Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » czy tu dalej chodzi o walke? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony czy tu dalej chodzi o walke?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
muzzy
Lord


images/avatars/avatar-1070.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 346
Skąd: Krk

czy tu dalej chodzi o walke? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy poprostu o chec zemsty na kazdym kto smial nie ukleknac przed ... tu sobie wpiszcie kogo trzeba



__________________
gg 3085868
20-04-2007 18:09 muzzy jest offline Szukaj postów użytkownika: muzzy Dodaj muzzy do Listy kontaktów
trojaan
Junior Member


Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ukleklismy i nie uklekniemy nigdy, chwala zakonowi
20-04-2007 18:16 trojaan jest offline Szukaj postów użytkownika: trojaan Dodaj trojaan do Listy kontaktów
max_77
Full Member


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 50
Klan: Ph0eNix
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakiemu zakonowi Smile
20-04-2007 18:40 max_77 jest offline Szukaj postów użytkownika: max_77 Dodaj max_77 do Listy kontaktów
reven
Member


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z pyzolem byliśmy razem w klanie, ale według mnie to po prostu chęć zdobycia niezłego kwadratu a nie zemsta. ale według mnie już z powodów że nieturok jest chwilowo bez klanu powinno zostać odwołane oblężenie. ale tą decyzję podejmie pyzol...

__________________
drevena
20-04-2007 19:46 reven jest offline Szukaj postów użytkownika: reven Dodaj reven do Listy kontaktów
mAsTeReK
Full Member


Data rejestracji: 09-04-2007
Postów: 66

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lol..... nie mam pytań..... zakładajcie CIEKAWSZE tematy...
20-04-2007 20:19 mAsTeReK jest offline Szukaj postów użytkownika: mAsTeReK Dodaj mAsTeReK do Listy kontaktów
muzzy
Lord


images/avatars/avatar-1070.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 346
Skąd: Krk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez muzzy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale po co odwolywac, dawno na pustaku nei bylem Smile
a bez klanu ... jakby sie ktos rozejrzal nie ma juz poza khanem klanu ktory nie poddal sie i nie podpisal paktu a psd dlatego chwilowo bez klanu pozostane

__________________
gg 3085868
20-04-2007 20:47 muzzy jest offline Szukaj postów użytkownika: muzzy Dodaj muzzy do Listy kontaktów
pyzol
Triple Ace


images/avatars/avatar-2511.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 229
Kraina: Moria II
Skąd: Słubice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
reven napisał(a)
z pyzolem byliśmy razem w klanie, ale według mnie to po prostu chęć zdobycia niezłego kwadratu a nie zemsta. ale według mnie już z powodów że nieturok jest chwilowo bez klanu powinno zostać odwołane oblężenie. ale tą decyzję podejmie pyzol...


nie masz co mnie bronic, to nie chcec na "dobry kwadrat" bo wcale dobry to on nie jest, to po prostu wojna, ktora zakon pierwszy wypowiedz. pamietam jak meczyl theorder swietej pamieci oraz btk codziennie najezdzal, teraz tylko odplacam razem z nowymi kolegami z psd

__________________

20-04-2007 22:29 pyzol jest offline Szukaj postów użytkownika: pyzol Dodaj pyzol do Listy kontaktów
muzzy
Lord


images/avatars/avatar-1070.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 346
Skąd: Krk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez muzzy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

haha meczyl
zabralismy 3 kwadraty btk a oni juz dali w klanie opis ze ich jezdzimy
wali mnie ten pustak mozecie wysylac
ale nie oczerniajcie zakonu w morii - znajdzie czlowieka ktorego wywalilismy kiedykolwiek na pustaka
poprsotu niektorzy nie potrafia zniesc ze oprocz nich sa inni i chca podporzadkowac cala morie sobie
tylko ciekawe o co beda walki jak cala moria to bedzie jeden wielki sojusz...

__________________
gg 3085868
20-04-2007 23:02 muzzy jest offline Szukaj postów użytkownika: muzzy Dodaj muzzy do Listy kontaktów
pyzol
Triple Ace


images/avatars/avatar-2511.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 229
Kraina: Moria II
Skąd: Słubice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wtedy bedziemy spokojnie sobie bili pry i robili ekspedycjeWink i to jest nasz cel ^^
a co do btk to nie mow ze 3 razy... 3 razy to moze wam sie udalo zabrac, a tak to codziennie byl atak

__________________

21-04-2007 10:08 pyzol jest offline Szukaj postów użytkownika: pyzol Dodaj pyzol do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jest pospolita zemsta na miarę ludzi bez honoru z psd.

gadka że kwadrat dobry jest śmieszna bo ja też dostałem wezwanie na pustaka a sam go budowałem jedynie własnymi siłami Tongue

żałosne jest mniemanie katasty(tak tak, to ten niedoszły napoleonek co dyryguje całą tamtą koalicją- nikt tam podobno nie pierdnie bez jego zezwolenia) o łamaniu morali przeciwników poprzez wysyłanie ich na pustaki. Tongue tak jakbym kiedykolwiek miał wypasiony kwadrat i bał się go stracić albo miał fobię przed pustakami Tongue

ale co tam, mają chłopaki swoje 5 minut więc niech cierpią radochę. tylko niech nie mówią że to nie jest zemsta tylko 'wojny krwi' czy 'zastraszanie' bo ja tego nie kupuję Wink

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
21-04-2007 12:09 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
pyzol
Triple Ace


images/avatars/avatar-2511.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 229
Kraina: Moria II
Skąd: Słubice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja rowniez stracilem kwadrat w 3 budowy od poczatku do konca przeze mnie i nie plakalem tylko wzialem sie w garsc i teraz sie mszcze. proste

__________________

21-04-2007 12:17 pyzol jest offline Szukaj postów użytkownika: pyzol Dodaj pyzol do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tu nie chodzi o stratę kwadrata, mimo że w tej grze ciągle je tracę(ten nieturoka też jest de facto zbudowany przeze mnie) to tęsknię jedynie za numerkami Wink

pyzol z btk jesteś? rąbnęliście mi swego czasu kwadrat w III nie wysyłając na pustaka więc w rewanżu też nikt nie myślał o dawaniu wam pustaka. czysta gra i szacunek dla przeciwnika. taka subtelna różnica między tym co praktykuje obecnie psd na byłych(!!) członkach zakonu. ale mi to zwisa Tongue to tylko informacja żeby inni widzieli Pleased

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
21-04-2007 12:33 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
valen
Viking


images/avatars/avatar-19365.jpg

Data rejestracji: 02-09-2006
Postów: 606
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
i_love_u napisał(a)
katasty(...)nikt tam podobno nie pierdnie bez jego zezwolenia)


Zgadza sie, takiej dyscypliny mozecie nam tylko pozazdroscic Wink

I kto tu pisze o honorze, Ty, ktory uciekles z Zakonu, by miec swoj kwadracik w 3 strefie, zalozyles klan, a jak ktos Ci ten kwadracik zabral, porzuciles swoich ludzi i szybko uciekles z powrotem do macierzystego klanu? A jak Zakon obrywal od nas, zwiales znowu, myslac, ze sie latwym kosztem wymigasz?

Nieturok moze pytac, czy tu chodzi o walke, a ja mu powiem, ze i owszem, w koncu nasz sojusz jest Wam winien pare kwadratow, ktore zabraliscie np Immo czy BTK, oblegajac ich dzien do dniu.
Natomiast Ty Thoth, o honorowej walce w klanie nie wiesz nic.

__________________
"Eee? Zacznij używać mózgu do myślenia, a nie liczenia pieniędzy."

R2: Melissa
21-04-2007 13:04 valen jest offline Szukaj postów użytkownika: valen Dodaj valen do Listy kontaktów
pyzol
Triple Ace


images/avatars/avatar-2511.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 229
Kraina: Moria II
Skąd: Słubice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
i_love_u napisał(a)
tu nie chodzi o stratę kwadrata, mimo że w tej grze ciągle je tracę(ten nieturoka też jest de facto zbudowany przeze mnie) to tęsknię jedynie za numerkami Wink

pyzol z btk jesteś? rąbnęliście mi swego czasu kwadrat w III nie wysyłając na pustaka więc w rewanżu też nikt nie myślał o dawaniu wam pustaka. czysta gra i szacunek dla przeciwnika. taka subtelna różnica między tym co praktykuje obecnie psd na byłych(!!) członkach zakonu. ale mi to zwisa Tongue to tylko informacja żeby inni widzieli Pleased


z btk nie jestem, ale jestem zrzyty z nimiWink

__________________

21-04-2007 13:07 pyzol jest offline Szukaj postów użytkownika: pyzol Dodaj pyzol do Listy kontaktów
muzzy
Lord


images/avatars/avatar-1070.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 346
Skąd: Krk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez muzzy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

haha ja tam sie klocil nie bede
ale dzien po dniu to zadko wogole oblezenia sie odbywaly
mielismy niezle kwadraty i nikt nie potrzebowal zmieniac a checi wciskania pustakow nie mielismy nigdy
a co do dyscypliny hmm ja tam se wole piernac kiedy mi sie podoba Tongue

__________________
gg 3085868
21-04-2007 13:10 muzzy jest offline Szukaj postów użytkownika: muzzy Dodaj muzzy do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

edit: to tekst do naszego erudyty thotha jakby ktos nie wiedzial.


Najlepsze jak o honorze mowia ludzie ktorzy nie wiedza co to znaczy.
To jedno a po drugie to gra tu nie ma czegos takiego jak honor dziecinko.

Wszyscy pamietam wasze rozkosze i spazmy jak atakowaliscie :
Immortals,the order,btk,vendette.

Jeju bic slabszego ale to byla frajda wow wow .Do dzis pamietamy te okrzyki
zachwytu nieturoka ,thotha i innych niewiniatek Wink (nikt nie zapomnial)
Jacy silni jacy niepokonani jacy wow zaczne zaraz piszczec ze smiechu Wink

Macie to co chcieliscie.
To ze odszedles z klanu albo klan sie rozwiazal nie zmienia niczego.
Za swoje uczynki sie odpowiada.


Jestes typowym skoczek miedzyklanowy ktory o swoj kwadrat sie boi jak malo kto czego stanowi ta dyskusja,podobnie zreszta jak nieturok ktory wczoraj wyslal z 20 posrednikow zeby nas prosili o odwolanie oblezenia.
Ale oczywiscie na forum to on pisze jaki jest twardziel Wink jak nie zalezy mu na kwadracie Wink -prawie meczennik o wolnosc i sprawiedliwosc .

Z ilu klanow odszedles zeby byc w tej swojej 3 strefie i byc madrala.
Zalozeniem R2 bylo posiadanie mocnego klanu .
Jak sie ma mocny klan mozna byc w 3 strefie.
Ty nie masz i 3 strefa nie jest dla Ciebie to chyba proste co nie?
Poczytaj opis gry tam masz wszystko

pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez katast..: 21-04-2007 13:39.

21-04-2007 13:37 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
muzzy
Lord


images/avatars/avatar-1070.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 346
Skąd: Krk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez muzzy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja pier...
mam zachowane wiadomosci od ludzi ktorzy mi pisali ze was prosili ja im kazalem olac
nie wiem jak ty kolego ale ja nie mam w zwyczaju pisac tu ze mnie to wali a zaplecami prosic na kolanach
nie kleknalem przed tobai nie uklekne...
zadna wiadomosc o odwolaniu nie wyszla ode mnei a o wiekszosci nie wiedzialem nawet do tej pory

__________________
gg 3085868
21-04-2007 13:49 muzzy jest offline Szukaj postów użytkownika: muzzy Dodaj muzzy do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
katast.. napisał(a)

To jedno a po drugie to gra tu nie ma czegos takiego jak honor dziecinko.


powiadasz więc że honor jest ci obcy w grach bo nie może w nich zaistnieć? do pierwszego stwierdzenia się zgadzam, co do drugiego to piszesz znowu bzdury.

cytat:
Wszyscy pamietam wasze rozkosze i spazmy jak atakowaliscie :
Immortals,the order,btk,vendette.

Jeju bic slabszego ale to byla frajda wow wow .Do dzis pamietamy te okrzyki
zachwytu nieturoka ,thotha i innych niewiniatek Wink (nikt nie zapomnial)
Jacy silni jacy niepokonani jacy wow zaczne zaraz piszczec ze smiechu Wink



stary, polecam tydzień urlopu.... ja pamiętam że na forum była dobra zabawa nawet po przegranych oblegach Shocked przynajmniej gdy siedziałem w zakonie Smile


cytat:
Jestes typowym skoczek miedzyklanowy ktory o swoj kwadrat sie boi jak malo kto

ale się uśmiałem Tongue gdybyś nie wiedział sam budowałem wszystkie swoje kwadraty i wszystkie je traciłem. w całej karierze byłem na stałe tylko w jednym topowym klanie. a o kwadrat się nie boję- jakbyś nauczył się czytać dokładnie mam większy sentyment do numerku aniżeli do budynków które stawiam Wink


cytat:
czego stanowi ta dyskusja


znowu błąd. zabieranie kwadratu to jedno i zdążyłem się przyzwyczaić Wink gorzej jak służalczy klan co spokojnie miał 3 kwadraty w III szykuje da mnie pustaka gdy pomagam słabszemu klanu w oblężeniach przeciwko 3x silniejszemu przeciwnikowi. więc tu chodzi o pospolitą zemstę i tak trudno to wam przyznać? Tongue

cytat:
jak nie zalezy mu na kwadracie Wink -prawie meczennik o wolnosc i sprawiedliwosc .

to też był niegdyś mój kwadrat. ale oddałem go i siedziałem w zakonie w IV(na lipnym kwadracie od btk ale go nie zmieniałem) przez długi czas żeby też pobawić się w oblężeniach.



podsumowując cienkie masz na mnie argumenty. było przyznać od razu że to niecna zemsta za udział w oblężeniach Big Grin ja pozwalam się na mnie mścić- możesz mi kwadraty w III atakować codziennie jak ci to sprawia frajdę Big Grin

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
21-04-2007 14:52 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Cypo
Triple Ace


images/avatars/avatar-25479.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 226
Klan: BORN TO KILL
Kraina: Moria
Skąd: Cieszyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
na lipnym kwadracie od btk

skoro był taki lipny to po ch... nam go zabieraliście

__________________
r17 - Grudin
KZoo
Born To Kill


21-04-2007 15:24 Cypo jest offline Szukaj postów użytkownika: Cypo Dodaj Cypo do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cypo napisał(a)
cytat:
na lipnym kwadracie od btk

skoro był taki lipny to po ch... nam go zabieraliście


gwoli sprostowania to był kwadrat 4/11/7 i dostałem go od was po eksmisji z kwadratu 3/6/9... ale w stylu 'xhibita z mtv' zadbałem o niego i zal go było złomować przy przejściu do III Wink

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
21-04-2007 15:34 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
i_love_u napisał(a)
cytat:
Cypo napisał(a)
cytat:
na lipnym kwadracie od btk

skoro był taki lipny to po ch... nam go zabieraliście


gwoli sprostowania to był kwadrat 4/11/7 i dostałem go od was po eksmisji z kwadratu 3/6/9... ale w stylu 'xhibita z mtv' zadbałem o niego i zal go było złomować przy przejściu do III Wink



Bo widzisz Cypo oni zawsze chcieli dobrze dla BTK IMMORTALS THE ORDER VENDETTA
tylko ze to zawsze inaczej wychodziło.Ogolnie to byli najlepsi wasi sojusznicy- nie wiem tylko czemu wy o tym nic nie wiecie Wink

Wlasnie na tym polega problem z toba Thoth ze starasz sie a i tak glupio piszesz.
Rozumiem iz oblegaliscie ich po to aby wzmocnic ich morale,i im pomoc w tej grze.

Ogolnie mozesz plakac wyzywac a nic nie zmieni pewnej sytuacji Wink
21-04-2007 16:31 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
hei_
Lord


Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 352
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stary, polecam tydzień urlopu.... ja pamiętam że na forum była dobra zabawa nawet po przegranych oblegach przynajmniej gdy siedziałem w zakonie


Thoth tydzien urlopu to proponowalbym tobie bo według ciebie wysmiewanie sie z Vendety było dobra zabawą jak sam piszesz, dlatego nierozumie tej twojej propozycji z urlopem, gdyż teraz to my mamy dobra zabawę Smile

__________________
"Eee? Zacznij używać mózgu do myślenia, a nie liczenia pieniędzy."

R2 - motylas
21-04-2007 17:00 hei_ jest offline Szukaj postów użytkownika: hei_ Dodaj hei_ do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Thoth... My tylko odegralismy sie i odgrywamy za to czego doswiadczyli Nasi sojusznicy Smile jak to sie mowi: "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" Smile u Nas (w PSD i posrod sojusznikow) nie ma placzu, gdy ktos dostanie pusty kwadrat Smile Nas to tylko cieszy bo oddamy wrogim Klanom ich dziesiatki Wink wiesz... akcja z pustakami jeszcze nie jest nawet na polmetku... Wink to holocaust Wink sa jeszcze przynajmnie 2 klany, ktore mamy w planach... UNICESTWIC Smile ta gra na tym polega Smile dlatego prosze Cie, nie przecz jej zasadom Wink
21-04-2007 17:03 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ragabash napisał(a)
sa jeszcze przynajmnie 2 klany, ktore mamy w planach... UNICESTWIC Smile ta gra na tym polega

jeżeli ta gra polega na unicestwianiu to ja dziękuję za taka grę. dobrze że mam premium do początku czerwca. zresztą i tak już dawno planowałem wtedy skończyć z bw, a w jednym przypadku może nawet wyjść ciut szybciej (połowa maja). i juz czekam na te błyskotliwe riposty jak to wasze działania spowodowały iż opuszczam bw Evil co jeszcze ciekawego wymyślicie - a tak, poddaje się i uciekam przed potęgą psd Big Grin zapewne jeszcze coś wymyślicie

i tak na marginesie - odnoszę się tylko do tego ostatniego posta ragasia. miał tego bloka to było błogo, miło i spokojnie na forum. od razu jak sie pojawią to już zamęt i zniszczenie chce siać. musisz być naprawdę niedowartościowanym człowiekiem by takie pierdoły pisać. ale widać niektórzy chcą sobie i pod siebie wszystko podporządkować

ja więcej tu sie udzielać nie będę więc piszta co chceta - ja i tak na to uwagi nie zwrócę

ps. do zobaczenia na polu walki - zobaczymy jak słówka ragasia się sprawdzę o waszej ogromnej przewadze nad nami

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil
21-04-2007 17:33 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
hei_ napisał(a)
Thoth tydzien urlopu to proponowalbym tobie bo według ciebie wysmiewanie sie z Vendety było dobra zabawą jak sam piszesz


Vendetta? nigdy z nimi nie miałem do czynienia więc znowu coś fantazjujesz.

cytat:
tylko ze to zawsze inaczej wychodziło.Ogolnie to byli najlepsi wasi sojusznicy- nie wiem tylko czemu wy o tym nic nie wiecie Wink


oświeć mnie.


cytat:
Ogolnie mozesz plakac wyzywac a nic nie zmieni pewnej sytuacji Wink

cytat:
u Nas (w PSD i posrod sojusznikow) nie ma placzu, gdy ktos dostanie pusty kwadrat Smile Nas to tylko cieszy bo oddamy wrogim Klanom ich dziesiatki


tu nie byłbym taki pewien Wink mam przeczucie że jeszcze wiele pustaków dostaniecie w prezencie Smile a ja nie płaczę bo nie mam od dawna nic do stracenia- za to wy macie wiele pięknych kwadratów do dziedziczenia Smile

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
21-04-2007 17:35 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehehehe dexter... wlasnie, pierdoly Wink wlasnie do nich maja sklonnosci khanowcy Smile nie na temat i wogole wszystko przenosza na codzienne realnia Wink a nie pomyslales nigdy o tym, ze forum to tez gra?... Wink gra pozorow... bez forum ta gra bylaby nudna Wink i gdyby nie bylo sztywniakow czepiajacych o byle bzdure tez byloby nudno... Wink

Thoth... obys sie nie zdziwil... Roll Eyes trzymam Cie za slowo Wink jak zawsze opowiadasz bajki Smile jestem teraz po za klanem, a z tego co wiem wlasnie zostalo zalozone oblezenie na Khan... ponoc "niespdozianka" sie szykuje Wink tak slyszalem Smile niestety ja w niej nie bede bral udzialu Smile dlaczego? za slaby jestem... tak mi Katastrofa powiedzial Frown

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 21-04-2007 17:54.

21-04-2007 17:37 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
i_love_u napisał(a)
cytat:
hei_ napisał(a)
Thoth tydzien urlopu to proponowalbym tobie bo według ciebie wysmiewanie sie z Vendety było dobra zabawą jak sam piszesz


Vendetta? nigdy z nimi nie miałem do czynienia więc znowu coś fantazjujesz.

cytat:
tylko ze to zawsze inaczej wychodziło.Ogolnie to byli najlepsi wasi sojusznicy- nie wiem tylko czemu wy o tym nic nie wiecie Wink


oświeć mnie.


cytat:
Ogolnie mozesz plakac wyzywac a nic nie zmieni pewnej sytuacji Wink

cytat:
u Nas (w PSD i posrod sojusznikow) nie ma placzu, gdy ktos dostanie pusty kwadrat Smile Nas to tylko cieszy bo oddamy wrogim Klanom ich dziesiatki


tu nie byłbym taki pewien Wink mam przeczucie że jeszcze wiele pustaków dostaniecie w prezencie Smile a ja nie płaczę bo nie mam od dawna nic do stracenia- za to wy macie wiele pięknych kwadratów do dziedziczenia Smile



TY naprawde jestes " MYSLACY INACZEJ "
dla mnie koniec dyskusji z toba bo zalosny jestes placzku.


edit: dexter nie przesadzaj Wink tak zle nie bedzie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez katast..: 21-04-2007 17:46.

21-04-2007 17:41 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
katast.. napisał(a)
TY naprawde jestes " MYSLACY INACZEJ "
dla mnie koniec dyskusji z toba bo zalosny jestes placzku.


nareszcie , idź się bawić w napoleonka i skończ ten egocentryczny bełkot. wydawało mi się że to po części jakiś role-playing z twej strony wcielający się w postać nawiedzonego lidera ale rzeczywiście coś masz niepoukładane pod sufitem. Tongue tak jakby walka o jakieś miejsca zamieszkania w wirtualnej krainie mogła wzbudzać tyle skrajnych emocji... Tongue

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
21-04-2007 17:57 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wlasnie thoth... te skrajne emocje tycza sie chyba bardziej Ciebie niz Katastrofy Wink
21-04-2007 17:59 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Daj spokoj raga dziecko stracilo zabawke to placze.

W sumie ciekawe tyle osob w tej grze poszlo na pustaki

Ale tylko dwie osoby placza ,przy czym nieturok jakby nie patrzac napisal i odpuscil.
A ten biedaczek ktory konczy gre (a przynajmniej tak mowi wszystkim od 2 miesiecy)
nie moze dac rady sobie ze swoja psychika.Ot caly problem.

Troszke godnosci placzku.
21-04-2007 18:02 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » czy tu dalej chodzi o walke?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH