Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Dziwne - tarcze i pistolety » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dziwne - tarcze i pistolety 3 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
7xZbanowany
Lord


Data rejestracji: 13-01-2011
Postów: 260
Kraina: Necropolia

Dziwne - tarcze i pistolety Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiele raz się zastanawiałem...
I już nawet nie pamietam, dlaczego nie ma tarcz?
Wiadomo że nie wszystkie wampiry to berserkery...


No i te bronie palne...
Jak na mój gust to też powinny mieć gradacje...
Jakoś po wojnie atomowej ciężko o świerzutką, właśnie wyprodukowaną broń...
Wiec czemu od razu znajdujemy gun w wersji sklepowej, a nie jakiś stary zniszczony?

__________________

19-02-2012 00:17 7xZbanowany jest offline Szukaj postów użytkownika: 7xZbanowany Dodaj 7xZbanowany do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czemu wampir biega boso ?

no dlaczego nie ma demonicznych sandalow szybkobiegacza?


wydaje mi sie ze gdzies znajdziesz na to odpowiedz...

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
19-02-2012 00:30 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Bauhaus
Lord


Data rejestracji: 21-04-2009
Postów: 429
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój biega boso w kilcie pelerynie i bandanie, nie ma majtek ale za to ma na szyi wielki łańcuch. Dlaczego nie może pod peleryną nosić koszulki ? Na te i inne pytania nie poznamy niestety odpowiedzi od administracji.

__________________
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=13984
19-02-2012 03:55 Bauhaus jest offline Szukaj postów użytkownika: Bauhaus Dodaj Bauhaus do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odpowiedź: bo tak zostało to zaprojektowane.
Zamykam.

__________________
Regulamin Handlu


19-02-2012 12:06 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Dziwne - tarcze i pistolety

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH