Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Kradzież konta » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Kradzież konta
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-TaRa-
Junior Member


Data rejestracji: 10-04-2007
Postów: 15
Klan: Rest.In.Peace
Skąd: Radom

Kradzież konta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kupiłem pośtac od gracza o nicku nick zybencjusz na R1 i teraz próbuje wejść i ten gracz zmienieł hasło proszę o zrobienie czegoś z tym graczem!! Mój nick na R2 to

wind_of_tomorrow

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -TaRa-: 19-04-2007 18:55.

19-04-2007 18:55 -TaRa- jest offline Szukaj postów użytkownika: -TaRa- Dodaj -TaRa- do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kiedy i za co zostalo kupione konto?

przenosze do R1

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-04-2007 19:09 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
-TaRa-
Junior Member


Data rejestracji: 10-04-2007
Postów: 15
Klan: Rest.In.Peace
Skąd: Radom

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -TaRa-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

(25-03 -2007 12:18 ) za 3,4k i kurtka kobry

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez -TaRa-: 19-04-2007 19:16.

19-04-2007 19:11 -TaRa- jest offline Szukaj postów użytkownika: -TaRa- Dodaj -TaRa- do Listy kontaktów
-TaRa-
Junior Member


Data rejestracji: 10-04-2007
Postów: 15
Klan: Rest.In.Peace
Skąd: Radom

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -TaRa-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wycofka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -TaRa-: 19-04-2007 19:13.

19-04-2007 19:12 -TaRa- jest offline Szukaj postów użytkownika: -TaRa- Dodaj -TaRa- do Listy kontaktów
cichoszek
Full Member


images/avatars/avatar-10181.jpg

Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 59
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Ssak

RE: Kradzież konta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie rozumiem o co chodzi kupiłem to konto na forum za 50 kpr a od dobur 666 czy jakos tak nie łapie o co lata moze mi ktos to wyjaśni ???

__________________
NICK W GRZE R7 ZYBENCJUSZ R3 Mroczny_Rycerz
19-04-2007 21:39 cichoszek jest offline Szukaj postów użytkownika: cichoszek Dodaj cichoszek do Listy kontaktów
dudur 666
Viking


images/avatars/avatar-3381.jpg

Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 529
Klan: d[^.^]b
Kraina: Necropolia
Skąd: Club house!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wysłałano mi właśnie maila i napisałem na PW nowe hasło założycielowi tematu, wątpię, żeby zybencjusz miał z tym cokolwiek wspólnego

__________________
Mohery Atakują! - Edytowane 10.06!
d[^.^]b

19-04-2007 21:49 dudur 666 jest offline Strona domowa dudur 666 Szukaj postów użytkownika: dudur 666 Dodaj dudur 666 do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wątpię, żeby zybencjusz miał z tym cokolwiek wspólnego

Ja w sumie byłem zdziwiony, że wokół mojej starej postaci znowu jest szum. Osobiście muszę stwierdzić, że ja nie mam z tym nic wspólnego, co GO może sprawdzić po moich logach handlowych.

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
19-04-2007 22:07 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
cichoszek
Full Member


images/avatars/avatar-10181.jpg

Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 59
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

logan ma racje od czasu od kiedy ja gram na moim id na 100% nie ma oferty z 3,4k i kurtka kobry ja gram od 27 a oferta była z tą kobrą 25 wiec ...
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?thr...4&hilight=konto

__________________
NICK W GRZE R7 ZYBENCJUSZ R3 Mroczny_Rycerz
19-04-2007 22:24 cichoszek jest offline Szukaj postów użytkownika: cichoszek Dodaj cichoszek do Listy kontaktów
dudur 666
Viking


images/avatars/avatar-3381.jpg

Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 529
Klan: d[^.^]b
Kraina: Necropolia
Skąd: Club house!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to mi za postać zapłacono, więc dotrzymuję oferty i jeśli jakieś problemy z hasłem to wysyłają mi maila i daję nowe hasło na PW

zapłacono mi za tę postać kiedy jeszcze grałem ne zybencjuszu, ale teraz jestem resetowcem
jakieś pytania jeszcze są?

__________________
Mohery Atakują! - Edytowane 10.06!
d[^.^]b

19-04-2007 22:28 dudur 666 jest offline Strona domowa dudur 666 Szukaj postów użytkownika: dudur 666 Dodaj dudur 666 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Kradzież konta

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH