Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA v 1.4.6 Shoutbox » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony v 1.4.6 Shoutbox 8 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,88
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Apolla
Triple Ace


images/avatars/avatar-23857.jpg

Data rejestracji: 13-02-2008
Postów: 226
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

v 1.4.6 Shoutbox Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może dałoby się dodać opcję dźwiękową .. Gdy ktoś np. pisze do kogoś i zwraca się po nicku? Podejrzewam że mało kto będzie się non stop wpatrywał w okienkoWink
Pomocny byłoby gdyby ktoś z klanowiczy wprost do mnie pisał i ja wtedy usłyszałabym dźwięk (pikniecie)- jak na ircu..

__________________
anioły też czują..
27-02-2012 12:31 Apolla jest offline Szukaj postów użytkownika: Apolla Dodaj Apolla do Listy kontaktów
DrizztDoUrden
Forum Legend


images/avatars/avatar-21721.jpg

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 1.871
Kraina: Necropolia X
Skąd: Dokąd?? I z kim??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie Smile tak samo pomyślałem ... i jak by się tak dało zrobić żeby nie zamykało zakładki shoutbox'a po każdej zmianie zakładki w grze bo to też wkurzające jest za każdym razem otwierać te zakładki od nowa ...
27-02-2012 12:34 DrizztDoUrden jest offline Szukaj postów użytkownika: DrizztDoUrden Dodaj DrizztDoUrden do Listy kontaktów
szajboos
Forum Ace


images/avatars/avatar-6106.jpg

Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 99
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mińsk Mazowiecki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przycisk <zawsze na wierzchu> też byłby przydatny. Smile
I to ograniczenie czasowe dotyczy pisania bardziej niż wysyłania. Nie lepiej ustawić sprawdzenie przed wysłaniem napisanego tekstu a nie przed możliwością pisania?

Ale ogólnie fajna sprawa. Dobre bo sięga cały klan/serwer, a na kanałach IRCowych trudno o to.
27-02-2012 12:35 szajboos jest offline Szukaj postów użytkownika: szajboos Dodaj szajboos do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mysle ze wystarczyloby gdyby tekst pisany do nas (gdy wystepuje nick) byl podswietlany i podswietlala sie ikonka Shoutbox'a
27-02-2012 12:36 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo fajna rzecz - w sumie pierdółka ale na pewno się przyda. Ma minusy których nie ma IRC ale do szybkiej komunikacji w klanie zwłąszcza jak widać, że ktoś jest na tym i pisze może być bezcenne.
27-02-2012 12:37
Legend@R4
Triple Ace


images/avatars/avatar-23812.jpg

Data rejestracji: 21-11-2011
Postów: 208
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DrizztDoUrden napisał(a)
Dokładnie Smile tak samo pomyślałem ... i jak by się tak dało zrobić żeby nie zamykało zakładki shoutbox'a po każdej zmianie zakładki w grze bo to też wkurzające jest za każdym razem otwierać te zakładki od nowa ...


cytat:
szajboos napisał(a)
Przycisk <zawsze na wierzchu> też byłby przydatny. Smile
I to ograniczenie czasowe dotyczy pisania bardziej niż wysyłania. Nie lepiej ustawić sprawdzenie przed wysłaniem napisanego tekstu a nie przed możliwością pisania?



popieram oba poglądy.

__________________



Najlepsze KW w histori Necro - 12k dmg 12 trupow

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nic nie zrozumiałem.

27-02-2012 12:38 Legend@R4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legend@R4 Dodaj Legend@R4 do Listy kontaktów
ThorinosR7
Lord


Data rejestracji: 04-06-2010
Postów: 254
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaproponuję od siebie, aby zmienić nagłówek czatu, bo na Bloodsoul ten facebookowy kolor kuje w oczy.

__________________

27-02-2012 12:40 ThorinosR7 jest offline Szukaj postów użytkownika: ThorinosR7 Dodaj ThorinosR7 do Listy kontaktów
majGOT
Triple Ace


Data rejestracji: 26-05-2007
Postów: 177
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tylko napiszę że jak klikniemy w ikonę to sie pojawia shoutbox, ale jak jeszcze raz klikniemy to powinien zniknąć, oszczędza to pół sekundy na szukanie krzyżyka a pewnie będzie się czasem zaglądać czy ktoś cokolwiek ważnego nie napisał

__________________
Zapisy luck, dropy, expedycje, oblężenia: bw.h15.pl
27-02-2012 12:41 majGOT jest offline Strona domowa majGOT Szukaj postów użytkownika: majGOT Dodaj majGOT do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uważam ze jak klikamy na ikonke i czat się rozwija, tak samo powinien sie zwijac przy kolejnym kliknieciu.

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

27-02-2012 12:41 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
DrizztDoUrden
Forum Legend


images/avatars/avatar-21721.jpg

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 1.871
Kraina: Necropolia X
Skąd: Dokąd?? I z kim??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dydu napisał(a)
Mysle ze wystarczyloby gdyby tekst pisany do nas (gdy wystepuje nick) byl podswietlany i podswietlala sie ikonka Shoutbox'a


Tak a jak wtedy sprawdzisz czy ktoś nie napisał wiadomości ogólnie? Teraz gdy ktoś napisze wiadomość na ogólnym kanale albo kanale klanu koperta się podświetla ...

Można zrobić tak że gdy ktoś pisze do nas koperta zmienia kolor np na czerwony lub inny...wtedy będzie rozróżnienie wiadomości ogólnych od tych słanych/dotyczących nas...
27-02-2012 12:42 DrizztDoUrden jest offline Szukaj postów użytkownika: DrizztDoUrden Dodaj DrizztDoUrden do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U góry przy znaczku "X" Powinien być też znaczek pinezki,żeby można było zabezpieczyć,żeby nie znikało Smile

__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

27-02-2012 12:44 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
majGOT
Triple Ace


Data rejestracji: 26-05-2007
Postów: 177
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mysterio napisał(a)
U góry przy znaczku "X" Powinien być też znaczek pinezki,żeby można było zabezpieczyć,żeby nie znikało Smile


nierealne, związane ze odświeżaniem strony, to nie nowe okno, ale część tej otwartej strony

a, i można usunąć z menu "Live Chat" ?? zbędna opcja

__________________
Zapisy luck, dropy, expedycje, oblężenia: bw.h15.pl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez majGOT: 27-02-2012 12:47.

27-02-2012 12:46 majGOT jest offline Strona domowa majGOT Szukaj postów użytkownika: majGOT Dodaj majGOT do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DrizztDoUrden napisał(a)
cytat:
Dydu napisał(a)
Mysle ze wystarczyloby gdyby tekst pisany do nas (gdy wystepuje nick) byl podswietlany i podswietlala sie ikonka Shoutbox'a


Tak a jak wtedy sprawdzisz czy ktoś nie napisał wiadomości ogólnie? Teraz gdy ktoś napisze wiadomość na ogólnym kanale albo kanale klanu koperta się podświetla ...

Można zrobić tak że gdy ktoś pisze do nas koperta zmienia kolor np na czerwony lub inny...wtedy będzie rozróżnienie wiadomości ogólnych od tych słanych/dotyczących nas...


Chodziło mi o podswietlenie na jakis kolor koperty i tla tekstu
27-02-2012 12:50 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
drep
Lord


images/avatars/avatar-12301.jpg

Data rejestracji: 15-11-2007
Postów: 345
Klan: MASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm, nie wiem czy to błąd czy nie (przeszkadza), ale nowe wiadomości pobiera również na wylogowanym koncie.
(okno z shoutboxem jest, w nowej karcie wylogowuje się, w starej karcie wciąż pobiera mi nowe msg)

__________________
r4: drep
27-02-2012 12:54 drep jest offline Szukaj postów użytkownika: drep Dodaj drep do Listy kontaktów
kici_kici
Lord


Data rejestracji: 23-04-2009
Postów: 257

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dopiero co wprowadzili i juz jakies problemy,propozycje. Trzeba sie cieszyc ze wogole dostalismy Shoutbox i tyle
27-02-2012 13:01 kici_kici jest offline Szukaj postów użytkownika: kici_kici Dodaj kici_kici do Listy kontaktów
Triti
Triple Ace


images/avatars/avatar-21162.jpg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 153
Klan: Valhalla
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram, weszlam by zaproponowac opcje ale juz mnie wyprzedzonoSmile )

- podswietlanie lub sygnal dzwiekowy gdy ktos do mnie pisze
- koniecznie ta opcja "pinezki" bo masakra jak sie co chwile zamyka:/ albo trzeba siedziec i gapic sie w czat albo gracTongue a moznaby to polaczycSmile

- pamiec troche krótka tzn szybko znika cos co chwile temu bylo napisane... no ale tego sie pewnie nie da zmienic

- popieram tez usuniecie opcji live chat

- tez uzywam bloodsoul i kolor moznaby wymienic ale nie jest to konieczneSmile aczolwiek jestem za


ogólnie opcja baaaaaaaardzo fajna, dzieki Administracjo!!Smile

__________________
r10: kiedyś Wink
r14: Velis

[ ZŁOŻ OFKĘ ]
27-02-2012 13:04 Triti jest offline Szukaj postów użytkownika: Triti Dodaj Triti do Listy kontaktów
Apolla
Triple Ace


images/avatars/avatar-23857.jpg

Data rejestracji: 13-02-2008
Postów: 226
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Apolla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kici_kici napisał(a)
Dopiero co wprowadzili i juz jakies problemy,propozycje. Trzeba sie cieszyc ze wogole dostalismy Shoutbox i tyle


No jasne że każdy się cieszy ( prawie )-ale to wiadomo że w trakcie użytkowania wyjdą niedociągnięcia i pomysły jak usprawnić... Gdybyśmy spoczęli na laurach bo coś tam wymyśliliśmy i na tym koniec: to wciąż bylibyśmy w epoce kamienia łupanego...

__________________
anioły też czują..
27-02-2012 13:06 Apolla jest offline Szukaj postów użytkownika: Apolla Dodaj Apolla do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Triti napisał(a)
Popieram, weszlam by zaproponowac opcje ale juz mnie wyprzedzonoSmile )

- podswietlanie lub sygnal dzwiekowy gdy ktos do mnie pisze

Nie da rady, okienko musiałoby być cały czas otwarte (patrz niżej). Jeśli ktoś ma coś ważnego, to od tego są PW.

cytat:
- koniecznie ta opcja "pinezki" bo masakra jak sie co chwile zamyka:/ albo trzeba siedziec i gapic sie w czat albo gracTongue a moznaby to polaczycSmile

Nie ma takiej opcji - zwiększyłoby to obciążenie generowane przez shotbox wielokrotnie i spowolniło wczytywanie zwykłych stron.

cytat:
- pamiec troche krótka tzn szybko znika cos co chwile temu bylo napisane... no ale tego sie pewnie nie da zmienic

Po odświeżeniu strony zostaje 30 ostatnich wiadomości. Powód jak wyżej.

cytat:
- popieram tez usuniecie opcji live chat

Shoutbox nie jest chatem, ani nie ma zastąpić IRC-a, więc nie ma potrzeby usuwać tej opcji.

cytat:
- tez uzywam bloodsoul i kolor moznaby wymienic ale nie jest to konieczneSmile aczolwiek jestem za

Zobaczymy co da się zrobić Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




27-02-2012 13:10 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Triti
Triple Ace


images/avatars/avatar-21162.jpg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 153
Klan: Valhalla
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no nic, i tak dzięki Smile

Lepszy Rydz Niż Nic Smile

i tak jest super


a ta opcja live chat to mi w ogóle nie działą i nie działała nigdy, zastanawialam sie czy ktos w ogole z tego korzysta ale może mam coś nie tak w ustawieniach Smile

__________________
r10: kiedyś Wink
r14: Velis

[ ZŁOŻ OFKĘ ]
27-02-2012 13:15 Triti jest offline Szukaj postów użytkownika: Triti Dodaj Triti do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad nie p...
opcja który kanał, otwarty czy zamknięty i zapisane ustawienia w cookies ( podobnie do arkan )
a to że utnie historie czatu to nie problem

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
27-02-2012 13:26 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Darkshu, mogę ci powiedzieć to samo, najpierw prześledź jak jest zrobiony shoutbox i kiedy pobierane są wiadomości, a kiedy nie, a potem pisz. Mały hint - podświetlona koperta nie oznacza, że gra wczytała wiadomości.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




27-02-2012 13:32 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
axen87
Full Member


Data rejestracji: 08-07-2010
Postów: 65
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia S
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ThorinosR7 napisał(a)
zaproponuję od siebie, aby zmienić nagłówek czatu, bo na Bloodsoul ten facebookowy kolor kuje w oczy.

Pomyślałem o tym samym. Kolor się źle kojarzy przez ten syfowy fb, który zalał już cały Internet. Dobrze aby chociaż na BW jego nie było ;-)

Podmieńcie za ten: ... i będzie super ;-)

I jeszcze mam takie pytanko właśnie aby wszystko było jasne. czyli jeśli czat jest zminimalizowany i zaświeci się koperta to oznacza, że są wiadomości do odebrania? Pobierają się dopiero wtedy gdy otworzymy okienko, czy jednak pobierają się nawet jak jest okno zminimalizowane? Zadałem to pytanie z myślą o graniu w BW z komórki.

__________________
R20 - Naznaczony [on]
R17 - IronAvenger [off]
R14 - NaznaczonyV [off]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez axen87: 27-02-2012 13:39.

27-02-2012 13:36 axen87 jest offline Szukaj postów użytkownika: axen87 Dodaj axen87 do Listy kontaktów
Hakai
King


Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 773
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o dodanie opcji wyłączenia tego shout box`a w cholerę - do komunikacji są wiadomości i irc zewnętrzny.

Proszę o informację (nie chce mi się sprawdzać) jak to działa w trybie komórkowym.

__________________
Motto działu System Gry Forum BW:
Nie chcesz dostać w pysk, to nie wychodź na ring...
27-02-2012 13:45 Hakai jest offline Szukaj postów użytkownika: Hakai Dodaj Hakai do Listy kontaktów
=Cappi=
Double Ace


images/avatars/avatar-20120.jpg

Data rejestracji: 20-09-2009
Postów: 108
Klan: C_N/PSD/B_D/_PuB_/-6 9-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też bardzo proszę,żeby w ustawieniach było można wyłączyć to coś
drażni człowieka tylko

edit:
już nie trzeba
AdBlock to zrobił

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez =Cappi=: 27-02-2012 14:01.

27-02-2012 13:47 =Cappi= jest offline Szukaj postów użytkownika: =Cappi= Dodaj =Cappi= do Listy kontaktów
axen87
Full Member


Data rejestracji: 08-07-2010
Postów: 65
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia S
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hakai napisał(a)
Proszę o dodanie opcji wyłączenia tego shout box`a w cholerę - do komunikacji są wiadomości i irc zewnętrzny.

Może ty lubisz otworzyć sobie 10 stron. Jednak większość woli mieć wszystko na jednej. Jeśli zminimalizowany nie zjada transferu to problemu nie ma w ogóle. Dobrze by było aby Admin odpisał jak to dokładnie jest.

cytat:
=Cappi= napisał(a)
Też bardzo proszę,żeby w ustawieniach było można wyłączyć to coś
drażni człowieka tylko

Drażni człowieka? Czym? Nie rusza się, nie świeci się, nie skacze, nie pulsuje... cicho siedzi w kącie. Jak to może drażnić? ^^

__________________
R20 - Naznaczony [on]
R17 - IronAvenger [off]
R14 - NaznaczonyV [off]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez axen87: 27-02-2012 13:55.

27-02-2012 13:55 axen87 jest offline Szukaj postów użytkownika: axen87 Dodaj axen87 do Listy kontaktów
lowww
Double Ace


Data rejestracji: 09-04-2009
Postów: 145
Klan: PLAMA
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: ZG

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

da rade dodac przycisk 'wyslij'? bo z tel nie dziala mi postowanie w shoutboxie. pozatym swietna sprawa!
27-02-2012 13:56 lowww jest offline Szukaj postów użytkownika: lowww Dodaj lowww do Listy kontaktów
lalunia666
Member


Data rejestracji: 27-12-2011
Postów: 26
Skąd: olsztyn/braniewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja bym dorzucila skrocenieczasu oczekiania do 30sek Smile

__________________

laleczka666

27-02-2012 13:59 lalunia666 jest offline Szukaj postów użytkownika: lalunia666 Dodaj lalunia666 do Listy kontaktów
Hakai
King


Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 773
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
axen87 napisał(a)
cytat:
Hakai napisał(a)
Proszę o dodanie opcji wyłączenia tego shout box`a w cholerę - do komunikacji są wiadomości i irc zewnętrzny.

Może ty lubisz otworzyć sobie 10 stron. Jednak większość woli mieć wszystko na jednej. Jeśli zminimalizowany nie zjada transferu to problemu nie ma w ogóle. Dobrze by było aby Admin odpisał jak to dokładnie jest.


Tak lubię mieć otwarte xx stron i xx programów.

A teraz dalej aktualne pytanie - czy będzie się dało wyłączyć shout box`a ?

__________________
Motto działu System Gry Forum BW:
Nie chcesz dostać w pysk, to nie wychodź na ring...
27-02-2012 13:59 Hakai jest offline Szukaj postów użytkownika: Hakai Dodaj Hakai do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czemu jak na to klikam to otwiera mi sie zawsze z mala przerwa od konca chatu ?

tzn, zawsze jakby ucina ostatnie zdanie Frown

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 27-02-2012 14:14.

27-02-2012 14:07 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
adam_4d4m
Lord


images/avatars/avatar-11258.jpg

Data rejestracji: 06-03-2008
Postów: 311
Klan: LE->Saints
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ograniczenie czasowe
no zabezpieczenia itp
ale moim zdaniem te ograniczenie powinno nam umożliwiać pisanie już nowej wiadomości a ograniczać czas co jaki mamy to wysłać. Można wysyłać dość krótkie wiadomości, więc trochę to irytujące jak napisze się troche, trzeba czekać 10s żeby znowu pisać, wysłać i tak w kółko ;p

__________________
r14: ID: 10368 NICK: 4d4m

27-02-2012 14:17 adam_4d4m jest offline Szukaj postów użytkownika: adam_4d4m Dodaj adam_4d4m do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA v 1.4.6 Shoutbox

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH