Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Stats Tracker » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Stats Tracker 27 Ankieta - średnia ocena: 8,6727 Ankieta - średnia ocena: 8,6727 Ankieta - średnia ocena: 8,6727 Ankieta - średnia ocena: 8,67
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy jest opcja żeby autor wrzucił moby z nowej mapy na tę stronę (+odpowiednik Necro)?. Wydaje mi się, że nie byłoby z tym dużej roboty, bo wystarczy wrzucić cokolwiek, nazwę, zdjęcie i tabelkę, a raporty już same poszerzą, przynajmniej chyba tak to miało działać. Aha, i myślę, że można śmiało usunąć zakładkę Moby-Arena, bo szczerze mówiąc nawet nie pamiętam na czym polegała stara arena Tongue

__________________
R1; R5 - Elanor
01-08-2015 14:59 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dodałem się dzisiaj i pokazuje mi takie coś:

http://statstracker.pomocebw.org/index.p...id_gracza=12345

http://screenshooter.net/101869761/hhnvyia

gdzie:
a) nie puściłem jeszcze żadnej wyprawki
b) od niedawna klikam wyłącznie pielgi
12-08-2015 01:44
toczym
Full Member


Data rejestracji: 31-10-2011
Postów: 66
Kraina: Moria II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak jest ktoś kto może dokonywać zmian, to potrzebne są moby z nowych map, ludzie by wklejali linki, ale potrzebne zakładki z nowymi mobami.
27-10-2015 19:36 toczym jest offline Szukaj postów użytkownika: toczym Dodaj toczym do Listy kontaktów
Counselor
Ex-Team


images/avatars/avatar-25249.jpg

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 39
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=a2b57e3949

skrypt błędnie pokazał spostrzegawczość, zamiast niej jest inteligencja
24-12-2015 08:58 Counselor jest offline Szukaj postów użytkownika: Counselor Dodaj Counselor do Listy kontaktów
yogun
Newbie


Data rejestracji: 19-06-2007
Postów: 9
Klan: Troy
Kraina: Moria
Skąd: Sulejówek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

możne odgrzewam kotleta ale możne jest możliwość dodania mobów z 2 mapy co by zbierać ich statystyki

__________________
http://zk.nakoz.org/16834r2p1.png:
18-07-2016 00:20 yogun jest offline Szukaj postów użytkownika: yogun Dodaj yogun do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
yogun napisał(a)
możne odgrzewam kotleta ale możne jest możliwość dodania mobów z 2 mapy co by zbierać ich statystyki


http://www.bwevents.zz.mu/tmp/boss_stats.php

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...#gid=1580703864

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
18-07-2016 00:42 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A po ostatnim paczuchu chyba już całkiem zdechło niestety

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

01-11-2016 20:18 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Ciuszon
Full Member


images/avatars/avatar-1177.jpg

Data rejestracji: 24-12-2006
Postów: 57
Klan: Mini Corvi Tenebris
Kraina: Necropolia
Skąd: UNDERWORLD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niestety coś się posypało :/ bynajmniej R1 :/

__________________

30-11-2016 12:05 Ciuszon jest offline Strona domowa Ciuszon Szukaj postów użytkownika: Ciuszon Dodaj Ciuszon do Listy kontaktów AIM Screen Name of Ciuszon: BRAK YIM Account Name of Ciuszon: BRAK Zobacz profil MSN Ciuszon
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ciuszon napisał(a)
niestety coś się posypało :/ bynajmniej R1 :/

To w końcu się posypało, czy nie?Big Grin



http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej/



EDYTA DAŁN
cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
bla_bla_bla
+1 za spam

Jak to miło że strony pana moderatora, że zawsze jest na posterunku, gotowy pomóc, poradzić... wlepić warna [bo dziś był zły dzień]Big Grin
A user wyżej nie dostanie warna (bodaj językowego... znaczy oralnegoBig Grin ) za utrwalanie negatywnych wzorców językowych wśród społeczności BW?chytry

PS Poza tym gdzie szanowny pan moderator widzi jakikolwiek spam? Gościu najpierw pisze, że ma problem, po czym twierdzi, że jednak go nie ma [przynajmniej na R1Big Grin ]... No to jak człowiek człowieka spytałem, czy się posypało, czy jednak się nie posypało... A tu wpada woźny działu i wali warnem za szczerą chęć pomocy (piękne postawy promujecie, tam w BW Teamie, nie ma co)...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 30-11-2016 22:25.

30-11-2016 18:05 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bla_bla_bla
+1 za spam

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

30-11-2016 21:49 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiadomo czemu stats tracker padł???

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
29-01-2017 00:32 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Stats Tracker

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH