Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » pytania co lepsze 5 strefa czy 4 strefa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony pytania co lepsze 5 strefa czy 4 strefa
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Uhoss
Lord


Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 445

pytania co lepsze 5 strefa czy 4 strefa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem jeszcze malo doswiadczonym graczem.Czy ktos mily moz emi napisac jakie sa plusy przejscia z 5 do 4 strefy? bo mam juz poziom na 4 ale siedze w 5.Awansowac? aha pomijajcie zadanie bo mam juz je wykonane ale sie cofnelem do 5 strefy
18-04-2007 21:41 Uhoss jest offline Szukaj postów użytkownika: Uhoss Dodaj Uhoss do Listy kontaktów
Ebranox
Viking


images/avatars/avatar-1352.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 695
Klan: Nie ogladam :P
Kraina: Moria III
Skąd: ..::NH::..

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4 strefa:
moga cie atakowac co 1.5 godziny a nie co 2
mniej krwi
lepszy drop Big Grin
no i dodatkowe budynki

__________________


Kompedium wiedzy BW i kalkulatory!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ebranox: 18-04-2007 21:43.

18-04-2007 21:43 Ebranox jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebranox Dodaj Ebranox do Listy kontaktów
Hyale
Lord


images/avatars/avatar-3141.jpg

Data rejestracji: 06-02-2007
Postów: 457
Klan: -
Kraina: Moria
Skąd: OzW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w czwartej strefie jest lepiej ale masz czestsze ataki i musisz od nowa budowac sobie miasteczko ;p Ale drop i exp za wyprawy jest wiekszy wiec sie oplaca.

__________________
"To err is human... To forgive, divine..."

18-04-2007 22:02 Hyale jest offline Szukaj postów użytkownika: Hyale Dodaj Hyale do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

III jest najlepsza, inne są lipne

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
18-04-2007 22:02 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Mael
Triple Ace


images/avatars/avatar-2221.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 222
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To zależy. Ja poziom potrzebny na IV strefe osiagnąłem dawno. A zwlekałem z awanasem , bo miałem świetne farmy z których kosiłem po 50 pr za jeden atak i spokój do rozwoju. Ostatnio przenioslem sie do IV strefy , gdy już byłem silny.A i tak nie wystarczająco na wszystkich Smile IV strefa ma plusy i minusy..budynki , drop itp to duże plusy..ale jak staniesz się farmą na słabym kwadracie to nie jest wesoło.. na początku byłem na słabym kwadracie i tak miałem..po przeprowadzce jest lepiej Smile

__________________
Sprzedam : Doskonała Szybka Kurtka Siewcy Śmierci[
Doskonała Demoniczna Pięść Niebios Biegłości! HIT




PLAYER SINCE : 2006-08-07 11:15:30
18-04-2007 22:05 Mael jest offline Szukaj postów użytkownika: Mael Dodaj Mael do Listy kontaktów
SzarzyLudzie
Junior Member


images/avatars/avatar-2941.jpg

Data rejestracji: 08-04-2007
Postów: 18
Klan: HT
Skąd: ENDOEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żeby zostać w 4 musisz mieć dobrą postać i chroniący cie klan, sam sobie nie dasz rady na pewno na niskim levelu bo cie zgnoja a co tylko postawisz budynek na kwadracie to cie oblęża i przejmą. Najlepiej nazbierać złomu, i juz w miare solidna postacia wkroczyc do 4 stawiajac budynki jeden za drugim

__________________
nik GONZOsquad
id 16450
18-04-2007 23:02 SzarzyLudzie jest offline Szukaj postów użytkownika: SzarzyLudzie Dodaj SzarzyLudzie do Listy kontaktów
zakam
Triple Ace


images/avatars/avatar-3196.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 176
Klan: PeDeT
Skąd: Domek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najwygodniej jest miec dobrą postać na wysokim lvlu i zająć czyjś kwadrat Wink
Od tego właśnie zależy, czy warto się przenosić do IV strefy-od twojej postaci i klanu.
W IV jest lepszy drop, więcej expa za wyprawy i częściej można atakować, ale ciężko z krwią...
19-04-2007 10:32 zakam jest offline Szukaj postów użytkownika: zakam Dodaj zakam do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i_love_u warn za spam Wink

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

19-04-2007 11:37 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
jablonskiA
Double Ace


images/avatars/avatar-3952.jpg

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 132
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4 jest lepsza mniej krwi krutszy urlop lepsze droby lepsze budynki

__________________



ID: 38736
zastrzegam sobie prawo do wycofania oferty
09-05-2007 16:57 jablonskiA jest offline Szukaj postów użytkownika: jablonskiA Dodaj jablonskiA do Listy kontaktów
djhans1986
Triple Ace


images/avatars/avatar-455.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 243

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdecydowanie 4Wink

lepsze dropy
ale fakt jak niemasz dobrego kwadratu i klanu ktory jest w stanie obronic domek masz klopot ale i tak nigdy nieobronisz sie przed wszystkimi

napewno musisz tez miec dobry sprzet i czesto go przelaczac inny sprzet do ataku i inny do obrony pozatym w 4 jest ciekawiej niejest tak nudno jak w 5 i ciezko jkest cos uskladac

__________________
W grze dostepny jak orgazmus dawniej marius_orgazmus
10-05-2007 00:49 djhans1986 jest offline Szukaj postów użytkownika: djhans1986 Dodaj djhans1986 do Listy kontaktów
Leviet
Lord


images/avatars/avatar-3742.jpg

Data rejestracji: 18-02-2007
Postów: 431
Kraina: Necropolia
Skąd: Z lodófki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
i_love_u napisał(a)
III jest najlepsza, inne są lipne


najlepsza jest II Big Grin

oczywiście że 4, lepszy drop i więcej exp Wink

__________________
cytat:
XXX napisał(a)
spaczony set dalej tyle samo charyzmy co diamentowy set.


Brawa dla tego pana!
10-05-2007 06:13 Leviet jest offline Szukaj postów użytkownika: Leviet Dodaj Leviet do Listy kontaktów
terapeuta
Double Ace


images/avatars/avatar-3175.png

Data rejestracji: 02-05-2007
Postów: 143
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4 ale trzeba byc przygotowanym na nia...
10-05-2007 09:37 terapeuta jest offline Szukaj postów użytkownika: terapeuta Dodaj terapeuta do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » pytania co lepsze 5 strefa czy 4 strefa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH