Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » BTK vs Khan » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony BTK vs Khan 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
AligatoR
Triple Ace


images/avatars/avatar-3829.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 162
Klan: Immortals
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Piekło

BTK vs Khan Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony




BTK RulezzzzzBig Grin

__________________

Początkujący Grafik

19-04-2007 06:09 AligatoR jest offline Szukaj postów użytkownika: AligatoR Dodaj AligatoR do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż mogę powiedzieć. Znów Khan nie udało się nabić punktów rankingu z tym, że tym razem powód był zupełnie inny niż wtedy kiedy nasz przywódca nie mógł walczyć. Big Grin


Gratuluje mobilizacji wszystkim a Messiahowi osiągnięcia niesamowitego wprost wyniku.

__________________
R13- KRZYKACZka
19-04-2007 06:21 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak zawsze pięknie BTK rośnie w potęge Big Grin tak powinno być. Messiash niesamowity dmg. Dawno takiego nie widziałem.

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

19-04-2007 06:34 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
NiNjA777cK
Member


images/avatars/avatar-3530.gif

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 44
Kraina: Moria; Moria IV; Moria V
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pięknie... poprostu pięknie Happy

__________________

19-04-2007 07:03 NiNjA777cK jest offline Szukaj postów użytkownika: NiNjA777cK Dodaj NiNjA777cK do Listy kontaktów
Scooter
Double Ace


images/avatars/avatar-3789.jpeg

Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 112
Klan: BornToKill
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Czestochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To wczoraj Badnie zaszalelismy Big Grin Najpierw obleg z zusem, potem zakonnicy, a potem jeszcze rajdersi Big Grin poprostu miszcze jestesmy Big Grin

__________________

Kupiłem, sprzedalem?? Napisz PW w grze...
r1 Dracu
r3 Dracu
19-04-2007 07:26 Scooter jest offline Szukaj postów użytkownika: Scooter Dodaj Scooter do Listy kontaktów
Stregobor
Member


Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 46
Klan: Khan Commandos
Kraina: Moria
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i znów nie mamy punktów rankingowychFrown Ehh szkoda że wszyscy poza tymi dwoma osobami potrafili się zmobilizować, byłoby ciekawiejSmile

gratuluję!
19-04-2007 08:13 Stregobor jest offline Szukaj postów użytkownika: Stregobor Dodaj Stregobor do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Scooter napisał(a)
To wczoraj Badnie zaszalelismy Big Grin Najpierw obleg z zusem, potem zakonnicy, a potem jeszcze rajdersi Big Grin poprostu miszcze jestesmy Big Grin


ZUS to byla rozgrzewka, niestety musielismy odzyskac na szybko jakis kwadrat dla Okrima i padlo na nich. Przepraszamy ZUS, ale musielismy miec absolutna pewnosc, ze sie uda.

__________________
R13- KRZYKACZka
19-04-2007 09:37 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
GoSPoS
Full Member


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oficjalne oświadczenie ZUS w sprawie oblezenia z BTK: w d***e mam wasza absolutna pewnosc. ja dla pewnosci zajme sie: Grim and Evil oraz Szkolka BTK, tylko skoncze sie bawic z BK
19-04-2007 10:21 GoSPoS jest offline Szukaj postów użytkownika: GoSPoS Dodaj GoSPoS do Listy kontaktów
volrod
Triple Ace


images/avatars/avatar-530.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 207
Klan: BTK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Okrim

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczenia, oświadczeniami a ja sie ciesze z kwadratuSmile (ukłon w strone garegoSmile . Zakon i Khan cos nie dają rady to sie na słabsze klany przerzucili, widzialem dzis 2 oblezenia na M_J ale chlopaki pewno i tak dadza radeSmile

__________________
sprzedaje bizu!!!

KUPIĘ:
Antyczny sztylet Trafienia płace ponad 2000

19-04-2007 10:28 volrod jest offline Strona domowa volrod Szukaj postów użytkownika: volrod Dodaj volrod do Listy kontaktów
Abe
Double Ace


images/avatars/avatar-2030.jpg

Data rejestracji: 28-08-2006
Postów: 149
Klan: Niegdys: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratki wygranej.
Musze przyznac Messiah ladnie pocial...ale nie dal by rady tak nabic gdyby jakas wieksza ilosc ciosow dostal przez cala walke...5...

Ale i tak gratuluje
pozdro

__________________
w grze:
Kepasa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Abe: 19-04-2007 12:12.

19-04-2007 12:11 Abe jest offline Szukaj postów użytkownika: Abe Dodaj Abe do Listy kontaktów
Kisiel
Triple Ace


images/avatars/avatar-13.jpg

Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 208
Klan: PoSSeSSeD
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

duzo szczescia w tej walce było raz ze kilka krytyków wpadło a dwa ze tylko 5 ciosów na klate dostałem ale wynik chyba nie przecietny sie udało wystukac oby tak dalej Big Grin
19-04-2007 13:06 Kisiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kisiel Dodaj Kisiel do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DArk_mesiah - obrazenia na najwyzszym bloodwarsowym poziomie Smile

__________________
R18 : PanWampir


19-04-2007 15:52 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
Diabellus
Lord


Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 447
Kraina: Moria
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GoSPoS napisał(a)
Oficjalne oświadczenie ZUS w sprawie oblezenia z BTK: w d***e mam wasza absolutna pewnosc. ja dla pewnosci zajme sie: Grim and Evil oraz Szkolka BTK, tylko skoncze sie bawic z BK


Dosc duzy ma pan zadek, jak widac. Zapraszam, zapraszam. Szkoda ze chyba wam sie nie uda....

__________________
Klik Klik
19-04-2007 17:02 Diabellus jest offline Strona domowa Diabellus Szukaj postów użytkownika: Diabellus Dodaj Diabellus do Listy kontaktów
mAsTeReK
Full Member


Data rejestracji: 09-04-2007
Postów: 66

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no....no.... Wielkie gratulacje! Piękne obrazenia!
19-04-2007 18:42 mAsTeReK jest offline Szukaj postów użytkownika: mAsTeReK Dodaj mAsTeReK do Listy kontaktów
Ewer
Junior Member


Data rejestracji: 22-03-2007
Postów: 11
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ładnie panie Messiah, ale kiedyś dawno temu Kane zrobil lepszy wynik Wink
19-04-2007 22:59 Ewer jest offline Szukaj postów użytkownika: Ewer Dodaj Ewer do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może ktoś dać link do całej walki?

a ja dalej nie wierzę że khani i zakon wtopili z btk- to zawsze byli chłopaczki do bicia Tongue jak nie było kogo oblegać to się na nich szlo bo wynik mógł być tylko jeden nawet bez krwi Tongue

ale gratki, widać że podnieśli poprzeczkę Wink

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez i_love_u: 19-04-2007 23:14.

19-04-2007 23:14 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Thoth,
ale teraz pojechałeś po bandzie Wink W BTK Krzykacz w końcu zaprowadził porządek, zrobił parę roszad i efekty widać. Cięzka pracą ludzie sie bogacą Wink


Gratulacje dla obu stron. Rakoth niczym skała Smile no i Katastrofa chyba klan zmienił Tongue I oczywiscie sie przezbroił... sam sie przekonalem o jego mocy dzisiaj.

Pozdrawiam
Ray

p.s. Thoth szkoda że CIe odbanowali Tongue Była taka błoga cisza Smile

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
19-04-2007 23:30 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
i_love_u napisał(a)
może ktoś dać link do całej walki?

a ja dalej nie wierzę że khani i zakon wtopili z btk- to zawsze byli chłopaczki do bicia Tongue jak nie było kogo oblegać to się na nich szlo bo wynik mógł być tylko jeden nawet bez krwi Tongue

ale gratki, widać że podnieśli poprzeczkę Wink


Jokoś nie pamiętam żeby chociaż raz iluminaci nas pokonali. Mozesz podesłać chciażjedną taką walkę ?? 8)

Oddaję szacunek KAŻDEMU klanowi który Nas pokonał. Wymieniam po kolei:
Sparta- Sława walcznym
Zakon potępionych- niech spoczywają w pokoju
Familia- niech spoczywają w pokoju (nigdy w ataku, czasem się wybronili)
Khan- Mamy do odzyskania 1 kwadracik

__________________
R13- KRZYKACZka
19-04-2007 23:58 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja pisałem o mojej działalności w zakonie Wink

mój klanik miał kilka razy mniej punktów od btk i jechał honorowo waszą quasi-akademię nightbreed po groźbach wojny ale to przeszłość Tongue

i nie pojmuję co się stało z zakonem, kilka dni temu gdy tam jeszcze siedziałem rozgromiliśmy immortals+ragabash bez jęknięcia Pleased

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez i_love_u: 20-04-2007 00:41.

20-04-2007 00:41 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to bylo deczko odwrotnie Wink

Najpierw Wy zaatakowaliście Nightbreed potem my Iluminatów. Taka drobna różnica Big Grin

No i prawda jest taka, że nie byliśmy chłopcami do bicia tylko mieliśmy wtedy jeszcze duuużo mniej pkt.

Ale było minęło, BTK istnieje Zakon nie

__________________
R13- KRZYKACZka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Krzykacz: 20-04-2007 06:33.

20-04-2007 06:31 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
AligatoR
Triple Ace


images/avatars/avatar-3829.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 162
Klan: Immortals
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Piekło

Autor tematu Temat rozpoczęty przez AligatoR
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
i_love_u napisał(a)
może ktoś dać link do całej walki?

a ja dalej nie wierzę że khani i zakon wtopili z btk- to zawsze byli chłopaczki do bicia Tongue jak nie było kogo oblegać to się na nich szlo bo wynik mógł być tylko jeden nawet bez krwi Tongue

ale gratki, widać że podnieśli poprzeczkę Wink


Możesz sobie człowieku nie wierzyć, że wygraliśmy, mi to zwisa, ważne że BTK to wie Świętej Pamięci Zakon i Khan Raiders. Mam jeszcze zapisane te raporty ale nie będę się trudził aby je tu wstawić bo mi się nie chce.

cytat:
Rayneven napisał(a)
Thoth,
ale teraz pojechałeś po bandzie Wink W BTK Krzykacz w końcu zaprowadził porządek, zrobił parę roszad i efekty widać. Cięzka pracą ludzie sie bogacą Wink



Swiętę słowa Ray Smile Zawsze słuchaliśmy rad Krzykacza i wyszło nam to na dobre Smile

Pozdrawiam

__________________

Początkujący Grafik

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez AligatoR: 20-04-2007 06:41.

20-04-2007 06:40 AligatoR jest offline Szukaj postów użytkownika: AligatoR Dodaj AligatoR do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » BTK vs Khan

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH