Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Stats Tracker » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] 6 7 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Stats Tracker 27 Ankieta - średnia ocena: 8,6727 Ankieta - średnia ocena: 8,6727 Ankieta - średnia ocena: 8,6727 Ankieta - średnia ocena: 8,67
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Gofer666
Triple Ace


images/avatars/avatar-5447.jpg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 231
Klan: [LoS]
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ze wszond

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja także nie czytałem całego tematu... Kiedy zostanie dodany R10?

__________________
R20: DrGofer

cytat:
Ptyś napisał(a) 14-04-2013 01:32
stałka+1= ban



\o/
24-07-2012 03:12 Gofer666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gofer666 Dodaj Gofer666 do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znalazłem błąd.

Nie dodaliscie ograniczenia na wprowadzanie ujemnych wartości.
Po resecie lub skasowaniu gracza, klan ląduje nagle pod kreską.
Nam wyszło ponad 1k na minusie Big Grin

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
24-07-2012 09:36 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Pawcioma
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2010
Postów: 70
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pawcioma
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R10 już istnieje dawno

cytat:
Midas-grala napisał(a)
Znalazłem błąd.

Nie dodaliscie ograniczenia na wprowadzanie ujemnych wartości.
Po resecie lub skasowaniu gracza, klan ląduje nagle pod kreską.
Nam wyszło ponad 1k na minusie Big Grin


Problem też został rozwiązany

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pawcioma: 25-07-2012 19:52.

25-07-2012 12:54 Pawcioma jest offline Szukaj postów użytkownika: Pawcioma Dodaj Pawcioma do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://analizator.pomocebw.org/index.php...Il9GVxtlT7c1px6

dzięki mocy krwi rzadko zdarza mi się widzieć chybiony przeze mnie strzał(jest na to 1% szans), więc dopiero teraz zauważyłem coś co wg mnie powinno zostać zmienione, a mianowicie liczenie ile % trafień było krytycznych. Analizator liczy to w sposób taki: ilość krytyków/ilość oddanych strzałów, a imo powinno być ilość krytyków/ilość celnych trafień, bo nie trudno sobie wyobrazić temat w bugach, że ktoś ma max kryta a wg analizatora np. 10%, bo nie miał zasięgu a policzyło oddane strzały, a nie tylko te celne Smile

Inna kwestia, o której chciałem już wcześniej napisać to by przy opisywaniu każdej z rund była podana liczba oddanych strzałów, ile z tego celnych i może też ten kryt, a nie tylko na samym początku.

Pozdrawiam.
19-08-2012 16:46
Pawcioma
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2010
Postów: 70
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pawcioma
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
JMPK napisał(a)
http://analizator.pomocebw.org/index.php...Il9GVxtlT7c1px6

dzięki mocy krwi rzadko zdarza mi się widzieć chybiony przeze mnie strzał(jest na to 1% szans), więc dopiero teraz zauważyłem coś co wg mnie powinno zostać zmienione, a mianowicie liczenie ile % trafień było krytycznych. Analizator liczy to w sposób taki: ilość krytyków/ilość oddanych strzałów, a imo powinno być ilość krytyków/ilość celnych trafień, bo nie trudno sobie wyobrazić temat w bugach, że ktoś ma max kryta a wg analizatora np. 10%, bo nie miał zasięgu a policzyło oddane strzały, a nie tylko te celne Smile

Inna kwestia, o której chciałem już wcześniej napisać to by przy opisywaniu każdej z rund była podana liczba oddanych strzałów, ile z tego celnych i może też ten kryt, a nie tylko na samym początku.

Pozdrawiam.


Wyświetlanie trafień krytycznych poprawione. Jeżeli nastąpił unik cios ten nie jest liczony przy obliczaniu trafienia krytycznego
20-08-2012 20:48 Pawcioma jest offline Szukaj postów użytkownika: Pawcioma Dodaj Pawcioma do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie da się wkleić linku nowego, wyskakuje

Błedny format linku, sprawdź link i spróbuj ponownie.

mimo, że link jest dobry.
22-08-2012 12:19 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
DvB
Junior Member


Data rejestracji: 25-03-2011
Postów: 23
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej
Chyba mały bład się w kradł Smile w blachach pokazuje blaszek której niemam jako zdobytą a nie puste pole. Chodzi o blache fenka.

Pozdrawiam
24-08-2012 22:54 DvB jest offline Szukaj postów użytkownika: DvB Dodaj DvB do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze sie tak dobrze o nia starales ze ci ja sami przyznali ;]

a ja mam pytanie...
czy dzisiaj nie powinien byc update?

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
24-08-2012 23:17 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Pawcioma
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2010
Postów: 70
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pawcioma
Update / Analizator Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TEraz update jest co 4 dni . No był dzisiaj update. Wszystko gra. Od przyszłego miesiąca będzie więcej czasu to może coś podziałam.

Co do xCannonnx podeślij mi ten link i sprawdź, czy te link nie zawiera dodatkowych znaków.

DvB podeślij mi swój numer id to sprawdzę to. Całkiem możliwy błąd, bo testowałem na osobach z dużą ilością blaszek i każdy miał za fenka
25-08-2012 10:47 Pawcioma jest offline Szukaj postów użytkownika: Pawcioma Dodaj Pawcioma do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Coś się popsuło w Stats Tracer.
Program potrafi dublować osoby i wklejać je po 2 razy w klanie.
Sprawdźcie np lan CD, gracz Shelby na R1

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
31-08-2012 02:51 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
gdrzewo
Forum Ace


Data rejestracji: 24-09-2007
Postów: 96
Klan: Sunset Nr 666-2
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cos sie posulo w trackerze -> wogole nie pokazuje zdobytych odznak ;|

__________________
nick: ListeK
ID: 41639
05-09-2012 12:28 gdrzewo jest offline Szukaj postów użytkownika: gdrzewo Dodaj gdrzewo do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja dopiero teraz odkryłem ten serwis i tracker w ogóle nie chce się załadować. Z resztą stron nie ma problemu

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

08-09-2012 00:30 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Pawcioma
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2010
Postów: 70
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pawcioma
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poprawiłem te odznaki. Teraz powinno być dobrze. Co do działania trackera to może akurat się bawiłem w nim , albo problemy z serwerem były , że nie działał
08-09-2012 11:36 Pawcioma jest offline Szukaj postów użytkownika: Pawcioma Dodaj Pawcioma do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, teraz ładnie śmiga. Klan automatycznie się dodaje, nie trzeba nic wprowadzać?

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

08-09-2012 12:31 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Pawcioma
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2010
Postów: 70
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pawcioma
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak klan automatycznie się dodaje. Blachy będą od nowe aktualizacji. Nanosiłem poprawki w skrypcie odnośnie blachy i literówka się wkradła , ale już poprawiłem
08-09-2012 12:58 Pawcioma jest offline Szukaj postów użytkownika: Pawcioma Dodaj Pawcioma do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam propozycje zeby w zakladce klanu bylo ile uzyskali wszystkich punktow podczas okreslonych aktualizacji Smile

wtedy by bylo widac czy klan sie rozwija czy moze wrecz odwrotnie Smile
no i jaki poziom trzyma Smile

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
13-09-2012 12:58 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
kondziro
Double Ace


images/avatars/avatar-20021.jpg

Data rejestracji: 10-10-2009
Postów: 147
Klan: PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Świętoszów / Nowa Sól

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy R16?

__________________
R10 - Chuck Norris
R14 - Cyanide
15-09-2012 16:28 kondziro jest offline Szukaj postów użytkownika: kondziro Dodaj kondziro do Listy kontaktów
pszczolkamaya
Viking


images/avatars/avatar-24602.jpg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 528
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mi stats tracker zawiesza przeglądarkę.. po jakimś czasie pojawia się http://scr.hu/0r1l/nry8i


da się coś z tym zrobić?

__________________
(...)znana w wielu kregach aktywistka spolecznosci Blood Wars

Koniec na r9

Było fajnie, dzięki!

15-09-2012 17:25 pszczolkamaya jest offline Szukaj postów użytkownika: pszczolkamaya Dodaj pszczolkamaya do Listy kontaktów
Pawcioma
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2010
Postów: 70
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pawcioma
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

deviljin84 świetny pomysł. W wolnej chwili zrobi się to. Kondziro nie wiedziałem , że jest R16 Tongue też da się zrobić. pszczolkamaya problem jest chyba po stronie Twojej przeglądarki. Z tego co wnioskuje to javascrypt nie wyrabia u Ciebie. Wyłącz obsługę javyscrypt. Powinno pomóc
17-09-2012 18:41 Pawcioma jest offline Szukaj postów użytkownika: Pawcioma Dodaj Pawcioma do Listy kontaktów
TID
Full Member


images/avatars/avatar-10838.jpg

Data rejestracji: 09-02-2008
Postów: 53
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u mnie od razu po wejsciu na strone komunikat:

cytat:
Skrypt na tej stronie może być zajęty lub przestał odpowiadać. Można przerwać ten skrypt teraz lub kontynuować, by sprawdzić, czy jego wykonywanie się zakończy.

Skrypt: http://statstracker.pomocebw.org/index.php:19


Po kliknieciu 'Przerwij skrypt' i kliknieciu obojetnie ktorego R

komunikat np. dla R10:

cytat:

Skrypt na tej stronie może być zajęty lub przestał odpowiadać. Można przerwać ten skrypt teraz lub kontynuować, by sprawdzić, czy jego wykonywanie się zakończy.

Skrypt: http://statstracker.pomocebw.org/index.php?serwer=10:19


FF 15.0.1
WinXP

ale stalo sie to chyba nie dalej niz 2 tygodnie temu bo wczesniej dzialalo doskonale.

__________________
TID
17-09-2012 21:03 TID jest offline Szukaj postów użytkownika: TID Dodaj TID do Listy kontaktów
DrizztDoUrden
Forum Legend


images/avatars/avatar-21721.jpg

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 1.871
Kraina: Necropolia X
Skąd: Dokąd?? I z kim??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A kiedy zostanie dodany nowy serwer r16 ... ?? Big Grin
18-09-2012 06:23 DrizztDoUrden jest offline Szukaj postów użytkownika: DrizztDoUrden Dodaj DrizztDoUrden do Listy kontaktów
Pawcioma
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2010
Postów: 70
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pawcioma
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TID,pszczolkamaya
http://forum.dobreprogramy.pl/firefox-sk...da-t273947.html
http://support.mozilla.org/pl/kb/ostrzez...t-nie-odpowiada
18-09-2012 09:26 Pawcioma jest offline Szukaj postów użytkownika: Pawcioma Dodaj Pawcioma do Listy kontaktów
pszczolkamaya
Viking


images/avatars/avatar-24602.jpg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 528
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki Pawcio, u mnie pomogło to:

cytat:
Konfigurowanie Firefoksa, by zezwalał skryptowi na dłuższe działanie:

W pasku adresu wpisz about :config i naciśnij klawisz Enter.
Zostanie wyświetlona strona z ostrzeżeniem Grozi utratą gwarancji!. By wyświetlić tę stronę, naciśnij przycisk Zachowam ostrożność, obiecuję!.
Na stronie about :config znajdź wpis dom.max_script_run_time i kliknij go dwukrotnie.
W oknie Wprowadź wartość ustawienia typu "liczba całkowita" wpisz 20.
Naciśnij OK.


z
cytat:
Pawcioma napisał(a)
http://support.mozilla.org/pl/kb/ostrzez...t-nie-odpowiada


__________________
(...)znana w wielu kregach aktywistka spolecznosci Blood Wars

Koniec na r9

Było fajnie, dzięki!

18-09-2012 10:05 pszczolkamaya jest offline Szukaj postów użytkownika: pszczolkamaya Dodaj pszczolkamaya do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pawcioma to jest szansa na wprowadzenie tej tabelki z iloscia punktow jakie uzyskal caly klan przy podsumowaniu w zakladce klanowej? Wink

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
21-09-2012 09:13 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Mordeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-5004.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 636
Klan: POSSESSED / PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm no i ten na r10 jest jakiś bład w top klanach

http://scr.hu/0res/zyz1q


chyba coś źle naliczyło bo top 1 klan na pewno ma za duzo punktow Tongue

__________________
R10 MysterTornister
R14 Mordeth
Ex Moderator



21-09-2012 15:40 Mordeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordeth Dodaj Mordeth do Listy kontaktów
VIOLATOR.
Double Ace


images/avatars/avatar-21844.jpg

Data rejestracji: 30-07-2011
Postów: 118
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wlasnie prosimy o dodanie R16 Smile

__________________
DEPECHE MODE - LIVE IN BERLIN

Kontakt@ Minikomp
25-09-2012 22:32 VIOLATOR. jest offline Szukaj postów użytkownika: VIOLATOR. Dodaj VIOLATOR. do Listy kontaktów
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

drobny bug:
http://analizator.pomocebw.org/index.php...iH7YDZT9SiXBu83

grubysas( ilość ataków bronią: 28, trafienia krytyczne : 15(71%), celnych trafień : 21(75%))
Obrażenia zadane :
Runda 3( Obrażeń w rundzie : 586 )
Cudowna siła sprawia, że grubysas odzyskuje 586 PKT ŻYCIA.
Runda 4( Obrażeń w rundzie : 586 )
Cudowna siła sprawia, że grubysas odzyskuje 586 PKT ŻYCIA.

regena w każdej rundzie zaliczyło do dmg

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=65b46177b1

ed: na ekspach działa tak samo, z błędem.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jack The Ripper: 29-09-2012 10:04.

26-09-2012 01:13
Pawcioma
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2010
Postów: 70
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pawcioma
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jack The Ripper poprawiłem ten błąd. Tzn usunąłem wyświetlanie regeneracji życia i to załatwiło problem. Za dużo bajzel w kodzie i nie chce mi się tego problemu ogarniać, więc nie będzie wyświetlanej regeneracji.

Zmieniłem również wyświetlanie statystyk danego gracza. Teraz można wybrać z jakiego miesiąca mają być wyświetlone.


R16 dodane i chyba działa Big Grin Pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pawcioma: 17-10-2012 17:20.

17-10-2012 16:59 Pawcioma jest offline Szukaj postów użytkownika: Pawcioma Dodaj Pawcioma do Listy kontaktów
gdrzewo
Forum Ace


Data rejestracji: 24-09-2007
Postów: 96
Klan: Sunset Nr 666-2
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej.
Po wprowadzeniu podziału na miesiące:
1) złe sortowanie (powinno być chyba malejąco) -> jest rosnąco
2) po wybraniu miesiąca innego niz domyślny statystyki się pojawiają, ale ddl nadal na domyślnym (trochę to mylące)

__________________
nick: ListeK
ID: 41639
19-10-2012 07:23 gdrzewo jest offline Szukaj postów użytkownika: gdrzewo Dodaj gdrzewo do Listy kontaktów
Pawcioma
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2010
Postów: 70
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pawcioma
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odnośnie "gdrzewo" statystyki zmieniono na malejąco. Wyświetlana jest teraz informacja o dacie statystyk. Chyba mniej więcej o to chodziło
20-10-2012 21:53 Pawcioma jest offline Szukaj postów użytkownika: Pawcioma Dodaj Pawcioma do Listy kontaktów
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] 6 7 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Stats Tracker

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH