen jest offline Szukaj postów użytkownika: Pathogen Dodaj Pathogen do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ranke napisał(a)
cytat:



No proszę Cię, tak samo maja dzieci z związków heteroseksualnych których jedno z rodziców odeszło bądź zmarło, także stwarzając problem z adopcja na podstawie świąt to przesada.


Taka sytuacja jest sytuacją ekstremalną i rzadką, to nic normalnego, więc porównywanie tego nie ma sensu. To, o czym Ty mówisz to stworzenie takiej możliwości normalnej i legalnej, śmierć czy odejście rodzica to sprawy, które się zdarzają, ale nie są na porządku dziennym. No i przede wszystkim to są przypadki.


win! Smile

A dla wszystkich debili co do gazu, etc. to moje zdanie jest takie... a nie, przed chwilą już je wyraziłem Big Grin

Czy kiedykolwiek taka osoba Ci zawiniła? Tacy ludzie są biedni w tym społeczeństwie. Związki jak najbardziej, ale Kuhhhhhfa - na pewno nie będę tolerował obnoszenia się. Pary liżące się w tramwaju to jest przesada (mimo wieku, tego nie praktykuję Tongue ), ale parady równości? Co to jest, partia polityczna, bo dla mnie to wygląda "chodź, zostań homo, zobacz jak fajnie się bawimy".

Na takich paradach jest masa prowokatorów co zwyczajnie nastawia źle ludzi przeciwko osobom homoseksualnym. Ale jeśli NIE MA innych miejsc w których można byłoby ich "poznać" to jakie można mieć o nich zdanie? No proszę was...

__________________

19-02-2012 11:40 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Gerald_Tarrant
Triple Ace


images/avatars/avatar-24868.jpg

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 248
Klan: NM/MASS
Skąd: there is no place like 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Związki? Niech sobie będą, co mi do tego. Obnoszenie się? Dopóki nie obnoszą się bardziej niż przeciętna para heteroseksualna, co mi tam. Adopcja, na chwile obecną nie jest to dobry pomysł, uczęszczając dawno temu do gimnazjum znaliśmy dzieci z domu dziecka, z rozbitych czy patologicznych rodzin i nikt sie z tego nie śmiał, raczej cieszył się że sami nie mamy takich problemów, albo nasze problemy nie były publicznie znane. Natomiast trzeba przyznać że dzieciaki potrafią być okrutne, i dziecko adoptowane przez taką parę może mieć problemy w szkole i w swojej okolicy, i nie wmawiajcie mi że każda para gejów która chce adoptować dziecko jest na tyle bogata żeby izolować dziecko w prywatnej szkole i na jakimś zamkniętym osiedlu, a zresztą gdzie wtedy będzie żyło dziecko, w internecie? Ponieważ w normalnej szkole i w normalej okolicy taka wiadomość rozprzestrzeni się w mgnieniu oka i dziecko przez wiele lat będzie miało problemy związane z nietolerancją i głupotą innych ludzi, nie tylko dzieci.

Faktem jest że dzieci z domu dziecka nie mają tam dobrych warunków, i raczej trzeba działać w kierunku polepszenia ich warunków lub ułatwienia adopcji przez rodziny heteroseksualne które przejdą odpowiednie badania i wizje lokalną, bo przy obecnej mentalności adopcja przez parę homoseksualną w większości przypadków oznacza zamianę jednych kłopotów dziecka na inne.

__________________


zbroje r14, wyceny r12.


the man who could have been

19-02-2012 11:52 Gerald_Tarrant jest offline Szukaj postów użytkownika: Gerald_Tarrant Dodaj Gerald_Tarrant do Listy kontaktów
xyre
Lord


images/avatars/avatar-25297.jpg

Data rejestracji: 23-07-2011
Postów: 454
Kraina: Moria III
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sonszajn napisał(a)


cytat:
AvarI napisał(a)
Ja powiem tylko jedno... DO GAZU!!!


a możesz uzasadnić dlaczego do tego gazu ? ja odnoszę wrażenie że tego typu opinie mają jedyne podłoże a mianowicie obawę o swoje 4 litery. Często spotykam się z zwolennikami tego typu rozwiązań którzy uważają,że jak się zacznie tolerować homoseksualistów to zaraz będą gwałcić na mieście. Litości.


Może boi się konkurencji? rotfl

Hmmm, jest to dosyć drażliwy temat. Homo mnie mało interesują (choć zmniejszają mi konkurencje, mam większa szanse na upolowanie samicy Big Grin ), mogą sobie żyć w związkach i inne takie. Ale co do adopcji, to bym się zastanowił. No bo jak dziecku rodzice umierają, ma 6-10 lat, miało dom z mamą i tatą, nagle trafia do gejowskiej rodziny... Gdyby były adopcje niemowląt, może dałoby się to przełknąć, w przeciwnym razie raczej jestem przeciw.
19-02-2012 12:00 xyre jest offline Szukaj postów użytkownika: xyre Dodaj xyre do Listy kontaktów
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem mniej trolujac... Chca dzieci? Niech sobie zrobia? Nie moga? Trudno... selekcja naturalna. Natura sobie z takimi radzi.
19-02-2012 12:08 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
AvarI napisał(a)
Powiem mniej trolujac... Chca dzieci? Niech sobie zrobia? Nie moga? Trudno... selekcja naturalna. Natura sobie z takimi radzi.


Selekcja naturalna ? Big Grin a co ma ona do homoseksualizmu ? Big Grin

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

19-02-2012 12:11 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Tafutek
Lord


Data rejestracji: 27-08-2011
Postów: 254
Klan: AIR
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gedania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejny temat do spinania się ... się pytam ja, po co takie tematy zakładacie ?

Szczerze co kogo obchodzi jaki ma pogląd na temat gejów, lesbijek czy hodowania jedwabników ?

__________________

19-02-2012 12:15 Tafutek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tafutek Dodaj Tafutek do Listy kontaktów
Strony (9): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Homoseksualizm

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH